Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Plecaki torby pokrowce na laptopa

Plecaki na laptopa McKlein – Ranking TOP10 plecaków na laptopa McKlein

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych plecaków na laptopa McKlein. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych plecaków na laptopa McKlein,
 • TOP10 najtańszych plecaków na laptopa McKlein,
 • TOP5 innych rekomendowanych plecaków na laptopa.

Jakie plecaki na laptopa McKlein najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane plecaki na laptopa McKlein, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking plecaków na laptopa McKlein, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Skórzany plecak męski na laptopa McKlein South Shore czarny

Skórzany plecak męski na laptopa McKlein South Shore czarny Najniższa Cena Online Plecak męski skórzany na laptopa 17" brązowy, South Shore Przestronny, 17" - calowy plecak został zaprojektowany do transportu wszelkiego czego Ci potrzeba. Plecak komfortowy górny uchwyt do noszenia, a długi suwak łatwy dostęp do Twoich rzeczy. Główna komora, zapinana na pionowy zamek jest rewelacyjna do przechowywania ubrań. Niewiele znacząca górna kieszeń na zamek błyskawiczny ułatwia dostęp do kluczy i innych znikomych akcesoriów. Dolna kieszeń jest idealna do przechowywania butów. W pełni wyściełane wnętrze ze skórzanym wykończeniem i metalicznymi klamrami. Tylna komora wewnętrzna gromadzi kieszeń na notebooka i tablet o przekątnej 17",, a także organizer na akcesoria biznesowe, spokojnie zmieścisz w nim biwuary skórzane. Dodatkowa kieszeń na zamek pomaga chronić ważne rzeczy. Dzięki skórzanym wyściełanym paskom z siatką utrzymasz wygodę na plecach. Plecak możesz dodatkowo zamocować na stelażu w walizce za pomocą specjalnego mocowania "piggyback". rozmiary plecaka: 31,5 x 16 x 46 cm wymiary przegrody na komputer: 26 x 3 x 36 cm (Panoramiczne notebooky 17" zmieszczą się, tylko do podanych wymiarów) Waga: 1,36 kg Zamieszczone zdjęcia są poglądowe. Faktura skóry kolor mogą się w rzeczywistości nieznacznie różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
 • Producent Mcklein 
 • Rodzaj plecak 
 • Kolor czarny 

2 ★  Skórzany plecak męski na laptopa McKlein South Shore brązowy, kolor brązowy

Skórzany plecak męski na laptopa McKlein South Shore brązowy, kolor brązowy Najniższa Cena Online Plecak męski skórzany na laptopa 17" brązowy, South Shore Przestronny, 17" - calowy plecak został zaprojektowany do transportu wszelkiego czego potrzebujesz. Plecak komfortowy górny uchwyt do noszenia, a długi suwak przystępny dostęp do Twoich rzeczy. Główna komora, zapinana na pionowy zamek jest doskonała do przechowywania ciuchów. Minimalna górna kieszeń na zamek błyskawiczny usprawnia dostęp do kluczy i innych niepokaźnych akcesoriów. Dolna kieszeń jest wspaniała do przechowywania butów. W pełni wyściełane wnętrze ze skórzanym wykończeniem i metalicznymi klamrami. Tylna komora wewnętrzna posiada kieszeń na notebooka i tablet o przekątnej 17", i organizer na akcesoria biznesowe, spokojnie zmieścisz w nim biwuary skórzane. Dodatkowa kieszeń na zamek pomaga bronić ważne rzeczy. Dzięki skórzanym wyściełanym paskom z siatką utrzymasz wygodę na plecach. Plecak możesz dodatkowo zamocować na stelażu w walizce przy pomocy specjalnego mocowania "piggyback". rozmiary plecaka: 31,5 x 16 x 46 cm wymiary przegrody na komputer: 26 x 3 x 36 cm (Panoramiczne laptopy 17" zmieszczą się, tylko do przekazanych rozmiarów) Waga: 1,36 kg Zamieszczone zdjęcia są poglądowe. Faktura skóry kolor mogą się w rzeczywistości nieznacznie różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
 • Producent Mcklein 
 • Rodzaj plecak 
 • Kolor brązowy 
Powiązania gamingowe:  Torby na laptopa 15.6 cala damskie - Ranking TOP10 toreb na laptopa 15.6 cala damskich

4 ★  Mcklein Plecak lincoln park 15.6 cali czarny (0642154416551)

Mcklein Plecak lincoln park 15.6 cali czarny (0642154416551) Najniższa Cena Online Męski plecak podróżny i torba na ramię - 2w1. Ten plecak to wariacja na temat torby męskiej na laptopa. Jeśli chcesz się wyznaczyć, pozostając wierny klasyce, ten plecak będzie doskonałym wyborem. Stuprocentowa włoska skóra, skrupulatność wykończenia, gruba podszycie i rozmiar, mogący pomieścić notebooka o wymiarach nawet do 15,6"- plecak Lincoln Park gromadzi w sobie wszystkie te właściwości. Jego ramiona zostały na dodatek usztywnione i wypełnione miękkim materiałem, które widocznie ulepsza komfort noszenia i użytkowania plecaka. Ramiona nie wżynają się w ręce, nawet wtedy, gdy plecak jest nad wyraz ciężki. Jego niepowtarzalna konstrukcja wewnętrzna umożliwia jednoczesne przechowywanie laptopa, dokumentów i niedużych przedmiotów, które umieszczone w specjalnych, spinanych na zamek błyskawiczny przegródkach, nigdy nie zmienią swojego położenia, nawet w trakcie biegu. Niewątpliwym atutem plecaka jest nowoczesny system 2w1. Pozwala on na odpięcie ramion, dzięki temu otrzymujemy elegancką torbę z paskiem na ramię, który nie zsuwa się i ma możliwość regulacji długości. Jest to propozycja perfekcyjna dla wszystkim, ceniących podróże biznesmenów. Plecak skórzany i torba na laptopa – nabywając jeden przedmiot, otrzymujesz aż dwie rzeczy. Możliwość użytkowania zarówno jako torby na ramię jak i plecaka dla odciążenia kręgosłupa....
 • Producent McKlein 
 • Rodzaj plecak 
 • Kolor czarny 
 • Rozmiar 15.6 "
Powiązania gamingowe:  Białe Torby na laptopa - Ranking TOP10 białych toreb na laptopa

Polecane zestawienia pokrowców, toreb i plecaków do laptopów:


Najtańsze plecaki na laptopa McKlein – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze plecaki na laptopa McKlein, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich plecaków na laptopa McKlein jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Skórzany plecak męski na laptopa McKlein South Shore czarny

Skórzany plecak męski na laptopa McKlein South Shore czarny Najniższa Cena Online Plecak męski skórzany na notebooka 17" brązowy, South Shore Przestronny, 17" - calowy plecak został zaprojektowany do transportu wszystkiego czego Ci potrzeba. Plecak wygodny górny uchwyt do noszenia, a długi suwak przystępny dostęp do Twoich rzeczy. Główna komora, spinana na pionowy zamek jest rewelacyjna do przechowywania ciuchów. Niewiele znacząca górna kieszeń na zamek błyskawiczny usprawnia dostęp do kluczy i innych małych akcesoriów. Dolna kieszeń jest genialna do przechowywania butów. W pełni wyściełane wnętrze ze skórzanym wykończeniem i metalicznymi klamrami. Tylna komora wewnętrzna posiada kieszeń na notebooka i tablet o przekątnej 17",, a także organizer na akcesoria biznesowe, spokojnie zmieścisz w nim biwuary skórzane. Dodatkowa kieszeń na zamek pomaga chronić ważne rzeczy. Dzięki skórzanym wyściełanym paskom z siatką utrzymasz wygodę na plecach. Plecak możesz na dodatek zamocować na stelażu w walizce przy pomocy specjalnego mocowania "piggyback". wymiary plecaka: 31,5 x 16 x 46 cm wymiary przegrody na komputer: 26 x 3 x 36 cm (Panoramiczne notebooky 17" zmieszczą się, tylko do przekazanych rozmiarów) Waga: 1,36 kg Zamieszczone fotografie są poglądowe. Faktura skóry kolor mogą się w rzeczywistości nieznacznie różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
 • Producent Mcklein 
 • Rodzaj plecak 
 • Kolor czarny 

2 ★  Skórzany plecak męski na laptopa McKlein South Shore brązowy, kolor brązowy

Skórzany plecak męski na laptopa McKlein South Shore brązowy, kolor brązowy Najniższa Cena Online Plecak męski skórzany na notebooka 17" brązowy, South Shore Przestronny, 17" - calowy plecak został zaprojektowany do transportu wszelkiego czego Ci trzeba. Plecak wygodny górny uchwyt do noszenia, a długi zamek przystępny dostęp do Twoich rzeczy. Główna komora, zapinana na pionowy zamek jest nieprzeciętna do przechowywania ubrań. Minimalna górna kieszeń na zamek błyskawiczny upraszcza dostęp do kluczy i innych małych akcesoriów. Dolna kieszeń jest wspaniała do przechowywania butów. W pełni wyściełane wnętrze ze skórzanym wykończeniem i metalicznymi klamrami. Tylna komora wewnętrzna zawiera kieszeń na laptopa i tablet o przekątnej 17",, a także organizer na akcesoria biznesowe, spokojnie zmieścisz w nim biwuary skórzane. Dodatkowa kieszeń na zamek pomaga chronić ważne rzeczy. Dzięki skórzanym wyściełanym paskom z siatką utrzymasz wygodę na plecach. Plecak możesz również zamocować na stelażu w walizce za pomocą specjalnego mocowania "piggyback". rozmiary plecaka: 31,5 x 16 x 46 cm wymiary przegrody na komputer: 26 x 3 x 36 cm (Panoramiczne laptopy 17" zmieszczą się, tylko do podanych rozmiarów) Waga: 1,36 kg Zamieszczone zdjęcia są poglądowe. Faktura skóry odcień mogą się w rzeczywistości nieznacznie różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
 • Producent Mcklein 
 • Rodzaj plecak 
 • Kolor brązowy 
Powiązania gamingowe:  Torby na laptopa Lexon - Ranking TOP10 toreb na laptopa Lexon

4 ★  Mcklein Plecak lincoln park 15.6 cali czarny (0642154416551)

Mcklein Plecak lincoln park 15.6 cali czarny (0642154416551) Najniższa Cena Online Męski plecak podróżny i torba na ramię - 2w1. Ten plecak to wariacja na temat torby męskiej na laptopa. Jeśli chcesz się wskazać, pozostając wierny klasyce, ten plecak będzie wyśmienitym wyborem. Stuprocentowa włoska skóra, skrupulatność wykończenia, gruba podszewka i rozmiar, mogący pomieścić notebooka o rozmiarach choćby do 15,6"- plecak Lincoln Park zawiera w sobie wszystkie te cechy. Jego ramiona zostały ponadto usztywnione i wypełnione miękkim tworzywem, które wyraźnie udoskonala komfort noszenia i używania plecaka. Ramiona nie wżynają się w ręce, nawet wtedy, gdy plecak jest niezwykle ciężki. Jego unikalna konstrukcja wewnętrzna zezwala na jednoczesne przechowywanie laptopa, dokumentów i znikomych przedmiotów, które umieszczone w specjalnych, zapinanych na zamek błyskawiczny przegródkach, nigdy nie zmienią swego położenia, nawet podczas biegu. Niewątpliwym atutem plecaka jest progresywny system 2w1. Pozwala on na odpięcie ramion, dzięki temu otrzymujemy elegancką torbę z paskiem na ramię, który nie zsuwa się i ma możliwość regulacji długości. Jest to sugestia świetna dla wszystkim, lubiących podróże biznesmenów. Plecak skórzany i torba na laptopa – kupując jeden przedmiot, otrzymujesz aż dwie rzeczy. Możliwość użytkowania zarówno jako torby na ramię jak i plecaka dla odciążenia kręgosłupa....
 • Producent McKlein 
 • Rodzaj plecak 
 • Kolor czarny 
 • Rozmiar 15.6 "

Polecane zestawienia pokrowców, toreb i plecaków do laptopów:


Podsumowanie, czyli Jakie plecaki na laptopa McKlein najlepsze?

Najlepsze plecaki na laptopa McKlein w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze plecaki na laptopa McKlein w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia pokrowców, toreb i plecaków do laptopów:


Dobre plecaki na laptopa – Zestawienie wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji plecaków na laptopa McKlein nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych plecaków na laptopa.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *