Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe bezprzewodowe Razer – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych bezprzewodowych Razer. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych bezprzewodowych Razer,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych bezprzewodowych Razer,
 • TOP5 innych rekomendowanych bezprzewodowych myszy do gier.

Jakie Myszki gamingowe bezprzewodowe Razer najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe bezprzewodowe Razer, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych bezprzewodowych Razer, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ mysz gamingowa basilisk ultimate (rz01-03170100-r3g1) marki Razer ☆

mysz gamingowa basilisk ultimate (rz01-03170100-r3g1) marki Razer Najniższa Cena Online dzięki razer basilisk ultimate zwycięstwo nigdy nie było tak osobiste. Jako wysoce skuteczna bezprzewodowa mysz do gier, którą można dostroić tak, by wyglądała i działała dokładnie tak, jak chcesz, jedynymi osobami, którym zabraknie opcji, będą twoi przeciwnicy.korzyści: 25% szybciej niż jakakolwiek inna dostępna technika bezprzewodowa, nawet nie zdasz sobie sprawy, iż grasz przy pomocy myszy bezprzewodowej ze względu na jej szybką transmisję, najmniejsze opóźnienie kliknięcia i płynne przełączanie częstotliwości w najbardziej hałaśliwych środowiskach nasyconych danymi. miej pokaźniejszy arsenał poleceń na wyciągnięcie ręki, mapując swoje ulubione makra i funkcje dodatkowe przy pomocy razer synapse 3. Każdą strefę oświetlenia tej bezprzewodowej myszy można indywidualnie zaprogramować w chroma studio, co czyni ją eksponującym się dodatkiem do twojej stacji bojowej, gdy oświetlasz przeciwników. razer basilisk ultimate jest zaopatrzony w pokrętło na spodzie, które pozwala przystosować opór kółka przewijania, by było tak płynne lub tak dotykowe, jak tylko chcesz. Dzięki temu poziomowi personalizacji będziesz w stanie skrupulatniej wykonywać podskoki, wybierać broń i inne czynności przy pomocy kółka przewijania. dodaj więcej charakteru swej stacji bojowej dzięki skutecznej stacji ładującej, która może bez problemu zespolić się z innymi urządzeniami obsługującymi razer chroma.
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Mysz RAZER Orochi V2 Biały, RZ01-03730400-R3G1 ☆

Mysz RAZER Orochi V2 Biały, RZ01-03730400-R3G1 Najniższa Cena Online Czułość myszy:18000 dpi;Dla graczy:tak;Gwarancja:24 miesiące;Kod producenta:RZ01-03730400-R3G1;Kolor:biały;typ myszy:radiowa / bluetooth;typ myszy:bezprzewodowa;liczba przycisków:6;Scroll (rolka przewijania):1;Czułość myszy:18000 dpi;czujka myszy:optyczny;kolekcja:Razer Orochi V2;wariant podłączenia:Bluetooth i Radiowy;Waga:60 g;rozmiary:108 x 60 x 38 mm;Zasilanie:2 baterie AA (LR6)...
 • Producent RAZER 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe optyczne Fujitsu - Ranking TOP10 myszy PC do gier

☆ Mysz RAZER Pro Click Mini (8886419333463) ☆

Mysz RAZER Pro Click Mini (8886419333463) Najniższa Cena Online niech cały świat stanie się twoim biurem dzięki myszy razer pro click mini — to wyśmienity dobór do pracy w podróży. Bezgłośne kliknięcia i bezwysiłkowa nawigacja umieszczone w kompaktowej konstrukcji sprawiają, iż jest to funkcjonalna i skuteczna mysz, perfekcyjnie pasująca do twojego dnia pracy, niezależnie od tego, gdzie się odszukasz.korzyści: bezgłośne przełączniki mechaniczne zezwalają na korzystanie z myszy bez przeszkadzania sobie i innym, niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w domu, podczas gdy jej wyjątkowo trwała kompozycja pozwoli wykonać nawet 15 milionów kliknięć. subtelny i elegancki zarys myszy nadaje się należycie do plecaków i aktówek, pozwalając uzyskać maksymalną efektywność pracy jednocześnie w biurze, jak i w domu. Nawiguj łatwo za pomocą kółka do przewijania, które pozwala wybrać tryb swobodnego obracania {pomocn|przydatn)y do przewijania długich stron internetowych lub dokumentów, tryb obracania z oporem pozwalający na bardziej precyzyjne przewijanie lub tryb przechylania i klikania na potrzeby przewijania poziomego. podłącz nawet 4 urządzenia i wygodnie przełączaj się między komputerem stacjonarnym, przenośnym, tabletem z systemem operacyjnym android i ekranem telewizora jednym kliknięciem, bez konieczności ciągłego parowania i rozłączania urządzeń. mając pod ręką 7 niezależnie konfigurowalnych przycisków możesz pracować szybciej i sprytniej tworząc skróty do używanych narzędzi lub programów biurowych i uzyskując większą kontrolę oraz efektywność. zadbaj o porządek i estetykę na biurku, podłączając mysz oraz zgodne klawiatury do tego samego adaptera bezprzewodowego.
 • Producent RAZER 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Razer Mysz gamingowa Basilisk Ultimate (RZ01-03170200-R3G1), RZ01-03170200-R3G1 ☆

Razer Mysz gamingowa Basilisk Ultimate (RZ01-03170200-R3G1), RZ01-03170200-R3G1 Najniższa Cena Online bezprzewodowa mysz gamingowa z 11 programowanymi przyciskami, w tym z uznanym wielofunkcyjnym przełącznikiem łopatkowym, umożliwia płynne uruchamianie innowacyjnych makr i funkcji. Oferuje najszybszą łączność bezprzewodową wśród wszelkich myszy dla graczy, sensor optyczny o rozdzielczości 20 000 dpi i optyczne przełączniki myszy działające z szybkością światła.korzyści: mysz uwydatnia się łącznością o wyjątkowo niskim poziomie opóźnień, baterią wystarczającą na 100 godzin pracy i płynnym przełączaniem częstotliwości w środowiskach o znacznym zagęszczeniu ruchu. detektor optyczny o rozdzielczości 20 000 dpi zapewnia śledzenie choćby najdrobniejszych ruchów myszy. Dzięki temu zyskujesz wyjątkowy poziom precyzji do headshotów i manewrów przesądzających o wyniku gry. aby prędko wykonywać złożone operacje, przypisz makra i funkcje dopełniające do 11 programowanych przycisków, w tym do uznanego wielofunkcyjnego przełącznika łopatkowego. Każde kliknięcie uaktywnia działanie z szybkością światła, bez opóźnień związanych z odbiciem styków. dzięki czemu zawsze szybciej pociągniesz za spust. Przełączniki te wytrzymują do 70 milionów kliknięć. Razer basilisk ultimate ma 14 stref podświetlenia razer chroma™ z 16,8 mln odcieni, które świetnie rozświetlą i ubarwią twoją grę. każdą strefę podświetlenia można zaprogramować indywidualnie w chroma studio. Opór kółka do przewijania możesz przypasować do własnych preferencji przy pomocy pokrętła na spodzie myszy. Spersonalizowana czułość na dotyk gwarantuje poziom kontroli nad grą, która uwolni twój pełny potencjał. zastosowana technika bezprzewodowa o wyjątkowo niskim poziomie opóźnień działa z założenia lepiej od innych i niezwłoczną rejestrację ruchów i kliknięć. Podkreśla się także wysoką adaptacyjnością i zezwala na płynne przełączanie częstotliwości w celu zachowania szczytowej stabilności. dzięki temu możesz pokazać swój pełny potencjał.
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ atheris marki Razer ☆

atheris marki Razer Najniższa Cena Online Ponad 350 godzin nieprzeciętnej efektywności i swobody w wydaniu bezprzewodowym. Dzieło projektantów najlepszych myszy dla graczy na świecie — Razer Atheris — mysz zoptymalizowana pod kątem pracy i rozrywki. zawiera się w kieszeni, dzięki temu możesz pokazać na co Cię stać równocześnie na polu bitwy, jak i w drodze na kolejne spotkanie. Mysz Razer Atheris ma sporo atutów, takich jak najlepsza w branży stabilizacja sygnału, dwa tryby łączności i ponad 350 godzin ciągłej pracy* — wszystko to w zwartej, funkcjonalnej obudowie, stworzonej z myślą o efektywności i sprawności. *Czas pracy baterii może się różnić w zależności od rodzaju połączenia. 350 godzin pracy baterii to swoboda pracy w dowolnym miejscu Jeśli podróżujesz w pracy lub jesteściągle w drodze ze spotkania na spotkanie, zapewnenie chcesz zawracać sobie głowy wymianą baterii. Dlatego właśnie mysz Razer Atheris zaprojektowano tak, żeby zapewnić Ci 350 godzin* nieprzerwanego działania. *Czas pracy baterii może się różnić w zależności od rodzaju połączenia. detektor optyczny 7200 DPI to precyzja godna wytrawnych graczy czujka optyczny 7200 DPI sprawia, że Razer Atheris wyróżnia się jedną z najwyższych rozdzielczości wśród myszy bezprzewodowych. Zapewnia unikatową precyzję i niewiarygodną kontrolę nad arkuszami kalkulacyjnymi i strzałami snajperskimi. Nadmiarowa rozdzielczośćświetnie sprawdza się przy obsłudze wielu monitorów, a choćby ekranów o rozdzielczości 4K i wyższej. Technika adaptatywnych zmian częstotliwości to bezawaryjna stabilność sygnału. Dzięki zaimplementowaniu opatentowanej technologii bezprzewodowej producenta Razer, mysz Razer Atheris gwarantuje najkorzystniejszą w branży stabilizację transmisji. choćby jeśli usiądziesz w kafejce lub w biurze, gdzie sygnałmoże być zakłócany poprzez liczne urządzenia mobilne, Twoja mysz utrzyma stabilnośćpołączenia
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Razer Basilisk X HyperSpeed ☆

Razer Basilisk X HyperSpeed Najniższa Cena Online Czułość myszy:16000 dpi;Dla graczy:tak;Długość przewodu:0;Gwarancja:24 miesiące;Kod producenta:RZ01-03150100-R3G1;Kolor:czarny;typ myszy:bezprzewodowa;typ myszy:bezprzewodowa;liczba przycisków:6;Scroll (rolka przewijania):1;Podświetlane komponenty:tak;Czułość myszy:16000 dpi;czujka myszy:optyczny;linia:Razer Basilisk;wariant podłączenia:Radiowy;Waga:83 g;rozmiary:130 x 60 x 42 mm;Zasięg:0 m;Zasilanie:1 bateria AA (LR6)...
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe przewodowe Defender - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Razer – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Razer, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych bezprzewodowych Razer jest aktualizowany na bieżąco.

☆ atheris marki Razer ☆

atheris marki Razer Najniższa Cena Online Ponad 350 godzin nieprzeciętnej skuteczności i swobody w wydaniu bezprzewodowym. Dzieło projektantów najlepszych myszy dla graczy na świecie — Razer Atheris — mysz zoptymalizowana pod kątem pracy i rozrywki. zawiera się w kieszeni, dzięki czemu możesz pokazać na co Cię stać równocześnie na polu bitwy, jak i w drodze na kolejne spotkanie. Mysz Razer Atheris ma sporo atutów, takich jak najkorzystniejsza w branży stabilizacja sygnału, dwa tryby łączności i ponad 350 godzin ciągłej pracy* — wszystko to w zwartej, funkcjonalnej obudowie, produkowanej z myślą o efektywności i produktywności. *Czas pracy baterii może się różnić w zależności od typu połączenia. 350 godzin pracy baterii to swoboda pracy w dowolnym miejscu Jeśli podróżujesz w pracy lub jesteściągle w drodze ze spotkania na spotkanie, zapewnenie chcesz zawracać sobie głowy wymianą baterii. Dlatego właśnie mysz Razer Atheris zaprojektowano tak, by zapewnić Ci 350 godzin* bezustannego działania. *Czas pracy baterii może się różnić w zależności od typu połączenia. czujka optyczny 7200 DPI to precyzja godna wytrawnych graczy czujka optyczny 7200 DPI powoduje, że Razer Atheris wyróżnia się jedną z najwyższych rozdzielczości wśród myszy bezprzewodowych. Zapewnia unikatową precyzję i niewiarygodną kontrolę nad arkuszami kalkulacyjnymi i strzałami snajperskimi. Nadmiarowa rozdzielczośćświetnie sprawdza się przy obsłudze wielu monitorów, a choćby ekranów o rozdzielczości 4K i wyższej. Technologia adaptatywnych zmian częstotliwości to niezawodna stabilność sygnału. Dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii bezprzewodowej producenta Razer, mysz Razer Atheris gwarantuje najlepszą w branży stabilizację transmisji. choćby jeśli usiądziesz w kafejce lub w biurze, gdzie sygnałmoże być zakłócany przez liczne urządzenia przenośne, Twoja mysz utrzyma stabilnośćpołączenia
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Mysz RAZER Pro Click Mini (8886419333463) ☆

Mysz RAZER Pro Click Mini (8886419333463) Najniższa Cena Online niech cały świat stanie się twoim biurem dzięki myszy razer pro click mini — to rewelacyjny wybór do pracy w podróży. Bezgłośne kliknięcia i bezwysiłkowa nawigacja umieszczone w kompaktowej konstrukcji powodują, iż jest to użyteczna i skuteczna mysz, świetnie pasująca do twojego dnia pracy, niezależnie od tego, gdzie się odszukasz.korzyści: bezgłośne przełączniki mechaniczne umożliwiają korzystanie z myszy bez przeszkadzania sobie i innym, niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w domu, podczas gdy jej wyjątkowo trwała konstrukcja pozwoli wykonać nawet 15 milionów kliknięć. subtelny i wyszukany zarys myszy pasuje korzystnie do plecaków i aktówek, pozwalając uzyskać maksymalną efektywność pracy jednocześnie w biurze, jak i w domu. Nawiguj z łatwością przy pomocy kółka do przewijania, które pozwala wybrać tryb luźnego obracania {pomocn|przydatn)y do przewijania długich stron internetowych lub dokumentów, tryb obracania z oporem pozwalający na bardziej precyzyjne przewijanie lub tryb przechylania i klikania na potrzeby przewijania poziomego. podłącz nawet 4 urządzenia i wygodnie przełączaj się między komputerem stacjonarnym, przenośnym, tabletem z systemem operacyjnym android i ekranem telewizora jednym kliknięciem, bez konieczności ciągłego parowania i rozłączania urządzeń. mając pod ręką 7 niezależnie konfigurowalnych przycisków możesz pracować szybciej i sprytniej tworząc skróty do używanych narzędzi lub programów biurowych i uzyskując większą kontrolę oraz efektywność. zadbaj o porządek i estetykę na biurku, podłączając mysz oraz zgodne klawiatury do tego samego adaptera bezprzewodowego.
 • Producent RAZER 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe przewodowe Razer - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

☆ mysz gamingowa basilisk ultimate (rz01-03170100-r3g1) marki Razer ☆

mysz gamingowa basilisk ultimate (rz01-03170100-r3g1) marki Razer Najniższa Cena Online dzięki razer basilisk ultimate zwycięstwo nigdy nie było tak osobiste. Jako wysoce sprawna bezprzewodowa mysz do gier, którą można dostroić tak, by wyglądała i działała starannie tak, jak chcesz, jedynymi osobami, którym zabraknie opcji, będą twoi przeciwnicy.korzyści: 25% szybciej aniżeli jakakolwiek inna przystępna technologia bezprzewodowa, choćby nie zdasz sobie sprawy, iż grasz za pomocą myszy bezprzewodowej ze względu na jej szybką transmisję, najmniejsze opóźnienie kliknięcia i płynne przełączanie częstotliwości w najistotniej hałaśliwych środowiskach nasyconych danymi. miej większy arsenał poleceń na wyciągnięcie ręki, mapując swoje ulubione makra i funkcje dodatkowe za pomocą razer synapse 3. Każdą strefę oświetlenia tej bezprzewodowej myszy można indywidualnie zaprogramować w chroma studio, co czyni ją akcentującym się dodatkiem do twojej stacji bojowej, gdy oświetlasz przeciwników. razer basilisk ultimate jest zaopatrzony w pokrętło na spodzie, które pozwala dopasować opór kółka przewijania, by było tak płynne albo tak dotykowe, jak tylko chcesz. Dzięki temu poziomowi personalizacji będziesz w stanie staranniej wykonywać podskoki, wybierać broń i inne czynności za pomocą kółka przewijania. dodaj więcej charakteru swojej stacji bojowej dzięki skutecznej stacji ładującej, która może bez problemu zespolić się z innymi urządzeniami obsługującymi razer chroma.
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe bezprzewodowe Razer najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Razer w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Razer w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Polecane myszki i trackballe bezprzewodowe dla graczy – TOP5 sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych bezprzewodowych Razer nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych bezprzewodowych myszy do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.