Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Słuchawki dla gracza

Słuchawki gamingowe do 1000 zł – Ranking TOP10 słuchawek do gier

Pomagamy w wyborze dobrych słuchawek dla graczy do 1000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek dla graczy do 1000 zł,
 • TOP10 najtańszych słuchawek dla graczy do 1000 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych sluchawek do gier.

Jakie słuchawki gamingowe do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki gamingowe do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek dla graczy do 1000 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Logitech G Pro X2 Lightspeed - magenta (5099206109070)

Logitech G Pro X2 Lightspeed - magenta (5099206109070) Najniższa Cena Online oparte na wielokrotnie nagradzanym modelu pro x, świeże słuchawki pro x 2 zostały zaprojektowane we współpracy z zawodowymi graczami i z myślą o ich potrzebie wygrywania. Korzyści: wyrazisty dźwięk: grafenowe przetworniki 50 mm gwarantują czysty i wciągający dźwięk o niskim poziomie zniekształceń. oddają pełnię efektów wraz z pojedynczymi dźwiękami, takimi jak kroki i czynności. Długi czas pracy na baterii i znaczny zasięg: profesjonalna technika bezprzewodowa logitech lightspeed gwarantuje do 50 godzin pracy baterii i do 30 m zasięgu bezprzewodowego 2,4 ghz. wygoda: te słuchawki z izolacją od hałasu mają obrotowy trwały zawias i obrotowe miękkie poduszki nauszne z pianki zapamiętującej zarys - przystępne w wersji ze skóry lub z oddychającego weluru. Łączność: przystępne opcje połączeń to technika bezprzewodowa lightspeed, bluetooth i przewód aux 3.5 mm, przewód usb-a do usb-c, odbiornik usb-a z portem 3.5 mm, przewód audio 3.5 mm w komplecie. wyraźna komunikacja: 6-milimetrowe odłączane ramię mikrofonu kardioidalnego z technologią blue vo!ce ułatwia wyraźną i bezawaryjną komunikację w grze. Dźwięk surround: dźwięk surround w słuchawkach dts x 2.0 7.1 gwarantuje obszerniejszą świadomość pozycji i odległości obiektów w grze. kompatybilność z konsolami: playstation 5, nintendo switch (dźwięk bezprzewodowy stereo po zadokowaniu) i playstation 4 (dźwięk bezprzewodowy stereo tylko poprzez port usb).
 • Producent Logitech 
 • Typ nauszne 

2 ★  Razer Kraken Kitty Edition V2 Pro - czarny, RZ04-04510100-R3M1

Razer Kraken Kitty Edition V2 Pro - czarny, RZ04-04510100-R3M1 Najniższa Cena Online największy słodziak wśród streamerów — od teraz w zróżnicowanych wydaniach. Wzbogać swój fason i dodaj transmisji blasku przy pomocy zestawu słuchawkowego razer chroma™ rgb z trzema wymiennymi parami uszek i podświetleniem reagującym na zdarzenia w transmisji,zwiększyć poziom zaangażowania widzów. korzystaj również z mikrofonu aktywnego, żeby rejestrować przezroczyście czysty głos.korzyści: po co trzymać się jednego perfekcyjnego wyglądu, jeśli można posiadać trzy? dodaj swoim transmisjom świeżości, zmieniając fason dzięki uroczym zestawom uszek, które można z łatwością zakładać, zdejmować i wymieniać. zaprezentuj swoją barwną osobowość i angażuj widzów podświetleniem uszek i nauszników reagującym na emotikony, alerty i inne zdarzenia w stylu dobranym spomiędzy 16.8 miliona odcieni i niezliczonych efektów. mikrofon jest skrupulatnie dostrojony tak, żeby zbierać twój głos zamiast hałasu z otoczenia, dlatego będziesz brzmieć niebanalnie, jak się ukazujesz. Opatentowana, 3-częściowa kompozycja przetworników zestawu słuchawkowego pozwala uzyskać unikatowe tony wysokie i oraz wyrazistą podstawę basową, zapewniając wysoką jakość dźwięku, którego brzmienie dorównuje wyglądowi zestawu. nie tylko poprawnie wyglądają,jeszcze poprawnie się je nosi. Komfortowe, wygodne nauszniki pozwolą na wielogodzinne transmisje bez zmęczenia, w trakcie gdy ich wyśmienita izolacja hałasu pomoże skupić się na grze bez odwracania uwagi.
 • Producent Razer 

3 ★  Słuchawki RAZER Barracuda

Słuchawki RAZER Barracuda Najniższa Cena Online pod dachem czy pod gołym niebem — razer barracuda to bezprzewodowy, wieloplatformowy pakiet słuchawkowy do gier i urządzeń przenośnych, który działa wspaniale wszędzie. Korzyści: bez dopełniającego parowania, bez pobierania oprogramowania, bez problemów. starczy podłączyć bezprzewodowy odbiornik usb-c do wybranej platformy, a komplet słuchawkowy 4 w 1 zostanie natychmiast sparowany do gry. Przystępny jest kabel analogowy 3.5 mm, by w razie zapotrzebowania skorzystać z połączenia przewodowego. oddychająca powierzchnia splotu minimalizuje gromadzenie się ciepła, a wyjątkowo miękka pianka z pamięcią kształtu zagwarantuje miękką, wygodną amortyzację do całodziennego wykorzystywania zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. opatentowana kompozycja umożliwiła dostrojenie każdego przetwornika audio tak, jakby były trzy, co pozwala na jednostkowe powielanie wysokich, przeciętnych i niskich częstotliwości audio. Zapewnia to nie tylko bogatsze tony wysokie, ulepszone tony przeciętne i mocne basy, ale także czysty dźwięk, który nie jest niewyraźny. zintegrowane mikrofony formujące wiązkę z redukcją szumów przypasuj poprzez aplikacje, słuchawki do swoich potrzeb, dostosowując stopnie redukcji szumów mikrofonu, korektor dźwięku, ustawienia samoczynnego wyłączania i nie tylko.
 • Producent Razer 
Powiązania gamingowe:  Słuchawki gamingowe Powera - Ranking TOP10 słuchawek do gier

4 ★  Dell Słuchawki gamingowe Alienware Tri-Mode AW920H

Dell Słuchawki gamingowe Alienware Tri-Mode AW920H Najniższa Cena Online Bezprzewodowy komplet słuchawkowy do grania Alienware Tri-Mode - AW920HZ zestawem słuchawkowym do grania wyekwipowanym w technikę Dolby Atmos, funkcję aktywnej redukcji szumów i uniwersalne opcje połączeń usłyszysz każdy krok i przekażesz każde polecenie.nieporównane doznaniaNowa technika Dolby Atmos Virtual Surround Sound zagwarantuje krystalicznie czysty dźwięk z trójwymiarową precyzją, dzięki czemu możesz szybciej i z obszerniejszą dokładnością reagować na cele spoza ekranu, choćby na najistotniej wymagającym polu bitwy.Dźwięk najwyższej klasyCertyfikowane przetworniki wysokiej jakości o średnicy 40 mm obsługują znaczny zakres częstotliwości i zezwalają na wykrywanie najdelikatniejszych dźwięków w grze.Usłyszysz każdy krokGdy Twój ruch decyduje o zwycięstwie, musisz działać w skupieniu. zezwala na to aktywna redukcja szumów, dzięki czterem zintegrowanym mikrofonom, które harmonijnie współpracują, by wygłuszyć zewnętrzne dźwięki.Przekażesz dowolne polecenieWykorzystaj mikrofon z redukcją szumów zaopatrzony w nienaturalną inteligencję,wyeliminować hałas otoczenia i produktywniej komunikować się ze swoim oddziałem.prędkie ładowanie Do 55 godzin gry po pełnym naładowaniu lub do 6 godzin użytkowania po prędkim, 15-minutowym ładowaniu przez USB-C.Łączność Tri-ModeBezprzewodowy klucz sprzętowy USB-C umożliwiający sparowanie zestawu AW920H z komputerem pozwala uzyskać wyraźny, pozbawiony opóźnień dźwięk. dodatkowo, pakiet słuchawkowy można podłączyć do telefonu albo innych konsoli, korzystając z gniazda Bluetooth 5,2 albo 3,5 mm.nieprzerwany komfortZestaw słuchawkowy z rozciągliwej pianki wykonany z syntetycznej skóry, intuicyjna regulacja głośności, zintegrowane mikrofony, odłączany mikrofon na wysięgniku i wąski, konkretnie dopasowany pałąk zapewniają wygodę i bezpieczeństwo słuchania w sam raz w trakcie grania, rozmowy poprzez telefon albo słuchania muzyki w ruchu.Akcesoria w zestawie: Pozostałe właściwości:...
 • Producent Dell 

5 ★  g pro x2 lightspeed - biały marki Logitech

g pro x2 lightspeed - biały marki Logitech Najniższa Cena Online oparte na wielokrotnie nagradzanym modelu pro x, świeże słuchawki pro x 2 zostały zaprojektowane we współpracy z zawodowymi graczami i z myślą o ich potrzebie wygrywania. Korzyści:wyrazisty dźwięk: grafenowe przetworniki 50 mm gwarantują czysty i wciągający dźwięk o niskim poziomie zniekształceń. oddają pełnię efektów wraz z pojedynczymi dźwiękami, takimi jak kroki i czynności. Długi czas pracy na baterii i obfity zasięg: profesjonalna technologia bezprzewodowa logitech lightspeed gwarantuje do 50 godzin pracy baterii i do 30 m zasięgu bezprzewodowego 2,4 ghz. wygoda: te słuchawki z izolacją od hałasu posiadają obrotowy trwały zawias i obrotowe miękkie poduszki nauszne z pianki zapamiętującej zarys - przystępne w wersji ze skóry albo z oddychającego weluru. Łączność: dostępne opcje połączeń to technologia bezprzewodowa lightspeed, bluetooth i kabel aux 3.5 mm, kabel usb-a do usb-c, odbiornik usb-a z portem 3.5 mm, przewód audio 3.5 mm w komplecie. wyraźna komunikacja: 6-milimetrowe odłączane ramię mikrofonu kardioidalnego z technologią blue vo!ce usprawnia wyraźną i bezusterkową komunikację w grze. Dźwięk surround: dźwięk surround w słuchawkach dts x 2.0 7.1 zagwarantuje pokaźniejszą świadomość pozycji i odległości obiektów w grze. kompatybilność z konsolami: playstation 5, nintendo switch (dźwięk bezprzewodowy stereo po zadokowaniu) i playstation 4 (dźwięk bezprzewodowy stereo tylko poprzez port usb).
 • Producent Logitech 

6 ★  słuchawki bezprzewodowe hs80 rgb gaming spatial audio białe marki Corsair

słuchawki bezprzewodowe hs80 rgb gaming spatial audio białe marki Corsair Najniższa Cena Online Słuchawki bezprzewodowe HS80 RGB Gaming Spatial Audio Gamingowy komplet słuchawkowy CORSAIR HS80 RGB WIRELESS łączy się przy użyciu hiperszybkiej technologii bezprzewodowej SLIPSTREAM WIRELESS i odtwarza poprzez specjalnie dostrojone, 50-milimetrowe przetworniki neodymowe bardzo szczegółowy i realistyczny dźwięk z Dolby Audio.Jakość dźwiękuUsłyszysz każdy dźwiękSpecjalnie strojone 50-milimetrowe neodymowe przetworniki audio o wysokiej gęstości z powiększonym zakresem częstotliwości 2030 000 Hz odtwarzają z niezwykłą szczegółowością każdy dźwięk: od delikatnego szeptu po huk eksplozji.Jakość wykonaniaAbsolutny komfortSłuchawki mają nauszniki z miękkiej pianki zapamiętującej kształt i oddychającej tkaniny i nieuciskający regulowany pałąk.Dźwięk przestrzennyNiezwykłe wrażenia dzięki technologii Dolby AtmosOtacza użytkownika dźwiękami gry z trójwymiarową precyzją, umożliwiając szybszą i staranniejszą reakcję na zdarzenia w grze.zrównoważone połączenie bezprzewodoweHiperszybka łączność bezprzewodowa SLIPSTREAM WIRELESS proponuje wysokiej jakości dźwięk o skrajnie niskim poziomie opóźnień, dlatego słyszysz każdy strzał, krok i krzyk na bieżąco.Czysty dźwiękWszechkierunkowy mikrofon klasy emisyjnejZbiera głos z nieszablonową klarownością. Ma również funkcję wyłączania po podniesieniu i wskaźnik LED wyłączenia.HS80 RGB Wireless I iCUEOprogramowanie CORSAIR iCUE zezwala na staranne sterowanie zestawem słuchawkowym przy użyciu gotowych profili audio, niestandardowych ustawień korektora dźwięku, funkcji regulacji dźwięku z mikrofonu, a także personalizowanego podświetlenia RGB.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe cechy:...
 • Producent Corsair 

Najtańsze słuchawki gamingowe do 1000 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze słuchawki gamingowe do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek dla graczy do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  słuchawki bezprzewodowe hs80 rgb gaming spatial audio białe marki Corsair

słuchawki bezprzewodowe hs80 rgb gaming spatial audio białe marki Corsair Najniższa Cena Online Słuchawki bezprzewodowe HS80 RGB Gaming Spatial Audio Gamingowy zestaw słuchawkowy CORSAIR HS80 RGB WIRELESS łączy się przy użyciu hiperszybkiej technice bezprzewodowej SLIPSTREAM WIRELESS i odtwarza poprzez specjalnie dostrojone, 50-milimetrowe przetworniki neodymowe istotnie szczegółowy i realistyczny dźwięk z Dolby Audio.Jakość dźwiękuUsłyszysz każdy dźwiękSpecjalnie strojone 50-milimetrowe neodymowe przetworniki audio o wysokiej gęstości z zwiększonym zakresem częstotliwości 2030 000 Hz odtwarzają z niezwykłą szczegółowością każdy dźwięk: od delikatnego szeptu po huk eksplozji.Jakość wykonaniaAbsolutny komfortSłuchawki posiadają nauszniki z miękkiej pianki zapamiętującej zarys i oddychającej dzianiny oraz nieuciskający dostosowywany pałąk.Dźwięk przestrzennyNiezwykłe wrażenia dzięki technologii Dolby AtmosOtacza użytkownika dźwiękami gry z trójwymiarową precyzją, umożliwiając szybszą i precyzyjniejszą reakcję na zdarzenia w grze.zrównoważone połączenie bezprzewodoweHiperszybka łączność bezprzewodowa SLIPSTREAM WIRELESS oferuje wysokiej jakości dźwięk o skrajnie niskim poziomie opóźnień, dlatego słyszysz każdy strzał, krok i krzyk na bieżąco.Czysty dźwiękWszechkierunkowy mikrofon klasy emisyjnejZbiera głos z wyjątkową przejrzystością. Ma również funkcję wyłączania po podniesieniu i wskaźnik LED wyłączenia.HS80 RGB Wireless I iCUEOprogramowanie CORSAIR iCUE pozwala na staranne sterowanie zestawem słuchawkowym przy użyciu gotowych profili audio, niestandardowych ustawień korektora dźwięku, funkcji regulacji dźwięku z mikrofonu oraz personalizowanego podświetlenia RGB.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe cechy:...
 • Producent Corsair 

6 ★  Razer Słuchawki gamingowe kaira hyperspeed przewodowe czarny

Razer Słuchawki gamingowe kaira hyperspeed przewodowe czarny Najniższa Cena Online Bluetooth:tak;Czas pracy do:30 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):96 dB;Dźwięk przestrzenny:nie;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 - tekst 2:0;Interoperacyjność 9 - link do strony producenta:0;Kolor:czarny;Kolor:czarny;budowa:zamknięte;Model (wariantowanie):RAZER KAIRA HYPERSPEED;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 10 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:Xbox Series;Podświetlenie:nie;Połączenie:radiowe 2,4 GHz / Bluetooth;nadaje się do:PC/notebook, Xbox Series X/S, Xbox One, tablet/smartfon;Radiowe 2,4 GHz:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:bezprzewodowe - Bluetooth, 2,4 GHz;Średnica membrany:50 mm;rodzaj podłączenia:radiowe 2,4 GHz / Bluetooth;typ podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;wariant:Xbox Black;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB, transmiter USB;Zasięg:10 m;Złącze:USB-C...
 • Producent Razer 
Powiązania gamingowe:  Słuchawki gamingowe do 100 zł - Ranking TOP10 słuchawek do gier

7 ★  Razer Kraken Kitty Edition V2 Pro - czarny, RZ04-04510100-R3M1

Razer Kraken Kitty Edition V2 Pro - czarny, RZ04-04510100-R3M1 Najniższa Cena Online największy słodziak wśród streamerów — od dzisiaj w różnorodnych wydaniach. Wzbogać swój styl i dodaj transmisji blasku za pomocą zestawu słuchawkowego razer chroma™ rgb z trzema wymiennymi parami uszek i podświetleniem reagującym na zdarzenia w transmisji,rozszerzyć poziom zaangażowania widzów. korzystaj także z mikrofonu aktywnego, żeby rejestrować krystalicznie czysty głos.korzyści: po co trzymać się jednego idealnego wyglądu, jeśli można mieć trzy? dodaj swoim transmisjom świeżości, zmieniając styl dzięki urodziwym zestawom uszek, które można łatwo zakładać, zdejmować i wymieniać. zaprezentuj swoją barwną osobowość i angażuj widzów podświetleniem uszek i nauszników reagującym na emotikony, alerty i inne zdarzenia w stylu dobranym spomiędzy 16.8 miliona odcieni i niezliczonych efektów. mikrofon jest precyzyjnie dostrojony tak, by zbierać twój głos zamiast hałasu z otoczenia, dlatego będziesz brzmieć interesująco, jak się demonstrujesz. Opatentowana, 3-częściowa konstrukcja przetworników zestawu słuchawkowego pozwala uzyskać unikatowe tony wysokie i, a także wyrazistą podstawę basową, gwarantując wysoką jakość dźwięku, którego brzmienie dorównuje wyglądowi zestawu. nie tylko dobrze wyglądają,również należycie się je nosi. Komfortowe, komfortowe nauszniki pozwolą na wielogodzinne transmisje bez zmęczenia, podczas gdy ich nadzwyczajna izolacja hałasu pomoże skoncentrować się na grze bez odwracania uwagi.
 • Producent Razer 

8 ★  Dell Słuchawki gamingowe Alienware Tri-Mode AW920H

Dell Słuchawki gamingowe Alienware Tri-Mode AW920H Najniższa Cena Online Bezprzewodowy komplet słuchawkowy do grania Alienware Tri-Mode - AW920HZ zestawem słuchawkowym do grania zaopatrzonym w technikę Dolby Atmos, funkcję aktywnej redukcji szumów i uniwersalne opcje połączeń usłyszysz każdy krok i przekażesz każde polecenie.niespotykane doznaniaNowa technika Dolby Atmos Virtual Surround Sound zagwarantuje przejrzyście czysty dźwięk z trójwymiarową precyzją, dzięki czemu możesz szybciej i z pokaźniejszą starannością reagować na cele spoza ekranu, nawet na najszczególniej wymagającym polu bitwy.Dźwięk najwyższej klasyCertyfikowane przetworniki wysokiej jakości o średnicy 40 mm obsługują duży zakres częstotliwości i pozwalają na wykrywanie najdelikatniejszych dźwięków w grze.Usłyszysz każdy krokGdy Twój ruch decyduje o zwycięstwie, musisz działać w skupieniu. zezwala na to aktywna redukcja szumów, dzięki czterem zintegrowanym mikrofonom, które harmonijnie współpracują, by wygłuszyć zewnętrzne dźwięki.Przekażesz dowolne polecenieWykorzystaj mikrofon z redukcją szumów wyposażony w nienaturalną inteligencję,wyeliminować hałas otoczenia i produktywniej komunikować się ze swoim oddziałem.prędkie ładowanie Do 55 godzin gry po pełnym naładowaniu lub do 6 godzin używania po szybkim, 15-minutowym ładowaniu przez USB-C.Łączność Tri-ModeBezprzewodowy klucz sprzętowy USB-C umożliwiający sparowanie zestawu AW920H z komputerem pozwala uzyskać wyraźny, pozbawiony opóźnień dźwięk. ponadto, zestaw słuchawkowy można podłączyć do telefonu lub innych konsoli, korzystając z gniazda Bluetooth 5,2 albo 3,5 mm.bezustanny komfortZestaw słuchawkowy z rozciągliwej pianki tworzony z syntetycznej skóry, instynktowna regulacja głośności, zintegrowane mikrofony, odłączany mikrofon na wysięgniku oraz wąski, konkretnie dobrany pałąk zapewniają wygodę i bezpieczeństwo słuchania w sam raz podczas grania, rozmowy poprzez telefon lub słuchania muzyki w ruchu.Akcesoria w zestawie: Pozostałe właściwości:...
 • Producent Dell 

9 ★  Logitech G Pro X2 Lightspeed - magenta (5099206109070)

Logitech G Pro X2 Lightspeed - magenta (5099206109070) Najniższa Cena Online oparte na wielokrotnie nagradzanym modelu pro x, nowe słuchawki pro x 2 zostały zaprojektowane we współpracy z zawodowymi graczami i z myślą o ich potrzebie wygrywania. Korzyści: wyrazisty dźwięk: grafenowe przetworniki 50 mm gwarantują czysty i wciągający dźwięk o niskim poziomie zniekształceń. oddają pełnię efektów wraz z pojedynczymi dźwiękami, takimi jak kroki i czynności. Długi czas pracy na baterii i wielki zasięg: profesjonalna technologia bezprzewodowa logitech lightspeed zapewnia do 50 godzin pracy baterii i do 30 m zasięgu bezprzewodowego 2,4 ghz. wygoda: te słuchawki z izolacją od hałasu mają obrotowy trwały zawias i obrotowe miękkie poduszki nauszne z pianki zapamiętującej kształt - przystępne w wersji ze skóry albo z oddychającego weluru. Łączność: przystępne opcje połączeń to technika bezprzewodowa lightspeed, bluetooth i kabel aux 3.5 mm, przewód usb-a do usb-c, odbiornik usb-a z portem 3.5 mm, przewód audio 3.5 mm w komplecie. wyraźna komunikacja: 6-milimetrowe odłączane ramię mikrofonu kardioidalnego z technologią blue vo!ce upraszcza wyraźną i bezusterkową komunikację w grze. Dźwięk surround: dźwięk surround w słuchawkach dts x 2.0 7.1 gwarantuje obszerniejszą świadomość pozycji i odległości obiektów w grze. kompatybilność z konsolami: playstation 5, nintendo switch (dźwięk bezprzewodowy stereo po zadokowaniu) i playstation 4 (dźwięk bezprzewodowy stereo tylko poprzez port usb).
 • Producent Logitech 
 • Typ nauszne 

10 ★  g pro x2 lightspeed - biały marki Logitech

g pro x2 lightspeed - biały marki Logitech Najniższa Cena Online oparte na wielokrotnie nagradzanym modelu pro x, nowe słuchawki pro x 2 zostały zaprojektowane we współpracy z zawodowymi graczami i z myślą o ich potrzebie wygrywania. Korzyści:wyrazisty dźwięk: grafenowe przetworniki 50 mm gwarantują czysty i wciągający dźwięk o niskim poziomie zniekształceń. oddają pełnię efektów wraz z pojedynczymi dźwiękami, takimi jak kroki i czynności. Długi czas pracy na baterii i spory zasięg: profesjonalna technologia bezprzewodowa logitech lightspeed zagwarantuje do 50 godzin pracy baterii i do 30 m zasięgu bezprzewodowego 2,4 ghz. wygoda: te słuchawki z izolacją od hałasu posiadają obrotowy trwały zawias i obrotowe miękkie poduszki nauszne z pianki zapamiętującej zarys - dostępne w wersji ze skóry lub z oddychającego weluru. Łączność: dostępne opcje połączeń to technologia bezprzewodowa lightspeed, bluetooth i przewód aux 3.5 mm, kabel usb-a do usb-c, odbiornik usb-a z portem 3.5 mm, kabel audio 3.5 mm w pakiecie. wyraźna komunikacja: 6-milimetrowe odłączane ramię mikrofonu kardioidalnego z technologią blue vo!ce usprawnia wyraźną i bezusterkową komunikację w grze. Dźwięk surround: dźwięk surround w słuchawkach dts x 2.0 7.1 gwarantuje większą świadomość pozycji i odległości obiektów w grze. kompatybilność z konsolami: playstation 5, nintendo switch (dźwięk bezprzewodowy stereo po zadokowaniu) i playstation 4 (dźwięk bezprzewodowy stereo tylko przez port usb).
 • Producent Logitech 

Podsumowanie, czyli Jakie słuchawki gamingowe do 1000 zł najlepsze?

Najlepsze słuchawki gamingowe do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki gamingowe do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Najlepsze słuchawki do gamingu – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek dla graczy do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych sluchawek do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *