Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe bezprzewodowe Razer – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych bezprzewodowych Razer. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych bezprzewodowych Razer,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych bezprzewodowych Razer,
 • TOP5 innych rekomendowanych bezprzewodowych myszy do gier.

 

Jakie Myszki gamingowe bezprzewodowe Razer najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe bezprzewodowe Razer, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych bezprzewodowych Razer, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Razer Mysz gamingowa Basilisk Ultimate (RZ01-03170200-R3G1), RZ01-03170200-R3G1

Razer Mysz gamingowa Basilisk Ultimate (RZ01-03170200-R3G1), RZ01-03170200-R3G1 Najniższa Cena Online bezprzewodowa mysz gamingowa z 11 programowanymi przyciskami, w tym z uznanym wielofunkcyjnym przełącznikiem łopatkowym, umożliwia płynne uruchamianie innowacyjnych makr i funkcji. Oferuje najszybszą łączność bezprzewodową wśród wszelkich myszy dla graczy, sensor optyczny o rozdzielczości 20 000 dpi i optyczne przełączniki myszy działające z szybkością światła.korzyści: mysz uwydatnia się łącznością o wyjątkowo niskim poziomie opóźnień, baterią wystarczającą na 100 godzin pracy i płynnym przełączaniem częstotliwości w środowiskach o znacznym zagęszczeniu ruchu. detektor optyczny o rozdzielczości 20 000 dpi zapewnia śledzenie choćby najdrobniejszych ruchów myszy. Dzięki temu zyskujesz wyjątkowy poziom precyzji do headshotów i manewrów przesądzających o wyniku gry. aby prędko wykonywać złożone operacje, przypisz makra i funkcje dopełniające do 11 programowanych przycisków, w tym do uznanego wielofunkcyjnego przełącznika łopatkowego. Każde kliknięcie uaktywnia działanie z szybkością światła, bez opóźnień związanych z odbiciem styków. dzięki czemu zawsze szybciej pociągniesz za spust. Przełączniki te wytrzymują do 70 milionów kliknięć. Razer basilisk ultimate ma 14 stref podświetlenia razer chroma™ z 16,8 mln odcieni, które świetnie rozświetlą i ubarwią twoją grę. każdą strefę podświetlenia można zaprogramować indywidualnie w chroma studio. Opór kółka do przewijania możesz przypasować do własnych preferencji przy pomocy pokrętła na spodzie myszy. Spersonalizowana czułość na dotyk gwarantuje poziom kontroli nad grą, która uwolni twój pełny potencjał. zastosowana technika bezprzewodowa o wyjątkowo niskim poziomie opóźnień działa z założenia lepiej od innych i niezwłoczną rejestrację ruchów i kliknięć. Podkreśla się także wysoką adaptacyjnością i zezwala na płynne przełączanie częstotliwości w celu zachowania szczytowej stabilności. dzięki temu możesz pokazać swój pełny potencjał.
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

2 ★  mysz gamingowa basilisk ultimate (rz01-03170100-r3g1) marki Razer

mysz gamingowa basilisk ultimate (rz01-03170100-r3g1) marki Razer Najniższa Cena Online dzięki razer basilisk ultimate zwycięstwo nigdy nie było tak osobiste. Jako wysoce skuteczna bezprzewodowa mysz do gier, którą można dostroić tak, by wyglądała i działała dokładnie tak, jak chcesz, jedynymi osobami, którym zabraknie opcji, będą twoi przeciwnicy.korzyści: 25% szybciej niż jakakolwiek inna dostępna technika bezprzewodowa, nawet nie zdasz sobie sprawy, iż grasz przy pomocy myszy bezprzewodowej ze względu na jej szybką transmisję, najmniejsze opóźnienie kliknięcia i płynne przełączanie częstotliwości w najbardziej hałaśliwych środowiskach nasyconych danymi. miej pokaźniejszy arsenał poleceń na wyciągnięcie ręki, mapując swoje ulubione makra i funkcje dodatkowe przy pomocy razer synapse 3. Każdą strefę oświetlenia tej bezprzewodowej myszy można indywidualnie zaprogramować w chroma studio, co czyni ją eksponującym się dodatkiem do twojej stacji bojowej, gdy oświetlasz przeciwników. razer basilisk ultimate jest zaopatrzony w pokrętło na spodzie, które pozwala przystosować opór kółka przewijania, by było tak płynne lub tak dotykowe, jak tylko chcesz. Dzięki temu poziomowi personalizacji będziesz w stanie skrupulatniej wykonywać podskoki, wybierać broń i inne czynności przy pomocy kółka przewijania. dodaj więcej charakteru swej stacji bojowej dzięki skutecznej stacji ładującej, która może bez problemu zespolić się z innymi urządzeniami obsługującymi razer chroma.
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

4 ★  Razer mysz optyczna atheris mercury edition (rz01-02170300-r3m1)

Razer mysz optyczna atheris mercury edition (rz01-02170300-r3m1) Najniższa Cena Online dzieło projektantów najlepszych myszy dla graczy na świecie — razer atheris — mysz zoptymalizowana pod kątem pracy i rozrywki. Zawiera się w kieszeni, dzięki temu możesz pokazać na co cię stać równocześnie na polu bitwy, jak i w drodze na kolejne spotkanie. mysz razer atheris ma mnóstwo atutów, takich jak najlepsza w branży stabilizacja sygnału, dwa tryby łączności i ponad 350 godzin ciągłej pracy* — wszystko to w zwartej, ergonomicznej obudowie, tworzonej z myślą o wydajności i sprawności.korzyści: dwie metody łączności: 2,4 ghz i bluetooth 4.0 czas pracy baterii: około 350 godzin ciągłej gry* detektor optyczny o rzeczywistej rozdzielczości 7200 dpi przyspieszenie nawet do 220 ips (5,6 m na sekundę) / 30 g technologia adaptatywnych zmian częstotliwości (aft) regulacja czułości on-the-fly sensitivity scroll gwarantujące {pomocn|przydatn)e w grze dotykowe informacje zwrotne kształt oburęczny z dopracowanymi gumowymi uchwytami bocznymi pięć niezależnie konfigurowalnych przycisków szybkiego reagowania (hyperesponse) technologia ultrapolling 1000 hz odbiornik 2,4 ghz obsługa aplikacji razer synapse 3
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Havit do 400 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Razer – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Razer, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych bezprzewodowych Razer jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  atheris marki Razer

atheris marki Razer Najniższa Cena Online Ponad 350 godzin nieprzeciętnej skuteczności i swobody w wydaniu bezprzewodowym. Dzieło projektantów najlepszych myszy dla graczy na świecie — Razer Atheris — mysz zoptymalizowana pod kątem pracy i rozrywki. zawiera się w kieszeni, dzięki czemu możesz pokazać na co Cię stać równocześnie na polu bitwy, jak i w drodze na kolejne spotkanie. Mysz Razer Atheris ma sporo atutów, takich jak najkorzystniejsza w branży stabilizacja sygnału, dwa tryby łączności i ponad 350 godzin ciągłej pracy* — wszystko to w zwartej, funkcjonalnej obudowie, produkowanej z myślą o efektywności i produktywności. *Czas pracy baterii może się różnić w zależności od typu połączenia. 350 godzin pracy baterii to swoboda pracy w dowolnym miejscu Jeśli podróżujesz w pracy lub jesteściągle w drodze ze spotkania na spotkanie, zapewnenie chcesz zawracać sobie głowy wymianą baterii. Dlatego właśnie mysz Razer Atheris zaprojektowano tak, by zapewnić Ci 350 godzin* bezustannego działania. *Czas pracy baterii może się różnić w zależności od typu połączenia. czujka optyczny 7200 DPI to precyzja godna wytrawnych graczy czujka optyczny 7200 DPI powoduje, że Razer Atheris wyróżnia się jedną z najwyższych rozdzielczości wśród myszy bezprzewodowych. Zapewnia unikatową precyzję i niewiarygodną kontrolę nad arkuszami kalkulacyjnymi i strzałami snajperskimi. Nadmiarowa rozdzielczośćświetnie sprawdza się przy obsłudze wielu monitorów, a choćby ekranów o rozdzielczości 4K i wyższej. Technologia adaptatywnych zmian częstotliwości to niezawodna stabilność sygnału. Dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii bezprzewodowej producenta Razer, mysz Razer Atheris gwarantuje najlepszą w branży stabilizację transmisji. choćby jeśli usiądziesz w kafejce lub w biurze, gdzie sygnałmoże być zakłócany przez liczne urządzenia przenośne, Twoja mysz utrzyma stabilnośćpołączenia
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Delux do 400 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

2 ★  Razer Basilisk X HyperSpeed

Razer Basilisk X HyperSpeed Najniższa Cena Online teraz, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo: Mysz Razer Basilisk X HyperSpeed dla gracza bezprzewodowa Bez względu na rodzaj gry w jaką grasz z myszą bezprzewodową Razer Basilisk X HyperSpeed zapewnisz sobie zwycięstwo, swobodę i precyzję działania. Komfortowa i rozbudowany panel konfiguracji myszy pozwoli na komfortową rozgrywkę, choćby poprzez sporo godzin. Bez żadnych opóźnień System Hyperspeed jest 25% szybszy niż jakakolwiek przystępna technologia bezprzewodowa, nawet nie zdajesz sobie sprawy, iż grasz przy pomocy myszy bezprzewodowej, dzięki prędkiej transmisji nie odczujesz żadnych opóźnień. Zaawanasowany sensor optyczny Razer Basilisk X zagwarantuje nieporównaną precyzję i wydajność, dzięki najistotniej zaawansowanemu na świecie sensorowi optycznemu Razer 5G o rzeczywistej czułości 16 000 DPI. Programowalne przyciski pokaźniejszy arsenał i szybsze działanie, a wszystko w zasięgu ręki, dzięki 6 programowalnym przyciskom możesz szybko zmienić broń, wydać polecenia i ustawić w głównej mierze stosowane skróty. Wejdź na wyższy poziom rozgrywki i zmień wynik gry, teraz masz przewagę. atrybuty przeciwpoślizgowe panele boczne Teflonowe ślizgacze Przełączniki mechaniczne Razer Odbiornik nano Programowalne przyciski Obsługa makr Profile ustawień 40 G akceleracji Żywotność 50 milionów kliknięć 5 trybów DPI Regulacja rozdzielczości DPI w locie zastosowana pamięć Zakres dostawy Mysz Razer Basilisk X HyperSpeed Nanodobiornik producent Razer Model Basilisk X HyperSpeed Łączność Bezprzewodowa czujnik Optyczny Rozdzielczość 16000 dpi liczba przycisków 6 Rolka przewijania 1 Interfejs 2,4 GHz, Bluetooth Zasięg pracy do 15 m Zasilanie bateria: 1 x AA (należy zamówić oddzielnie) Czas pracy na baterii do 285 godzin - tryb HyperSpeed, do 450 godzin - tryb bluetooth Profil Praworęczny Podświetlenie Brak Kolor Czarny Długość 130 mm Szerokość 75 mm Wysokość 42 mm Waga 85 g 8886419332824RN KD towar powystawowy / poprezentacyjny, 100% skuteczny technicznie (produkt sprawdzony poprzez wyspecjalizowany serwis). możliwe podniszczone opakowanie albo opakowanie zastępcze. Produkt zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

6 ★  Razer Orochi V2 Gaming Mouse Optical, RZ01-03731200-R3G1

Razer Orochi V2 Gaming Mouse Optical, RZ01-03731200-R3G1 Najniższa Cena Online ukazujemy Razer Orochi V2 kompaktową i ultralekką bezprzewodową mysz do gier o najdłuższym czasie pracy baterii, który nie ma sobie równych. Mysz została uzbrojona w dwa tryby pracy bezprzewodowej Razer HyperSpeed Wireless o niskim poziomie opóźnień i Bluetooth, który pozwala zmaksymalizować czas pracy na baterii i wydłużyć jej żywotność powodując, iż może działać poprzez wieki, zanim jej bateria będzie wymagać zamiany. Świadczy o tym czas do 425 godzin (2,4 GHz) w trybie HyperSpeed Wireless i 950 godzin w trybie Bluetooth z dołączoną baterią AA. Jeśli już mowa o bateriach mysz Orochi V2 ponadto hybrydowe gniazdo baterii, które zostało odpowiednio rozmieszczone w celu zrównoważonego rozkładu masy i wymaga tylko jednej baterii AA albo AAA do pracy. Przełączniki Razer 2. Generacji z pozłacanymi stykami są mniej podatne na zużycie dzięki czemu wytrzymują nawet do 60 milionów kliknięć a dzięki nowoczesnemu czujnikowi optycznemu Razer 5G o rozdzielczości maksymalnej 18000 dpi, który bezbłędnie śledzi Twój ruch, Razer Orochi V2 pozwoli ci radować się responsywnym, skrupulatnym celowaniem. w dodatku możesz wybierać jeden z 5 domyślnych stopni czułości (400, 800, 1600, 3200, 6400) bez przerywania rozgrywki albo dokonać zmiany wartości na niestandardową za pomocą oprogramowania Razer Synapse 3, które pozwala dodatkowo na programowanie przycisków, obsługę makr i funkcji pomocniczych w celu uzyskania innowacyjnego stopnia kontroli....
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe przewodowe Art - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

7 ★  Razer Mysz bezprzewodowa Deathadder V2 Pro (RZ01-03350100-R3G1)

Razer Mysz bezprzewodowa Deathadder V2 Pro (RZ01-03350100-R3G1) Najniższa Cena Online Mysz Razer DeathAdder V2 Pro Dopracowany w każdym szczególe Bezprzewodowa myszka do gier Wejdź na wyższy poziom gamingu z myszką Razer DeathAdder V2 Pro! Bezprzewodowa mysz gamingowa jest użyteczna, a przy tym pozwala Ci na całkowitą swobodę i kontorlę ruchów. Ciesz się niczym nieograniczonymi ruchami topowej myszki do esportu, aby każda rozgrywka była tą wygraną! Postaw na precyzje Miej absolutną przewagę w trakcie rozgrywki, a to za sprawą niezwykłej myszy Razer DeathAdder V2 Pro. Mysz wyekwipowana została w najnowszy detektor optyczny, cechujący się niezwykłą rozdzielczością do 20000 DPI. Czujnik został udoskonalony o inteligentne funkcję, które sprwiają, że jest on jeszcze bardziej skrupulatny, pozwaląjac tym samym na wyższy poziom precyzji w grach. gwarantując Ci tym samym przewagę nad innymi. Jeszcze szybsze działanie Mysz Razer DeathAdder V2 Pro należy do grupy produktów Razer HyperSpeed Wireless. Oznacza to, że jest ona trzy razy szybsza od innych bezprzewodowych urzarzeń! Dzięki tej technologii, myszka dużo szybciej przesyła informację, a także ma mniejsze opóźnienia kliknięć. Dodatkowo, płynnie przełącza się pomiędzy częstotliwościami nawet w najszczególniej hałaśliwych i przesyconych danymi środowiskach. Dłuższa żywotność baterii Model Razer DeathAdder V2 Pro został zaopatrzony w 3 tryby połączeń, żeby sprostać Twoim wymaganiom. Pierwszy z nich, połączenie przez Bluetooth, pozwala na pracę do 120 godzin, by zapewnić jak najdłuższą pracę myszki. W trybie Razer HyperSpeed Wireless będziesz wstanie korzystać z myszki poprzez 70 godzin, zyskując tym samym najkorzystniejsze osiągi podczas gry. Natomiast ostatnim rozwiązaniem jest zastosowanie kabla Speedflex, który zezwala na korzystanie z urządzenia ponadto w trakcie jego ładowania.
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

8 ★  Mysz RAZER Pro Click Mini (8886419333463)

Mysz RAZER Pro Click Mini (8886419333463) Najniższa Cena Online niech cały świat stanie się twoim biurem dzięki myszy razer pro click mini — to rewelacyjny wybór do pracy w podróży. Bezgłośne kliknięcia i bezwysiłkowa nawigacja umieszczone w kompaktowej konstrukcji powodują, iż jest to użyteczna i skuteczna mysz, świetnie pasująca do twojego dnia pracy, niezależnie od tego, gdzie się odszukasz.korzyści: bezgłośne przełączniki mechaniczne umożliwiają korzystanie z myszy bez przeszkadzania sobie i innym, niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w domu, podczas gdy jej wyjątkowo trwała konstrukcja pozwoli wykonać nawet 15 milionów kliknięć. subtelny i wyszukany zarys myszy pasuje korzystnie do plecaków i aktówek, pozwalając uzyskać maksymalną efektywność pracy jednocześnie w biurze, jak i w domu. Nawiguj z łatwością przy pomocy kółka do przewijania, które pozwala wybrać tryb luźnego obracania {pomocn|przydatn)y do przewijania długich stron internetowych lub dokumentów, tryb obracania z oporem pozwalający na bardziej precyzyjne przewijanie lub tryb przechylania i klikania na potrzeby przewijania poziomego. podłącz nawet 4 urządzenia i wygodnie przełączaj się między komputerem stacjonarnym, przenośnym, tabletem z systemem operacyjnym android i ekranem telewizora jednym kliknięciem, bez konieczności ciągłego parowania i rozłączania urządzeń. mając pod ręką 7 niezależnie konfigurowalnych przycisków możesz pracować szybciej i sprytniej tworząc skróty do używanych narzędzi lub programów biurowych i uzyskując większą kontrolę oraz efektywność. zadbaj o porządek i estetykę na biurku, podłączając mysz oraz zgodne klawiatury do tego samego adaptera bezprzewodowego.
 • Producent RAZER 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe bezprzewodowe Razer najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Razer w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Razer w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Polecane myszki i trackballe bezprzewodowe dla graczy – TOP5 styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych bezprzewodowych Razer nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych bezprzewodowych myszy do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *