Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe bezprzewodowe A4Tech – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych bezprzewodowych A4Tech. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych bezprzewodowych A4Tech,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych bezprzewodowych A4Tech,
 • TOP5 innych rekomendowanych bezprzewodowych myszek dla graczy.

Jakie Myszki gamingowe bezprzewodowe A4Tech najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe bezprzewodowe A4Tech, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych bezprzewodowych A4Tech, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ A4tech A4 tech g7-600nx-1 ☆

A4tech A4 tech g7-600nx-1 Najniższa Cena Online Mysz V-Track G7-600NX Czarna WRLS niezwykle atrakcyjna wzrokowo mysz A4Tech z serii Office. Eksponuje ją progresywna technologia V-Track - dzięki usztywnionej wiązce świetlnej, która wnika głęboko w strukturę podłoża, mysz działa płynnie i skrupulatnie na każdej powierzchni 3D, takiej jak puchowa narzuta, szklany stół, marmurowa posadzka itp. Nadeszła era Optic 2.0. - w tej sytuacji podkładka staje się zbędna! Bezprzewodowa technika 2.4 GHz zagwarantuje zasięg działania do 10 metrów i energooszczędny system zużycia baterii (nawet ponad pół roku na jednej baterii AA). Wyekwipowana jest w mini odbiornik Nano chowany w dolnej części obudowy myszy, co usprawnia transport. Niewątpliwą nowością jest wyeliminowanie standardowych dla myszy bezprzewodowych zakłóceń i opóźnień w transmisji radiowej. Ponadto po zainstalowaniu oprogramowania użytkownik ma możliwość zmiany 4 poziomów rozdzielczości (od 400, 800, 1200 aż do 2000 PDI). W pakiecie odbiornik multi-nano, który obsługuje wszystkie bezprzewodowe produkty A4Techa z serii G7 i G9 - nie ma zapotrzebowania stosowania kilku odbiorników równocześnie, starczy skalibrować wszystkie urządzenia przy pomocy dostarczonego przez producenta software.EAN: 4711421870221Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: A4TMYS41203Przeznaczenie: Biurodetektor: V-Trackilość przycisków: 4liczba rolek: 1Profil: PraworęcznyRozdzielczość (maks.): 1000 dpiPołączenie: BezprzewodoweZasięg: 10 mInterfejs: USBZasilanie: Baterie/akumulatory AAAkcesoria w komplecie: OdbiornikKolor: Czarny
 • Producent A4tech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Savio do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe bezprzewodowe A4Tech – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe bezprzewodowe A4Tech, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych bezprzewodowych A4Tech jest aktualizowany na bieżąco.

☆ A4tech A4 tech g7-600nx-1 ☆

A4tech A4 tech g7-600nx-1 Najniższa Cena Online Mysz V-Track G7-600NX Czarna WRLS wyjątkowo ciekawa widocznie mysz A4Tech z serii Office. Uwydatnia ją nowoczesna technika V-Track - dzięki wzmocnionej wiązce świetlnej, która wnika głęboko w strukturę podłoża, mysz działa płynnie i starannie na każdej powierzchni 3D, takiej jak puchowa narzuta, szklany stół, marmurowa posadzka itp. Nadeszła era Optic 2.0. - w tej sytuacji podkładka staje się zbędna! Bezprzewodowa technologia 2.4 GHz zapewnia zasięg działania do 10 metrów i energooszczędny system zużycia baterii (choćby ponad pół roku na jednej baterii AA). Zaopatrzona jest w mini odbiornik Nano chowany w dolnej części obudowy myszy, co upraszcza transport. Niewątpliwą nowością jest wyeliminowanie charakterystycznych dla myszy bezprzewodowych zakłóceń i opóźnień w transmisji radiowej. Na dodatek po zainstalowaniu oprogramowania użytkownik ma możliwość zmiany 4 poziomów rozdzielczości (od 400, 800, 1200 aż do 2000 PDI). W komplecie odbiornik multi-nano, który obsługuje wszystkie bezprzewodowe produkty A4Techa z kolekcji G7 i G9 - nie ma zapotrzebowania używania kilku odbiorników równocześnie, wystarczy skalibrować wszystkie urządzenia za pomocą dostarczonego przez producenta software.EAN: 4711421870221Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: A4TMYS41203Przeznaczenie: Biurosensor: V-Trackliczba przycisków: 4liczba rolek: 1Profil: PraworęcznyRozdzielczość (maks.): 1000 dpiPołączenie: BezprzewodoweZasięg: 10 mInterfejs: USBZasilanie: Baterie/akumulatory AAAkcesoria w pakiecie: OdbiornikKolor: Czarny
 • Producent A4tech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe Tracer - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe bezprzewodowe A4Tech najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe bezprzewodowe A4Tech w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe bezprzewodowe A4Tech w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Polecane myszki i trackballe bezprzewodowe do gamingu – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych bezprzewodowych A4Tech nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych bezprzewodowych myszek dla graczy.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.