Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Kierownice gamingowe

Kierownica Natec – Ranking TOP10 kierownic do gier

Pomagamy w wyborze dobrych kierownic Natec. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych kierownic Natec,
  • TOP10 najtańszych kierownic Natec,
  • TOP5 innych rekomendowanych kierownic gamingowych.

Jakie kierownice Natec najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane kierownice Natec, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking kierownic Natec, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Kierownica Genesis Seaborg 350 PC/PS3/PS4/XONE/X360/NSWITCH, 9_51744

Kierownica Genesis Seaborg 350 PC/PS3/PS4/XONE/X360/NSWITCH, 9_51744 Najniższa Cena Online zawsze PIERWSZY NA MECIE Seaborg 350 to profesjonalna kierownica wyścigowa wyprodukowana dla urodzonych rajdowców, którzy cenią sobie idealne odwzorowanie prowadzenie pojazdu w świecie wirtualnym względem tego co aktualnie dzieje się z kierownicą w ich dłoniach. Funkcjonalność i jakość wykonania Seaborg 350 sprawi, iż pokonywanie choćby wymagających tras w stanie się dla Ciebie uzależniające, wyzwalając ogrom endorfin w trakcie jazdy i w chwili, gdy po raz kolejny dojeżdżasz na metę jako pierwszy... NIECODZIENNA UNIWERSALNOŚĆ W dzisiejszym świecie jednego dnia prowadzisz ekskluzywne auto na swym PC, a już drugiego możesz zmagać się na wymagających trasach rajdowych korzystając z podpiętej do TV konsoli. Wychodząc naprzeciw wymagającym oczekiwaniom, skonstruowaliśmy jedną, nowoczesną kierownicę, którą podłączysz do wielu sprzętów. Z Seaborg 350 za każdym razem będziesz prowadzić maszyny na najwyższym poziomie, niezależnie czy bawisz się na PC, PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360 czy Nintento Switch. BOGATE WYPOSAŻENIE Seaborg 350 to nie tylko kółko łączące Twoją osobę z wirtualną trasą rajdowych zmagań. Obok kierownicy dostajesz także dostęp do progresywnych, dodających realizmu sprężynowych pedałów hamulca i gazu i do potężnej gałki i łopatek zmiany biegów. Wszystko po to, abyś dzierżył całkowitą kontrolę nad swym pojazdem i mógł przenieść się na pełen emocji tor jazdy, zapominając o świecie rzeczywistym. ZrównoważonA JAK SKAŁA w trakcie ważnego wyścigu w którym musisz zmiażdżyć konkurencję, nie możesz martwić się o stabilność swojego kokpitu tylko o staranność pokonywanych zakrętów. Seaborg 350 został wyposażony w potężny uchwyt mocujący i 6 konkretnych przyssawek stabilizujących w taki sposób,nawet przy energicznych ruchach o 180 poziomów - budowa była niewzruszona. WIBRACJE podanE NA DŁONIE Chcąc stworzyć kierownicę, która stanie się wręcz portalem do przenoszenia się w wirtualny, pełen wrażeń świat wyścigów, Seaborg 350 został uzbrojony w silne wibracje, które świetnie odwzorują precyzyjnie to co dzieje się z Twoim samochodem za pomocą trzęsącej się kierownicy dokładnie tak jak byś w nim siedział! PEŁNA KONTROLA Kierownica Seaborg 350 nie tylko została wyposażona w 15 przycisków w tym 8-kierunkowy DPAD,na dodatek pozwala je wszystkie dowolnie skonfigurować wedle własnych upodobań i preferencji. Ty jesteś kierowcą, to Twój kokpit, Twoja kierownica i Twoje sposoby na realizowanie przez nią akcji. PotężnA budowa I PEWNY CHWYT Kierownica o rozmiarze 10 cali została całkowicie tworzona z niezwykle wytrzymałych części, które pozwolą Ci na skrajne przemierzanie tras przez długie lata, nie bojąc się przy tym o swój kokpit. konkretna konstrukcja Seaborg 350 to jednak nie wszystko. By zapewnić solidny, pewny i równocześnie wygodny chwyt, kierownica w miejscu trzymania została ogumiona wysokiej jakości materiałem.Pozostałe parametry: rozmiary: 270 x 280 x 315 mm...
  • Producent Natec 
  • Platforma PC 
Powiązania gamingowe:  Kierownica Q-Smart - Ranking TOP10 kierownic gamingowych

Polecane zestawienia kierownic dla graczy:


Najtańsze kierownice Natec – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze kierownice Natec, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich kierownic Natec jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Kierownica Genesis Seaborg 350 PC/PS3/PS4/XONE/X360/NSWITCH, 9_51744

Kierownica Genesis Seaborg 350 PC/PS3/PS4/XONE/X360/NSWITCH, 9_51744 Najniższa Cena Online zawsze PIERWSZY NA MECIE Seaborg 350 to profesjonalna kierownica wyścigowa wytworzona dla urodzonych rajdowców, którzy cenią sobie perfekcyjne odwzorowanie prowadzenie pojazdu w świecie wirtualnym względem tego co aktualnie dzieje się z kierownicą w ich dłoniach. Funkcjonalność i jakość wykonania Seaborg 350 sprawi, że pokonywanie nawet wymagających tras w stanie się dla Ciebie uzależniające, wyzwalając ogrom endorfin w trakcie jazdy i w momencie, gdy po raz kolejny dojeżdżasz na metę jako pierwszy... NIECODZIENNA UNIWERSALNOŚĆ W dzisiejszym świecie jednego dnia prowadzisz ekskluzywne auto na swoim PC, a już drugiego możesz zmagać się na wymagających trasach rajdowych korzystając z podpiętej do TV konsoli. Wychodząc naprzeciw wymagającym oczekiwaniom, skonstruowaliśmy jedną, progresywną kierownicę, którą podłączysz do wielu sprzętów. Z Seaborg 350 zawsze będziesz prowadzić maszyny na najwyższym poziomie, niezależnie czy bawisz się na PC, PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360 czy Nintento Switch. BOGATE WYPOSAŻENIE Seaborg 350 to nie tylko kółko łączące Twoją osobę z wirtualną trasą rajdowych zmagań. Obok kierownicy uzyskujesz też dostęp do innowacyjnych, dodających realizmu sprężynowych pedałów hamulca i gazu i do konkretnej gałki i łopatek zmiany biegów. Wszystko po to, abyś dzierżył pełną kontrolę nad swoim pojazdem i mógł przenieść się na pełen emocji tor jazdy, zapominając o świecie rzeczywistym. ZrównoważonA JAK SKAŁA podczas ważnego wyścigu w którym musisz zmiażdżyć konkurencję, nie możesz martwić się o stabilność swego kokpitu tylko o dokładność pokonywanych zakrętów. Seaborg 350 został zaopatrzony w potężny uchwyt mocujący oraz 6 mocnych przyssawek stabilizujących w taki sposób,choćby przy energicznych ruchach o 180 poziomów - budowa była niewzruszona. WIBRACJE przekazanE NA DŁONIE Chcąc stworzyć kierownicę, która stanie się wręcz portalem do przenoszenia się w wirtualny, pełen wrażeń świat wyścigów, Seaborg 350 został uzbrojony w silne wibracje, które świetnie odwzorują precyzyjnie to co dzieje się z Twoim samochodem za pomocą trzęsącej się kierownicy skrupulatnie tak jak byś w nim siedział! PEŁNA KONTROLA Kierownica Seaborg 350 nie tylko została wyposażona w 15 przycisków w tym 8-kierunkowy DPAD,także pozwala je wszystkie dowolnie skonfigurować wedle własnych upodobań i preferencji. Ty jesteś kierowcą, to Twój kokpit, Twoja kierownica i Twoje sposoby na realizowanie przez nią akcji. KonkretnA kompozycja I PEWNY CHWYT Kierownica o rozmiarze 10 cali została w pełni wytworzona z bardzo wytrzymałych składników, które pozwolą Ci na skrajne przemierzanie tras poprzez długie lata, nie bojąc się przy tym o swój kokpit. konkretna kompozycja Seaborg 350 to jednak nie wszystko. By zapewnić konkretny, pewny i jednocześnie wygodny chwyt, kierownica w miejscu trzymania została ogumiona wysokiej jakości materiałem.Pozostałe cechy: rozmiary: 270 x 280 x 315 mm...
  • Producent Natec 
  • Platforma PC 
Powiązania gamingowe:  Kierownica Logitech - Ranking TOP10 kierownic do gier

Polecane zestawienia kierownic dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie kierownice Natec najlepsze?

Najlepsze kierownice Natec w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze kierownice Natec w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia kierownic dla graczy:


Dobre kierownice do gier – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych kierownic Natec nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych kierownic gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *