Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Żółte gamepady – Ranking TOP10 gamepadów

Pomagamy w wyborze dobrych żółtych gamepadów. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych żółtych gamepadów,
 • TOP10 najtańszych żółtych gamepadów,
 • TOP5 innych rekomendowanych padów do gier.

Jakie żółte gamepady najlepiej wybrać? Ranking na luty 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane żółte gamepady, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking żółtych gamepadów, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Kontroler bezprzewodowy / GamePad PXN-9607X NSW (żółty)

Kontroler bezprzewodowy / GamePad PXN-9607X NSW (żółty) Najniższa Cena Online Kontroler bezprzewodowy / GamePad PXN-9607X Wyposaż się w użyteczny, uniwersalny kontroler do gier PXN-9607X. Jest on kompatybilny z komputerami osobistymi i konsolą Nintendo Switch. Dużo przydatnych funkcji - takich jak obsługa NFC czy tryb turbo i 6-osiowy żyroskop. Pobiera energię z wydajnego akumulatora, który zagwarantuje do 20 godzin pracy na jednym ładowaniu. Szersza kompatybilność Gamepad jest kompatybilny z systemami Windows 7/8/10, a także konsolą Nintendo Switch. Możesz więc bez przeszkód używać go grania na PC, a także konsoli - bez konieczności zamiany kontrolera. Połącz go z komputerem przy użyciu kabla USB bądź Bluetooth (tylko gry platformy Steam) albo z Nintendo Switch za pośrednictwem Bluetooth i ciesz się komfortowym, płynnym sterowaniem. mnóstwo przydatnych funkcji Gamepad znamionuje się wykorzystaniem szeregu poręcznych trybów i rozwiązań. Funkcja Wake-up pozwala przywrócić działanie z trybu uśpienia za pomocą naciśnięcia dowolnego przycisku. Ponadto przycisk Home jest w stanie wybudzić konsolę Nintendo Switch. Co więcej, możesz też skorzystać z funkcji Turbo. Więcej udogodnień Kontroler został wyekwipowany w 6-osiowy żyroskop, co zezwala na współpracę z technologią Motion Control. Na dodatek ma 3 poziomy intensywności wibracji. Interesującym udogodnieniem jest również funkcja odczytu NFC. W prosty sposób zintegruj swoją figurkę ze świata Nintendo z konsolą - przykładając ją do Gamepada (Amiibo). wydajne zasilanie Kontroler pobiera energię z wydajnego akumulatora litowego o objętości 550 mAh. Pozwala on na choćby 20 godzin pracy urządzenia na jednym ładowaniu. Zasilanie przywrócisz w około 2 godziny. Dzięki czemu gamepad będzie towarzyszyć Ci podczas długich sesji rozgrywki, bez zbędnych przerw. Specyfikacja:
 • Producent PXN 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor żółty 
Powiązania gamingowe:  Gamepady 4Mount - Ranking TOP10 gamepadów

10 ★  Kontroler lite bt żółty marki 8bitdo

Kontroler lite bt żółty marki 8bitdo Najniższa Cena Online Pad bezprzewodowy 8BitDo konsoli Nintendo Switch żółty Lite Bluetooth Zgraj każdą grę, wszędzie 8 Bitdo-Controller to zaprojektowany w taki sposób, iż każdy postępowy sprzęt jest tak wszechstronny, iż jest maksymalnie wszechstronny. Parowanie kontrolera jako urządzenia wprowadzania X lub D przez Bluetooth®. Można go używać jako przewodowe kontrolery USB za pomocą dołączonego kabla USB. Regularnie uaktualniamy oprogramowanie sprzętowe z nową kompatybilnością systemu, taką jak przełącznik, Windows, Raspberry Pi i inne. Podkładki Dual D. Lite jest zaopatrzony w 2 pady D, które umożliwiają granie w 2D. Kabel ultraprzenośny Ultraprzenośny format, umożliwiający mu zabieranie ze sobą wszędzie. Perfekcyjnie nadaje się do gier 2D i innych Lite jest asygnowany do gier 2D i genialnie nadaje się do takich gier jak Tetris 99.
 • Producent 8BITDO 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor niebieski, żółty 
Powiązania gamingowe:  Gamepady bezprzewodowe - Ranking TOP10 padów gamingowych

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze żółte gamepady – Ranking luty 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze żółte gamepady, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich żółtych gamepadów jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Kontroler bezprzewodowy / GamePad PXN-9607X NSW (żółty)

Kontroler bezprzewodowy / GamePad PXN-9607X NSW (żółty) Najniższa Cena Online Kontroler bezprzewodowy / GamePad PXN-9607X Wyposaż się w praktyczny, uniwersalny kontroler do gier PXN-9607X. Jest on kompatybilny z komputerami osobistymi, a także konsolą Nintendo Switch. Niemało przydatnych funkcji - takich jak obsługa NFC czy tryb turbo oraz 6-osiowy żyroskop. Pobiera energię z produktywnego akumulatora, który gwarantuje do 20 godzin pracy na jednym ładowaniu. Szersza kompatybilność Gamepad jest kompatybilny z systemami Windows 7/8/10, a także konsolą Nintendo Switch. Możesz więc bez przeszkód używać go grania na PC i konsoli - bez konieczności wymiany kontrolera. Połącz go z komputerem przy użyciu kabla USB bądź Bluetooth (tylko gry platformy Steam) lub z Nintendo Switch za pośrednictwem Bluetooth i ciesz się wygodnym, płynnym sterowaniem. sporo przydatnych funkcji Gamepad charakteryzuje się użyciem szeregu użytecznych trybów i rozwiązań. Funkcja Wake-up pozwala przywrócić działanie z trybu uśpienia przy pomocy naciśnięcia dowolnego przycisku. W dodatku przycisk Home jest w stanie wybudzić konsolę Nintendo Switch. Co więcej, możesz również skorzystać z funkcji Turbo. Więcej udogodnień Kontroler został wyekwipowany w 6-osiowy żyroskop, co umożliwia współpracę z technologią Motion Control. Ponadto posiada 3 poziomy intensywności wibracji. Niebanalnym udogodnieniem jest ponadto funkcja odczytu NFC. W prosty sposób zintegruj swoją figurkę ze świata Nintendo z konsolą - przykładając ją do Gamepada (Amiibo). wydajne zasilanie Kontroler pobiera energię z produktywnego akumulatora litowego o objętości 550 mAh. Pozwala on na nawet 20 godzin pracy urządzenia na jednym ładowaniu. Zasilanie przywrócisz w około 2 godziny. Dzięki temu gamepad będzie towarzyszyć Ci w trakcie długich sesji rozgrywki, bez zbędnych przerw. Specyfikacja:
 • Producent PXN 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor żółty 
Powiązania gamingowe:  Gamepady do 400 zł - Ranking TOP10 gamepadów

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie żółte gamepady najlepsze?

Najlepsze żółte gamepady w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze żółte gamepady w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Rekomendowane gamepady – TOP5 luty 2024

Jeżeli żadne z powyższych żółtych gamepadów nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych padów do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *