Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Plecaki torby pokrowce na laptopa

Białe Pokrowce etui na laptopa – Ranking TOP10 białych etui na laptopa

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych białych etui na laptopa. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych białych etui na laptopa,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych białych etui na laptopa,
 • TOP5 innych rekomendowanych etui na laptopa.

Jakie białe pokrowce etui na laptopa najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane białe pokrowce etui na laptopa, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking białych etui na laptopa, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Moshi Muse 13" 3-in-1 Slim - Pokrowiec MacBook Pro 13" / MacBook Air 13" (Seashell White), 2C72-26780

Moshi Muse 13" 3-in-1 Slim - Pokrowiec MacBook Pro 13" / MacBook Air 13" (Seashell White), 2C72-26780 Najniższa Cena Online Smukły pokrowiec Moshi Muse 3-in1 Slim zawiera laptopy o przekątnej 13" a dzięki dodatkowej kieszeni można w nim też przechowywać adaptery i kable - jest to znakomite rozwiązanie do użytkowania w podróży. Aby zapobiec przypadkowemu wysunięciu laptopa wykorzystano rozwiązanie SlipGrip ™, które zagwarantuje bezpieczeństwo urządzeniu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu ergonomii. W celu poprawienia komfortu korzystania z notebooka pokrowiec posiada funkcję 15-stopiowej podstawki. Niezależnie od tego czy pracujesz w domu czy jesteś w podróży, pokrowiec Muse pomieści Twojego notebooka jak i wszystkie potrzebne akcesoria jakie są do niego niezbędne. Dzięki czemu masz pewność, iż masz wszystko pod ręką. Muse na dodatek funkcję składanej podstawki, która przyczynia się do poprawy ergonomii, ogranicza obciążenie nadgarstków, zagwarantuje właściwą pozycję przy pracy na notebookie oraz pokaźnie powiększa przepływ powietrza, które dodatkowo chłodzi urządzenie. Specjalny system otwierania SlipGrip™ produktywnie zapobiega przypadkowemu wypadnięciu z pokrowca. Polega ono na wykorzystaniu magnetycznego zamknięcia, które jest znacznie wygodniejsze od zamka błyskawicznego a w dodatku nie powoduje zarysowań na urządzeniu. W celu zapewnienia kompletnej ochrony we wnętrzu znajduje się wyściółka z miękkiej miktofibry Terahedron™, która jednocześnie otula i czyści obudowę notebooka w trakcie wsuwania i wyjmowania. Pokrowiec powstał z wysokiej jakości wegańskiej skóry, która posada powłokę oporna na warunki atmosferyczne a jednocześnie oferuje stylowy wygląd. Muse stanowi perfekcyjne połączenie efektywnej ochrony, wysokiej ergonomii i wyrafinowanej stylistyki. parametry artykułu: · wytwarzany z wysokiej jakości wegańskiej skóry · przeznaczony do notebooków o przekątnej 13" · Zamykanie magnetyczne SlipGrip™ · Wyściółka z mikrofibry Terahedron™ · Funkcja składanej 15-stopniowej podstawki · Dodatkowa kieszeń na akcesoria · rozmiary: 36.5 x 0.8 x 26.5 cm
 • Producent Moshi 
 • Rodzaj pokrowiec 
 • Kolor biały 
 • Rozmiar 13 "
Powiązania gamingowe:  Plecaki na laptopa 16 cali - Ranking TOP10 plecaków na laptopa 16 cali

4 ★  Moshi muse 14" 3-in-1 slim - pokrowiec macbook pro 14" (2021) (seashell white)

Moshi muse 14" 3-in-1 slim - pokrowiec macbook pro 14" (2021) (seashell white) Najniższa Cena Online Moshi Muse to dedykowany pokrowiec premium do 14-calowych laptopów, w tym Apple MacBook Pro 14" (M3/M2/M1/2023-2021). Dodatkowa kieszeń na akcesoria pozwala spakować do niego niezbędne przejściówki, myszkę, a także inne przydatne rzeczy. Pokrowiec Muse wyposażony został w magnetyczne zapięcie SlipGrip™, które uniemożliwia przypadkowemu wyślizgiwaniu się komputera na zewnątrz. Użycie pokrywy bez zamka też ryzyko porysowania obudowy laptopa podczas zamykania albo otwierania pokrowca.Muse ponadto funkcję składanej podstawki, która przyczynia się do poprawy ergonomii, zmniejsza obciążenie nadgarstków, zagwarantuje właściwą pozycję przy pracy na laptopie oraz rozszerza przepływ powietrza, które dodatkowo chłodzi urządzenie w trakcie pracy pod obciążeniem.Specjalny system otwierania SlipGrip™ skutecznie uniemożliwia przypadkowemu wypadnięciu z pokrowca. Polega ono na wykorzystaniu magnetycznego zamknięcia, które jest pokaźnie komfortowojsze od zamka błyskawicznego a w dodatku nie powoduje zarysowań na urządzeniu. W celu zapewnienia kompletnej ochrony wewnątrz znajduje się wyściółka z miękkiej miktofibry Terahedron™, która równocześnie otula i czyści obudowę notebooka podczas wsuwania i wyjmowania.Pokrowiec powstał z wysokiej jakości wegańskiej skóry, która posada powłokę oporna na warunki atmosferyczne a równocześnie proponuje stylowy wygląd. Muse stanowi wyśmienite połączenie sprawnej ochrony, wysokiej ergonomii i wyrafinowanej stylistyki.cechy produktu:· Specjalna powłoka odporna na warunki atmosferyczne (np. Deszcz)· Magnetyczne zamknięcie SlipGrip™ (uniemożliwia wypadaniu notebooka)· Wyściółka z mikrofibry Terahedron™ (czyści obudowę komputera)· Funkcja składanej 15-stopniowej podstawki (ulepsza chłodzenie)· Zewnętrzna kieszeń na akcesoria· tworzony z wysokiej jakości wegańskiej skóry· Kompatybilność: MacBook Pro 14" (M3/M2/M1/2023-2021) / laptopy PC maks. 14"
 • Producent Moshi 
 • Rodzaj pokrowiec 
 • Kolor biały 
 • Rozmiar 14 "
Powiązania gamingowe:  Torby na laptopa Dunlop - Ranking TOP10 toreb na laptopa Dunlop

Polecane zestawienia pokrowców, toreb i plecaków do laptopów:


Najtańsze białe pokrowce etui na laptopa – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze białe pokrowce etui na laptopa, często oferowane w promocjach i wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich białych etui na laptopa jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Moshi muse 14" 3-in-1 slim - pokrowiec macbook pro 14" (2021) (seashell white)

Moshi muse 14" 3-in-1 slim - pokrowiec macbook pro 14" (2021) (seashell white) Najniższa Cena Online Moshi Muse to przeznaczony pokrowiec premium do 14-calowych laptopów, w tym Apple MacBook Pro 14" (M3/M2/M1/2023-2021). Dodatkowa kieszeń na akcesoria pozwala spakować do niego niezbędne przejściówki, myszkę i inne przydatne rzeczy. Pokrowiec Muse zaopatrzony został w magnetyczne zapięcie SlipGrip™, które zapobiega przypadkowemu wyślizgiwaniu się komputera na zewnątrz. Użycie pokrywy bez zamka też ryzyko porysowania pokrywy notebooka w trakcie zamykania lub otwierania pokrowca.Muse ponadto funkcję składanej podstawki, która przyczynia się do poprawy ergonomii, zmniejsza obciążenie nadgarstków, zapewnia właściwą pozycję przy pracy na laptopie oraz rozszerza przepływ powietrza, które ponadto chłodzi urządzenie w trakcie pracy pod obciążeniem.Specjalny system otwierania SlipGrip™ skutecznie zapobiega przypadkowemu wypadnięciu z pokrowca. Polega ono na wykorzystaniu magnetycznego zamknięcia, które jest widocznie komfortowojsze od zamka błyskawicznego a dodatkowo nie sprawia zarysowań na urządzeniu. W celu zapewnienia kompletnej ochrony w środku znajduje się wyściółka z miękkiej miktofibry Terahedron™, która jednocześnie otula i czyści obudowę notebooka podczas wsuwania i wyjmowania.Pokrowiec powstał z wysokiej jakości wegańskiej skóry, która posada powłokę odporna na warunki atmosferyczne a jednocześnie proponuje stylowy wygląd. Muse stanowi genialne połączenie sprawnej ochrony, wysokiej ergonomii i wyrafinowanej stylistyki.cechy towaru:· Specjalna warstwa wytrzymała na warunki atmosferyczne (np. Deszcz)· Magnetyczne zamknięcie SlipGrip™ (uniemożliwia wypadaniu laptopa)· Wyściółka z mikrofibry Terahedron™ (czyści obudowę komputera)· Funkcja składanej 15-stopniowej podstawki (ulepsza chłodzenie)· Zewnętrzna kieszeń na akcesoria· produkowany z wysokiej jakości wegańskiej skóry· Kompatybilność: MacBook Pro 14" (M3/M2/M1/2023-2021) / laptopy PC maks. 14"
 • Producent Moshi 
 • Rodzaj pokrowiec 
 • Kolor biały 
 • Rozmiar 14 "
Powiązania gamingowe:  Plecaki na laptopa do 200 zł - Ranking TOP10 plecaków na laptopa do 200 zł

5 ★  Moshi Muse 13" 3-in-1 Slim - Pokrowiec MacBook Pro 13" / MacBook Air 13" (Seashell White), 2C72-26780

Moshi Muse 13" 3-in-1 Slim - Pokrowiec MacBook Pro 13" / MacBook Air 13" (Seashell White), 2C72-26780 Najniższa Cena Online Smukły pokrowiec Moshi Muse 3-in1 Slim mieści laptopy o przekątnej 13" a dzięki uzupełniającej kieszeni można w nim także przechowywać adaptery i kable - jest to znakomite rozwiązanie do użytkowania w podróży. Aby zapobiec przypadkowemu wysunięciu notebooka wykorzystano rozwiązanie SlipGrip ™, które zapewnia bezpieczeństwo urządzeniu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu ergonomii. W celu poprawienia komfortu korzystania z notebooka pokrowiec ma funkcję 15-stopiowej podstawki. Niezależnie od tego czy pracujesz w domu czy jesteś w podróży, pokrowiec Muse pomieści Twojego laptopa jak i wszystkie potrzebne akcesoria jakie są do niego niezbędne. Dzięki temu masz pewność, że masz wszystko pod ręką. Muse też funkcję składanej podstawki, która przyczynia się do poprawy ergonomii, ogranicza obciążenie nadgarstków, zapewnia właściwą pozycję przy pracy na notebookie i znacznie powiększa przepływ powietrza, które na dodatek chłodzi urządzenie. Specjalny system otwierania SlipGrip™ produktywnie uniemożliwia przypadkowemu wypadnięciu z pokrowca. Polega ono na wykorzystaniu magnetycznego zamknięcia, które jest wyraźnie komfortowojsze od zamka błyskawicznego a w dodatku nie powoduje zarysowań na urządzeniu. W celu zapewnienia kompletnej ochrony w środku znajduje się wyściółka z miękkiej miktofibry Terahedron™, która równocześnie otula i czyści obudowę notebooka podczas wsuwania i wyjmowania. Pokrowiec powstał z wysokiej jakości wegańskiej skóry, która posada powłokę oporna na warunki atmosferyczne a równocześnie proponuje stylowy wygląd. Muse stanowi świetne połączenie efektywnej ochrony, wysokiej ergonomii i wyrafinowanej stylistyki. atrybuty artykułu: · wytworzony z wysokiej jakości wegańskiej skóry · przeznaczony do laptopów o przekątnej 13" · Zamykanie magnetyczne SlipGrip™ · Wyściółka z mikrofibry Terahedron™ · Funkcja składanej 15-stopniowej podstawki · Dodatkowa kieszeń na akcesoria · rozmiary: 36.5 x 0.8 x 26.5 cm
 • Producent Moshi 
 • Rodzaj pokrowiec 
 • Kolor biały 
 • Rozmiar 13 "

Polecane zestawienia pokrowców, toreb i plecaków do laptopów:


Podsumowanie, czyli Jakie białe pokrowce etui na laptopa najlepsze?

Najlepsze białe pokrowce etui na laptopa w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze białe pokrowce etui na laptopa w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia pokrowców, toreb i plecaków do laptopów:


Rekomendowane pokrowce na laptopa – Zestawienie grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji białych etui na laptopa nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych etui na laptopa.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *