Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe bezprzewodowe Lenovo – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych bezprzewodowych Lenovo. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych bezprzewodowych Lenovo,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych bezprzewodowych Lenovo,
 • TOP5 innych rekomendowanych bezprzewodowych myszy do gier.

Jakie Myszki gamingowe bezprzewodowe Lenovo najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe bezprzewodowe Lenovo, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych bezprzewodowych Lenovo, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Mysz bezprzewodowa ThinkBook Bluetooth cicha 4Y50X88824, 4Y50X88824 ☆

Mysz bezprzewodowa ThinkBook Bluetooth cicha 4Y50X88824, 4Y50X88824 Najniższa Cena Online Cicha mysz ThinkBook Bluetoothw trakcie prac nad cichą myszą ThinkBook Bluetooth przeanalizowano sprawdzoną koncepcję i zaimplementowano ją po wprowadzeniu kilku fundamentalnych zmian aby uzyskać efektywne urządzenie, które nie utrudnia pracy profesjonalistom. Niskoprofilowa, minimalistyczna konstrukcja została opracowana tak, żeby na myszy można było komfortowo ułożyć dłoń i żeby można ją było z łatwością przenosić w kieszeni bez nieestetycznego efektu wybrzuszenia. Dzięki niebieskiemu czujnikowi optycznemu, który zezwala na pracę na większości powierzchni i dyskretnym przyciskom i regulacji DPI w czasie pracy, będziesz sprawniej wykonywać swoje zadania. Funkcja Bluetooth 5.0 i technika Microsoft Swift Pair pozwalają na łatwe sparowanie z maksymalnie dwoma urządzeniami i szybkie przełączanie się między nimi za naciśnięciem przycisku.komfortowa, niskoprofilowa mysz o konstrukcji odpowiedniej dla osób prawo- i leworęcznychFunkcja Bluetooth 5.0 z obsługą dwóch hostów zezwala na przełączanie się pomiędzy dwoma urządzeniamiFunkcja Swift Pair pozwala jednoczyć się z nowymi urządzeniamiCiche, dyskretne przyciski nie wydają przy klikaniu irytujących odgłosówNiebieski sensor optyczny działa na większości powierzchniMożliwość regulacji DPI w trakcie pracy: 2400, 1600, 800nawet rok działania na pojedynczej baterii AA (rzeczywisty czas zależy od intensywności wykorzystywania)https://accessorysmartfind.lenovo.com/#/products/4Y50X88822
 • Producent Lenovo 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Lenovo Mysz 300 compact gx30k79401 ☆

Lenovo Mysz 300 compact gx30k79401 Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Lenovo GX30K79401 Kompaktowa mysz bezprzewodowa Lenovo 300 Kompaktowa mysz bezprzewodowa Lenovo 300 stanowi nadzwyczajne akcesorium dla osób dojeżdżających do pracy, specjalistów nieraz wykonujących prezentacje oraz tych wszelkich osób, które chcą posiadać pokaźniejszą swobodę i kontrolę. Kompaktowa zawiera się w kieszeni. Czas pracy akumulatora wynosi nawet 12 godzin, więc nie trzeba go często ładować. Atrybuty Kompaktowa i przenośna konstrukcja detektor optyczny o rozdzielczości 1000 DPI 1 bateria AA starczająca na 12 miesięcy pracy (faktyczna wartość zależy od intensywności wykorzystywania)
 • Producent LENOVO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Lenovo – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Lenovo, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych bezprzewodowych Lenovo jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Roccat do 500 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

☆ Lenovo Mysz 300 compact gx30k79401 ☆

Lenovo Mysz 300 compact gx30k79401 Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Lenovo GX30K79401 Kompaktowa mysz bezprzewodowa Lenovo 300 Kompaktowa mysz bezprzewodowa Lenovo 300 stanowi znakomite akcesorium dla osób dojeżdżających do pracy, specjalistów niejednokrotnie wykonujących prezentacje oraz tych wszelkich osób, które chcą posiadać większą swobodę i kontrolę. Kompaktowa gromadzi się w kieszeni. Czas pracy akumulatora wynosi nawet 12 godzin, więc nie trzeba go nieraz ładować. Parametry Kompaktowa i mobilna kompozycja sensor optyczny o rozdzielczości 1000 DPI 1 bateria AA starczająca na 12 miesięcy pracy (faktyczna wartość zależy od intensywności stosowania)
 • Producent LENOVO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Mysz bezprzewodowa ThinkBook Bluetooth cicha 4Y50X88824, 4Y50X88824 ☆

Mysz bezprzewodowa ThinkBook Bluetooth cicha 4Y50X88824, 4Y50X88824 Najniższa Cena Online Cicha mysz ThinkBook Bluetoothpodczas prac nad cichą myszą ThinkBook Bluetooth przeanalizowano sprawdzoną koncepcję i zastosowano ją po wprowadzeniu kilku fundamentalnych zmian aby uzyskać wydajne urządzenie, które nie utrudnia pracy profesjonalistom. Niskoprofilowa, surowa konstrukcja została opracowana tak, by na myszy można było komfortowo ułożyć dłoń i aby można ją było łatwo przenosić w kieszeni bez nieestetycznego efektu wybrzuszenia. Dzięki niebieskiemu czujnikowi optycznemu, który pozwala na pracę na większości powierzchni, a także dyskretnym przyciskom i regulacji DPI w czasie pracy, będziesz skuteczniej wykonywać swoje zadania. Funkcja Bluetooth 5.0 i technologia Microsoft Swift Pair zezwalają na łatwe sparowanie z maksymalnie dwoma urządzeniami oraz szybkie przełączanie się między nimi za naciśnięciem przycisku.wygodna, niskoprofilowa mysz o konstrukcji stosownej dla osób prawo- i leworęcznychFunkcja Bluetooth 5.0 z obsługą dwóch hostów pozwala na przełączanie się między dwoma urządzeniamiFunkcja Swift Pair pozwala dopasowywać się z nowymi urządzeniamiCiche, dyskretne przyciski nie wydają przy klikaniu irytujących odgłosówNiebieski sensor optyczny działa na większości powierzchniMożliwość regulacji DPI podczas pracy: 2400, 1600, 800choćby rok działania na pojedynczej baterii AA (rzeczywisty czas zależy od intensywności stosowania)https://accessorysmartfind.lenovo.com/#/products/4Y50X88822
 • Producent Lenovo 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe bezprzewodowe Gigabyte - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe bezprzewodowe Lenovo najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Lenovo w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Lenovo w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najlepsze myszki i trackballe bezprzewodowe dla graczy – Ranking sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych bezprzewodowych Lenovo nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych bezprzewodowych myszy do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.