Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gamepady

Żółte gamepady – Ranking TOP10 gamepadów

Pomagamy w wyborze dobrych żółtych gamepadów. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych żółtych gamepadów,
 • TOP10 najtańszych żółtych gamepadów,
 • TOP5 innych rekomendowanych padów do gier.

Jakie żółte gamepady najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane żółte gamepady, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking żółtych gamepadów, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Steelplay Kontroler jvaps400188 żółty (ps4)

Steelplay Kontroler jvaps400188 żółty (ps4) Najniższa Cena Online Kontroler STEELPLAY Metaltech Controller Yellow PS4 Zapewnij sobie nieustanną grę Kompatybilny z kontrolerem PS4™, przewodowy kontroler MetalTech Steelplay pozwala na ciągłą grę na konsoli i maksymalne przypasowanie wrażenia z gry. Dzięki tylnym łopatkom możesz wykonywać złożone ruchy bez odrywania kciuków od joysticków. Funkcje: - Kompatybilny z PS4™ - Kompatybilny dodatkowo z PS3™, PC (wejście Direct i X) - Przewodowy kontroler do ciągłej gry - System podwójnych wibracji - Panel dotykowy* - 4 programowalne łopatki tylne - Wyjście słuchawkowe (gniazdo 3,5 mm) - 2,8 kabel m - Miękka powłoka - konstrukcja z efektami "srebrnymi" - praktyczna i komfortowa obsługa * tylko przycisk, bez dotyku
 • Producent STEELPLAY 
 • Platforma PC 
 • Łączność przewodowy 
 • Kolor żółty 
Powiązania gamingowe:  Złote gamepady - Ranking TOP10 padów gamingowych

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze żółte gamepady – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze żółte gamepady, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich żółtych gamepadów jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Steelplay Kontroler jvaps400188 żółty (ps4)

Steelplay Kontroler jvaps400188 żółty (ps4) Najniższa Cena Online Kontroler STEELPLAY Metaltech Controller Yellow PS4 Zapewnij sobie nieprzerwaną grę Kompatybilny z kontrolerem PS4™, przewodowy kontroler MetalTech Steelplay zezwala na ciągłą grę na konsoli i maksymalne dopasowanie wrażenia z gry. Dzięki tylnym łopatkom możesz wykonywać złożone ruchy bez odrywania kciuków od joysticków. Funkcje: - Kompatybilny z PS4™ - Kompatybilny również z PS3™, PC (wejście Direct i X) - Przewodowy kontroler do ciągłej gry - System podwójnych wibracji - Panel dotykowy* - 4 programowalne łopatki tylne - Wyjście słuchawkowe (gniazdo 3,5 mm) - 2,8 przewód m - Miękka powłoka - konstrukcja z efektami "srebrnymi" - praktyczna i komfortowa obsługa * tylko przycisk, bez dotyku
 • Producent STEELPLAY 
 • Platforma PC 
 • Łączność przewodowy 
 • Kolor żółty 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Cobra - Ranking TOP10 padów dla graczy

3 ★  Nintendo Kontroler switch joy-con pair neon niebieski/żółty

Nintendo Kontroler switch joy-con pair neon niebieski/żółty Najniższa Cena Online Wszechstronne Joy-Cony oferują mnóstwo zaskakujących sposobów cieszenia się nimi. Dwa Joy-Cony mogą być wykorzystywane niezależnie w każdej dłoni, albo razem jako jeden kontroler po włożeniu do uchwytu Joy-Con. Można je także podłączyć do głównej konsoli i używać ich w trybie przenośnym albo dzielić się nimi z przyjaciółmi,cieszyć się rozgrywką dla dwóch graczy. Każdy Joy-Con ma pełny zestaw przycisków i może być stosowany jako cały kontroler. W każdym znajduje się także przyspieszeniomierz i żyroskopowy czujka ruchu, co umożliwia niezależne od siebie ruchy prawym i lewem Joy-Conem.
 • Producent NINTENDO 
 • Kolor niebieski, żółty 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Defender - Ranking TOP10 padów dla graczy

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie żółte gamepady najlepsze?

Najlepsze żółte gamepady w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze żółte gamepady w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Rekomendowane gamepady – TOP5 listopad 2022

Jeżeli żadne z powyższych żółtych gamepadów nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych padów do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *