Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Kierownice gamingowe

Kierownica Hori – Ranking TOP10 kierownic dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych kierownic Hori. Poniższe zestawienia są aktualne na marzec 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych kierownic Hori,
  • TOP10 najtańszych kierownic Hori,
  • TOP5 innych rekomendowanych kierownic gamingowych.

Jakie kierownice Hori najlepiej wybrać? Ranking na marzec 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane kierownice Hori, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking kierownic Hori, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

6 ★  Hori Racing Wheel Overdrive AB04-001U, AB04-001U

Hori Racing Wheel Overdrive AB04-001U, AB04-001U Najniższa Cena Online Dźwignia do zmiany biegów:nie;Gwarancja:12 miesięcy;informacje uzupełniające:długość kabla 3m;Kąt obrotu kierownicy:270 stopni;Kolor:czarny;liczba przycisków:13;Pad pozycyjny D-pad:tak;Podstawa z pedałami (gaz/hamulec):tak;Działa z:Xbox One X/S, Xbox Series X/S;Siłowe sprzężenie zwrotne Force Feedback:nie;Średnica koła:28 cm;rodzaj podłączenia:przewodowe;Wibracje:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi...
  • Producent Hori 
  • Platforma PC 
Powiązania gamingowe:  Kierownica do Xbox 360 - Ranking TOP10 kierownic gamingowych

Najtańsze kierownice Hori – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze kierownice Hori, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich kierownic Hori jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Hori Kierownica racing wheel apex (pc/ps4/ps5) (0810050910323)

Hori Kierownica racing wheel apex (pc/ps4/ps5) (0810050910323) Najniższa Cena Online hori oferuje najkorzystniejszą jakość wykonania, opcje dostosowywania i autentyczną symulację wyścigów dzięki racing wheel apex na playstation 5 i playstation 4. Zespół projektowy hori zapewnił wszystkie funkcje i jakość pełnowymiarowej kierownicy wyścigowej w dostępnej cenie. optymalny kąt obrotu 270 stopni — w pełni programowalny i regulowany, kompatybilny z ps5, ps4 i pc. Kieorwnicę racing wheel apex mocuje się bezpiecznie do stołu lub stojaka przy pomocy solidnych zacisków. pełnowymiarowe pedały są trwałe. Zmień w locie współczynnik skrętu z 270 stopni na 180 stopni i dopasuj inne ustawienia, takie jak martwa strefa, czułość pedału i inne. Przekrocz linię mety z zupełnie nowym rwa: racing wheel apex na playstation 5, playstation 4 i pc. produkt oficjalnie licencjonowany przez sony.
  • Producent HORI 
  • Platforma PC 
Powiązania gamingowe:  Kierownica Hori - Ranking TOP10 kierownic gamingowych

Podsumowanie, czyli Jakie kierownice Hori najlepsze?

Najlepsze kierownice Hori w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze kierownice Hori w Rankingach – nasze TOP3


Dobre kierownice do gier – Zestawienie marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych kierownic Hori nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych kierownic gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *