Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Monitory dla graczy

Monitory dla graczy LG do 6000 zł – Ranking TOP10 gamingowych monitorów

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gamingowych monitorów LG do 6000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gamingowych monitorów LG do 6000 zł,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych gamingowych monitorów LG do 6000 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gamingowych monitorów komputerowych do 6000 zł.

Jakie monitory do gier LG do 6000 zł najlepiej wybrać? Ranking na luty 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Monitory dla graczy LG do 6000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gamingowych monitorów LG do 6000 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  LG MONITOR LCD 49" IPS / 49WQ95C-W (8806091661029)

LG MONITOR LCD 49" IPS / 49WQ95C-W (8806091661029) Najniższa Cena Online Więcej niż wielozadaniowośćTo monitor UltraWide 32:9 Dual QHD (5120x1440) zapewniający tyle samo przestrzeni, co dwa monitory 16:9 QHD o przekątnej 27 cali. Ilość pikseli większa o 70% w porównaniu z rozdzielczością 32:9 FHD (3840x1080) pozwala osiągnąć jeszcze większą wydajność pracy. Steruj wieloma urządzeniami za pomocą jednego monitoraPodwójny kontroler umożliwia pracę z wieloma urządzeniami przy pomocy jednego monitora, klawiatury i myszy. Wystarczy przeciągnąć i upuścić pliki z przeróżnych urządzeń na jeden monitor. wyjątkowa dokładność kolorów i obfity kąt widzeniaEkran LG Nano IPS obsługuje szeroką gamę barw, 98% gamy DCI-P3, i zapewnia świetne odwzorowanie odcieni i doskonałą jasność dzięki technologii VESA Display HDR400. Żywe barwy, niski poziom niebieskiego światłaTechnologia LG Live Color Low Blue Light z certyfikatem TÜV Rheinland Eyesafe chroni Twoje oczy przed światłem niebieskim za pomocą sprzętowych i programowych rozwiązań RGB, a jednocześnie zachowuje żywe barwy. automatyczna regulacja jasności dzięki czujnikowi światła czujnik reaguje na światło, rozszerzając jasność, gdy w otoczeniu jest jasno, i zmniejszając jasność, gdy w otoczeniu jest ciemno. Zagwarantuje wygodne warunki pracy. Łatwa łącznośćPort USB Type-C pozwala jednocześnie na przesyłanie obrazu i informacji, jak i na ładowanie podłączonych maszyn, dzięki temu możesz podłączyć swojego notebooka przy pomocy jednego kabla. Moc zasilania do 90 WTechnologia zasilania przez USB-C pozwala na jednoczesne zasilanie monitora i ładowanie podłączonego notebooka (z mocą do 90 W). Wciągający świat gierWejdź w świat gier o perfekcyjnej grafice dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz, zgodności z technikami NVDIA G-sync i AMD Free Sync, a także funkcjom wspomagającym w czasie gry. Prędki monitor, płynna graDuża prędkość odświeżania 144 Hz pozwala szybko zobaczyć kolejną klatkę gry i sprawia, że obraz jest płynny. dzięki czemu gracz może szybko reagować na działania przeciwników i łatwiej lokalizować cele. Dynamic Action SyncTechnologia Dynamic Action Sync zniża opóźnienie wejściowe, wspomagając graczy w newralgicznych momentach. Black StabilizerFunkcja Black Stabilizer pomaga w unikaniu snajperów kryjących się w ciemności i prędkim uciekaniu przed eksplozjami. Wciągający dźwiękTen wyszukany w swojej prostocie monitor ma smukłą ramkę z trzech stron zezwalającą skoncentrować się na fantastycznie szczegółowym, realistycznym obrazie, którego idealnym dopełnieniem jest dźwięk w technice MAXXAUDIO z dwóch głośników stereo o mocy 10 W. Elegancja i ergonomiaBardziej elastyczna budowa umożliwia regulację wysokości, nachylenia i przechylenia na boki, co pozwala na znalezienie stosownej pozycji ekranu.Akcesoria w pakiecie: Akcesoria opcjonalne: Pozostałe cechy: dane o gwarancji:...
  • Producent LG 
Powiązania gamingowe:  Monitory dla graczy LED Dell do 8000 zł - Ranking TOP10 gamingowych monitorów

Polecane zestawienia monitorów dla graczy:


Najtańsze monitory do gier LG do 6000 zł – Ranking luty 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Monitory dla graczy LG do 6000 zł, wraz z ich opisem, promocjami oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamingowych monitorów LG do 6000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  LG MONITOR LCD 49" IPS / 49WQ95C-W (8806091661029)

LG MONITOR LCD 49" IPS / 49WQ95C-W (8806091661029) Najniższa Cena Online Więcej niżeli wielozadaniowośćTo monitor UltraWide 32:9 Dual QHD (5120x1440) zapewniający tyle samo przestrzeni, co dwa monitory 16:9 QHD o przekątnej 27 cali. Ilość pikseli pokaźniejsza o 70% w porównaniu z rozdzielczością 32:9 FHD (3840x1080) pozwala osiągnąć jeszcze obszerniejszą sprawność pracy. Steruj wieloma urządzeniami przy pomocy jednego monitoraPodwójny kontroler umożliwia pracę z wieloma urządzeniami za pomocą jednego monitora, klawiatury i myszy. Wystarczy przeciągnąć i upuścić pliki z różnorodnych sprzętów na jeden monitor. wyjątkowa skrupulatność odcieni i wielki kąt widzeniaEkran LG Nano IPS obsługuje szeroką gamę kolorów, 98% gamy DCI-P3, oraz zagwarantuje świetne odwzorowanie barw i wspaniałą jasność dzięki technologii VESA Display HDR400. Żywe kolory, niski poziom niebieskiego światłaTechnologia LG Live Color Low Blue Light z atestem TÜV Rheinland Eyesafe chroni Twoje oczy przed światłem niebieskim za pomocą sprzętowych i programowych rozwiązań RGB, a równocześnie zachowuje żywe barwy. samoczynna regulacja jasności dzięki czujnikowi światła czujka reaguje na światło, rozszerzając jasność, gdy w otoczeniu jest jasno, i obniżając jasność, gdy w otoczeniu jest ciemno. Zagwarantuje komfortowe warunki pracy. Łatwa łącznośćPort USB Type-C pozwala zarówno na przesyłanie obrazu i danych, jak i na ładowanie podłączonych maszyn, dzięki czemu możesz podłączyć swego notebooka za pomocą jednego kabla. Moc zasilania do 90 WTechnologia zasilania przez USB-C pozwala na jednoczesne zasilanie monitora i ładowanie podłączonego laptopa (z mocą do 90 W). Wciągający świat gierWejdź w świat gier o znakomitej grafice dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz, zgodności z technologiami NVDIA G-sync i AMD Free Sync oraz funkcjom wspomagającym w czasie gry. Prędki monitor, płynna graDuża szybkość odświeżania 144 Hz pozwala prędko zobaczyć kolejną klatkę gry i powoduje, iż obraz jest płynny. dzięki czemu gracz może momentalnie reagować na działania przeciwników i łatwiej wyłapywać cele. Dynamic Action SyncTechnologia Dynamic Action Sync zmniejsza opóźnienie wejściowe, wspomagając graczy w newralgicznych momentach. Black StabilizerFunkcja Black Stabilizer pomaga w unikaniu snajperów kryjących się w ciemności i prędkim uciekaniu przed eksplozjami. Wciągający dźwiękTen wytworny w swojej prostocie monitor ma smukłą ramkę z trzech stron zezwalającą skupić się na fantastycznie szczegółowym, realistycznym obrazie, którego doskonałym dopełnieniem jest dźwięk w technologii MAXXAUDIO z dwóch głośników stereo o mocy 10 W. Elegancja i ergonomiaBardziej rozciągliwa konstrukcja pozwala na regulację wysokości, nachylenia i przechylenia na boki, co zezwala na znalezienie słusznej pozycji ekranu.Akcesoria w pakiecie: Akcesoria opcjonalne: Pozostałe właściwości: informacje o gwarancji:...
  • Producent LG 
Powiązania gamingowe:  Monitory dla graczy LCD do 1500 zł - Ranking TOP10 gamingowych monitorów

Polecane zestawienia monitorów dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie monitory do gier LG do 6000 zł najlepsze?

Najlepsze Monitory dla graczy LG do 6000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Monitory dla graczy LG do 6000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia monitorów dla graczy:


Najlepsze monitory do gier do 6000 zł – Ranking luty 2024

Jeżeli żaden z powyższych gamingowych monitorów LG do 6000 zł nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gamingowych monitorów komputerowych do 6000 zł, często oferowanych w promocjach i wyprzedażach.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *