Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Dyski i karty do konsoli

Dysk przenośny do Xbox 360 do 500 zł – Ranking TOP10 nośników danych do konsoli

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych przenośnych dysków zewnętrznych do Xbox 360 do 500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych przenośnych dysków zewnętrznych do Xbox 360 do 500 zł,
 • TOP10 najtańszych przenośnych dysków zewnętrznych do Xbox 360 do 500 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych dysków zewnętrznych do konsoli Xbox.

Jakie dyski twarde do Xbox 360 do 500 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane dyski twarde do Xbox 360 do 500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking przenośnych dysków zewnętrznych do Xbox 360 do 500 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny ☆

Dysk TOSHIBA Canvio Advance 4TB HDD Czarny Najniższa Cena Online Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny OCHRONA danych Zablokuj niepowołanym użytkownikom dostęp do swych tajnych informacji za pomocą oprogramowania Toshiba Storage Security Software, które pozwala zabezpieczyć dysk unikatowym hasłem. Z dyskiem Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny możesz być spokojny o swoje informacje. Posiadając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i nieprzeciętne standardy jakości, producent Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz. ROZWIĄZANIE DO automatycznYCH KOPII ZAPASOWYCH dołączone do dysku Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny oprogramowanie Toshiba Storage Backup Software ma instynktowny, przyjazny dla użytkownika interfejs, który powoduje, że tworzenie kopii zapasowych jest naprawdę nieskomplikowane. wystarczy wybrać pliki albo foldery, odstępy czasowe i ustawienia czasu operacji backupu, a oprogramowanie zajmie się resztą. Prędki TRANSFER Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny zasilany jest przy użyciu technologii USB 3.2 Gen 1 i jest widocznie szybszy aniżeli urządzenia USB 2.0 (ale są także z tym standardem zgodne), co momentalny transfer w trakcie porządkowania plików. KREATYWNY TOWARZYSZ Jeśli Twoje zainteresowania zabierają Cię w zróżnicowane miejsca, Ci potrzeba mobilnego rozwiązania pamięci masowej pasującego do Twojego stylu życia. Dysk Toshiba Canvio Advance 4TB Czarny jest wprost nadzwyczajnym podręcznym nośnikiem informacji. Ten stylowy dysk twardy to genialny partner w kreatywnych przedsięwzięciach — jednocześnie do tworzenia kopii zapasowych w domu, jak i korzystania z danych w podróży.
 • Producent TOSHIBA 
 • Pojemność (TB) 4 TB
 • Rodzaj HDD 

☆ Wd Dysk my passport 1tb ssd szary ☆

Wd Dysk my passport 1tb ssd szary Najniższa Cena Online zapisuj i chroń najważniejsze dla ciebie treści i uzyskuj do nich dostęp dzięki dyskowi my passport ssd gwarantującemu wyższą szybkość odczytu do 1050 mb/s i prędkość zapisu do 1000 mb/s oraz wykorzystującemu technologię nvme. korzyści: wyższa efektywność - dysk my passport ssd zapewnia szybkość odczytu do 1050 mb/si prędkość zapisu do 1000 mb/soraz pojemność do 1tb, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do swego cyfrowego świata w każdym miejscu i czasie ochrona hasłem i szyfrowanie sprzętowe - zadbaj o bezpieczeństwo danych, korzystając z 256-bitowego szyfrowania sprzętowego aes i ochrony hasłem nietrudnego tworzenia kopii zapasowych jeszcze pokaźniejsza trwalość - wytrzymała metalowa budowa dysku my passport ssd pomoże ci zmierzyć się ze wszystkimi trudnościami. wytrzymałość na wstrząsy i drgania. Odporność na upadki nawet z 1,98 metrów. Nieskomplikowane tworzenie kopii zapasowych - załączone oprogramowanie upraszcza tworzenie kopii zapasowych wielkich plików na dysku albo w chmurze nowa osłona dysku ssd - dysk zamknięty jest w zgrabnej, kompaktowej metalowej obudowie, która wygląda bardzo stylowo i jest dostępna w różnorodnych wersjach kolorystycznych natychmiastowa kompatybilność - dysk jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z pudełka i kompatybilny z komputerami pc i mac
 • Producent WD 
 • Pojemność (TB) 1 TB
 • Rodzaj SSD 
Powiązania gamingowe:  Dysk zewnętrzny do Xbox Series X do 1000 zł - Ranking TOP10 nośników danych do konsoli

☆ Toshiba Dysk zewnętrzny canvio flex 4tb, usb 3.0, silver (4260557511343) ☆

Toshiba Dysk zewnętrzny canvio flex 4tb, usb 3.0, silver (4260557511343) Najniższa Cena Online Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA srebrny JEDEN DYSK. Mnóstwo urządzeń Być może już masz sporo sprzętów, a chcesz poznać jeszcze więcej. W takim razie zdecydowanie nie Ci trzeba dysku twardego, który nie dotrzymuje kroku Twojemu tempu zmian. Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA to pamięć masowa w maksymalnie zgodnej formie: umożliwia bezproblemowe zapisywanie i stosowanie danych na komputerach Mac, PC z systemem Windows i — można więc ich zamiennie używać w połączeniu z tym prostym, uniwersalnym rozwiązaniem. wystarczy PODŁĄCZYĆ Są takie sytuacje, w których rozciągliwość przyłączania urządzeń zewnętrznych ma wielkie znaczenie. Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA jest fabrycznie sformatowany pod kątem komputerów Mac i PC z systemem Windows, a także urządzeń iPad Pro i innych zgodnych tabletów ze złączem USB-C®, co oznacza bezproblemowy dostęp do plików i możliwość ich udostępniania od razu po wyjęciu dysku z pudełka. wystarczy rozpakować i podłączyć do któregokolwiek ze zgodnych sprzętów ze złączem USB. PRZYSZŁOŚCIOWA PAMIĘĆ MASOWA Są takie sytuacje, w których elastyczność podłączania sprzętów zewnętrznych ma wielkie znaczenie. Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA jest fabrycznie sformatowany pod kątem komputerów Mac i PC z systemem Windows, a także maszyn iPad Pro i innych zgodnych tabletów ze złączem USB-C®, co oznacza bezproblemowy dostęp do plików i możliwość ich udostępniania od razu po wyjęciu dysku z pudełka. wystarczy rozpakować i podłączyć do któregokolwiek ze zgodnych maszyn ze złączem USB. PROSTA ELEGANCJA Dysk Toshiba Canvio Flex 4TB HDTX140ESCCA łączy w sobie uniwersalny styl, elegancką, wysokiej klasy metaliczną obudowę i lekką konstrukcję, które nadzwyczajnie współgrają z komputerami Mac, komputerami PC z systemem Windows i zgodnymi tabletami.
 • Producent TOSHIBA 
 • Pojemność (TB) 4 TB
 • Interfejs pamięci 3.0 
 • Rodzaj HDD 

Najtańsze dyski twarde do Xbox 360 do 500 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze dyski twarde do Xbox 360 do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich przenośnych dysków zewnętrznych do Xbox 360 do 500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Western digital Dysk wdbjrt0040bbk ☆

Western digital Dysk wdbjrt0040bbk Najniższa Cena Online WD Elements SE to bezawaryjny przenośny magazyn informacji dla tych, którzy chcą zabrać w podróż wszystkie ważne pliki. Dysk proponuje wysoką pojemność, prędki transfer informacji i uniwersalny interfejs USB 2.0 i 3.0. Ten drobny i lekki dysk o jakości i bezusterkowości firmy WD proponuje objętość do 4 TB. Dysk zagwarantuje zgodność z komputerami wyekwipowanymi w interfejs USB 3.0 i starszymi komputerami wyposażonymi w interfejs USB 2.0. Kiedy wewnętrzny dysk twardy jest bliski zapełnienia, skuteczność komputera spada. Nie usuwaj plików. Przenieś je na przenośny magazyn informacji WD Elements SE, by zwolnić miejsce na dysku wewnętrznym i przywrócić pełną wydajność laptopa. Przenośny magazyn danych WD Elements SE w obudowie jest trwały, oporny na wstrząsy i zapewnia lata bezusterkowej pracy, broniąc ważne dane.
 • Producent WESTERN DIGITAL 
 • Pojemność (TB) 4 TB
 • Rodzaj HDD 
Powiązania gamingowe:  Dysk zewnętrzny do Xbox Series X do 600 zł - Ranking TOP10 nośników danych do konsoli

☆ Dysk Toshiba Canvio Basics 4TB ☆

Dysk Toshiba Canvio Basics 4TB Najniższa Cena Online Toshiba Canvio Basics 4TB Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Basics 4TB. Zewnętrzny dysk twardy Canvio Basics posiada do 4 TB danych i zezwala na ekspresowy transfer plików za pośrednictwem interfejsu SuperSpeed USB 3.0. Jest on dostosowany do użytkowania w systemie Microsoft Windows i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, więc doprawdy nie da się łatwiej zacząć zapisywać ulubione pliki. Jego nieśmiertelne wzornictwo i matowe wykończenie zawsze wyglądają korzystnie — zarówno na biurku, jak i w podróży. Co więcej, dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0 ten dysk twardy można podłączać do starszych urządzeń. Kompaktowa kompozycja. Pojemna pamięć masowa w funkcjonalnej, niewiele znaczącej obudowie w tradycyjnym odcieniu matowej czerni. Dyski twarde Canvio Basics, dostępne w kilku wersjach pojemności (do 3 TB), są nadzwyczajnymi rozwiązaniami do przechowywania danych, muzyki i fotografii. Wewnętrzny czujnik wstrząsów i technika parkowania głowicy sprawiają, że dyski te gwarantują danym rewelacyjną ochronę — dokądkolwiek się udasz. prędki transfer. ​​ Dzięki technologii USB 3.0 te mobilne dyski twarde są widocznie szybsze w porównaniu z wcześniejszymi standardami, lecz nadal zgodne z technologią USB 2.0. A w trakcie porządkowania plików szybkość transferu naprawdę ma znaczenie. Plug-and-Play. Prosta obsługa przy użyciu technice „plug and play". Dyski te są gotowe do wykorzystania z systemem Microsoft Windows — nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Obsługują intuicyjne przeciąganie plików z komputera i na odwrót. Twoje dane w korzystnych rękach. Mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i nieprzeciętne standardy jakości, marka Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które gwarantują pewne i bezpieczne przechowywanie plików — dokądkolwiek się udasz.
 • Producent Toshiba 
 • Pojemność (TB) 4 TB
 • Interfejs pamięci 3.0 
 • Rodzaj HDD 

Podsumowanie, czyli Jakie dyski twarde do Xbox 360 do 500 zł najlepsze?

Najlepsze dyski twarde do Xbox 360 do 500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze dyski twarde do Xbox 360 do 500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane dyski przenośne do Xbox – Ranking sierpień 2022

Jeżeli żaden z powyższych przenośnych dysków zewnętrznych do Xbox 360 do 500 zł nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych dysków zewnętrznych do konsoli Xbox.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.