Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Słuchawki dla gracza

Słuchawki gamingowe White Shark – Ranking TOP10 słuchawek dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych słuchawek dla graczy White Shark. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek dla graczy White Shark,
 • TOP10 najtańszych słuchawek dla graczy White Shark,
 • TOP5 innych rekomendowanych słuchawek do gamingu.

Jakie słuchawki gamingowe White Shark najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki gamingowe White Shark, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek dla graczy White Shark, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  White Shark Caracal

White Shark Caracal Najniższa Cena Online Czerwone światło na słuchawkachZielone światło do grySłuchawki CARACAL to propozycja od WhiteShark dla graczy, którzy cenią sobie prawidłowy design. Okrągłe nauszniki i podwójny pałąk odpowiadają za wygodę na naprawdę wysokim poziomie, więc ogłaszamy koniec z bolącą głową po kilku godzinach grania. Na szczególną uwagę zasługują nauszniki z pianki zapamiętującej kształt. Poduszki w nausznikach dobrze przylegają do Twoich uszu, by zapewnić optymalny poziom wytłumienia dźwięków z zewnątrz. Model CARACAL od WhiteShark to także oświetlenie LED, które dodaje słuchawkom charakteru. Diody zostały umieszczone po dwóch stronach, dzięki czemu czerwone światło równomiernie rozproszy się w pomieszczeniu. Warto wspomnieć, że oświetlenie zasilane jest za pomocą wtyku USB, a słuchawki WhiteShark CARACAL zostały zaopatrzone na dodatek w dwa wtyki 3,5 mm.WhiteShark50-milimetrowe przetwornikiMikrofon perfekcyjny do komunikacji w grzeSłuchawki CARACAL od WhiteShark to kompletny zestaw na początek przygody z gamingiem. wyposażone w 50-milimetrowe przetworniki klasy premium o parametrach zapewniających czysty dźwięk, impedancji 32 Ohm oraz czułości 103 dB.WhiteShark zadbał ponadto o wyraźną komunikację, wyposażając zestaw słuchawkowy CARACAL w wielokierunkowy mikrofon o wymiarach 6 na 2,7 milimetra, impedancji poniżej 2200 Ohm oraz czułości -38 dB.WhiteSharkKlasyka designuWystarczająca długość przewoduSłuchawki dla graczy WhiteShark CARACAL mogą pochwalić się przewodem w oplocie o długości 2,2 metra, który zezwala na komfortowe podpięcie urządzenia do komputera. Koniec z niewygodną pozycją przy biurku spowodowaną zbyt krótkim przewodem słuchawek! Nauszniki modelu CARACAL zostały dopracowane rowkowaną teksturą i podświetlanym, barwnym szczegółym, który powoduje, że od razu poczujesz się bardziej profesjonalnie.WhiteShark
 • Producent White Shark 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon tak 
 • Typ nauszne 

2 ★  White Shark Coyote

White Shark Coyote Najniższa Cena Online Przewodowe słuchawki gamingowe WhiteShark COYOTE pakiet słuchawkowy dla graczy WhiteShark COYOTE oparty o technologię Stereo 2.0. I zaopatrzony w 50-milimetrowe przetworniki, zapewniające czysty i wyrazisty dźwięk. Słuchawki posiadają wbudowany wielokierunkowy mikrofon do prowadzenia rozmów na czacie i komunikacji z innymi graczami, umieszczony na krótki, rozciągliwym ramieniu do wygodnej regulacji ustawienia. Rzewodowe słuchawki WhiteShark COYOTE posiadają przewód o długości aż 2,2 metra z 3 złączami: 2 mini-jack 3,5 mm (do podłączenia mikrofonu i słuchawek) oraz USB (do zasilania podświetlenia). Na przewodzie słuchawkowym znajduje się zaimplementowany panel z pokrętłem do sterowania głośnością i włączaniem podświetlenia słuchawek. Na nausznikach znajdują się podświetlane szczegóły z logo modelu,,COYOTE". Słuchawki COYOTE posiadają standardowy, czarno-srebrny design z kolistymi nausznikami zabudowanymi siatką i podwójnym pałąkiem, na które składają się: opaska wyprodukowana z eko-skóry i metalowy, zewnętrzny pałąk. Nauszniki wyściełane są miękką gąbką i przyjemnym w dotyku materiałem, aby zapewnić komfort stosowania na długie godziny gry. Zestaw słuchawkowy COYOTE od WhiteShark jest kompatybilny z konsolami PlayStation 4, a także XBOX. słuchawki Stereo 2.0, kompatybilne z PS4 i XBOX, komplet słuchawkowy z zastosowanym mikrofonem, 50-milimetrowe przetworniki o czułości 99 dB (+/- 3 dB) i impedancji 32 Ohm, mikrofon wielokierunkowy o czułości -38 dB (+/- 3dB) i impedancji połączenie metalu, plastiku i eko-skóry, wygodny, podwójny pałąk i miękkie nauszniki, podświetlane logo na nausznikach, panel do sterowania głośnością w przewodzie słuchawkowym, przewód o długości 2,2 metra.
 • Producent White Shark 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon tak 

3 ★  White Shark Margay

White Shark Margay Najniższa Cena Online 7 kolorów podświetleniaWygoda i stylSłuchawki MARGAY WhiteShark to artykuł dla graczy, którzy cenią sobie funkcjonalność i wzornictwo na wysokim poziomie. Okrągłe nauszniki i podwójny pałąk odpowiadają za wygodę, a także sprawią, że zapomnisz o bólu głowy po wielogodzinnej rozgrywce. Na szczególną uwagę zasługują poduszki w nausznikach, które znakomicie przylegają do Twoich uszu, żeby zapewnić trafny poziom wytłumienia dźwięków z zewnątrz. Model MARGAY od WhiteShark to też 7 odcieni oświetlenia LED, które dodaje słuchawkom niezwykłego charakteru. Diody zostały umieszczone po dwóch stronach, wytwarzając podświetlone logo marki WhiteShark. Warto wspomnieć, że oświetlenie zasilane jest za pomocą wtyku USB, a słuchawki WhiteShark MARGAY zostały wyekwipowane w dodatku w dwa wtyki 3,5 mm.doskonałe na początekDrobny mikrofonSłuchawki MARGAY od WhiteShark to rewelacyjny komplet na początek przygody z gamingiem. Akcesorium to będzie też doskonałym pomysłem na podarunek dla miłośnika grania w gry. Słuchawki zostały zaopatrzone w 50-milimetrowe przetworniki klasy premium o parametrach zapewniających czysty dźwięk, impedancji 32 Ohm oraz czułości 62 dB.WhiteShark zadbał w dodatku o wyraźną komunikację, wyposażając komplet słuchawkowy MARGAY w mikrofon o wymiarach 4 na 1,5 milimetra, impedancji 2200 Ohm oraz czułości -32 dB.dostosowane do CiebieRegulacja głośnościSłuchawki dla graczy WhiteShark MARGAY znamionują się przewodem o długości około 2 metrów, który umożliwia wygodne podpięcie urządzenia do komputera. Koniec z niewygodną pozycją przy biurku spowodowaną zbyt krótkim kablem słuchawek! Na lewym nauszniku znajduje się pokrętło, którym możemy regulować głośność. Proste i wygodne, prawda? Światło LED zagwarantuje unikatowe wrażenia podczas gry i wypełnia przestrzeń delikatną barwą. Zmieniaj odcienie i przystosuj swoje nowe słuchawki do Twojego humoru albo stylu, który panuje w Twoich czterech kątach.
 • Producent White Shark 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon tak 
 • Rodzaj połączenia przewodowe 
 • Typ nauszne 
Powiązania gamingowe:  Słuchawki gamingowe Acer - Ranking TOP10 słuchawek dla graczy

4 ★  White Shark Wildcat

White Shark Wildcat Najniższa Cena Online Biały rekin z czerwonym podświetleniemDobry designSłuchawki WILDCAT WhiteShark to towar dla graczy, którzy cenią sobie funkcjonalność i wzornictwo na wysokim poziomie. Krągłe nauszniki i podwójny pałąk odpowiadają za wygodę, a także sprawią, że zapomnisz o bólu głowy po wielogodzinnej rozgrywce. Na szczególną uwagę zasługują poduszki w nausznikach, które znakomicie przylegają do Twoich uszu, by zapewnić optymalny poziom wytłumienia dźwięków z zewnątrz. Model WILDCAT od WhiteShark to także czerwone oświetlenie LED, które dodaje słuchawkom charakteru. Diody zostały umieszczone po dwóch stronach, tworząc podświetlone logo firmy WhiteShark. Warto wspomnieć, że oświetlenie zasilane jest za pomocą wtyku USB, a słuchawki WhiteShark WILDCAT zostały zaopatrzone ponadto w dwa wtyki 3,5 mm.Charakter dzikiego kotaKomunikacja na prawidłowym poziomieSłuchawki WILDCAT od WhiteShark to doskonały pakiet na początek przygody z gamingiem. Akcesorium to będzie również nieprzeciętnym pomysłem na prezent dla miłośnika grania w gry. Słuchawki zostały wyposażone w 50-milimetrowe przetworniki klasy premium o parametrach gwarantujących czysty dźwięk, impedancji 32 Ohm i czułości 107 dB.WhiteShark zadbał też o wyraźną komunikację, wyposażając komplet słuchawkowy WILDCAT w wielokierunkowy mikrofon o wymiarach 6 na 2,7 milimetra, impedancji poniżej 2200 Ohm oraz czułości -38 dB.Długi przewódSolidny oplotSłuchawki dla graczy WhiteShark WILDCAT mogą pochwalić się przewodem w oplocie o długości 2,2 metra, który zezwala na wygodne podpięcie urządzenia do komputera. Koniec z niewygodną pozycją przy biurku spowodowaną zbyt krótkim przewodem słuchawek! Na jednym z nauszników znajduje się pokrętło, którym możemy regulować głośność. Proste i komfortowe, prawda? Czerwone światło LED zagwarantuje nieszablonowe wrażenia podczas gry i wypełnia przestrzeń delikatną barwą.
 • Producent White Shark 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon tak 
 • Typ nauszne 

Polecane zestawienia słuchawek gamingowych:


Najtańsze słuchawki gamingowe White Shark – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze słuchawki gamingowe White Shark, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek dla graczy White Shark jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Słuchawki gamingowe Jlab - Ranking TOP10 słuchawek dla graczy

1 ★  White Shark Margay

White Shark Margay Najniższa Cena Online 7 odcieni podświetleniaWygoda i stylSłuchawki MARGAY WhiteShark to towar dla graczy, którzy cenią sobie funkcjonalność i wzornictwo na wysokim poziomie. Okrągłe nauszniki i podwójny pałąk odpowiadają za wygodę, a także sprawią, iż zapomnisz o bólu głowy po wielogodzinnej rozgrywce. Na szczególną uwagę zasługują poduszki w nausznikach, które idealnie przylegają do Twoich uszu, aby zapewnić adekwatny poziom wytłumienia dźwięków z zewnątrz. Model MARGAY od WhiteShark to też 7 odcieni oświetlenia LED, które dodaje słuchawkom niezwykłego charakteru. Diody zostały umieszczone po dwóch stronach, stwarzając podświetlone logo marki WhiteShark. Warto wspomnieć, że oświetlenie zasilane jest za pomocą wtyku USB, a słuchawki WhiteShark MARGAY zostały wyekwipowane ponadto w dwa wtyki 3,5 mm.doskonałe na początekDrobny mikrofonSłuchawki MARGAY od WhiteShark to idealny komplet na początek przygody z gamingiem. Akcesorium to będzie też idealnym pomysłem na podarunek dla miłośnika grania w gry. Słuchawki zostały wyposażone w 50-milimetrowe przetworniki klasy premium o parametrach gwarantujących czysty dźwięk, impedancji 32 Ohm, a także czułości 62 dB.WhiteShark zadbał jeszcze o wyraźną komunikację, wyposażając zestaw słuchawkowy MARGAY w mikrofon o wymiarach 4 na 1,5 milimetra, impedancji 2200 Ohm i czułości -32 dB.dostosowane do CiebieRegulacja głośnościSłuchawki dla graczy WhiteShark MARGAY cechują się przewodem o długości około 2 metrów, który pozwala na komfortowe podpięcie urządzenia do komputera. Koniec z niewygodną pozycją przy biurku spowodowaną zbyt niedługim kablem słuchawek! Na lewym nauszniku znajduje się pokrętło, którym możemy regulować głośność. Proste i wygodne, prawda? Światło LED zapewnia nieszablonowe wrażenia w trakcie gry i wypełnia przestrzeń delikatną barwą. Zmieniaj barwy i przypasuj swoje świeże słuchawki do Twojego humoru lub stylu, który panuje w Twoich czterech kątach.
 • Producent White Shark 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon tak 
 • Rodzaj połączenia przewodowe 
 • Typ nauszne 

2 ★  White Shark Wildcat

White Shark Wildcat Najniższa Cena Online Biały rekin z czerwonym podświetleniemDobry designSłuchawki WILDCAT WhiteShark to artykuł dla graczy, którzy cenią sobie funkcjonalność i wzornictwo na wysokim poziomie. Krągłe nauszniki i podwójny pałąk odpowiadają za wygodę, a także sprawią, że zapomnisz o bólu głowy po wielogodzinnej rozgrywce. Na szczególną uwagę zasługują poduszki w nausznikach, które doskonale przylegają do Twoich uszu, aby zapewnić trafny poziom wytłumienia dźwięków z zewnątrz. Model WILDCAT od WhiteShark to także czerwone oświetlenie LED, które dodaje słuchawkom charakteru. Diody zostały umieszczone po dwóch stronach, tworząc podświetlone logo marki WhiteShark. Warto wspomnieć, że oświetlenie zasilane jest przy pomocy wtyku USB, a słuchawki WhiteShark WILDCAT zostały wyposażone ponadto w dwa wtyki 3,5 mm.Charakter dzikiego kotaKomunikacja na prawidłowym poziomieSłuchawki WILDCAT od WhiteShark to świetny pakiet na początek przygody z gamingiem. Akcesorium to będzie też świetnym pomysłem na upominek dla miłośnika grania w gry. Słuchawki zostały wyposażone w 50-milimetrowe przetworniki klasy premium o parametrach gwarantujących czysty dźwięk, impedancji 32 Ohm, a także czułości 107 dB.WhiteShark zadbał dodatkowo o wyraźną komunikację, wyposażając zestaw słuchawkowy WILDCAT w wielokierunkowy mikrofon o rozmiarach 6 na 2,7 milimetra, impedancji poniżej 2200 Ohm i czułości -38 dB.Długi przewódSolidny oplotSłuchawki dla graczy WhiteShark WILDCAT mogą pochwalić się kablem w oplocie o długości 2,2 metra, który umożliwia komfortowe podpięcie urządzenia do komputera. Koniec z niewygodną pozycją przy biurku spowodowaną zbyt niedługim przewodem słuchawek! Na jednym z nauszników znajduje się pokrętło, którym możemy regulować głośność. Proste i komfortowe, prawda? Czerwone światło LED gwarantuje nieszablonowe wrażenia podczas gry i wypełnia przestrzeń delikatną barwą.
 • Producent White Shark 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon tak 
 • Typ nauszne 

3 ★  White Shark Wolf

White Shark Wolf Najniższa Cena Online Słuchawki gamingowe WhiteShark Wolf Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości znakomita jakość i funkcjonalność Słuchawki gamingowe z mikrofonem WhiteShark Wolf z 50-milimetrowym przetwornikiem wspaniały dźwięk, a mikrofon o wysokiej czułości wspaniale sprawdza się w grze i rozmowach online. Wielokolorowe światło LED sprawia, że​​ gra jest przyjemniejsza! Dzięki przyciskom znajdującym się na kablu, słuchawki Caracal zezwalają na łatwą regulację dźwięku. Elastyczne dostosowanie Słuchawki znakomicie dopasowują się do głowy użytkownika gwarantując wygodę w trakcie długich okresów używania. Miękkie i komfortowe nauszniki imitujące skórę blokują niechciane hałasy, a równocześnie poręcznie przylegają do uszu. Prędki dostęp do przycisku wyciszenia mikrofonu, zagwarantuje dodatkowy komfort w stosowaniu słuchawki gamingowych.
 • Producent White Shark 
 • Typ nauszne 
Powiązania gamingowe:  Słuchawki gamingowe CZC.Gaming - Ranking TOP10 słuchawek dla graczy

4 ★  White Shark Caracal

White Shark Caracal Najniższa Cena Online Czerwone światło na słuchawkachZielone światło do grySłuchawki CARACAL to sugestia od WhiteShark dla graczy, którzy cenią sobie korzystny design. Koliste nauszniki i podwójny pałąk odpowiadają za wygodę na naprawdę wysokim poziomie, więc ogłaszamy koniec z bolącą głową po kilku godzinach grania. Na szczególną uwagę zasługują nauszniki z pianki zapamiętującej kształt. Poduszki w nausznikach dobrze przylegają do Twoich uszu, żeby zapewnić stosowny poziom wytłumienia dźwięków z zewnątrz. Model CARACAL od WhiteShark to też oświetlenie LED, które dodaje słuchawkom charakteru. Diody zostały umieszczone po dwóch stronach, dzięki czemu czerwone światło równomiernie rozproszy się w pomieszczeniu. Warto wspomnieć, że oświetlenie zasilane jest przy pomocy wtyku USB, a słuchawki WhiteShark CARACAL zostały wyposażone w dodatku w dwa wtyki 3,5 mm.WhiteShark50-milimetrowe przetwornikiMikrofon znakomity do komunikacji w grzeSłuchawki CARACAL od WhiteShark to kompletny pakiet na początek przygody z gamingiem. zaopatrzone w 50-milimetrowe przetworniki klasy premium o parametrach gwarantujących czysty dźwięk, impedancji 32 Ohm i czułości 103 dB.WhiteShark zadbał dodatkowo o wyraźną komunikację, wyposażając komplet słuchawkowy CARACAL w wielokierunkowy mikrofon o rozmiarach 6 na 2,7 milimetra, impedancji poniżej 2200 Ohm i czułości -38 dB.WhiteSharkKlasyka designuWystarczająca długość przewoduSłuchawki dla graczy WhiteShark CARACAL mogą pochwalić się kablem w oplocie o długości 2,2 metra, który umożliwia wygodne podpięcie urządzenia do komputera. Koniec z niewygodną pozycją przy biurku spowodowaną zbyt krótkim kablem słuchawek! Nauszniki modelu CARACAL zostały doszlifowane rowkowaną teksturą oraz podświetlanym, barwnym detalem, który powoduje, iż od razu poczujesz się bardziej profesjonalnie.WhiteShark
 • Producent White Shark 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon tak 
 • Typ nauszne 

5 ★  White Shark Coyote

White Shark Coyote Najniższa Cena Online Przewodowe słuchawki gamingowe WhiteShark COYOTE zestaw słuchawkowy dla graczy WhiteShark COYOTE oparty o technologię Stereo 2.0. I zaopatrzony w 50-milimetrowe przetworniki, zapewniające czysty i wyrazisty dźwięk. Słuchawki mają wbudowany wielokierunkowy mikrofon do prowadzenia rozmów na czacie i komunikacji z innymi graczami, umieszczony na krótki, sprężystym ramieniu do komfortowej regulacji ustawienia. Rzewodowe słuchawki WhiteShark COYOTE mają przewód o długości aż 2,2 metra z 3 złączami: 2 mini-jack 3,5 mm (do podłączenia mikrofonu i słuchawek), a także USB (do zasilania podświetlenia). Na przewodzie słuchawkowym znajduje się zaimplementowany panel z pokrętłem do sterowania głośnością i włączaniem podświetlenia słuchawek. Na nausznikach znajdują się podświetlane detale z logo modelu,,COYOTE". Słuchawki COYOTE posiadają charakterystyczny, czarno-srebrny design z krągłymi nausznikami zabudowanymi siatką i podwójnym pałąkiem, na które składają się: opaska wytworzona z eko-skóry i metalowy, zewnętrzny pałąk. Nauszniki wyściełane są miękką gąbką i przyjemnym w dotyku materiałem, aby zapewnić komfort wykorzystywania na długie godziny gry. Pakiet słuchawkowy COYOTE od WhiteShark jest kompatybilny z konsolami PlayStation 4 i XBOX. słuchawki Stereo 2.0, kompatybilne z PS4 i XBOX, zestaw słuchawkowy z zastosowanym mikrofonem, 50-milimetrowe przetworniki o czułości 99 dB (+/- 3 dB) i impedancji 32 Ohm, mikrofon wielokierunkowy o czułości -38 dB (+/- 3dB) i impedancji połączenie metalu, plastiku i eko-skóry, komfortowy, podwójny pałąk i miękkie nauszniki, podświetlane logo na nausznikach, panel do sterowania głośnością w przewodzie słuchawkowym, kabel o długości 2,2 metra.
 • Producent White Shark 
 • Impedancja 32 om
 • Mikrofon tak 

Polecane zestawienia słuchawek gamingowych:


Podsumowanie, czyli Jakie słuchawki gamingowe White Shark najlepsze?

Najlepsze słuchawki gamingowe White Shark w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki gamingowe White Shark w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia słuchawek gamingowych:


Polecane słuchawki gamingowe – Zestawienie styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek dla graczy White Shark nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych słuchawek do gamingu.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *