Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Podkładki pod myszkę PC

Podkładki na myszkę 2XL do 200 zł – Ranking TOP10 podkładek pod myszy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych podkładek pod mysz 2XL do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych podkładek pod mysz 2XL do 200 zł,
  • TOP10 najtańszych podkładek pod mysz 2XL do 200 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych podkładek w rozmiarze XL na biurko komputerowe pod mysz.

Jakie podkładki pod myszkę 2XL do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Podkładki na myszkę 2XL do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking podkładek pod mysz 2XL do 200 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ podkładka pod mysz logitech g840 xl league of legends marki Logitech ☆

podkładka pod mysz logitech g840 xl league of legends marki Logitech Najniższa Cena Online PODKŁADKA POD MYSZ DO GIER G840 XL LEAGUE OF LEGENDS EDITIONGRAJ Z LEGENDAMIPoznaj naszą nową podkładkę pod mysz G840 XL. Odzialiśmy ją w charakterystyczne barwy znane z League of Legends i włączyliśmy ją do naszej linii League of Legends. Zanurz się w swej ulubionej grze w pełni i ciesz się pokaźniejszą ilością miejsca na manewrowanie myszą, zaawansowaną kontrolą nad nią i gumowym podłożem, które uniemożliwia przesuwaniu się Twojego sprzętu po biurku.JEDNA OGROMNA PODKŁADKA POD MYSZG840 pokazuje zapierającą dech w piersi scenę, która trzyma Cię w Summoners Rift. Olbrzymia powierzchnia o rozmiarach 400 x 900 mm daje więcej możliwości umieszczenia klawiatury - tak żeby nie przeszkadzała przy manewrowaniu myszą.POWIERZCHNIA zapewniającA WYSOKĄ JAKOŚĆ DZIAŁANIA MYSZYPozwala uzyskać najwyższą sprawność i spójność działania myszy do gier poprzez zapewnienie stosownego obrazu czujnikowi, co pozwala na przekładanie ruchu myszy na ruch kursora choćby przy obfitej prędkości.UMIARKOWANE TARCIE POWIERZCHNIOWEzapewnia tarcie wymagane w celu "poczucia" ruchów myszy. Steruj dokładnie przy użyciu pamięci mięśniowej i zoptymalizuj jednocześnie szybkie ruchy myszą, jak i kontrolę przy niskiej prędkości.GUMOWE PODŁOŻE UTRZYMUJE PODKŁADKĘ W MIEJSCUG840 posiada gumowe podłoże, które uniemożliwia zwijaniu się tkaniny i utrzymuje gładki ruch myszy - niezależnie od tego, jak prędko grasz.WYTRZYMAŁA TUBA DO TRANSPORTUłatwo zwiń sprężystą podkładkę G840 i włóż ją do tuby transportowej będącej w zestawie. Zabierz ją ze sobą,komfortowo korzystać z myszy i klawiatury w dowolnym miejscu.ZAGRAJ JAK K/DANasze partnerstwo z League of Legends zaowocowało wypuszczeniem linii oryginalnych akcesoriów prosto z uniwersum K/DA. Wszystkie akcesoria wzbogacone o stylistykę K/DA cechują się wysokowydajną technologią do gier. To kompletny zestaw, dzięki któremu usłyszysz rewelacyjnej jakości dźwięk i osiągniesz swoje gamingowe cele.GRAJ, żeby WYGRYWAĆ - seria PROSprzęt kolekcji PRO jest wykonany w solidnym celu, czyli do fachowego grania. Najbardziej zaawansowana technika i najwyższej jakości specyfikacje, opracowane we współpracy z profesjonalnymi graczami na całym świecie, zapewniają precyzję, szybkość i solidność wymaganą do zwycięstwa. Wszystko, czego potrzebuje profesjonalista. Bez tego, co zbędne.
  • Producent Logitech 
Powiązania gamingowe:  Podkładki gamingowe iBox na myszkę - Ranking TOP10 podkładek pod myszy

Polecane zestawienia biurkowych podkładek na myszki komputerowe:


Najtańsze podkładki pod myszkę 2XL do 200 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Podkładki na myszkę 2XL do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich podkładek pod mysz 2XL do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ podkładka pod mysz logitech g840 xl league of legends marki Logitech ☆

podkładka pod mysz logitech g840 xl league of legends marki Logitech Najniższa Cena Online PODKŁADKA POD MYSZ DO GIER G840 XL LEAGUE OF LEGENDS EDITIONGRAJ Z LEGENDAMIPoznaj naszą nową podkładkę pod mysz G840 XL. Odzialiśmy ją w typowe barwy znane z League of Legends i włączyliśmy ją do naszej linii League of Legends. Zanurz się w swej ulubionej grze w pełni i ciesz się obszerniejszą ilością miejsca na manewrowanie myszą, nowoczesną kontrolą nad nią, a także gumowym podłożem, które zapobiega przesuwaniu się Twojego sprzętu po biurku.JEDNA OGROMNA PODKŁADKA POD MYSZG840 demonstruje zapierającą dech w piersi scenę, która trzyma Cię w Summoners Rift. Olbrzymia powierzchnia o rozmiarach 400 x 900 mm daje więcej możliwości umieszczenia klawiatury - tak aby nie przeszkadzała przy manewrowaniu myszą.POWIERZCHNIA gwarantującA WYSOKĄ JAKOŚĆ DZIAŁANIA MYSZYPozwala uzyskać najwyższą skuteczność i spójność działania myszy do gier przez zapewnienie słusznego obrazu czujnikowi, co zezwala na przekładanie ruchu myszy na ruch kursora nawet przy dużej prędkości.UMIARKOWANE TARCIE POWIERZCHNIOWEzagwarantuje tarcie wymagane w celu "poczucia" ruchów myszy. Steruj skrupulatnie przy użyciu pamięci mięśniowej i zoptymalizuj zarówno prędkie ruchy myszą, jak i kontrolę przy niskiej szybkości.GUMOWE PODŁOŻE UTRZYMUJE PODKŁADKĘ W MIEJSCUG840 posiada gumowe podłoże, które zapobiega zwijaniu się dzianiny i utrzymuje gładki ruch myszy - niezależnie od tego, jak ekspresowo grasz.WYTRZYMAŁA TUBA DO TRANSPORTUłatwo zwiń elastyczną podkładkę G840 i włóż ją do tuby transportowej będącej w komplecie. Zabierz ją ze sobą,komfortowo korzystać z myszy i klawiatury w dowolnym miejscu.ZAGRAJ JAK K/DANasze partnerstwo z League of Legends zaowocowało wypuszczeniem serii specyficznych akcesoriów prosto z uniwersum K/DA. Wszystkie akcesoria wzbogacone o stylistykę K/DA charakteryzują się wysokowydajną technologią do gier. To kompletny pakiet, dzięki któremu usłyszysz nadzwyczajnej jakości dźwięk i osiągniesz swoje gamingowe cele.GRAJ, aby WYGRYWAĆ - kolekcja PROSprzęt kolekcji PRO jest stworzony w konkretnym celu, czyli do fachowego grania. Najszczególniej progresywna technika i najwyższej jakości specyfikacje, opracowane we współpracy z profesjonalnymi graczami na całym świecie, gwarantują precyzję, prędkość i solidność wymaganą do zwycięstwa. Wszystko, czego potrzebuje profesjonalista. Bez tego, co zbędne.
  • Producent Logitech 

☆ mm350 pro extended xl mouse pad black marki Corsair ☆

mm350 pro extended xl mouse pad black marki Corsair Najniższa Cena Online PODKŁADKA POD MYSZ MM350 PRO zwiększONY XL TARCZE W GÓRĘ odporna na zalanie i plamy powłoka sprawia, iż płyny zsuwają się z powierzchni, dzięki temu podkładkę pod mysz można łatwo wytrzeć nawet po wypadku. Ochrona przed złuszczaniem powierzchni dzięki starannemu szyciu zapobiegającemu strzępieniu się w zakresie 360 °. PŁYNNE RUCHY Ultraszybka powierzchnia tekstylna z mikro-splotem o udoskonalonym ślizgu tworzy gęstą powierzchnię, która zapewnia szybszy i płynniejszy poślizg myszy. CAŁA PRZESTRZEŃ, KTÓREJ Ci trzeba Ogromna powierzchnia 930 mm x 400 mm (36,6 x 15,7) gwarantuje wystarczająco dużo miejsca na mysz do gier, klawiaturę i nie tylko, a budowa z pluszowej gumy o grubości 4 mm gwarantuje komfort gry poprzez niemało godzin. UTRZYMANIE MOCY Gumowa podstawa z przeciwpoślizgową teksturą utrzymuje podkładkę bezpiecznie na miejscu choćby podczas najmocniej intensywnych sesji grania.
  • Producent Corsair 
Powiązania gamingowe:  Podkładki na myszkę 2XL Mad Dog - Ranking TOP10 podkładek pod myszy

Polecane zestawienia biurkowych podkładek na myszki komputerowe:


Podsumowanie, czyli Jakie podkładki pod myszkę 2XL do 200 zł najlepsze?

Najlepsze Podkładki na myszkę 2XL do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Podkładki na myszkę 2XL do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia biurkowych podkładek na myszki komputerowe:


Polecane podkładki pod myszkę XL – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych podkładek pod mysz 2XL do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych podkładek w rozmiarze XL na biurko komputerowe pod mysz.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.