Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gamepady

Gamepady MSI – Ranking TOP10 padów dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych gamepadów MSI. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów MSI,
  • TOP10 najtańszych gamepadów MSI,
  • TOP5 innych rekomendowanych padów gamingowych.

Jakie gamepady MSI najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady MSI, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gamepadów MSI, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

2 ★  Kontroler MSI Force GC30 V2 Biały (4719072902674)

Kontroler MSI Force GC30 V2 Biały (4719072902674) Najniższa Cena Online Force GC30 V2 Gamepad Obsługa sieci bezprzewodowych Obsługa komputerów PC i urządzeń z systemem Android Długo działająca bateria litowo-jonowa wytrzymująca co najmniej 8 godzin gry Dwa silniki wibracyjne do efektów force feedback Wytrzymałe przełączniki o świetnych właściwościach związanych z dotykiem Dodatkowa osłona D-Pada kabel o długości 2 metrów i 30-centymetyrowy kabel dla maszyn z Androidem RUCH Z WYSOKĄ precyzyjnOŚCIĄDzięki udoskonalonym drążkom analogowym, kontrolery linii Force GC idealnie płynny ruch. Przydaje się to do ciągłych manewrów w pojazdach albo śledzenia wroga przy pomocy celownika. KONTROLA TO NAZWA GRYGracze mogą naprawdę radować się grami wyścigowymi dzięki triggerom z linii Force GC. Precyzja z symulacją akceleratora do 256 poziomów. wytrzymałość I DŁUŻSZA ŻYWOTNOŚĆW porównaniu z klasycznymi kontrolerami, kontrolery serii Force GC wykorzystują przełączniki przycisków o wytrzymałości do 2 milionów kliknięć, aby zapewnić dłuższą żywotność. WYMIENNA OSŁONA D-PADAW pakiecie z kontrolerami Force GC30/GC20 znajdują się dwie nakładki z zaimplementowanym magnesem na D-pada, dzięki czemu można je ekspresowo zmienić w zależności od rodzaju gry. WbudowanE DWA SILNIKI WIBRACYJNEKontrolery zaopatrzone są w dwa silniki wibracyjne, dzięki czemu pady z kolekcji GC30/GC20 proponują dotykowe sprzężenie zwrotne, aby wzmocnić wrażenia w grach i zapewnić dodatkowy rozmiar danych docierających do zmysłów gracza. DWA TRYBY, KTÓRE POŁĄCZĄ TWÓJ ŚWIAT GIERForce GC30 zagwarantuje równocześnie bezprzewodową, jak i przewodową funkcjonalność do komunikacji z Twoimi urządzeniami. Możesz płynnie przełączać się między przewodowym i bezprzewodowym trybem pracy, dzięki temu możesz kontynuować grę bez zakłóceń.Akcesoria w zestawie: kabel microUSB 2m przewód OTG 30 cm wymiary: 156 x 105 x 62.5 mmPozostałe cechy:...
  • Producent MSI 
  • Kolor biały, czarny 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Manta - Ranking TOP10 gamepadów

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze gamepady MSI – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gamepady MSI, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów MSI jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Kontroler MSI Force GC30 V2 Biały (4719072902674)

Kontroler MSI Force GC30 V2 Biały (4719072902674) Najniższa Cena Online Force GC30 V2 Gamepad Obsługa sieci bezprzewodowych Obsługa komputerów PC oraz sprzętów z systemem Android Długo działająca bateria litowo-jonowa wytrzymująca co najmniej 8 godzin gry Dwa silniki wibracyjne do efektów force feedback Wytrzymałe przełączniki o znakomitych właściwościach związanych z dotykiem Dodatkowa osłona D-Pada przewód o długości 2 metrów i 30-centymetyrowy przewód dla maszyn z Androidem RUCH Z WYSOKĄ precyzyjnOŚCIĄDzięki udoskonalonym drążkom analogowym, kontrolery serii Force GC idealnie płynny ruch. Przydaje się to do ciągłych manewrów w pojazdach albo śledzenia wroga przy pomocy celownika. KONTROLA TO NAZWA GRYGracze mogą naprawdę radować się grami wyścigowymi dzięki triggerom z serii Force GC. Precyzja z symulacją akceleratora do 256 stopni. solidność I DŁUŻSZA ŻYWOTNOŚĆW porównaniu z tradycyjnymi kontrolerami, kontrolery linii Force GC wykorzystują przełączniki przycisków o wytrzymałości do 2 milionów kliknięć, by zapewnić dłuższą żywotność. WYMIENNA OSŁONA D-PADAW komplecie z kontrolerami Force GC30/GC20 znajdują się dwie nakładki z zastosowanym magnesem na D-pada, dzięki temu można je błyskawicznie zmienić w zależności od typu gry. ZaimplementowanE DWA SILNIKI WIBRACYJNEKontrolery wyposażone są w dwa silniki wibracyjne, dzięki czemu pady z kolekcji GC30/GC20 proponują dotykowe sprzężenie zwrotne, aby wzmocnić wrażenia w grach i zapewnić dodatkowy wymiar danych docierających do zmysłów gracza. DWA TRYBY, KTÓRE POŁĄCZĄ TWÓJ ŚWIAT GIERForce GC30 zapewnia zarówno bezprzewodową, jak i przewodową funkcjonalność do komunikacji z Twoimi urządzeniami. Możesz płynnie przełączać się między przewodowym i bezprzewodowym trybem pracy, dzięki temu możesz kontynuować grę bez zakłóceń.Akcesoria w pakiecie: kabel microUSB 2m przewód OTG 30 cm rozmiary: 156 x 105 x 62.5 mmPozostałe atrybuty:...
  • Producent MSI 
  • Kolor biały, czarny 
Powiązania gamingowe:  Gamepady do 100 zł - Ranking TOP10 gamepadów

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie gamepady MSI najlepsze?

Najlepsze gamepady MSI w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady MSI w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Rekomendowane gamepady – TOP5 listopad 2022

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów MSI nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych padów gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *