Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Podkładki pod myszkę PC

Podkładki na myszkę XL do 200 zł – Ranking TOP10 podkładek pod myszy

Pomagamy w wyborze dobrych podkładek pod mysz XL do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych podkładek pod mysz XL do 200 zł,
  • TOP10 najtańszych podkładek pod mysz XL do 200 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych podkładek w rozmiarze XL na biurko pod myszkę.

Jakie podkładki pod myszkę XL do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Podkładki na myszkę XL do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking podkładek pod mysz XL do 200 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Logitech Podkładka pod mysz i klawiaturę g840 ☆

Logitech Podkładka pod mysz i klawiaturę g840 Najniższa Cena Online G840Pokładka pod mysz do grania Jedna, ogromna podkładka pod mysz. Jednorodna powierzchnia do umieszczenia myszy i klawiatury. Pozwala na umieszczanie klawiatury w dowolnie wybranych pozycjach, tak żeby nie przeszkadzała w obsłudze myszy. Podkładka pod mysz G840 o wymiarach 900×400mm zapewnia powierzchnię zezwalającą dopasować estetykę powierzchni do grania z dodatkową wygodą i opcjami konfiguracji. Rozszerz POZIOM KONTROLI Zyskaj przewagę w grze.. POWIERZCHNIA gwarantującA WYSOKĄ JAKOŚĆ DZIAŁANIA MYSZYSpójny i jednolity wzór powierzchni. Pozwala uzyskać najwyższą wydajność i spójność działania myszy do gier poprzez zapewnienie adekwatnego obrazu dla czujnika, co umożliwia przekładanie ruchu myszy na ruch kursora choćby przy wielkiej prędkości. UMIARKOWANE TARCIE POWIERZCHNIOWEWłaściwa tekstura umożliwiająca udoskonalone sterowanie myszą. Gwarantuje tarcie wymagane w celu „poczucia" ruchów myszy. Steruj starannie przy użyciu pamięci mięśniowej, a także zoptymalizuj równocześnie szybkie ruchy myszą, jak i kontrolę przy niskiej prędkości. GUMOWE PODŁOŻE UTRZYMUJE PODKŁADKĘ W MIEJSCUStabilność podczas intensywnej rozgrywki. Gracze korzystający z niskiego ustawienia czułości nieraz wykonują zamaszyste, szybkie ruchy dłonią. Gumowe podłoże utrzymuje całą powierzchnię w miejscu, zapobiegając marszczeniu się dzianiny w celu zapewnienia płynnego ruchu myszy po całym pulpicie. Podkładka pod mysz o grubości 3mm i ogromnej powierzchni zapewnia konieczną stabilność podczas korzystania z myszy i klawiatury. WYTRZYMAŁA TUBA DO TRANSPORTUŁatwość podróżowania z szczególnie dużą podkładką pod mysz. Podkładka G840 jest tak wytrzymała i elastyczna, że można zwinąć ją w małą rolkę i umieścić w dołączonej tubie transportowej. Zabierz ją ze sobą,wygodnie korzystać z myszy i klawiatury w dowolnym miejscu. wymiar ma znaczenie zobacz czy taki Ci odpowiada Logitech G240 Miękka podkładka pod mysz do grania. Play Advanced...
  • Producent LOGITECH 
Powiązania gamingowe:  Podkładki na myszkę Dywanomat - Ranking TOP10 podkładek pod myszy

☆ podkładka pod mysz logitech g840 xl league of legends marki Logitech ☆

podkładka pod mysz logitech g840 xl league of legends marki Logitech Najniższa Cena Online PODKŁADKA POD MYSZ DO GIER G840 XL LEAGUE OF LEGENDS EDITIONGRAJ Z LEGENDAMIPoznaj naszą nową podkładkę pod mysz G840 XL. Odzialiśmy ją w charakterystyczne barwy znane z League of Legends i włączyliśmy ją do naszej kolekcji League of Legends. Zanurz się w swej ulubionej grze w pełni i ciesz się pokaźniejszą ilością miejsca na manewrowanie myszą, zaawansowaną kontrolą nad nią, a także gumowym podłożem, które zapobiega przesuwaniu się Twojego sprzętu po biurku.JEDNA OGROMNA PODKŁADKA POD MYSZG840 prezentuje zapierającą dech w piersi scenę, która trzyma Cię w Summoners Rift. Olbrzymia powierzchnia o rozmiarach 400 x 900 mm daje więcej możliwości umieszczenia klawiatury - tak żeby nie przeszkadzała przy manewrowaniu myszą.POWIERZCHNIA gwarantującA WYSOKĄ JAKOŚĆ DZIAŁANIA MYSZYPozwala uzyskać najwyższą wydajność i spójność działania myszy do gier poprzez zapewnienie trafnego obrazu czujnikowi, co pozwala na przekładanie ruchu myszy na ruch kursora nawet przy obszernej prędkości.UMIARKOWANE TARCIE POWIERZCHNIOWEzapewnia tarcie wymagane w celu "poczucia" ruchów myszy. Steruj dokładnie przy użyciu pamięci mięśniowej i zoptymalizuj jednocześnie szybkie ruchy myszą, jak i kontrolę przy niskiej prędkości.GUMOWE PODŁOŻE UTRZYMUJE PODKŁADKĘ W MIEJSCUG840 posiada gumowe podłoże, które zapobiega zwijaniu się tkaniny i utrzymuje gładki ruch myszy - niezależnie od tego, jak prędko grasz.WYTRZYMAŁA TUBA DO TRANSPORTUz łatwością zwiń rozciągliwą podkładkę G840 i włóż ją do tuby transportowej będącej w zestawie. Zabierz ją ze sobą,komfortowo korzystać z myszy i klawiatury w dowolnym miejscu.ZAGRAJ JAK K/DANasze partnerstwo z League of Legends zaowocowało wypuszczeniem linii specyficznych akcesoriów prosto z uniwersum K/DA. Wszystkie akcesoria wzbogacone o stylistykę K/DA charakteryzują się wysokowydajną technologią do gier. To kompletny komplet, dzięki któremu usłyszysz nieprzeciętnej jakości dźwięk i osiągniesz swoje gamingowe cele.GRAJ, by WYGRYWAĆ - linia PROSprzęt linii PRO jest wykonany w mocnym celu, czyli do fachowego grania. Najbardziej zaawansowana technika i najwyższej jakości specyfikacje, opracowane we współpracy z mistrzowskimi graczami na całym świecie, gwarantują precyzję, szybkość i trwałość wymaganą do zwycięstwa. Wszystko, czego potrzebuje profesjonalista. Bez tego, co zbędne.
  • Producent Logitech 

Polecane zestawienia biurkowych podkładek na myszki komputerowe:


Najtańsze podkładki pod myszkę XL do 200 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Podkładki na myszkę XL do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich podkładek pod mysz XL do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ podkładka pod mysz logitech g840 xl league of legends marki Logitech ☆

podkładka pod mysz logitech g840 xl league of legends marki Logitech Najniższa Cena Online PODKŁADKA POD MYSZ DO GIER G840 XL LEAGUE OF LEGENDS EDITIONGRAJ Z LEGENDAMIPoznaj naszą nową podkładkę pod mysz G840 XL. Odzialiśmy ją w specyficzne barwy znane z League of Legends i włączyliśmy ją do naszej serii League of Legends. Zanurz się w swej ulubionej grze w pełni i ciesz się obszerniejszą ilością miejsca na manewrowanie myszą, nowoczesną kontrolą nad nią i gumowym podłożem, które zapobiega przesuwaniu się Twojego sprzętu po biurku.JEDNA OGROMNA PODKŁADKA POD MYSZG840 ukazuje zapierającą dech w piersi scenę, która trzyma Cię w Summoners Rift. Olbrzymia powierzchnia o wymiarach 400 x 900 mm daje więcej możliwości umieszczenia klawiatury - tak żeby nie przeszkadzała przy manewrowaniu myszą.POWIERZCHNIA gwarantującA WYSOKĄ JAKOŚĆ DZIAŁANIA MYSZYPozwala uzyskać najwyższą wydajność i spójność działania myszy do gier przez zapewnienie optymalnego obrazu czujnikowi, co zezwala na przekładanie ruchu myszy na ruch kursora nawet przy obfitej szybkości.UMIARKOWANE TARCIE POWIERZCHNIOWEzapewnia tarcie wymagane w celu "poczucia" ruchów myszy. Steruj precyzyjnie przy użyciu pamięci mięśniowej i zoptymalizuj równocześnie szybkie ruchy myszą, jak i kontrolę przy niskiej prędkości.GUMOWE PODŁOŻE UTRZYMUJE PODKŁADKĘ W MIEJSCUG840 posiada gumowe podłoże, które uniemożliwia zwijaniu się tkaniny i utrzymuje gładki ruch myszy - niezależnie od tego, jak błyskawicznie grasz.WYTRZYMAŁA TUBA DO TRANSPORTUprosto zwiń rozciągliwą podkładkę G840 i włóż ją do tuby transportowej będącej w pakiecie. Zabierz ją ze sobą,komfortowo korzystać z myszy i klawiatury w dowolnym miejscu.ZAGRAJ JAK K/DANasze partnerstwo z League of Legends zaowocowało wypuszczeniem linii specyficznych akcesoriów prosto z uniwersum K/DA. Wszystkie akcesoria wzbogacone o stylistykę K/DA znamionują się wysokowydajną technologią do gier. To kompletny pakiet, dzięki któremu usłyszysz wyśmienitej jakości dźwięk i osiągniesz swoje gamingowe cele.GRAJ, aby WYGRYWAĆ - seria PROSprzęt linii PRO jest tworzony w potężnym celu, czyli do mistrzowskiego grania. Najbardziej progresywna technika i najwyższej jakości specyfikacje, opracowane we współpracy z fachowymi graczami na całym świecie, gwarantują precyzję, prędkość i odporność wymaganą do zwycięstwa. Wszystko, czego potrzebuje profesjonalista. Bez tego, co zbędne.
  • Producent Logitech 

☆ Corsair mm350 pro extended xl mouse pad ☆

Corsair mm350 pro extended xl mouse pad Najniższa Cena Online PODKŁADKA POD MYSZ MM350 PRO zwiększONY XL TARCZE W GÓRĘ niepodatna na zalanie i plamy warstwa powoduje, że płyny zsuwają się z powierzchni, dzięki czemu podkładkę pod mysz można z łatwością wytrzeć nawet po wypadku. Ochrona przed złuszczaniem powierzchni dzięki dokładnemu szyciu zapobiegającemu strzępieniu się w zakresie 360 °. PŁYNNE RUCHY Ultraszybka powierzchnia tekstylna z mikro-splotem o rozszerzonym poślizgu tworzy gęstą powierzchnię, zapewniając szybszy i płynniejszy poślizg myszy CAŁA PRZESTRZEŃ, KTÓREJ potrzebujesz Ogromna powierzchnia 930 mm x 400 mm (36,6 x 15,7) zapewnia wystarczająco dużo miejsca na mysz do gier, klawiaturę i nie tylko, a budowa z pluszowej gumy o grubości 4 mm zapewnia komfort gry poprzez dużo godzin. UTRZYMANIE MOCY Gumowa podstawa z antypoślizgową teksturą utrzymuje podkładkę bezpiecznie na miejscu nawet w trakcie najszczególniej intensywnych sesji grania.
  • Producent Corsair 
Powiązania gamingowe:  Podkładki gamingowe na myszkę do 50 zł - Ranking TOP10 podkładek pod myszy

☆ Logitech Podkładka pod mysz i klawiaturę g840 ☆

Logitech Podkładka pod mysz i klawiaturę g840 Najniższa Cena Online G840Pokładka pod mysz do grania Jedna, ogromna podkładka pod mysz. Jednolita powierzchnia do umieszczenia myszy i klawiatury. Umożliwia umieszczanie klawiatury w dowolnie wybranych pozycjach, tak aby nie przeszkadzała w obsłudze myszy. Podkładka pod mysz G840 o wymiarach 900×400mm gwarantuje powierzchnię zezwalającą skonsolidować estetykę powierzchni do grania z dodatkową wygodą i opcjami konfiguracji. Powiększ POZIOM KONTROLI Zyskaj przewagę w grze.. POWIERZCHNIA gwarantującA WYSOKĄ JAKOŚĆ DZIAŁANIA MYSZYSpójny i jednorodny wzór powierzchni. Pozwala uzyskać najwyższą sprawność i spójność działania myszy do gier poprzez zapewnienie trafnego obrazu dla czujnika, co zezwala na przekładanie ruchu myszy na ruch kursora nawet przy sporej szybkości. UMIARKOWANE TARCIE POWIERZCHNIOWEWłaściwa tekstura umożliwiająca udoskonalone sterowanie myszą. Zagwarantuje tarcie wymagane w celu „poczucia" ruchów myszy. Steruj precyzyjnie przy użyciu pamięci mięśniowej i zoptymalizuj jednocześnie szybkie ruchy myszą, jak i kontrolę przy niskiej szybkości. GUMOWE PODŁOŻE UTRZYMUJE PODKŁADKĘ W MIEJSCUStabilność w trakcie intensywnej rozgrywki. Gracze korzystający z niskiego ustawienia czułości niejednokrotnie wykonują zamaszyste, szybkie ruchy dłonią. Gumowe podłoże utrzymuje całą powierzchnię w miejscu, zapobiegając marszczeniu się dzianiny w celu zapewnienia płynnego ruchu myszy po całym pulpicie. Podkładka pod mysz o grubości 3mm i ogromnej powierzchni zagwarantuje potrzebną stabilność w trakcie korzystania z myszy i klawiatury. WYTRZYMAŁA TUBA DO TRANSPORTUŁatwość podróżowania z szczególnie dużą podkładką pod mysz. Podkładka G840 jest tak wytrzymała i sprężysta, iż można zwinąć ją w małą rolkę i umieścić w załączonej tubie transportowej. Zabierz ją ze sobą,wygodnie korzystać z myszy i klawiatury w dowolnym miejscu. wymiar ma znaczenie zobacz czy taki Ci odpowiada Logitech G240 Miękka podkładka pod mysz do grania. Play Advanced...
  • Producent LOGITECH 

Polecane zestawienia biurkowych podkładek na myszki komputerowe:


Podsumowanie, czyli Jakie podkładki pod myszkę XL do 200 zł najlepsze?

Najlepsze Podkładki na myszkę XL do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Podkładki na myszkę XL do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia biurkowych podkładek na myszki komputerowe:


Polecane podkładki pod mysz XL – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych podkładek pod mysz XL do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych podkładek w rozmiarze XL na biurko pod myszkę.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.