Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Plecaki torby pokrowce na laptopa

Plecaki na laptopa XD Design – Ranking TOP10 plecaków na laptopa XD Design

Pomagamy w wyborze dobrych plecaków na laptopa XD Design. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych plecaków na laptopa XD Design,
 • TOP10 najtańszych plecaków na laptopa XD Design,
 • TOP5 innych rekomendowanych plecaków na laptopa.

 

Jakie plecaki na laptopa XD Design najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane plecaki na laptopa XD Design, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking plecaków na laptopa XD Design, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

5 ★  bobby compact print plecak na laptop 14'' / tablet 9'' / zebra - zebra marki Xd design

bobby compact print plecak na laptop 14'' / tablet 9'' / zebra - zebra marki Xd design Najniższa Cena Online Plecak anktykradzieżowy Bobby Compact – pierwszy plecak antywłamaniowy marki XD Design.Baczne obserwowanie otoczenia to nieraz za mało, aby uchronić się przed złodziejami, którzy istotnie atakują w zatłoczonych miejscach takich jak galerie handlowe, muzea czy komunikacja miejska. Z myślą o zabezpieczeniu swoich rzeczy XD Design stworzyło specjalny plecak, który ma uniemożliwić złodziejom działanie, nawet w tłumie. producent skupił się na 3 elementach, które należy usprawnić w stosunku do zwykłego plecaka – Bobby został więc wyekwipowany w: - ukryty zamek, - przyjemny w dotyku materiał niepodatny na przecięcia, - oraz sekretne kieszonki, niewykrywalne dla osoby trzeciej. Plecak Bobby Compact oferuje nad wyraz interesujący design i bogate wyposażenie takie jak: - wodoodporna dzianina, - port ładowania USB, - paski odblaskowe – niezwykle {pomocn|przydatn)e po zmroku np. Podczas jazdy rowerem. Na szczególną uwagę zasługuje projekt rozmieszczenia kieszonek – w paskach z przodu jest specjalne miejsce na ukrycie karty miejskiej, a także schowane na plecach kieszenie na najcenniejsze przedmioty. Sam kształt plecaka, kieszeni w środku oraz ramiączek został tak zoptymalizowany, żeby jak najmniej obciążać plecy i kręgosłup. W dodatku pojemność plecaka Bobby Compact zadowoli nawet największych gadżeciarzy – spokojnie zmieszczą oni w środku laptopa do 14″, tablet do 9″, słuchawki, lustrzankę, ubrania i kosmetyki. Plecak Bobby Compact to idealna opcja dla podróżników korzystających z komunikacji miejskiej czy poruszające się w tłumie.Wymiary:Szerokość: 30 cm,Wysokość: 40 cm,Głębokość: 16 cm,Pojemność: 11 litrów,Waga: 820 gram. W plecaku Bobby Compact zmieści się laptopa do 14 “i tablet do 9″. Komora na laptopa: 25 cm x 29-36 cm x 3 cm (szerokość x wysokość x głębokość) Komora na tablet: 210 mm x 225 mm Ze względu na ograniczoną ilość zapasów nie zawiera mini-torby i pokrowca przeciwdeszczowego.
 • Producent XD Design 
 • Rodzaj plecak 
 • Kolor czarny 
 • Rozmiar 14 "
Powiązania gamingowe:  Torby na laptopa 14 cala - Ranking TOP10 toreb na laptopa 14 cala

6 ★  Antykradzieżowy plecak laptop tablet bobby compact xd-p705.655 - kamuflaż niebieski marki Xddesign

Antykradzieżowy plecak laptop tablet bobby compact xd-p705.655 - kamuflaż niebieski marki Xddesign Najniższa Cena Online Plecak anktykradzieżowy Bobby Compact – pierwszy plecak antywłamaniowy producenta XD Design.Baczne obserwowanie otoczenia to często za mało, żeby uchronić się przed złodziejami, którzy szczególnie atakują w zatłoczonych miejscach takich jak galerie handlowe, muzea czy komunikacja miejska. Z myślą o zabezpieczeniu swoich rzeczy XD Design stworzyło specjalny plecak, który ma uniemożliwić złodziejom działanie, nawet w tłumie. marka skupił się na 3 elementach, które należy usprawnić w stosunku do zwykłego plecaka – Bobby został więc zaopatrzony w: - ukryty zamek, - miły w dotyku materiał odporny na przecięcia, - oraz sekretne kieszonki, niewykrywalne dla osoby trzeciej. Plecak Bobby Compact proponuje szczególnie niebanalny design i bogate wyposażenie takie jak: - wodoodporna tkanina, - port ładowania USB, - paski odblaskowe – bardzo {pomocn|przydatn)e po zmroku np. Podczas jazdy rowerem. Na szczególną uwagę zasługuje projekt rozmieszczenia kieszonek – w paskach z przodu jest specjalne miejsce na ukrycie karty miejskiej, a także schowane na plecach kieszenie na najcenniejsze przedmioty. Sam kształt plecaka, kieszeni w środku oraz ramiączek został tak zoptymalizowany, żeby jak najmniej obciążać plecy i kręgosłup. W dodatku pojemność plecaka Bobby Compact zadowoli nawet największych gadżeciarzy – spokojnie zmieszczą oni w środku laptopa do 14″, tablet do 9″, słuchawki, lustrzankę, ubrania i kosmetyki. Plecak Bobby Compact to idealna opcja dla podróżników korzystających z komunikacji miejskiej czy poruszające się w tłumie.Wymiary:Szerokość: 30 cm,Wysokość: 40 cm,Głębokość: 16 cm,Pojemność: 11 litrów,Waga: 820 gram. W plecaku Bobby Compact zmieści się laptopa do 14 “i tablet do 9″. Komora na laptopa: 25 cm x 29-36 cm x 3 cm (szerokość x wysokość x głębokość) Komora na tablet: 210 mm x 225 mm Ze względu na ograniczoną ilość zapasów nie zawiera mini-torby i pokrowca przeciwdeszczowego.
 • Producent XDDESIGN 
 • Rodzaj plecak 
 • Kolor niebieski 
 • Rozmiar 14 "

9 ★  XD DESIGN Bobby Compact Print plecak na laptop 14'' / tablet 9'' / Camouflage Green - Camouflage Green (8714612110249)

XD DESIGN Bobby Compact Print plecak na laptop 14'' / tablet 9'' / Camouflage Green - Camouflage Green (8714612110249) Najniższa Cena Online Plecak anktykradzieżowy Bobby Compact – pierwszy plecak antywłamaniowy marki XD Design.Baczne obserwowanie otoczenia to nieraz za niedużo, żeby uchronić się przed złodziejami, którzy wyjątkowo atakują w zatłoczonych miejscach takich jak galerie handlowe, muzea czy komunikacja miejska. Z myślą o zabezpieczeniu swoich rzeczy XD Design stworzyło specjalny plecak, który ma uniemożliwić złodziejom działanie, nawet w tłumie. producent skupił się na 3 elementach, które należy usprawnić w stosunku do zwykłego plecaka – Bobby został więc zaopatrzony w: - ukryty zamek, - przyjemny w dotyku materiał niepodatny na przecięcia, - oraz sekretne kieszonki, niewykrywalne dla osoby trzeciej. Plecak Bobby Compact proponuje nad wyraz interesujący design i bogate wyposażenie takie jak: - wodoodporna tkanina, - port ładowania USB, - paski odblaskowe – nad wyraz {pomocn|przydatn)e po zmroku np. Podczas jazdy rowerem. Na szczególną uwagę zasługuje projekt rozmieszczenia kieszonek – w paskach z przodu jest specjalne miejsce na ukrycie karty miejskiej, a także schowane na plecach kieszenie na najcenniejsze przedmioty. Sam kształt plecaka, kieszeni w środku oraz ramiączek został tak zoptymalizowany, żeby jak najmniej obciążać plecy i kręgosłup. W dodatku pojemność plecaka Bobby Compact zadowoli nawet największych gadżeciarzy – spokojnie zmieszczą oni w środku laptopa do 14″, tablet do 9″, słuchawki, lustrzankę, ubrania i kosmetyki. Plecak Bobby Compact to idealna opcja dla podróżników korzystających z komunikacji miejskiej czy poruszające się w tłumie.Wymiary:Szerokość: 30 cm,Wysokość: 40 cm,Głębokość: 16 cm,Pojemność: 11 litrów,Waga: 820 gram. W plecaku Bobby Compact zmieści się laptopa do 14 “i tablet do 9″. Komora na laptopa: 25 cm x 29-36 cm x 3 cm (szerokość x wysokość x głębokość) Komora na tablet: 210 mm x 225 mm Ze względu na ograniczoną ilość zapasów nie zawiera mini-torby i pokrowca przeciwdeszczowego.
 • Producent XD Design 
 • Rodzaj plecak 
 • Kolor szary 
 • Rozmiar 14 "
Powiązania gamingowe:  Pokrowce etui na laptopa 13 cali - Ranking TOP10 etui na laptopa 13 cali

Polecane zestawienia pokrowców, toreb i plecaków do laptopów:


Najtańsze plecaki na laptopa XD Design – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze plecaki na laptopa XD Design, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich plecaków na laptopa XD Design jest aktualizowany na bieżąco.

5 ★  bobby compact print plecak na laptop 14'' / tablet 9'' / zebra - zebra marki Xd design

bobby compact print plecak na laptop 14'' / tablet 9'' / zebra - zebra marki Xd design Najniższa Cena Online Plecak anktykradzieżowy Bobby Compact – pierwszy plecak antywłamaniowy producenta XD Design.Baczne obserwowanie otoczenia to nieraz za niewiele, by uchronić się przed złodziejami, którzy istotnie atakują w zatłoczonych miejscach takich jak galerie handlowe, muzea czy komunikacja miejska. Z myślą o zabezpieczeniu swych rzeczy XD Design stworzyło specjalny plecak, który ma uniemożliwić złodziejom działanie, nawet w tłumie. firma skupił się na 3 elementach, które należy usprawnić w stosunku do zwykłego plecaka – Bobby został więc zaopatrzony w: - ukryty zamek, - miły w dotyku materiał oporny na przecięcia, - oraz sekretne kieszonki, niewykrywalne dla osoby trzeciej. Plecak Bobby Compact oferuje wyjątkowo ciekawy design i bogate wyposażenie takie jak: - wodoodporna tkanina, - port ładowania USB, - paski odblaskowe – nad wyraz {pomocn|przydatn)e po zmroku np. Podczas jazdy rowerem. Na szczególną uwagę zasługuje projekt rozmieszczenia kieszonek – w paskach z przodu jest specjalne miejsce na ukrycie karty miejskiej, a także schowane na plecach kieszenie na najcenniejsze przedmioty. Sam kształt plecaka, kieszeni w środku oraz ramiączek został tak zoptymalizowany, żeby jak najmniej obciążać plecy i kręgosłup. W dodatku pojemność plecaka Bobby Compact zadowoli nawet największych gadżeciarzy – spokojnie zmieszczą oni w środku laptopa do 14″, tablet do 9″, słuchawki, lustrzankę, ubrania i kosmetyki. Plecak Bobby Compact to idealna opcja dla podróżników korzystających z komunikacji miejskiej czy poruszające się w tłumie.Wymiary:Szerokość: 30 cm,Wysokość: 40 cm,Głębokość: 16 cm,Pojemność: 11 litrów,Waga: 820 gram. W plecaku Bobby Compact zmieści się laptopa do 14 “i tablet do 9″. Komora na laptopa: 25 cm x 29-36 cm x 3 cm (szerokość x wysokość x głębokość) Komora na tablet: 210 mm x 225 mm Ze względu na ograniczoną ilość zapasów nie zawiera mini-torby i pokrowca przeciwdeszczowego.
 • Producent XD Design 
 • Rodzaj plecak 
 • Kolor czarny 
 • Rozmiar 14 "

6 ★  Antykradzieżowy plecak laptop tablet bobby compact xd-p705.655 - kamuflaż niebieski marki Xddesign

Antykradzieżowy plecak laptop tablet bobby compact xd-p705.655 - kamuflaż niebieski marki Xddesign Najniższa Cena Online Plecak anktykradzieżowy Bobby Compact – pierwszy plecak antywłamaniowy producenta XD Design.Baczne obserwowanie otoczenia to często za mało, żeby uchronić się przed złodziejami, którzy nad wyraz atakują w zatłoczonych miejscach takich jak galerie handlowe, muzea czy komunikacja miejska. Z myślą o zabezpieczeniu swoich rzeczy XD Design stworzyło specjalny plecak, który ma uniemożliwić złodziejom działanie, nawet w tłumie. producent skupił się na 3 elementach, które należy usprawnić w stosunku do zwykłego plecaka – Bobby został więc wyposażony w: - ukryty zamek, - błogi w dotyku materiał wytrzymały na przecięcia, - oraz sekretne kieszonki, niewykrywalne dla osoby trzeciej. Plecak Bobby Compact proponuje nad wyraz interesujący design i bogate wyposażenie takie jak: - wodoodporna dzianina, - port ładowania USB, - paski odblaskowe – szczególnie {pomocn|przydatn)e po zmroku np. Podczas jazdy rowerem. Na szczególną uwagę zasługuje projekt rozmieszczenia kieszonek – w paskach z przodu jest specjalne miejsce na ukrycie karty miejskiej, a także schowane na plecach kieszenie na najcenniejsze przedmioty. Sam kształt plecaka, kieszeni w środku oraz ramiączek został tak zoptymalizowany, żeby jak najmniej obciążać plecy i kręgosłup. W dodatku pojemność plecaka Bobby Compact zadowoli nawet największych gadżeciarzy – spokojnie zmieszczą oni w środku laptopa do 14″, tablet do 9″, słuchawki, lustrzankę, ubrania i kosmetyki. Plecak Bobby Compact to idealna opcja dla podróżników korzystających z komunikacji miejskiej czy poruszające się w tłumie.Wymiary:Szerokość: 30 cm,Wysokość: 40 cm,Głębokość: 16 cm,Pojemność: 11 litrów,Waga: 820 gram. W plecaku Bobby Compact zmieści się laptopa do 14 “i tablet do 9″. Komora na laptopa: 25 cm x 29-36 cm x 3 cm (szerokość x wysokość x głębokość) Komora na tablet: 210 mm x 225 mm Ze względu na ograniczoną ilość zapasów nie zawiera mini-torby i pokrowca przeciwdeszczowego.
 • Producent XDDESIGN 
 • Rodzaj plecak 
 • Kolor niebieski 
 • Rozmiar 14 "
Powiązania gamingowe:  Plecaki na laptopa Forvert - Ranking TOP10 plecaków na laptopa Forvert

7 ★  XD DESIGN Bobby Compact Print plecak na laptop 14'' / tablet 9'' / Camouflage Green - Camouflage Green (8714612110249)

XD DESIGN Bobby Compact Print plecak na laptop 14'' / tablet 9'' / Camouflage Green - Camouflage Green (8714612110249) Najniższa Cena Online Plecak anktykradzieżowy Bobby Compact – pierwszy plecak antywłamaniowy producenta XD Design.Baczne obserwowanie otoczenia to nieraz za mało, aby uchronić się przed złodziejami, którzy wyjątkowo atakują w zatłoczonych miejscach takich jak galerie handlowe, muzea czy komunikacja miejska. Z myślą o zabezpieczeniu swoich rzeczy XD Design stworzyło specjalny plecak, który ma uniemożliwić złodziejom działanie, nawet w tłumie. producent skupił się na 3 elementach, które należy usprawnić w stosunku do zwykłego plecaka – Bobby został więc zaopatrzony w: - ukryty zamek, - miły w dotyku materiał wytrzymały na przecięcia, - oraz sekretne kieszonki, niewykrywalne dla osoby trzeciej. Plecak Bobby Compact proponuje nad wyraz niebanalny design i bogate wyposażenie takie jak: - wodoodporna tkanina, - port ładowania USB, - paski odblaskowe – niezwykle {pomocn|przydatn)e po zmroku np. Podczas jazdy rowerem. Na szczególną uwagę zasługuje projekt rozmieszczenia kieszonek – w paskach z przodu jest specjalne miejsce na ukrycie karty miejskiej, a także schowane na plecach kieszenie na najcenniejsze przedmioty. Sam kształt plecaka, kieszeni w środku oraz ramiączek został tak zoptymalizowany, żeby jak najmniej obciążać plecy i kręgosłup. W dodatku pojemność plecaka Bobby Compact zadowoli nawet największych gadżeciarzy – spokojnie zmieszczą oni w środku laptopa do 14″, tablet do 9″, słuchawki, lustrzankę, ubrania i kosmetyki. Plecak Bobby Compact to idealna opcja dla podróżników korzystających z komunikacji miejskiej czy poruszające się w tłumie.Wymiary:Szerokość: 30 cm,Wysokość: 40 cm,Głębokość: 16 cm,Pojemność: 11 litrów,Waga: 820 gram. W plecaku Bobby Compact zmieści się laptopa do 14 “i tablet do 9″. Komora na laptopa: 25 cm x 29-36 cm x 3 cm (szerokość x wysokość x głębokość) Komora na tablet: 210 mm x 225 mm Ze względu na ograniczoną ilość zapasów nie zawiera mini-torby i pokrowca przeciwdeszczowego.
 • Producent XD Design 
 • Rodzaj plecak 
 • Kolor szary 
 • Rozmiar 14 "

Polecane zestawienia pokrowców, toreb i plecaków do laptopów:


Podsumowanie, czyli Jakie plecaki na laptopa XD Design najlepsze?

Najlepsze plecaki na laptopa XD Design w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze plecaki na laptopa XD Design w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia pokrowców, toreb i plecaków do laptopów:


Rekomendowane plecaki na laptopa – Zestawienie styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji plecaków na laptopa XD Design nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych plecaków na laptopa.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *