Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Delux do 200 zł – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych Delux do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Delux do 200 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Delux do 200 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych komputerowych myszy do gier do 200 zł.

Jakie Myszki gamingowe Delux do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Delux do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych Delux do 200 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Delux M618Mini (czarny), M618MINI (BLACK)

Delux M618Mini (czarny), M618MINI (BLACK) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz pionowa Delux 2.4G+BT M618Mini Ci trzeba użytecznej, wygodnej w obsłudze myszy komputerowej? Pionowa mysz Delux M618 Mini pozwoli Ci poczuć nową, nieprzeciętną dotąd swobodę w trakcie pracy z komputerem. Jej funkcjonalny design stawia na komfort użytkowania, a efektywne zasilanie dba o długi czas operacji na jednym ładowaniu. Funkcjonalność w każdym calu Design urządzenia został przemyślany w taki sposób, aby jak najskuteczniej ułatwić Ci pracę z komputerem. Możesz kontrolować poziom DPI myszy wedle uznania, wybierając któryś z 5 stopni (800 / 1200 / 1600 / 2400 / 4000 z oprogramowaniem). Na dodatek, 6 przycisków rodzaju silent zadba o to, byś mógł przypasować jej pracę pod swoje wymogi, w ciszy i spokoju. Więcej możliwości to wyższy komfort pracy! wydajne zasilanie Zapomnij o ograniczeniach spowodowanych plączącym się okablowaniem! Bezprzewodowa mysz pionowa Delux M618 Mini gwarantuje Ci całkowitą swobodę ruchów, a wytrzymały akumulator zadba o długi czas pracy. Jego pojemność na poziomie 500 mAh gwarantuje możliwość korzystania ze sprzętu przez około 2 tygodnie na jednym ładowaniu. Energię komfortowo uzupełnisz przez dołączony do zestawu kabel USB-C. 2 możliwości połączenia Możesz skonsolidować mysz za pomocą Bluetooth i pasma 2.4G - luźno przełączaj pomiędzy 3 urządzeniami jednocześnie. Jest kompatybilna z systemami Windows oraz MacOS, dzięki czemu zwiększa swoją funkcjonalność. Postaw na uniwersalność, nie rezygnując z jakości! innowacyjny design Design myszy stawia na połączenie funkcjonalności i estetyki. Kompozycja z podświetleniem RGB pokazuje się istotnie nowocześnie, dodając charakteru Twojemu stanowisku pracy. Wybierz praktycznie rozwiązania, nie rezygnując z walorów wizualnych! pakiet gromadzi: Myszprzewód USB-USB-C 1,4mOdbiornik USB Specyfikacja:
 • Producent Delux 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

2 ★  Delux M820DC RGB (biały), M820DC

Delux M820DC RGB (biały), M820DC Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz gamingowa Delux M820DC BT (biała) Wejdź na zupełnie nowy poziom grania z bezprzewodową myszą gamingową Delux M820DC BT! Jej funkcjonalna budowa jest niezwykle kompaktowa, zapewniając wysoki komfort wykorzystywania. Urządzenie ma 6 programowalnych przycisków z przełącznikami Kaih GM 8.0, a sensor PAW3335 zapewnia wysoką wydajność i czas reakcji. Mysz jest przy tym interesująca widocznie, na co wpływa progresywny design z podświetleniem RGB. poręczna, kompaktowa kompozycja Specjalistyczny design urządzenia sprawia, że będziesz mógł korzystać z niego tak, jak Ci komfortowo! warstwa z maty teflonowej zadba o pewny chwyt, a minimalne wymiary zapewnią niezrównaną kontrolę nad wydarzeniami na ekranie. Przełączniki Kaih GM 8.0 Mysz została zaopatrzona w 6 programowalnych przycisków, które wydatnie pomogą Ci błyskawicznie reagować na dynamicznie zmieniającą się sytuację w grze. M820DC korzysta z mechanicznych przełączników Kaih GM 8.0, co powoduje, iż ich żywotność sięga nawet 80 milionów kliknięć. precyzyjny czujnik Za bardzo wysoką wydajność pracy urządzenia odpowiada czujnik PAW3335. Pozwala on na zmianę parametru DPI w zakresie 800-16000 przy częstotliwości odświeżania do 1000 Hz. Maksymalna prędkość myszy osiąga wartość 400 IPS, co zapewnia jeszcze obszerniejszą płynność i precyzję. Zyskaj przewagę nad przeciwnikami już na samym starcie! Więcej możliwości połączenia Możesz korzystać z myszy przy pomocy załączonego do zestawu kabla bądź bezprzewodowo. Akumulator urządzenia umożliwia pracę do 80 godzin na jednym ładowaniu. Jeśli zechcesz jednak, możesz podpiąć sprzęt do komputera za pomocą kabla USB-C, który posiada miękką, giętką strukturę - chroniącą go przed zniszczeniem. Gamingowy charakter kompozycja myszy stawia na szereg usprawnień skierowanych typowo do graczy. Jej walory wizualne podkreśla innowacyjny design i dynamiczne podświetlenie RGB. Styl podświetlenia możesz wybrać spomiędzy prawie 16,8 miliona kolorów - przez specjalną aplikację. Postaw na połączenie funkcjonalności i stylu! zestaw mieści: Mysz2 wymienne nakładkikabel USB-C do USBO dbiornik 2.4G Instrukcję obsługi Specyfikacja:
 • Producent Delux 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

3 ★  Bezprzewodowa mysz pionowa Delux M618ZD BT+2.4G dla leworęcznych (biała), M618ZD Left Hand (Wh

Bezprzewodowa mysz pionowa Delux M618ZD BT+2.4G dla leworęcznych (biała), M618ZD Left Hand (Wh Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz optyczna dla leworęcznych Delux M618ZD Mysz bezprzewodowa Delux M618ZD została produkowana z myślą o osobach leworęcznych. Dzięki poręcznej konstrukcji zagwarantuje niespotykany komfort użytkowania. Pozwala regulować DPI do 4000 i pracuje zaskakująco cicho. Możesz dopasować ją z wybranym urządzeniem bezprzewodowo - poprzez Bluetooth 4.0 lub 2.4G. dostosuj ją do swych potrzeb Ciesz się niezrównaną szybkością i precyzją. Mysz M618ZD zezwala na regulację DPI do nawet 4000. Dzięki czemu z łatwością przypasujesz ją do swych potrzeb. Urządzenie wspaniale stanie na wysokości zadania w trakcie zwykłego przeglądania Internetu, w pracy, a nawet podczas dynamicznej rozgrywki. niezawodne połączenie bezprzewodowe Możesz dopasować mysz z komputerem bezprzewodowo na 2 sposoby - poprzez Bluetooth 4.0 albo 2.4G, przy pomocy odbiornika USB. Zaimplementowane rozwiązania gwarantują szybką, zrównoważoną i bezproblemową transmisję niemal w każdej sytuacji. Cicha praca Mysz pracuje szczególnie cicho - nie musisz się obawiać, iż obudzi Twoje dziecko. Możesz także bez przeszkód używać jej w miejscach publicznych takich jak biblioteka czy kawiarnia. Irytujące odgłosy klikania nie będą nikomu przeszkadzać! Wytrzymały akumulator Urządzenie zostało wyposażone w wytrzymały akumulator o objętości 1000 mAh. Dzięki temu może pracować nawet przez tydzień na jednym ładowaniu, zakładając, że będziesz korzystać z niego przez około 8 godzin dziennie. Mysz obsługuje też tryb uśpienia, który zezwala na oszczędzanie energii. Żeby naładować M618ZD, po prostu podłącz ją do ładowarki lub laptopa za pomocą kabla USB-C. funkcjonalny design Mysz M618ZD zapewni nieporównany komfort używania osobom leworęcznym. Dzięki starannie przemyślanej konstrukcji pozwala odciążyć nadgarstek i uniknąć bólu. Możesz więc komfortowo pracować, grać w gry lub sprawdzać, co nowego w Internecie. Specyfikacja:
 • Producent Delux 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe przewodowe Cherry - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

5 ★  Delux Bezprzewodowa mysz pionowa m618mini db bt+2.4g 2400dpi (biała) (6938820405481)

Delux Bezprzewodowa mysz pionowa m618mini db bt+2.4g 2400dpi (biała) (6938820405481) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz pionowa Delux 2.4G+BT M618Mini Ci trzeba użytecznej, komfortowej w obsłudze myszy komputerowej? Pionowa mysz Delux M618 Mini pozwoli Ci poczuć nową, nieporównaną dotąd swobodę w trakcie pracy z komputerem. Jej użyteczny design stawia na komfort wykorzystywania, a produktywne zasilanie dba o długi czas operacji na jednym ładowaniu. Funkcjonalność w każdym calu Design urządzenia został przemyślany w taki sposób, by jak najskuteczniej ułatwić Ci pracę z komputerem. Możesz kontrolować poziom DPI myszy wedle uznania, wybierając któryś z 4 stopni (800 / 1600 / 2400 / 4000). Ponadto, 6 przycisków rodzaju silent zadba o to, byś mógł przystosować jej pracę pod swoje oczekiwania, w ciszy i spokoju. Więcej możliwości to wyższy komfort pracy! wydajne zasilanie Zapomnij o ograniczeniach spowodowanych plączącym się okablowaniem! Bezprzewodowa mysz pionowa Delux M618 Mini zagwarantuje Ci pełną swobodę ruchów, a wytrzymały akumulator zadba o długi czas pracy. Jego pojemność na poziomie 500 mAh zagwarantuje możliwość korzystania ze sprzętu przez około 2 tygodnie na jednym ładowaniu. Energię komfortowo uzupełnisz przez dołączony do zestawu przewód USB-C. 2 możliwości połączenia Możesz zjednoczyć mysz za pomocą Bluetooth i pasma 2.4G - luźno przełączaj pomiędzy 3 urządzeniami równocześnie. Jest kompatybilna z systemami Windows, a także MacOS, dzięki temu rozszerza swoją funkcjonalność. Postaw na uniwersalność, nie rezygnując z jakości! nowoczesny design Design myszy stawia na połączenie funkcjonalności i estetyki. Konstrukcja z podświetleniem RGB przedstawia się stanowczo nowocześnie, dodając charakteru Twojemu stanowisku pracy. Wybierz praktycznie rozwiązania, nie rezygnując z walorów wizualnych! zestaw posiada: Myszkabel USB-USB-C 1,4mOdbiornik USB Specyfikacja:
 • Producent Delux 
 • Rozdzielczość pracy 2400 dpi
 • Rodzaj bezprzewodowa 

7 ★  Delux M618PD (6938820409311)

Delux M618PD (6938820409311) Najniższa Cena Online Wygoda praktyczna mysz DELUX o unikalnej pionowej konstrukcji, ustawia dłoń w naturalnej pozycji, uniemożliwiając zmęczeniu rąk, skręceniu przedramienia i ograniczając napięcie mięśni. Zdejmowana podpórka pod nadgarstek pozwala przedramieniu i pionowej myszy być w jednej linii i powoduje, że nadgarstek podnosi się i spoczywa na wygodnej podkładce, która broni go przed tarciem podczas przesuwania myszy. Wytrzymała warstwa, którą pokryta jest mysz, a także żywotność klawiszy do 3 milionów kliknięć sprawiają, iż M618PU będzie Ci służyć długo i bezusterkowo. Bezprzewodowa Myszka producenta Delux jest bezprzewodowa, dla jeszcze pokaźniejszej wygody stosowania. Wystarczy, iż podłączysz odbiornik USB do komputera i gotowe. Połączenie bezprzewodowe z USB Nano Receiver odbiera sygnał myszy z odległości choćby 10 metrów. Dzięki pojemnej baterii na pełnym naładowaniu mysz może pracować cały tydzień, przy średnim wykorzystywaniu 8h dziennie. 4 poziomy DPI M618PD ma 4 stopnie DPI - 800/1000/1600/4000 max 4200, z niezwykle czułym silnikiem optycznym, który zapewnia płynne i staranne śledzenie na szerokim zakresie powierzchni. Dzięki czemu, możesz wygodnie zmieniać szybkość kursora,złączyć go do swych potrzeb. precyzyjny sensor dla każdego systemu Mysz jest kompatybilna z systemami Windows 2000, XP, 7, 8, 10, a także MacOS. Nadaje się do różnych sprzętów, notebooków, komputerów PC, notebooków, Macbooków. Z dokładnym czujnikiem, mysz bezprzewodowa może być stosowana w każdym miejscu, w tym na szorstkich lub gładkich powierzchniach. Bardziej naturalny Ergonomia nie dotyczy tylko kształtu sprzętu, lecz także zastosowania przez użytkownika. Dzięki specjalnemu rozmieszczeniu przycisków, miejscu na kciuk i gumowej powłoce, mysz zezwala na łatwiejsze korzystanie i proponuje wygodne i naturalne wrażenia z wykorzystywania. Wielokrotność połączeń Dzięki zastosowaniu trójkanałowości odbiornika bluetooth M618PD może skonsolidować się z trzema urządzeniami jednocześnie. To wyjątkowo komfortowe rozwiązanie jeśli używasz komputera stacjonarnego, notebooka i innych sprzętów do pracy. pakiet mieści: Mysz Delux M618PDPodpórka pod dłońkabel USB-USB-C 1,4 mOdbiornik USB Specyfikacja:
 • Producent Delux 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Delux do 200 zł – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Delux do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Delux do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Bezprzewodowa mysz pionowa Delux M618ZD BT+2.4G dla leworęcznych (biała), M618ZD Left Hand (Wh

Bezprzewodowa mysz pionowa Delux M618ZD BT+2.4G dla leworęcznych (biała), M618ZD Left Hand (Wh Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz optyczna dla leworęcznych Delux M618ZD Mysz bezprzewodowa Delux M618ZD została wykonana z myślą o osobach leworęcznych. Dzięki ergonomicznej konstrukcji zagwarantuje nieporównany komfort użytkowania. Pozwala regulować DPI do 4000 i pracuje zaskakująco cicho. Możesz związać ją z wybranym urządzeniem bezprzewodowo - poprzez Bluetooth 4.0 albo 2.4G. przystosuj ją do swoich potrzeb Ciesz się niesłychaną szybkością i precyzją. Mysz M618ZD umożliwia regulację DPI do nawet 4000. Dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją do swoich potrzeb. Urządzenie genialnie sprawdzi się w trakcie zwykłego oglądania Internetu, w pracy, a choćby podczas dynamicznej rozgrywki. bezawaryjne połączenie bezprzewodowe Możesz zjednoczyć mysz z komputerem bezprzewodowo na 2 sposoby - poprzez Bluetooth 4.0 albo 2.4G, za pomocą odbiornika USB. Zastosowane rozwiązania gwarantują szybką, zrównoważoną i bezproblemową transmisję niemal w każdej sytuacji. Cicha praca Mysz pracuje nad wyraz cicho - nie musisz się obawiać, iż obudzi Twoje dziecko. Możesz też bez przeszkód używać jej w miejscach publicznych takich jak biblioteka czy kawiarnia. Irytujące odgłosy klikania nie będą nikomu przeszkadzać! Wytrzymały akumulator Urządzenie zostało wyekwipowane w wytrzymały akumulator o pojemności 1000 mAh. Dzięki czemu może pracować nawet przez tydzień na jednym ładowaniu, zakładając, iż będziesz korzystać z niego przez około 8 godzin dziennie. Mysz obsługuje także tryb uśpienia, który pozwala na oszczędzanie energii. By naładować M618ZD, po prostu podłącz ją do ładowarki lub laptopa przy pomocy kabla USB-C. praktyczny design Mysz M618ZD zapewni niespotykany komfort użytkowania osobom leworęcznym. Dzięki starannie przemyślanej konstrukcji pozwala odciążyć nadgarstek i uniknąć bólu. Możesz więc komfortowo pracować, grać w gry lub sprawdzać, co nowego w Internecie. Specyfikacja:
 • Producent Delux 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

3 ★  Delux M618Mini (czarny), M618MINI (BLACK)

Delux M618Mini (czarny), M618MINI (BLACK) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz pionowa Delux 2.4G+BT M618Mini Ci potrzeba użytecznej, komfortowej w obsłudze myszy komputerowej? Pionowa mysz Delux M618 Mini pozwoli Ci poczuć nową, nieprzeciętną dotąd swobodę w trakcie pracy z komputerem. Jej użyteczny design stawia na komfort użytkowania, a produktywne zasilanie dba o długi czas operacji na jednym ładowaniu. Funkcjonalność w każdym calu Design urządzenia został przemyślany w taki sposób, żeby jak najskuteczniej ułatwić Ci pracę z komputerem. Możesz kontrolować poziom DPI myszy wedle uznania, wybierając któryś z 5 poziomów (800 / 1200 / 1600 / 2400 / 4000 z oprogramowaniem). Dodatkowo, 6 przycisków typu silent zadba o to, byś mógł dostosować jej pracę pod swoje oczekiwania, w ciszy i spokoju. Więcej możliwości to wyższy komfort pracy! produktywne zasilanie Zapomnij o ograniczeniach spowodowanych plączącym się okablowaniem! Bezprzewodowa mysz pionowa Delux M618 Mini zapewnia Ci pełną swobodę ruchów, a wytrzymały akumulator zadba o długi czas pracy. Jego pojemność na poziomie 500 mAh gwarantuje możliwość korzystania ze sprzętu poprzez około 2 tygodnie na jednym ładowaniu. Energię komfortowo uzupełnisz poprzez załączony do zestawu kabel USB-C. 2 możliwości połączenia Możesz skonsolidować mysz przy pomocy Bluetooth i pasma 2.4G - luźno przełączaj między 3 urządzeniami równocześnie. Jest kompatybilna z systemami Windows, a także MacOS, dzięki temu zwiększa swoją funkcjonalność. Postaw na uniwersalność, nie rezygnując z jakości! postępowy design Design myszy stawia na połączenie funkcjonalności, a także estetyki. Konstrukcja z podświetleniem RGB pokazuje się nad wyraz nowocześnie, dodając charakteru Twojemu stanowisku pracy. Wybierz praktycznie rozwiązania, nie rezygnując z walorów wizualnych! zestaw posiada: Myszprzewód USB-USB-C 1,4mOdbiornik USB Specyfikacja:
 • Producent Delux 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

4 ★  Delux M618PD (6938820409311)

Delux M618PD (6938820409311) Najniższa Cena Online Wygoda użyteczna mysz DELUX o niepowtarzalnej pionowej konstrukcji, ustawia dłoń w naturalnej pozycji, zapobiegając zmęczeniu dłoni, skręceniu przedramienia i zmniejszając napięcie mięśni. Zdejmowana podpórka pod nadgarstek pozwala przedramieniu i pionowej myszy być w jednej linii i powoduje, że nadgarstek wznosi się i spoczywa na komfortowej podkładce, która broni go przed tarciem podczas przesuwania myszy. Wytrzymała powłoka, którą pokryta jest mysz oraz żywotność klawiszy do 3 milionów kliknięć powodują, że M618PU będzie Ci służyć długo i bezusterkowo. Bezprzewodowa Myszka marki Delux jest bezprzewodowa, dla jeszcze obszerniejszej wygody stosowania. Wystarczy, że podłączysz odbiornik USB do komputera i gotowe. Połączenie bezprzewodowe z USB Nano Receiver odbiera sygnał myszy z odległości nawet 10 metrów. Dzięki pojemnej baterii na pełnym naładowaniu mysz może pracować cały tydzień, przy średnim wykorzystywaniu 8h dziennie. 4 stopnie DPI M618PD ma 4 poziomy DPI - 800/1000/1600/4000 max 4200, z bardzo czułym silnikiem optycznym, który zapewnia płynne i dokładne śledzenie na szerokim zakresie powierzchni. Dzięki czemu, możesz wygodnie zmieniać prędkość kursora,połączyć go do swych potrzeb. skrupulatny czujnik dla każdego systemu Mysz jest kompatybilna z systemami Windows 2000, XP, 7, 8, 10, a także MacOS. Nadaje się do różnorodnych maszyn, laptopów, komputerów PC, notebooków, Macbooków. Z dokładnym czujnikiem, mysz bezprzewodowa może być wykorzystywana w każdym miejscu, w tym na szorstkich lub gładkich powierzchniach. Bardziej naturalny Ergonomia nie dotyczy tylko kształtu sprzętu, ale także wykorzystania przez użytkownika. Dzięki specjalnemu rozmieszczeniu przycisków, miejscu na kciuk i gumowej powłoce, mysz umożliwia łatwiejsze korzystanie i oferuje komfortowe i naturalne wrażenia z używania. Wielokrotność połączeń Dzięki zaimplementowaniu trójkanałowości odbiornika bluetooth M618PD może zbratać się z trzema urządzeniami równocześnie. To szczególnie wygodne rozwiązanie jeśli używasz komputera stacjonarnego, notebooka oraz innych maszyn do pracy. komplet mieści: Mysz Delux M618PDPodpórka pod dłońkabel USB-USB-C 1,4 mOdbiornik USB Specyfikacja:
 • Producent Delux 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

5 ★  BEZPRZEWODOWA MYSZ PIONOWA DELUX MT1 DB BT+2.4G (CZARNA) (6938820410669)

BEZPRZEWODOWA MYSZ PIONOWA DELUX MT1 DB BT+2.4G (CZARNA) (6938820410669) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz pionowa Delux MT1 Wyposaż się w użyteczną mysz pionową, która wspomoże Cię w codziennej pracy z komputerem. Model Delux MT1 oferuje 6 przycisków i czerwony trackball, dzięki czemu korzystanie z urządzenie jest wyjątkowo przyjemne. Mysz wykorzystuje produktywny czujnik optyczny, a także pozwala na bezprzewodowe połączenie z komputerem w 2 trybach. Wygoda połączeń bezprzewodowych Mysz zintegrujesz z komputerem bezprzewodowo - z użyciem adaptera 2.4G albo transmisji Bluetooth. Możesz sparować nawet 3 urządzenia naraz i swobodnie przełączać się pomiędzy nimi. Poczuj prawdziwą wygodę, zapominając o plączących się kablach! Wysoka funkcjonalność Urządzenie wyposażono w 6 przycisków o długiej żywotności i wygodny w użyciu trackball. Nawigowanie kursorem z jego użyciem jest bardzo dokładne, podnosząc komfort surfowania po internecie do zupełnie nowego poziomu. Co więcej, artykuł zaprojektowano z myślą o odciążeniu nadgarstków i poprawnym ułożeniu kości promieniowej, dzięki czemu zapomnisz o dyskomforcie w trakcie długich sesji pracy z komputerem. Specyfikacja:
 • Producent Delux 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Art do 500 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

6 ★  Delux Bezprzewodowa mysz pionowa m618mini db bt+2.4g 2400dpi (biała) (6938820405481)

Delux Bezprzewodowa mysz pionowa m618mini db bt+2.4g 2400dpi (biała) (6938820405481) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz pionowa Delux 2.4G+BT M618Mini Ci potrzeba ergonomicznej, komfortowej w obsłudze myszy komputerowej? Pionowa mysz Delux M618 Mini pozwoli Ci poczuć nową, niezrównaną dotąd swobodę w trakcie pracy z komputerem. Jej praktyczny design stawia na komfort stosowania, a produktywne zasilanie dba o długi czas operacji na jednym ładowaniu. Funkcjonalność w każdym calu Design urządzenia został przemyślany w taki sposób, żeby jak najskuteczniej ułatwić Ci pracę z komputerem. Możesz kontrolować poziom DPI myszy wedle uznania, wybierając któryś z 4 poziomów (800 / 1600 / 2400 / 4000). W dodatku, 6 przycisków typu silent zadba o to, byś mógł przystosować jej pracę pod swoje wymogi, w ciszy i spokoju. Więcej możliwości to wyższy komfort pracy! sprawne zasilanie Zapomnij o ograniczeniach spowodowanych plączącym się okablowaniem! Bezprzewodowa mysz pionowa Delux M618 Mini gwarantuje Ci pełną swobodę ruchów, a wytrzymały akumulator zadba o długi czas pracy. Jego objętość na poziomie 500 mAh zagwarantuje możliwość korzystania ze sprzętu przez około 2 tygodnie na jednym ładowaniu. Energię komfortowo uzupełnisz poprzez załączony do zestawu przewód USB-C. 2 możliwości połączenia Możesz zespoić mysz za pomocą Bluetooth i pasma 2.4G - swobodnie przełączaj pomiędzy 3 urządzeniami jednocześnie. Jest kompatybilna z systemami Windows oraz MacOS, dzięki czemu rozszerza swoją funkcjonalność. Postaw na uniwersalność, nie rezygnując z jakości! postępowy design Design myszy stawia na połączenie funkcjonalności, a także estetyki. Kompozycja z podświetleniem RGB demonstruje się bardzo nowocześnie, dodając charakteru Twojemu stanowisku pracy. Wybierz praktycznie rozwiązania, nie rezygnując z walorów wizualnych! pakiet mieści: Myszkabel USB-USB-C 1,4mOdbiornik USB Specyfikacja:
 • Producent Delux 
 • Rozdzielczość pracy 2400 dpi
 • Rodzaj bezprzewodowa 

7 ★  Delux M820DC RGB (biały), M820DC

Delux M820DC RGB (biały), M820DC Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz gamingowa Delux M820DC BT (biała) Wejdź na zupełnie nowy poziom grania z bezprzewodową myszą gamingową Delux M820DC BT! Jej ergonomiczna konstrukcja jest istotnie kompaktowa, gwarantując wysoki komfort stosowania. Urządzenie posiada 6 programowalnych przycisków z przełącznikami Kaih GM 8.0, a detektor PAW3335 gwarantuje wysoką produktywność i czas reakcji. Mysz jest przy tym ciekawa wzrokowo, na co wpływa postępowy design z podświetleniem RGB. ergonomiczna, kompaktowa budowa Specjalistyczny design urządzenia sprawia, że będziesz mógł korzystać z niego tak, jak Ci wygodnie! powłoka z maty teflonowej zadba o pewny chwyt, a niepokaźne wymiary zapewnią niezrównaną kontrolę nad wydarzeniami na ekranie. Przełączniki Kaih GM 8.0 Mysz została wyekwipowana w 6 programowalnych przycisków, które wydatnie pomogą Ci momentalnie reagować na dynamicznie zmieniającą się sytuację w grze. M820DC korzysta z mechanicznych przełączników Kaih GM 8.0, co sprawia, iż ich żywotność sięga nawet 80 milionów kliknięć. staranny czujka Za nad wyraz wysoką produktywność pracy urządzenia odpowiada detektor PAW3335. Pozwala on na zmianę parametru DPI w zakresie 800-16000 przy częstotliwości odświeżania do 1000 Hz. Maksymalna prędkość myszy osiąga wartość 400 IPS, co gwarantuje jeszcze większą płynność i precyzję. Zyskaj przewagę nad przeciwnikami już na samym starcie! Więcej możliwości połączenia Możesz korzystać z myszy przy pomocy załączonego do zestawu kabla bądź bezprzewodowo. Akumulator urządzenia zezwala na pracę do 80 godzin na jednym ładowaniu. Jeśli zechcesz jednak, możesz podpiąć sprzęt do komputera przy pomocy kabla USB-C, który posiada miękką, giętką strukturę - broniącą go przed uszkodzeniem. Gamingowy charakter kompozycja myszy stawia na szereg usprawnień skierowanych przeważnie do graczy. Jej walory wizualne akcentuje progresywny design , a także dynamiczne podświetlenie RGB. Styl podświetlenia możesz wybrać spośród prawie 16,8 miliona kolorów - poprzez specjalną aplikację. Postaw na połączenie funkcjonalności i stylu! komplet mieści: Mysz2 wymienne nakładkikabel USB-C do USBO dbiornik 2.4G Instrukcję obsługi Specyfikacja:
 • Producent Delux 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Delux do 200 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Delux do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Delux do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Polecane myszki i trackballe dla graczy do 200 zł – TOP5 styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Delux do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych komputerowych myszy do gier do 200 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *