Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla dziecka

Gry dla dzieci Rebel – Ranking TOP10 gier dla dzieci

Pomagamy w wyborze dobrych gier dla dzieci Rebel. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier dla dzieci Rebel,
  • TOP10 najtańszych gier dla dzieci Rebel,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier dla dzieci.

Jakie gry dla dzieci Rebel najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry dla dzieci Rebel, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier dla dzieci Rebel, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

5 ★  gra small world: zestaw dodatków 1- nie bój nic + w pajęczej sieci marki Rebel

gra small world: zestaw dodatków 1- nie bój nic + w pajęczej sieci marki Rebel Najniższa Cena Online Small World: zestaw dodatków 1 - Nie bój nic + W pajęczej sieci Rasy, supermoce i plastikowe tacki na żetony!zestaw dodatków do gry Small World zawierający dwa powiększenia: Nie bój nic, a także W pajęczej sieci.Pierwszy zestaw dodatków zawiera 8 nowych ras: BarbarzyńcyHomunkulusyWróżkiPigmejeLeprechaunySkagowieMroziankiProcoludkia także 8 zupełnie nowych supermocy! Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Small World (edycja polska).
  • Producent Rebel 
Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci Vinex - Ranking TOP10 gier dla dzieci

6 ★  Gra Cortex dla dzieci 2 (5902650612433)

Gra Cortex dla dzieci 2 (5902650612433) Najniższa Cena Online Oto dynamiczna i wesoła gra, która pozwoli Wam wzmocnić pamięć, zręczność i zdolność kojarzenia faktów, równocześnie pozostając perfekcyjną zabawą! W grze gracze rywalizują ze sobą, błyskawicznie zgadując odpowiedzi na 8 rodzajów wyzwań, które rozwijają różnorodne funkcje ludzkiego mózgu. Za prawidłowe odpowiedzi otrzymają części układanki, a pierwsza osoba, która zdobędzie wszystkie 4 części i ukończy swój obrazek mózgu, zostanie zwycięzcą! Nie czekaj! Zbierz przyjaciół i wyzwij ich na pojedynek, w którym zetrą się Wasze umysły! Zasady gry: • Rozłóżcie 10 kart faktur na stole. Przez 30 sekund niech każdy je poogląda, dotknie i spróbuje zapamiętać. • Odłóżcie je na bok, a karty testów przetasujcie i ułóżcie w stos na środku stołu, rewersem do góry. • Najmłodszy z graczy odwraca górną kartę ze stosu, kładąc ją tak, żeby wszyscy mogli odczytać jej treść. • Gdy któryś z graczy stwierdzi, iż zna odpowiedź, natychmiast zakrywa kartę dłonią i wykrzykuje odpowiedź! • Gdy zabierze rękę, sprawdzacie, czy miał rację i jeśli tak – uzyskuje tę (zakrytą) kartę przed sobą. Jeśli gracz uzbiera 2 karty o takim samym rewersie, to wymienia je na jedną z 4 części układanki. • Jeśli nie miał racji, kartę „wtasowujecie” do stosu i rozpoczynacie następną rundę. Gracz, który właśnie się pomylił nie może udzielać odpowiedzi przez następną kolejkę! Osiem zupełnie nowych rodzajów zadań! • Odbicie – powiedz, który kształt jest odbiciem lustrzanym znajdującego się na środku. • Lasso – powiedz, jakiego koloru lassem objęte jest największe stado byczków. • Analiza – określ, jakiego koloru kapsle tworzą rząd trzech. • kolor – nazwij przedmiot, którego odcień jest taki sam, jak w rzeczywistości. • Labirynt – podaj liczbę bananów, jakie zbierze małpka zanim dotrze do korony. • Spostrzegawczość – określ, jakiego koloru jest potworek, który się uwydatnia. • kompilacje – powiedz, który z znikomych kwadratów może uzupełnić wzór znajdujący się na środku. • Wyzwanie – to zadanie specjalne! W ręce gracza trafia karta z fakturą, którą należy podotykać z zamkniętymi oczami, a następnie określić, jakie przedmiot się na niej znajduje. Zawartość opakowania: • 90 kart (74 karty testów, 6 kart wyzwań, 10 kart faktur z wytłoczeniami), • 6 układanek z obrazkiem kolorowego mózgu (razem 24 części). Rozmiary opakowania: 14.0 × 14.0 × 5.0 cm
  • Producent Rebel 

8 ★  Rebel Gra Terraformacja Marsa: Zestaw dodatkowy #1 (5903076510839)

Rebel Gra Terraformacja Marsa: Zestaw dodatkowy #1 (5903076510839) Najniższa Cena Online Gra Terraformacja Marsa: zestaw dodatkowy #1towar posiada dopełniającą kartę do polskiej edycji Terraformacji Marsa: Pingwiny - ta aktywna karta projektów pojawia się w późniejszej fazie gry (wymaga wytworzenia na powierzchni planety przynajmniej ośmiu oceanów). Co każdą aktywację pozwala zasiedlać Marsa pingwinami, dodając jednostki zwierząt wartych 1 punkt zwycięstwa za sztukę. Uwaga! To nie jest samodzielna gra!Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry:... (zobacz więcej)
  • Producent Rebel 
Powiązania gamingowe:  Gry zręcznościowe dla dzieci do 200 zł - Ranking TOP10 gier zręcznościowych dla dzieci

Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Najtańsze gry dla dzieci Rebel – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry dla dzieci Rebel, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier dla dzieci Rebel jest aktualizowany na bieżąco.

5 ★  gra dodatek terraformacja marsa: zestaw dodatkowy #6 i #7 marki Rebel

gra dodatek terraformacja marsa: zestaw dodatkowy #6 i #7 marki Rebel Najniższa Cena Online Terraformacja Marsa - komplet dodatkowy #6 zwiększ swoje możliwości inwestowania w wielkoskalowe projekty kosmiczne dzięki Prawu do asteroid! Ta dodatkowa karta przypasowana i zagrana w odpowiednim momencie może zapewnić Ci nie lada przewagę, gwarantując stały dostęp do jednostek tytanu albo możliwość powiększania produkcji kredytów. Niezależnie czy dążysz do zdobycia nagrody Bankiera, czy masz w planach śmiałe (i drogie) inwestycje w projekty z symbolem przestrzeni kosmicznej,... (przejrzyj więcej)
  • Producent Rebel 
Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci JM - Ranking TOP10 gier dla dzieci

Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Podsumowanie, czyli Jakie gry dla dzieci Rebel najlepsze?

Najlepsze gry dla dzieci Rebel w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry dla dzieci Rebel w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Najlepsze gry dla dzieci – TOP5 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier dla dzieci Rebel nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier dla dzieci.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *