Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla dziecka

Gry karciane dla dzieci do 30 zł – Ranking TOP10 gier karcianych dla dzieci

Pomagamy w wyborze dobrych gier karcianych dla dzieci do 30 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier karcianych dla dzieci do 30 zł,
  • TOP10 najtańszych gier karcianych dla dzieci do 30 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier karcianych dla dzieci.

Jakie gry karciane dla dzieci do 30 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry karciane dla dzieci do 30 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier karcianych dla dzieci do 30 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

2 ★  Uno Gra clipstrip (0746775333607)

Uno Gra clipstrip (0746775333607) Najniższa Cena Online UNO™ to tradycyjna gra karciana, której zasady łatwo zrozumieć, ale trudniej oderwać się od gry. A dzisiaj przystępna jest ze specjalnymi kartami „Zadanie specjalne”! Gracze próbują jak najszybciej pozbyć się wszelkich swoich kart, dopasowując je do karty, która aktualnie znajduje się na górze stosu. Specjalne karty funkcyjne gwarantują ekscytującą zabawę i pomagają pokonać innych graczy! Używaj karty „Zamiana kart”, by wymienić się z innym graczem. Możeszwytwarzać własne reguły, korzystając z 3 zmazywalnych kart „Zadanie specjalne”! zestaw mieści 19 kart w każdym z kolorów (czerwony, zielony, niebieski i żółty), 8 kart „Weź dwie”, „Zmiana kierunku” i „Postój” w każdym z i 4 karty „Wybierz kolor”, 4 karty „Wybierz odcień + weź cztery”, 1 kartę „Zamiana kart” i 3 dzikie karty „Zadanie specjalne”. Jeśli nie możesz skonsolidować karty, bierzesz kartę z głównego stosu! Nie zapomnij krzyknąć „UNO!”, gdy masz już w ręku tylko jedną kartę! Gracz, który pozbędzie się wszystkich swych kart, uzyskuje punkty za wszystkie karty, które zostały w rękach jego przeciwników. Zwycięża gracz, który jako pierwszy zdobędzie 500 punktów. W skład zestawu UNO!™ Clipstrip wchodzi 112 kart i instrukcja. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Odcienie i komponenty dekoracyjne mogą się różnić. · klasyczna gra karciana polegająca na dopasowywaniu kolorów i liczb. · Specjalne karty funkcyjne i karty „Wybierz kolor” gwarantują ekscytującą zabawę i zmieniają reguły gry! · Używaj karty „Zamiana kart”, by wymienić się z dowolnym innym graczem. · Twórz własne reguły gry i zapisuj je na kartach „Zadanie specjalne”. · ​Gracze kolejno starają się scalić jedną z kart trzymanych w ręku do koloru lub liczby na karcie, która znajduje się na górze stosu. · Nie zapomnij krzyknąć „UNO!”, gdy masz już w ręku tylko jedną kartę!
  • Producent Uno 
  • Rodzaj karciana 
Powiązania gamingowe:  Gry zręcznościowe dla dzieci do 50 zł - Ranking TOP10 gier zręcznościowych dla dzieci

6 ★  Gry dziecięce - Kaczki Gra karciana Gry do plecaka wiek 8+, 1Y40I9 SAM ONE SIZE

Gry dziecięce - Kaczki Gra karciana Gry do plecaka wiek 8+, 1Y40I9 SAM ONE SIZE Najniższa Cena Online niepokaźna gra dla dużych graczy! Gracze uzyskują po 7 kart kaczek, a następnie wykładają je na stół według określonych zasad (mogą wykładać te same numery albo ciągi numerów). Wygra gracz, który najszybciej pozbędzie się swych kart, albo ten, który zaryzykuje i właściwie założy, że ma najmniejszą wartość kart na ręce. Najlepsi gracze w turze zdobywają punkty z kart – kto będzie miał ich najwięcej po 5 turach, wygrywa grę. Do gry została dołożona wersja dla dwóch graczy.
  • Producent Egmont 
  • Rodzaj karciana 
Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci po polsku - Ranking TOP10 gier dla dzieci

Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Najtańsze gry karciane dla dzieci do 30 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry karciane dla dzieci do 30 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier karcianych dla dzieci do 30 zł jest aktualizowany na bieżąco.


Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Podsumowanie, czyli Jakie gry karciane dla dzieci do 30 zł najlepsze?

Najlepsze gry karciane dla dzieci do 30 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry karciane dla dzieci do 30 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Najlepsze gry karciane dla dzieci – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier karcianych dla dzieci do 30 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier karcianych dla dzieci.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *