Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe bezprzewodowe Dareu – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych bezprzewodowych Dareu. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych bezprzewodowych Dareu,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych bezprzewodowych Dareu,
 • TOP5 innych rekomendowanych bezprzewodowych myszek dla graczy.

Jakie Myszki gamingowe bezprzewodowe Dareu najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe bezprzewodowe Dareu, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych bezprzewodowych Dareu, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

2 ★  Dareu Bezprzewodowa mysz gamingowa em901, rgb, 2.4ghz (6950589907433)

Dareu Bezprzewodowa mysz gamingowa em901, rgb, 2.4ghz (6950589907433) Najniższa Cena Online Mysz gamingowa Dareu EM901 Dareu EM901 to zaawansowana mysz gamingowa, którą podłączysz do komputera na 2 sposoby - bezprzewodowo lub za pomocą kabla USB-C. Wytrzymały akumulator gwarantuje długi czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu, a dzięki regulacji DPI do 6000 z łatwością dopasujesz jego działanie do swych potrzeb. Kolorowe podświetlenie RGB nadaje myszy oryginalny charakter. Ciesz się dynamiczną rozgrywką Urządzenie zostało wyekwipowane w elitarny sensor ATG4090, który zapewnia jego niesłychaną wydajność. Prędkość 150 IPS, a także czułość dostosowywana w zakresie 600-6000 DPI gwarantują niesamowitą płynność niezwłoczną reakcję na każdy Twój ruch. Dzięki temu mysz idealnie sprawdzi się w trakcie choćby najmocniej dynamicznej rozgrywki i pozwoli Ci odnieść szereg zwycięstw. nieszablonowy design producent zadbał też o to, aby mysz prezentowała się naprawdę stylowo. Kolorowe podświetlenie RGB przyciąga wzrok i nadaje urządzeniu jedyny w swoim rodzaju, gamingowy charakter. Jeśli chcesz, możesz także je wyłączyć - starczy nacisnąć jeden przycisk. Swoboda ruchów - długi czas pracy Zależy Ci na pełnej, niczym nieograniczonej swobodzie ruchów? Połącz mysz z komputerem bezprzewodowo! Nie obawiaj się zbyt szybkiego rozładowania akumulatora - zużycie energii EM901 zostało zmniejszone do minimum. To oznacza, iż kiedy w całości naładujesz urządzenie, może ono działać choćby poprzez 2 tygodnie (przy wyłączonym podświetleniu). Możliwość połączenia przewodowego Chcesz naładować mysz, nie przerywając rozgrywki? To w dodatku jest osiągalne! Po prostu podłącz ją do komputera za pomocą kabla USB-C, a automatycznie przejdzie w tryb transmisji przewodowej. Podczas gdy Ty będziesz cieszyć się ekscytującą grą, Twoja EM901 naładuje swój akumulator. Specyfikacja
 • Producent DAREU 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Tracer do 500 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

3 ★  Dareu Mysz lm109 magic hand

Dareu Mysz lm109 magic hand Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz pionowa Dareu LM109 - Magic Hand Bezprzewodowa mysz pionowa Dareu LM109 podkreśla się funkcjonalną, pionową konstrukcją i została wyekwipowana w 6 przycisków. W dodatku dysponuje regulacją rozdzielczości do 2400 DPI. Dzięki 2 trybom połączenia możesz dowolnie przełączać między Bluetooth a 2.4G. funkcjonalny kształt Pionowa budowa powoduje, że mysz dopasowuje się do rąk, a nadgarstek zgina się w naturalny sposób. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, żeby odciążać mięśnie i zapewniać nieporównany komfort używania. Myszka została produkowana z przyjaznego dla skóry materiału. O jej wygodzie stanowi ponadto wykończenie, które jest antypoślizgowe i wytrzymałe na pot. Reguluj, jak chcesz szybkość myszy można regulować. Przystępne opcje to 800, 1600 bądź 2400 DPI. Urządzenie zostało wyekwipowane w przełącznik DPI z funkcją pamięci. Wszystko to sprawia,łatwo przypasujesz je do swoich oczekiwań i będziesz radować się niespotykaną wygodą w trakcie pracy czy rozgrywki. Kciukiem do góry albo kciukiem do dołu Górna część myszki, na której docelowo powinien znajdować się kciuk, została wyposażona w dwa przyciski służące do przełączania w przód albo w tył. Funkcja ta przyda się nie tylko do grania, ale też do tak prostej czynności jak przeglądanie dokumentów czy stron internetowych. Uwaga: boczne przyciski nie są przystępne w wypadku maszyn z systemem Mac OS. 2 możliwości połączenia Urządzenie podłączysz do komputera jednym z dwóch dostępnych sposobów. Możesz skorzystać z adaptera USB, który gwarantuje transmisję w paśmie 2.4GHz lub zdecydować się na zastosowanie modułu Bluetooth. Postaw na wygodę rozwiązań bezprzewodowych - w taki sposób, jaki uwielbiasz! Specyfikacja:
 • Producent DAREU 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Asus do 400 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Dareu – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Dareu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych bezprzewodowych Dareu jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Dareu Mysz lm138g

Dareu Mysz lm138g Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz pionowa Dareu LM138G Mysz Dareu zagwarantuje długotrwały komfort dzięki ergonomicznej konstrukcji. Pionowy design powoduje, iż urządzenie nie sprawia bólu nadgarstka, możesz więc korzystać z niego w dodatku w pracy. Połączenie 2.4G odpowiada za stabilną i szybką transmisję sygnału bez zakłóceń, a dzięki regulacji prędkości dostosujesz działanie myszy do swoich potrzeb. Połączenie bezprzewodowe Uwolnij się od kabli i postaw na bezprzewodowe rozwiązania. Mysz Dareu łączy się z komputerem za pomocą 2.4G. Dzisiaj możesz radować się wysokiej jakości połączeniem bez zakłóceń do 10 m. Co więcej, do zestawu załączono adapter USB, a dzięki systemowi plug&play nie musisz instalować dodatkowych sterowników, żeby przygotować urządzenie do pracy. praktyczny design Pionowa konstrukcja myszy zapewnia długotrwałą wygodę i nie sprawia bólu nadgarstka. Możesz więc korzystać z niej przez niemało godzin, na przykład podczas pracy, bez uczucia zmęczenia. Regulacja DPI Mysz Dareu stanie na wysokości zadania równocześnie podczas pracy, jak i rozgrywki lub przeglądania stron internetowych. Została wyekwipowana w przycisk DPI i pozwala na regulację szybkości w zakresie 800/1200/1600. Dzięki czemu z łatwością przypasujesz jej działanie do swoich pragnień. W zestawie MyszAdapter USBInstrukcja obsługi Specyfikacja
 • Producent DAREU 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

2 ★  Dareu Mysz lm109 magic hand

Dareu Mysz lm109 magic hand Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz pionowa Dareu LM109 - Magic Hand Bezprzewodowa mysz pionowa Dareu LM109 uwydatnia się praktyczną, pionową konstrukcją i została wyposażona w 6 przycisków. W dodatku dysponuje regulacją rozdzielczości do 2400 DPI. Dzięki 2 trybom połączenia możesz dowolnie przełączać między Bluetooth a 2.4G. poręczny kształt Pionowa budowa sprawia, iż mysz dostosowuje się do rąk, a nadgarstek zgina się w naturalny sposób. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, by odciążać mięśnie i zapewniać niesłychany komfort używania. Myszka została wykonana z przyjaznego dla skóry materiału. O jej wygodzie stanowi w dodatku wykończenie, które jest przeciwpoślizgowe i niepodatne na pot. Reguluj, jak chcesz szybkość myszy można regulować. Przystępne opcje to 800, 1600 bądź 2400 DPI. Urządzenie zostało wyposażone w przełącznik DPI z funkcją pamięci. Wszystko to powoduje,prosto przypasujesz je do swoich oczekiwań i będziesz radować się niezrównaną wygodą podczas pracy czy rozgrywki. Kciukiem do góry albo kciukiem do dołu Górna część myszki, na której docelowo powinien znajdować się kciuk, została wyekwipowana w dwa przyciski służące do przełączania w przód lub w tył. Funkcja ta przyda się nie tylko do grania, ale też do tak prostej czynności jak oglądanie dokumentów czy stron internetowych. Uwaga: boczne przyciski nie są przystępne w wypadku urządzeń z systemem Mac OS. 2 możliwości połączenia Urządzenie podłączysz do komputera jednym z dwóch przystępnych sposobów. Możesz skorzystać z adaptera USB, który gwarantuje transmisję w paśmie 2.4GHz albo zdecydować się na użycie modułu Bluetooth. Postaw na wygodę rozwiązań bezprzewodowych - w taki sposób, jaki lubisz! Specyfikacja:
 • Producent DAREU 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe przewodowe Perixx - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

3 ★  Dareu Bezprzewodowa mysz gamingowa em901, rgb, 2.4ghz (6950589907433)

Dareu Bezprzewodowa mysz gamingowa em901, rgb, 2.4ghz (6950589907433) Najniższa Cena Online Mysz gamingowa Dareu EM901 Dareu EM901 to innowacyjna mysz gamingowa, którą podłączysz do komputera na 2 sposoby - bezprzewodowo lub przy pomocy kabla USB-C. Wytrzymały akumulator zagwarantuje długi czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu, a dzięki regulacji DPI do 6000 z łatwością przypasujesz jego działanie do swych potrzeb. Kolorowe podświetlenie RGB nadaje myszy unikalny charakter. Ciesz się dynamiczną rozgrywką Urządzenie zostało wyposażone w luksusowy czujnik ATG4090, który zagwarantuje jego niesłychaną efektywność. Prędkość 150 IPS i czułość dostosowywana w zakresie 600-6000 DPI gwarantują niesamowitą płynność bezzwłoczną reakcję na każdy Twój ruch. Dzięki czemu mysz wyśmienicie stanie na wysokości zadania w trakcie nawet najistotniej dynamicznej rozgrywki i pozwoli Ci odnieść szereg zwycięstw. unikatowy design firma zadbał ponadto o to, żeby mysz prezentowała się naprawdę stylowo. Kolorowe podświetlenie RGB przyciąga wzrok i nadaje urządzeniu jedyny w swoim typu, gamingowy charakter. Jeśli chcesz, możesz też je wyłączyć - wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Swoboda ruchów - długi czas pracy Zależy Ci na pełnej, niczym nieograniczonej swobodzie ruchów? Połącz mysz z komputerem bezprzewodowo! Nie obawiaj się zbyt szybkiego rozładowania akumulatora - zużycie energii EM901 zostało zmniejszone do minimum. To oznacza, że kiedy kompletnie naładujesz urządzenie, może ono działać choćby przez 2 tygodnie (przy wyłączonym podświetleniu). Możliwość połączenia przewodowego Chcesz naładować mysz, nie przerywając rozgrywki? To w dodatku jest możliwe! Po prostu podłącz ją do komputera za pomocą kabla USB-C, a automatycznie przejdzie w tryb transmisji przewodowej. Podczas gdy Ty będziesz radować się ekscytującą grą, Twoja EM901 naładuje swój akumulator. Specyfikacja
 • Producent DAREU 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe bezprzewodowe Dareu najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Dareu w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe bezprzewodowe Dareu w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najlepsze myszki i trackballe bezprzewodowe do gamingu – Zestawienie czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych bezprzewodowych Dareu nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych bezprzewodowych myszek dla graczy.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *