Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Plecaki torby pokrowce na laptopa

Plecaki na laptopa Helly Hansen – Ranking TOP10 plecaków na laptopa Helly Hansen

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych plecaków na laptopa Helly Hansen. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych plecaków na laptopa Helly Hansen,
 • TOP10 najtańszych plecaków na laptopa Helly Hansen,
 • TOP5 innych rekomendowanych plecaków na laptopa.

Jakie plecaki na laptopa Helly Hansen najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane plecaki na laptopa Helly Hansen, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking plecaków na laptopa Helly Hansen, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  stockholm stockholm plecak 50 cm komora na laptopa evening blu marki Helly hansen

stockholm stockholm plecak 50 cm komora na laptopa evening blu marki Helly hansen Najniższa Cena Online Pojemny i funkcjonalny plecak od Helly Hansen tworzony z wytrzymałego, wodoodpornego materiału. Plecak zamyka się za pomocą roll-topu i zamknięcia na wtyczkę, oferuje dużo miejsca do przechowywania dzięki obszernej komorze głównej i ma oddzielną przegrodę na laptopa i inne boczne przegrody na wszystko, czego potrzebujesz do codziennego wykorzystania. Regulowane, wyściełane paski na ramiona i pas piersiowy powodują, że jest komfortowy w noszeniu. Doskonałe na drogę do pracy lub na kolejny wypad na miasto.
 • Producent Helly Hansen 
 • Rodzaj plecak 
Powiązania gamingowe:  Torby na laptopa Strellson - Ranking TOP10 toreb na laptopa Strellson

6 ★  Helly Hansen Vika Backpack, niebieski 2022 Plecaki na laptop (7040056863764)

Helly Hansen Vika Backpack, niebieski 2022 Plecaki na laptop (7040056863764) Najniższa Cena Online wariant: Daypack, Plecak na laptop; Główne dane: Przeznaczenie: czas wolny; typ stelaża: bez systemu wsparcia pleców; pojemność: objętość plecaka: 23 l; wymiary: wymiary w cm (wys. X szer. X gł.): 49 x 29 x 16; Materiał: Opis materiału: 100 % nylon; Plecak: 630D Nylon Cordura Ht z powłoką DWR i PU z tyłu; Pas: Zintegrowany pas piersiowy: regulowana wysokość, dostosowywana szerokość; Pas na klatkę piersiową: tak; Kieszenie i przegrody: Kieszenie zewnętrzne: 1 kieszeń przednia, 1 boczna kieszeń z elastycznej siatki; dostosowanie do laptopa/tabletu: pojemność: 1x laptop lub tablet; cechy: wyściełany; Zamknięcie: Pozycja zamykająca: od góry (Toploader), boczne; wariant zamykania: haki, zamek błyskawiczny; Waga: Waga plecaka: 1030 g; detale: odporne na warunki atmosferyczne zamknięcie roll-top z aluminiowymi haczykami zamykającymi, Dostęp do komory głównej przez roll-top albo poprzez oddzielną boczną klapę dostępową, regulowane, wyściełane paski na ramiona, Zamki bezzwłoczne YKK
 • Producent Helly Hansen 
 • Rodzaj plecak 
 • Kolor niebieski 
Powiązania gamingowe:  Skórzane Walizki na laptopa - Ranking TOP10 skórzanych walizek na laptopa

Polecane zestawienia pokrowców, toreb i plecaków do laptopów:


Najtańsze plecaki na laptopa Helly Hansen – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze plecaki na laptopa Helly Hansen, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich plecaków na laptopa Helly Hansen jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Helly Hansen Vika Backpack, niebieski 2022 Plecaki na laptop (7040056863764)

Helly Hansen Vika Backpack, niebieski 2022 Plecaki na laptop (7040056863764) Najniższa Cena Online rodzaj: Daypack, Plecak na notebook; Główne dane: Przeznaczenie: czas wolny; wariant stelaża: bez systemu wsparcia pleców; objętość: pojemność plecaka: 23 l; rozmiary: wymiary w cm (wys. X szer. X gł.): 49 x 29 x 16; Materiał: Opis materiału: 100 % nylon; Plecak: 630D Nylon Cordura Ht z powłoką DWR i PU z tyłu; Pas: Zintegrowany pas piersiowy: regulowana wysokość, regulowana szerokość; Pas na klatkę piersiową: tak; Kieszenie i przegrody: Kieszenie zewnętrzne: 1 kieszeń przednia, 1 boczna kieszeń z elastycznej siatki; dopasowanie do laptopa/tabletu: objętość: 1x notebook lub tablet; cechy: wyściełany; Zamknięcie: Pozycja zamykająca: od góry (Toploader), boczne; rodzaj zamykania: haki, zamek; Waga: Waga plecaka: 1030 g; szczegóły: wytrzymałe na warunki atmosferyczne zamknięcie roll-top z aluminiowymi haczykami zamykającymi, Dostęp do komory głównej przez roll-top albo poprzez oddzielną boczną klapę dostępową, regulowane, wyściełane paski na ramiona, Zamki niezwłoczne YKK
 • Producent Helly Hansen 
 • Rodzaj plecak 
 • Kolor niebieski 
Powiązania gamingowe:  Plecaki na laptopa American Tourister - Ranking TOP10 plecaków na laptopa American Tourister

Polecane zestawienia pokrowców, toreb i plecaków do laptopów:


Podsumowanie, czyli Jakie plecaki na laptopa Helly Hansen najlepsze?

Najlepsze plecaki na laptopa Helly Hansen w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze plecaki na laptopa Helly Hansen w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia pokrowców, toreb i plecaków do laptopów:


Dobre plecaki na laptopa – Ranking wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji plecaków na laptopa Helly Hansen nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych plecaków na laptopa.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *