Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla dziecka

Gry pamięciowe dla dzieci – Ranking TOP10 gier pamięciowych dla dzieci

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier pamięciowych dla dzieci. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier pamięciowych dla dzieci,
  • TOP10 najtańszych gier pamięciowych dla dzieci,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier pamięciowych dla dzieci.

Jakie gry pamięciowe dla dzieci najlepiej wybrać? Ranking na maj 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry pamięciowe dla dzieci, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier pamięciowych dla dzieci, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Adamigo Memory humory (5902410004959) ☆

Adamigo Memory humory (5902410004959) Najniższa Cena Online Gra ADAMIGO MEMORY jest genialną grą towarzyską dla wszystkich lubiących prawidłową zabawę w wesołym klimacie. Rozwija pamięć, uczy koncentracji, zbliża rodzinę i uprzyjemnia wolne chwile. Memory-humory to podróż do świata ludzkich uczuć i emocji. Pozwala dziecku rozpoznawać je bez trudu i nazywać własnymi słowami. Gra najlepiej sprawdza się przy 2 graczach.pakiet gry mieści:48 twardych plakietek o wymiarach 7,5x7,5 cmWiek graczy: 4+ilość graczy: 1-4Kategoria: Gry planszowe i logiczne / edukacyjne
  • Producent Adamigo 
  • Rodzaj pamięciowa, edukacyjna 
Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci Trole - Ranking TOP10 gier dla dzieci

Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Najtańsze gry pamięciowe dla dzieci – Ranking maj 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry pamięciowe dla dzieci, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier pamięciowych dla dzieci jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Gra ALEXANDER Pamięć, 0062 ☆

Gra ALEXANDER Pamięć, 0062 Najniższa Cena Online Gra polega na zapamiętaniu poszczególnych dźwięków i zebraniu jak największej liczby par, które tworzą się z dwóch klocków wydających ten sam dźwięk. "Pamięć dźwiękowa" to gra dydaktyczna, która wprowadza jej uczestników w świat dźwięku. Jej celem jest nauka uważnego słuchania, koncentrowania się na sygnałach dźwiękowych i ich identyfikowanie i różnicowanie. Uczy jeszcze zapamiętywania i szybkiego kojarzenia dźwięków. Rozwija pamięć słuchową, wrażliwość słuchową i koordynację słuchowo - optycznie- ruchową. Bardzo atrakcyjna i emocjonująca jest w dodatku wersja gry z zastosowaniem planszy i kolorowej kostki. Można dodatkowo zagrać w Pamięć klasyczną - opartą na wykorzystaniu pamięci wzrokowej, co urozmaica zabawę i jest perfekcyjnym treningiem tej pamięci. Zawartość pudełka: 16 klocków dźwiękowych, kolorowa kostka, plansza, notes, instrukcja. UWAGA: produkt nieprzeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.
  • Producent ALEXANDER 
  • Rodzaj edukacyjna, pamięciowa 
Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci FoxGames - Ranking TOP10 gier dla dzieci

☆ Adamigo Memory humory (5902410004959) ☆

Adamigo Memory humory (5902410004959) Najniższa Cena Online Gra ADAMIGO MEMORY jest doskonałą grą towarzyską dla wszystkich ceniących prawidłową zabawę w wesołym klimacie. Rozwija pamięć, uczy koncentracji, zbliża rodzinę i uprzyjemnia wolne chwile. Memory-humory to podróż do świata ludzkich uczuć i emocji. Pozwala dziecku rozpoznawać je bez trudu i nazywać własnymi słowami. Gra najlepiej sprawdza się przy 2 graczach.komplet gry gromadzi:48 twardych plakietek o rozmiarach 7,5x7,5 cmWiek graczy: 4+liczba graczy: 1-4Kategoria: Gry planszowe i logiczne / edukacyjne
  • Producent Adamigo 
  • Rodzaj pamięciowa, edukacyjna 
Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci Lisciani - Ranking TOP10 gier dla dzieci

Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Podsumowanie, czyli Jakie gry pamięciowe dla dzieci najlepsze?

Najlepsze gry pamięciowe dla dzieci w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry pamięciowe dla dzieci w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Dobre gry pamięciowe dla dzieci – Ranking maj 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier pamięciowych dla dzieci nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier pamięciowych dla dzieci.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.