Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Kable przewody HDMI

Kable HDMI Akyga – Ranking TOP10 kabli HDMI Akyga

Pomagamy w wyborze dobrych kabli HDMI Akyga. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych kabli HDMI Akyga,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych kabli HDMI Akyga,
 • TOP5 innych rekomendowanych kabli HDMI.

Jakie kable HDMI Akyga najlepiej wybrać? Ranking na luty 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane kable HDMI Akyga, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking kabli HDMI Akyga, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Kabel HDMI 1.4 Akyga AK-HD-10M HDMI - miniHDMI 1m

Kabel HDMI 1.4 Akyga AK-HD-10M HDMI - miniHDMI 1m Najniższa Cena Online Dysk Seagate Backup Plus Hub optymalizuje zewnętrzną pamięć masową dzięki prostemu tworzeniu kopii zapasowych (lokalnie lub w chmurze) w komputerach i urządzeniach mobilnych - posiada inteligentny koncentrator USB, który pozwala ładować urządzenia i nimi zarządzać dzięki połączeniu przez USB. Szybka łączność za pośrednictwem USB 3.0 i 2.0 pozwala korzystać z funkcji Plug-and-Play na komputerze stacjonarnym. Dysk został sformatowany z myślą o komputerach z systemem Windows - należy zainstalować dostarczone sterowniki NTFS dla komputera Mac, żeby móc korzystać z dysku zamiennie między komputerem z systemem Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.Dwa umieszczone z przodu inteligentne porty USB 3.0 rozszerzają funkcjonalność Twojego dysku, zezwalając na ładowanie i przyłączanie dwóch urządzeń zewnętrznych, takich jak np. telefon, tablet albo aparat - nawet jeśli Twój komputer jest wyłączony/znajduje się w trybie czuwania. Dzięki dostępnemu do pobrania oprogramowaniu Seagate Dashboard, dostajesz narzędzia do tworzenia kopii zapasowych treści przechowywanych lokalnie, na urządzeniach przenośnych, w chmurze i w sieciach społecznościowych. Uruchom tworzenie kopii zapasowej za pośrednictwem jednego kliknięcia lub zaplanuj samoczynny plan utworzenia kopii zapasowej,chronić swoje pliki na dysku mobilnym Backup Plus Hub.
 • Producent AKYGA 
 • Długość 1 m
 • Rodzaj HDMI 

4 ★  Akyga kabel hdmi 15m ak-hd-150a (5901720133243)

Akyga kabel hdmi 15m ak-hd-150a (5901720133243) Najniższa Cena Online Dysk Seagate Backup Plus Hub optymalizuje zewnętrzną pamięć masową dzięki prostemu tworzeniu kopii zapasowych (lokalnie lub w chmurze) w komputerach, a także urządzeniach mobilnych - ma inteligentny koncentrator USB, który pozwala ładować urządzenia i nimi zarządzać dzięki połączeniu poprzez USB. Szybka łączność za pośrednictwem USB 3.0 i 2.0 pozwala korzystać z funkcji Plug-and-Play na komputerze stacjonarnym. Dysk został sformatowany z myślą o komputerach z systemem Windows - należy zainstalować dostarczone sterowniki NTFS dla komputera Mac, by móc korzystać z dysku zamiennie między komputerem z systemem Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.Dwa umieszczone z przodu inteligentne porty USB 3.0 rozszerzają funkcjonalność Twojego dysku, zezwalając na ładowanie i podłączanie dwóch sprzętów zewnętrznych, takich jak np. telefon, tablet albo aparat - nawet jeśli Twój komputer jest wyłączony/znajduje się w trybie czuwania. Dzięki dostępnemu do pobrania oprogramowaniu Seagate Dashboard, otrzymujesz narzędzia do tworzenia kopii zapasowych treści przechowywanych lokalnie, na urządzeniach przenośnych, w chmurze i w sieciach społecznościowych. Uruchom tworzenie kopii zapasowej za pośrednictwem jednego kliknięcia lub zaplanuj samoczynny plan utworzenia kopii zapasowej,chronić swoje pliki na dysku przenośnym Backup Plus Hub.
 • Producent Akyga 
 • Długość 15 m
 • Rodzaj HDMI 
Powiązania gamingowe:  Kable HDMI Genesis - Ranking TOP10 kabli HDMI Genesis

7 ★  kabel hdmi 20m ak-hd-200a marki Akyga

kabel hdmi 20m ak-hd-200a marki Akyga Najniższa Cena Online obudowa Akyga AK-202-01BK to towar z kategorii SFF (Small Form Factor), który zaskakuje funkcjonalnością. Rozwiązanie to zostało stworzone z myślą o wygodnej i bezproblemowej pracy w przeróżnych zastosowaniach. Ta miniaturowa pokrywa daje obfite możliwości wykorzystywania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Stanie na wysokości zadania zarówno w środowisku edukacyjnym, biurowym, jak i domowym podczas oglądania Internetu czy tworzenia dokumentów tekstowych. Na jej bazie da się zbudować jednocześnie domowe centrum multimedialne, jak i wydajny komputer rodzaju Nettop.Skrzynka znamionuje się nie tylko korzystną jakością wykonania,również zdumiewa bardzo estetycznym wyglądem. uwydatnia ją niestandardowe podejście do rozmieszczenia stałych komponentów wewnątrz, co pozwoliło uzyskać niewiele znaczące wymiary, które zadowolą większość użytkowników. Na dodatek zależnie od preferencji i potrzeb, obudowę można ustawiać pionowo lub poziomo, co daje swobodę aranżacji przestrzeni wokół biurka.Z tyłu pokrywy znajduje się spory otwór dedykowany na panel płyty głównej. dodatkowo obok umieszczono dwa sloty zasłonione przez zaślepki. W tym miejscu można umieścić niskoprofilową kartę powiększeń, zwaną low-profile.Front obudowy został zaopatrzony w poręczny panel, który ma wbudowane dwa uniwersalne gniazda USB 3.2 Gen 1 (wcześniej nazywane USB 3.0) zapewniające szybki przepływ informacji. Przydadzą się one równocześnie do podłączenia bezprzewodowej myszy i klawiatury, jak i zewnętrznych nośników pamięci czy innych sprzętów peryferyjnych. Dopełnienie stanowią znajdujące się obok dwa wejścia na słuchawki i mikrofon oraz czytnik kart pamięci SD/MMC.
 • Producent Akyga 
 • Długość 2 m
 • Rodzaj HDMI 

10 ★  Kabel HDMI 1.4 Akyga AK-HD-30A 3m

Kabel HDMI 1.4 Akyga AK-HD-30A 3m Najniższa Cena Online Obsługa trzeciej generacji procesorów AMD Ryzen i przyszłych modeli AMD Ryzen po aktualizacji BIOS-uSystem chłodzenia klasy premium - lepsza, wydłużona kompozycja radiatorów Extended Heatsink i system chłodzenia napędów M.2 Shield Frozr, które zastosowano na płycie specjalnie z myślą o wysokiej efektywności systemu i jego ciągłej, nieustannej pracyPotężna kompozycja: technologia Core Boost, cyfrowy układ PWM, płytka drukowana z dwoma uncjami rozmieszczonej warstwowo miedzi, funkcja Creator Genie, system DDR4 BoostSystem dźwiękowy Audio Boost - generowanie dźwięku o jakości studyjnejObsługa trybu Multi GPU - użycie wzmocnionych, zgodnych z technologią Steel Armor PCI-E slotów na karty graficzneWsparcie dla technologii 2-Way AMD CrossFire
 • Producent AKYGA 
 • Długość 3 m
 • Rodzaj HDMI 
Powiązania gamingowe:  Kable HDMI Avtek - Ranking TOP10 kabli HDMI Avtek

Polecane zestawienia kabli. przejściówek oraz przewodów HDMI:


Najtańsze kable HDMI Akyga – Ranking luty 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze kable HDMI Akyga, często oferowane na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich kabli HDMI Akyga jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Kabel HDMI 1.4 Akyga AK-HD-10M HDMI - miniHDMI 1m

Kabel HDMI 1.4 Akyga AK-HD-10M HDMI - miniHDMI 1m Najniższa Cena Online Dysk Seagate Backup Plus Hub optymalizuje zewnętrzną pamięć masową dzięki prostemu tworzeniu kopii zapasowych (lokalnie albo w chmurze) w komputerach i urządzeniach przenośnych - posiada inteligentny koncentrator USB, który pozwala ładować urządzenia i nimi zarządzać dzięki połączeniu poprzez USB. Szybka łączność za pośrednictwem USB 3.0 i 2.0 pozwala korzystać z funkcji Plug-and-Play na komputerze stacjonarnym. Dysk został sformatowany z myślą o komputerach z systemem Windows - należy zainstalować dostarczone sterowniki NTFS dla komputera Mac, aby móc korzystać z dysku zamiennie pomiędzy komputerem z systemem Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.Dwa umieszczone z przodu inteligentne porty USB 3.0 powiększają funkcjonalność Twojego dysku, pozwalając na ładowanie i podłączanie dwóch sprzętów zewnętrznych, takich jak np. telefon, tablet albo aparat - nawet jeśli Twój komputer jest wyłączony/znajduje się w trybie czuwania. Dzięki dostępnemu do pobrania oprogramowaniu Seagate Dashboard, otrzymujesz narzędzia do tworzenia kopii zapasowych treści przechowywanych lokalnie, na urządzeniach przenośnych, w chmurze i w sieciach społecznościowych. Uruchom tworzenie kopii zapasowej za pośrednictwem jednego kliknięcia albo zaplanuj samoczynny plan utworzenia kopii zapasowej,chronić swoje pliki na dysku mobilnym Backup Plus Hub.
 • Producent AKYGA 
 • Długość 1 m
 • Rodzaj HDMI 

5 ★  Kabel HDMI 1.4 Akyga AK-HD-30A 3m

Kabel HDMI 1.4 Akyga AK-HD-30A 3m Najniższa Cena Online Obsługa trzeciej generacji procesorów AMD Ryzen i przyszłych modeli AMD Ryzen po aktualizacji BIOS-uSystem chłodzenia klasy premium - udoskonalona, wydłużona budowa radiatorów Extended Heatsink oraz system chłodzenia napędów M.2 Shield Frozr, które zastosowano na płycie specjalnie z myślą o wysokiej skuteczności systemu i jego ciągłej, nieprzerwanej pracyPotężna konstrukcja: technologia Core Boost, cyfrowy układ PWM, płytka drukowana z dwoma uncjami rozmieszczonej warstwowo miedzi, funkcja Creator Genie, system DDR4 BoostSystem dźwiękowy Audio Boost - generowanie dźwięku o jakości studyjnejObsługa trybu Multi GPU - zastosowanie usztywnionych, zgodnych z technologią Steel Armor PCI-E slotów na karty graficzneWsparcie dla technologii 2-Way AMD CrossFire
 • Producent AKYGA 
 • Długość 3 m
 • Rodzaj HDMI 
Powiązania gamingowe:  Kable HDMI do 20 zł - Ranking TOP10 kabli HDMI do 20 zł

9 ★  kabel hdmi 10m ak-hd-100a ak-hd-100a - ak-hd-100a- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Akyga

kabel hdmi 10m ak-hd-100a ak-hd-100a - ak-hd-100a- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Akyga Najniższa Cena Online Dysk Seagate Backup Plus Hub optymalizuje zewnętrzną pamięć masową dzięki prostemu tworzeniu kopii zapasowych (lokalnie albo w chmurze) w komputerach, a także urządzeniach mobilnych - posiada inteligentny koncentrator USB, który pozwala ładować urządzenia i nimi zarządzać dzięki połączeniu poprzez USB. Szybka łączność za pośrednictwem USB 3.0 i 2.0 pozwala korzystać z funkcji Plug-and-Play na komputerze stacjonarnym. Dysk został sformatowany z myślą o komputerach z systemem Windows - należy zainstalować dostarczone sterowniki NTFS dla komputera Mac, żeby móc korzystać z dysku zamiennie pomiędzy komputerem z systemem Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.Dwa umieszczone z przodu inteligentne porty USB 3.0 rozszerzają funkcjonalność Twojego dysku, pozwalając na ładowanie i przyłączanie dwóch urządzeń zewnętrznych, takich jak np. telefon, tablet albo aparat - choćby jeśli Twój komputer jest wyłączony/znajduje się w trybie czuwania. Dzięki przystępnemu do pobrania oprogramowaniu Seagate Dashboard, otrzymujesz narzędzia do tworzenia kopii zapasowych treści przechowywanych lokalnie, na urządzeniach przenośnych, w chmurze i w sieciach społecznościowych. Uruchom tworzenie kopii zapasowej za pośrednictwem jednego kliknięcia albo zaplanuj automatyczny plan utworzenia kopii zapasowej,chronić swoje pliki na dysku mobilnym Backup Plus Hub.
 • Producent Akyga 
 • Długość 1 m
 • Rodzaj HDMI 

10 ★  Akyga kabel hdmi 15m ak-hd-150a (5901720133243)

Akyga kabel hdmi 15m ak-hd-150a (5901720133243) Najniższa Cena Online Dysk Seagate Backup Plus Hub optymalizuje zewnętrzną pamięć masową dzięki prostemu tworzeniu kopii zapasowych (lokalnie albo w chmurze) w komputerach i urządzeniach przenośnych - ma inteligentny koncentrator USB, który pozwala ładować urządzenia i nimi zarządzać dzięki połączeniu poprzez USB. Szybka łączność za pośrednictwem USB 3.0 i 2.0 pozwala korzystać z funkcji Plug-and-Play na komputerze stacjonarnym. Dysk został sformatowany z myślą o komputerach z systemem Windows - należy zainstalować dostarczone sterowniki NTFS dla komputera Mac, by móc korzystać z dysku zamiennie pomiędzy komputerem z systemem Windows i Mac, bez konieczności ponownego formatowania.Dwa umieszczone z przodu inteligentne porty USB 3.0 zwiększają funkcjonalność Twojego dysku, zezwalając na ładowanie i podłączanie dwóch sprzętów zewnętrznych, takich jak np. telefon, tablet albo aparat - choćby jeśli Twój komputer jest wyłączony/znajduje się w trybie czuwania. Dzięki dostępnemu do pobrania oprogramowaniu Seagate Dashboard, dostajesz narzędzia do tworzenia kopii zapasowych treści przechowywanych lokalnie, na urządzeniach mobilnych, w chmurze i w sieciach społecznościowych. Uruchom tworzenie kopii zapasowej za pośrednictwem jednego kliknięcia albo zaplanuj samoczynny plan utworzenia kopii zapasowej,chronić swoje pliki na dysku mobilnym Backup Plus Hub.
 • Producent Akyga 
 • Długość 15 m
 • Rodzaj HDMI 

Polecane zestawienia kabli. przejściówek oraz przewodów HDMI:


Podsumowanie, czyli Jakie kable HDMI Akyga najlepsze?

Najlepsze kable HDMI Akyga w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze kable HDMI Akyga w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia kabli. przejściówek oraz przewodów HDMI:


Rekomendowane kable HDMI – Zestawienie luty 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji kabli HDMI Akyga nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych kabli HDMI.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *