Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Biurka dla graczy

Biurka gamingowe Genesis – Ranking TOP10 biurek dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych biurek gamingowych Genesis. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych biurek gamingowych Genesis,
  • TOP10 najtańszych biurek gamingowych Genesis,
  • TOP5 innych rekomendowanych biurek gamingowych.

Jakie biurko gamingowe Genesis najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Biurka gamingowe Genesis, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking biurek gamingowych Genesis, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Genesis biurko gamingowe holm 510, rgb led, czarne (nds-1732) # darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022!

Genesis biurko gamingowe holm 510, rgb led, czarne (nds-1732) # darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022! Najniższa Cena Online biurko komputerowe o rozmiarach blatu 160 na 75 cm. Jego rozmiary zapewniają ogromną powierzchnię użytkową, na której umieścisz wszystkie niezbędne akcesoria i na dodatek nie ograniczysz swoich ruchów w trakcie rozgrywki. estetyczne karbonowe wykończenie pozwoli wspaniale dopasować biurko do każdego wnętrza i doda stanowisku elegancji.korzyści: wyróżnij się na polu bitwy z niezwykle spektakularnym podświetleniem rgb. Dołączony do zestawu pilot zezwala na sterowanie licznymi trybami i efektami, dzięki którym w każdej chwili zwiążesz atmosferę do swych preferencji. wytrzymała kompozycja - metalowa budowa zapewnia stabilność i trwałość, dzięki czemu możesz mieć pewność, iż biurko pozostanie na swoim miejscu, choćby w trakcie nad wyraz dynamicznych ruchów biurko holm 510 rgb wyposażono w liczne dedykowane półki i uchwyty, które są zdejmowalne i umożliwiają montaż w dogodnym miejscu na powierzchni blatu znajduje się ładowarka indukcyjna, która pozwoli w wygodny sposób naładować urządzenie mobilne i w każdej chwili mieć je pod ręką biurko wyposażono także w hub z trzema portami usb 3.0, a także przepustami na kable, dzięki czemu bezproblemowo podłączysz potrzebny sprzęt i zadbasz o organizację przewodów
  • Producent Genesis 
Powiązania gamingowe:  Biurka gamingowe do 1000 zł - Ranking TOP10 biurek dla graczy

Polecane zestawienia biurek komputerowych, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze biurko gamingowe Genesis – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Biurka gamingowe Genesis, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich biurek gamingowych Genesis jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Biurko GENESIS Holm 300 RGB DARMOWY TRANSPORT, NDS-1550

Biurko GENESIS Holm 300 RGB DARMOWY TRANSPORT, NDS-1550 Najniższa Cena Online dane dodatkowe: - Biurko dla gracza z wysokiej jakości blatem rodzaju karbon o szerokiej powierzchni użytkowej i zrównoważonej konstrukcji - Zdalnie sterowane podświetlenie LED z licznymi trybami i efektami pozwal na stworzenie specyficznego stanowiska gracza - zwiększająca ergonomię pracy komfortowa półka, dzięki której monitor zabiera przestrzeni na biurku - Blat wyposażony w hub z trzema portami USB 3.0 i przepustami na kable umożliwiający podłączenie sprzętów peryferyjnych i organizację przew - Biurko zastosowaną w blat bezprzewodową ładowarkę zezwalają na indukcyjne ładowanie maszyn mobilnych - Po bokach biurka umieszczono uchwyty na słuchawki, kubek lub puszkę, a na biurku stojak na kontrolery - Pod blatem znajduje się półka na listwę zasilającą i okablowanie or froncie półka do przechowywania podręcznych rzeczy, dokumentów lub przekąsek. USB HUB 3x USB 3.0 Maksymalny transfer USB HUB 5 Gbps Napięcie wejściowe ładowarki bezprzewodowej 5V - 2 A Moc ładowarki 10 W Kolor: Czarny Materiał: Płyta pilśniowa średniej gęstości (MDF) Stal Opis ogólny: Biurko Gamingowe Genesis Holm 300 RGB typ akcesoria dla gracza: Biurko dla gracza wymiary [W x S x G] (mm): 750 x 600 x 1200
  • Producent GENESIS 
Powiązania gamingowe:  Biurka gamingowe Maclean - Ranking TOP10 biurek dla graczy

3 ★  Genesis biurko gamingowe holm 510, rgb led, czarne (nds-1732) # darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022!

Genesis biurko gamingowe holm 510, rgb led, czarne (nds-1732) # darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022! Najniższa Cena Online biurko komputerowe o rozmiarach blatu 160 na 75 cm. Jego rozmiary zapewniają ogromną powierzchnię użytkową, na której umieścisz wszystkie konieczne akcesoria i ponadto nie ograniczysz swoich ruchów w trakcie rozgrywki. estetyczne karbonowe wykończenie pozwoli świetnie związać biurko do każdego pomieszczenia i doda stanowisku elegancji.korzyści: wyróżnij się na polu bitwy z wyjątkowo błyskotliwym podświetleniem rgb. Załączony do zestawu pilot pozwala na sterowanie licznymi trybami i efektami, dzięki którym w każdej chwili zbratasz atmosferę do swych preferencji. wytrzymała budowa - metalowa kompozycja zagwarantuje stabilność i trwałość, dzięki temu możesz mieć pewność, iż biurko pozostanie na swym miejscu, choćby podczas stanowczo dynamicznych ruchów biurko holm 510 rgb zaopatrzono w liczne asygnowane półki i uchwyty, które są zdejmowalne i pozwalają na montaż w dogodnym miejscu na powierzchni blatu znajduje się ładowarka indukcyjna, która pozwoli w komfortowy sposób naładować urządzenie przenośne i w każdej chwili posiadać je pod ręką biurko zaopatrzono także w hub z trzema portami usb 3.0 oraz przepustami na kable, dzięki czemu bezproblemowo podłączysz potrzebny sprzęt i zadbasz o organizację przewodów
  • Producent Genesis 
Powiązania gamingowe:  Biurka gamingowe Elior - Ranking TOP10 biurek dla graczy

Polecane zestawienia biurek komputerowych, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie biurko gamingowe Genesis najlepsze?

Najlepsze Biurka gamingowe Genesis w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Biurka gamingowe Genesis w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia biurek komputerowych, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane biurka gamingowe – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadne z powyższych biurek gamingowych Genesis nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych biurek gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *