Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Biurka dla graczy

Biurka gamingowe do 1000 zł – Ranking TOP10 biurek dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych biurek gamingowych do 1000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych biurek gamingowych do 1000 zł,
  • TOP10 najtańszych biurek gamingowych do 1000 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych biurek gamingowych.

Jakie biurko gamingowe do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking na maj 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Biurka gamingowe do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking biurek gamingowych do 1000 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Elior Białe biurko gamingowe narożne - ataro ☆

Elior Białe biurko gamingowe narożne - ataro Najniższa Cena Online stwarzasz swoje wymarzone stanowisko gamingowe? Masz już cały konieczny sprzęt elektroniczny: monitory, klawiaturę, myszkę, słuchawki, a także komputer, który złożyłeś z najkorzystniejszych części? Pora zająć się aspektem meblowym. Ci trzeba komfortowego, przestronnego biurka, które będzie w stanie zmieścić całą powyższą elektronikę, gwarantując jednocześnie komfort jej stosowania. Prezentujemy biurko gamingowe Ataro - najnowsze dzieło znanej firmy Elior, które wzniesie twoje sesje z ulubioną grą na zupełnie inny poziom! Zyskaj przewagę dzięki sporej ilości miejsca Znasz to uczucie, gdy w najszczególniej dramatycznym momencie gry, który wymaga od Ciebie pełnego skupienia oraz precyzji, nagle brakuje miejsca na wykonanie tego ostatniego ruchu myszką, który uratowałby Cię przed porażką? Nigdy więcej! Biurko gamingowe Ataro zapewni Ci wystarczającą liczba miejsca. bez problemu zmieścisz tam wszystkie potrzebne sprzęty, podkładkę pod mysz, a także butelkę napoju czy jakąś przekąskę. Dzięki czemu Twoje wyniki staną się o ulepszone. Ataro ma wysuwaną półkę na klawiaturę, która rozszerza ilość dostępnego miejsca i pokaźnie polepsza wygodę używania. Dodatkowa, górna półka zapewni wystarczającą przestrzeń na rzeczy, które nie są niezbędne w danej chwili: pady oraz baterie do nich, głośniki, ładowarki czy chociażby figurki prezentujące bohaterów ulubionej gry. poręczny kształt tego kompaktowego biurka przypominający literę "L" pozwala na ustawieniu stanowiska do grania zarówno z prawej, jak i lewej strony, dzięki czemu zwiążesz je w pełni do swoich potrzeb. Połączenie najlepszej płyty meblowej, a także nierdzewnej stali malowanej proszkowo zapewnią Ci najwyższą i wieloletnią wytrzymałość. Połączenie wytrzymałych tworzyw Nie mamy ochoty wymieniać biurka co kilka miesięcy, z powodu zniszczeń powstałych przez jego częste użytkowanie. Aby zapobiec takim scenariuszom, do produkcji biurka gamingowego Ataro użyliśmy najkorzystniejszej jakości tworzyw. konkretną podstawę wyprodukowano z najwyższej jakości stali rdzoodpornej pomalowanej proszkowo profesjonalnym barwnikiem Wixer 7XT wytrzymałym na zarysowania i zadrapania. Najwyższa jakość techniki metody natrysku proszkowego pozwoliła zaoferować firmie Elior aż 10 lat gwar. Na swoje produkty. Technologia malowania proszkowego charakteryzuje się dużą trwałością, niepodatnością na ko
  • Producent Elior 
  • Rodzaj biurko 

☆ Biurko Gamingowe Dynamiq V8, cn-1903 ☆

Biurko Gamingowe Dynamiq V8, cn-1903 Najniższa Cena Online szybka wysyłka 1-2 dni techniczne: Obciążenie maksymalne biurka gamingowego wynosi 120 kg. Obciążenie maksymalne punktowe wynosi 40 kg. Waga biurka to 24,75 kg Zdjęcie wymiarów biurka gamingowego: Gwarancja: marka Unique przewidział 2 letnią gwarancję na biurko. Montaż biurka gamingowego jest szczególnie prosty i trwa około 10 min - zerknij na instrukcję obsługi: Instrukcja montażu biurka V8 _breakpoint Biurko Gamingowe Dynamiq V8 LED Biurko V8 wyposażone jest w podświetlenie LED na blacie - rasowe biurko dla gracza. Wysokiej jakości biurko dla gracza bez kompromisów. Świat gier komputerowych rządzi się swymi prawami i regułami. Wymaga wysokiej precyzji, wygody wykorzystywania, progresywnego designu i rozwiązań technologicznych dostosowanych do specyfiki używanego sprzętu. Biurko Dynamiq V8 należy do serii stołów gamingowych Dynamiq. nowoczesny design, czarny kolor, agresywne ostre kąty biurka i specjalna konstrukcja biurka powoduje, że rozgrywki - choćby kilku czy kilkunastogodzinne będą przyjemnością. Biurko jest wytrzymałe - gry to ekspresja - biurka Dynamiq przygotowane są na wyjątkowo "dynamiczne" momenty rozgrywki. Na blacie gracz oprócz klawiatury, podkładki i myszki zmieści także inne akcesoria takie jak mikrofon, kamera do streamingu czy kubek z kawą. Biurko V8 jest na tyle wysokie, że fotele gamingowe bezproblemowo mieszczą się pod nim i można je luźno przemieszczać pod biurkiem. Blat: wymiary 120 x 60 zezwalają na umieszczenie dwóch monitorów na blacie. Część podświetlona ma 35 cm. Sam blat jest potężny i zrównoważony. Laminat powierzchniowy jest porowaty i wyglądem przypomina strukturę Carbonu w części niepodświetlonej. Pod blatem znajduje się specjalne miejsce na indukcyjną ładowarkę - ładowarkę można dokupić i zainstalować oddzielnie - dzięki temu twój telefon za każdym razem będzie pod ręką naładowany. Dokup ładowarkę indukcyjną Blat ma na froncie specjalne wcięcie by w razie zapotrzebowania zbliżyć się prędko do monitora, a także ulepszoną kontrolę nad akcesoriami. kompozycja: budowa jest zrównoważona - design wyjątkowo progresywny i dynamiczny. wyprodukowana jest ze stali lakierowanej metodą proszkową - jest wytrzymalsza od klasycznej. W tylnej części umieszczona jest dodatkowa belka stabilizująca - dodatkowa belka na dole tylnych nóg. Dzięki temu całość konstrukcji jest mniej podatna na niepowołane drgania. Dzięki specjalnej konstrukcji pod biurkiem jest dużo miejsca na nogi lub podnóżek. Podświetlenie LED: Stół wyposażony jest w podświetlenie LED sterowane z pilota. Można sterować kolorystyką, intensywnością świecenia oraz prędkością. Pilot jet bezprzewodowy. Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849 Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Unique - zapraszamy do skorzystania z chatu albo formularza kontaktowego - z ochotą odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
  • Producent Unique 
Powiązania gamingowe:  Biurka gamingowe Huzaro - Ranking TOP10 biurek dla graczy

☆ Biurko Gamingowe Dynamiq V6 ☆

Biurko Gamingowe Dynamiq V6 Najniższa Cena Online szybka wysyłka 1-2 dni techniczne: Obciążenie maksymalne biurka gamingowego wynosi 120 kg. Obciążenie maksymalne punktowe wynosi 40 kg. Waga biurka to 19,75 kg Zdjęcie wymiarów biurka gamingowego: Gwarancja: firma Unique przewidział 2 letnią gwarancję na biurko. Montaż biurka gamingowego jest bardzo prosty i trwa około 10 min - zerknij na instrukcję obsługi: Instrukcja montażu biurka V6 _breakpoint Biurko Gamingowe Dynamiq V6 LED Biurko V6 wyekwipowane jest w podświetlenie LED - rasowe biurko dla gracza. Wysokiej jakości biurko dla gracza bez kompromisów. Świat gier komputerowych rządzi się swymi prawami i regułami. Wymaga wysokiej precyzji, wygody wykorzystywania, progresywnego designu i rozwiązań technologicznych dobranych do specyfiki wykorzystywanego sprzętu. Biurko Dynamiq V6 należy do serii stołów gamingowych Dynamiq. innowacyjny design, czarny kolor, agresywne ostre kąty biurka i specjalna budowa biurka sprawia, iż rozgrywki - nawet kilku czy kilkunastogodzinne będą przyjemnością. Biurko jest wytrzymałe - gry to ekspresja - biurka Dynamiq przygotowane są na wyjątkowo "dynamiczne" momenty rozgrywki. Na blacie gracz oprócz klawiatury, podkładki i myszki zmieści także inne akcesoria takie jak mikrofon, kamera do streamingu czy kubek z kawą. Biurko V6 jest na tyle wysokie, iż fotele gamingowe bez problemu mieszczą się pod nim i można je luźno przemieszczać pod biurkiem. Blat: rozmiary 120 x 60 umożliwiają umieszczenie dwóch monitorów na blacie. Sam blat jest potężny i stabilny. Laminat górny jest porowaty i wyglądem przypomina strukturę Carbonu. Blat posiada po bokach specjalne elementy z podświetlanymi diodami LED. W blacie znajdują się dwa otwory na okablowanie - można dzięki nim uporządkować okablowanie. Na blacie znajduje się specjalne miejsce na indukcyjną ładowarkę - ładowarkę można dokupić i zainstalować oddzielnie - dzięki czemu twój telefon zawsze będzie pod ręką naładowany. Dokup ładowarkę indukcyjną Blat ma na froncie specjalne wcięcie żeby w razie zapotrzebowania zbliżyć się ekspresowo do monitora, a także ulepszoną kontrolę nad akcesoriami. konstrukcja: budowa jest stabilna - design nad wyraz postępowy i dynamiczny. Rama buduje z boku literę "L". wykonana jest ze stali lakierowanej metodą proszkową - jest wytrzymalsza od klasycznej. W tylnej części umieszczona jest dodatkowa belka stabilizująca - dzięki niej całość konstrukcji jest mniej podatna na niepowołane drgania. Dzięki specjalnej konstrukcji pod biurkiem jest dużo miejsca na nogi lub podnóżek. Podświetlenie LED: Stół zaopatrzony jest w podświetlenie LED sterowane z pilota. Można sterować kolorystyką, intensywnością świecenia, a także szybkością. Pilot jet bezprzewodowy. Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849 Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Unique - zapraszamy do skorzystania z chatu albo formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
  • Producent Unique 

☆ Elior Czarne biurko gamingowe metalowe - ataro ☆

Elior Czarne biurko gamingowe metalowe - ataro Najniższa Cena Online stwarzasz swoje wymarzone stanowisko gamingowe? Masz już cały niezbędny sprzęt elektroniczny: monitory, klawiaturę, myszkę, słuchawki, a także komputer, który złożyłeś z najlepszych części? Pora zająć się aspektem meblowym. Ci trzeba komfortowego, przestronnego biurka, które będzie w stanie zmieścić całą powyższą elektronikę, gwarantując jednocześnie komfort jej stosowania. Demonstrujemy biurko gamingowe Ataro - najnowsze dzieło znanej firmy Elior, które wzniesie twoje sesje z ulubioną grą na zupełnie inny poziom! Zyskaj przewagę dzięki obfitej ilości miejsca Znasz to uczucie, gdy w najszczególniej dramatycznym momencie gry, który wymaga od Ciebie pełnego skupienia, a także precyzji, nagle brakuje miejsca na wykonanie tego ostatniego ruchu myszką, który uratowałby Cię przed porażką? Nigdy więcej! Biurko gamingowe Ataro zapewni Ci wystarczającą liczba miejsca. bezproblemowo zmieścisz tam wszystkie konieczne sprzęty, podkładkę pod mysz, a także butelkę napoju czy jakąś przekąskę. Dzięki czemu Twoje wyniki staną się o lepsze. Ataro ma wysuwaną półkę na klawiaturę, która powiększa liczba dostępnego miejsca oraz widocznie ulepsza wygodę używania. Dodatkowa, górna półka zapewni wystarczającą przestrzeń na rzeczy, które nie są konieczne w danej chwili: pady, a także baterie do nich, głośniki, ładowarki czy chociażby figurki demonstrujące bohaterów ulubionej gry. funkcjonalny zarys tego kompaktowego biurka przypominający literę "L" pozwala na ustawieniu stanowiska do grania jednocześnie z prawej, jak i lewej strony, dzięki czemu zespolisz je w pełni do swych potrzeb. Połączenie najkorzystniejszej płyty meblowej oraz nierdzewnej stali malowanej proszkowo zapewnią Ci najwyższą i wieloletnią trwałość. Połączenie wytrzymałych materiałów Nie mamy ochoty wymieniać biurka co kilka miesięcy, z powodu zniszczeń powstałych przez jego częste wykorzystywanie. Żeby zapobiec takim scenariuszom, do produkcji biurka gamingowego Ataro użyliśmy najlepszej jakości tworzyw. mocną podstawę wykonano z najwyższej jakości stali rdzoodpornej pomalowanej proszkowo mistrzowskim barwnikiem Wixer 7XT opornym na zarysowania i zadrapania. Najwyższa jakość techniki metody natrysku proszkowego pozwoliła zaoferować firmie Elior aż 10 lat gwar. Na swoje produkty. Technika malowania proszkowego znamionuje się dużą trwałością, odpor
  • Producent Elior 
  • Rodzaj biurko 
Powiązania gamingowe:  Biurka gamingowe Sandberg - Ranking TOP10 biurek dla graczy

Polecane zestawienia biurek komputerowych, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze biurko gamingowe do 1000 zł – Ranking maj 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Biurka gamingowe do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich biurek gamingowych do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ SELSEY Biurko gamingowe Maleha 138x68 cm szare ☆

SELSEY Biurko gamingowe Maleha 138x68 cm szare Najniższa Cena Online Na poważnie podchodzisz do grania? W takim razie nasze biurko Maleha okaże się tym, co spełni wszystkie Twoje wymagania! Maleha stworzyliśmy specjalnie z myślą o osobach, które od swych mebli oczekują nie tylko błyskotliwego wyglądu, lecz także najwyższej funkcjonalności i pełnego dobrania do pełnionej funkcji. Blat tego uroczego produktu to najwyższej jakości, lakierowana płyta MDF, która jest tworzywem jednocześnie nad wyraz wytwornym, jak i wyjątkowo wytrzymałym i niepodatnym na uszkodzenia mechaniczne i rysy. Komponent osadzony został na wysokich, potężnych nogach, które zapewniają całej konstrukcji idealną stabilność i eliminują ryzyko chwiania się, co niezwykle ważne jest przy precyzyjnych ruchach myszką. Z tyłu blatu znalazło się miejsce na oświetlenie LED, dzięki któremu nocne granie nie będzie już żadnym problemem! detale produktu: grubość blatu: 18 mm, średnica nóżek: 6 cm, szerokość przestrzeni na nogi: 120 cm, zakres regulacji wysokości: 2 cm (71 cm- 73 cm), obszerny wachlarz
  • Producent SELSEY 
Powiązania gamingowe:  Biurka gamingowe Maclean - Ranking TOP10 biurek dla graczy

Polecane zestawienia biurek komputerowych, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie biurko gamingowe do 1000 zł najlepsze?

Najlepsze Biurka gamingowe do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Biurka gamingowe do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia biurek komputerowych, przeznaczonych dla graczy:


Najlepsze biurka gamingowe – Zestawienie maj 2022

Jeżeli żadne z powyższych biurek gamingowych do 1000 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych biurek gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.