Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Plecaki torby pokrowce na laptopa

Plecaki na laptopa do 1000 zł – Ranking TOP10 plecaków na laptopa do 1000 zł

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych plecaków na laptopa do 1000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na marzec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych plecaków na laptopa do 1000 zł,
 • TOP10 najtańszych plecaków na laptopa do 1000 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych plecaków na laptopa.

Jakie plecaki na laptopa do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking na marzec 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane plecaki na laptopa do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking plecaków na laptopa do 1000 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Aunts & Uncles Japonia Osaka Plecak 43 cm przegroda na laptopa storm (4250394963672)

Aunts & Uncles Japonia Osaka Plecak 43 cm przegroda na laptopa storm (4250394963672) Najniższa Cena Online Ten plecak od Aunts & uncles oferuje niezwykłą liczba miejsca do przechowywania. Ma dużą przestronną komorę główną, w której można bezpiecznie przechowywać dokumenty A4, telefon komórkowy i laptop. jeszcze kieszonki na długopisy i uchwyt na klucze. Aplikacje ze skrzyżowanych skór powodują, że plecak wygląda klasycznie i nowocześnie.
 • Producent Aunts & Uncles 
 • Rodzaj plecak 
Powiązania gamingowe:  Plecaki na laptopa do 400 zł - Ranking TOP10 plecaków na laptopa do 400 zł

Polecane zestawienia pokrowców, toreb i plecaków do laptopów:


Najtańsze plecaki na laptopa do 1000 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze plecaki na laptopa do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich plecaków na laptopa do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

7 ★  skórzany plecak męski na laptopa mcklein south shore brązowy, kolor brązowy

skórzany plecak męski na laptopa mcklein south shore brązowy, kolor brązowy Najniższa Cena Online Plecak męski skórzany na laptopa 17" brązowy, South Shore Przestronny, 17" - calowy plecak został zaprojektowany do transportu wszystkiego czego Ci potrzeba. Plecak wygodny górny uchwyt do noszenia, a długi zamek błyskawiczny prosty dostęp do Twoich rzeczy. Główna komora, zapinana na pionowy zamek jest nadzwyczajna do przechowywania ubrań. Drobna górna kieszeń na zamek błyskawiczny upraszcza dostęp do kluczy i innych małych akcesoriów. Dolna kieszeń jest znakomita do przechowywania butów.W pełni wyściełane wnętrze ze skórzanym wykończeniem i srebrnymi klamrami. Tylna komora wewnętrzna zawiera kieszeń na laptopa i tablet o przekątnej 17", i organizer na akcesoria biznesowe, spokojnie zmieścisz w nim biwuary skórzane. Dodatkowa kieszeń na zamek pomaga bronić ważne rzeczy.Dzięki skórzanym wyściełanym paskom z siatką utrzymasz wygodę na plecach. Plecak możesz też zamocować na stelażu w walizce za pomocą specjalnego mocowania "piggyback". Rozmiary plecaka: 31,5 x 16 x 46 cm rozmiary przegrody na komputer: 26 x 3 x 36 cm (Panoramiczne laptopy 17" zmieszczą się, tylko do podanych wymiarów) Waga: 1,36 kg Zamieszczone fotografie są poglądowe. Faktura skóry kolor mogą się w rzeczywistości nieznacznie różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
 • Producent Mcklein 
 • Rodzaj plecak 
 • Kolor brązowy 

8 ★  Mcklein Skórzany plecak męski na laptopa logan czarny (0642154190826)

Mcklein Skórzany plecak męski na laptopa logan czarny (0642154190826) Najniższa Cena Online Plecak skórzany na notebooka 17" z wyjściem na przewód, czarny Logan Skórzany plecak miejski jest wyśmienity do bezpiecznego przechowywania laptopa do 17" i tabletu. Twój telefon i klucze możesz przechowywać w przedniej kieszeni na zamek. Przechowuj dopełniające przedmioty w przedniej kieszeni z klapką i organizerem na akcesoria.Boczne kieszenie będą idealne do przechowywania butelki cieplne lub parasola. W pełni wyściełane wnętrze z komorą na laptopa i kieszenią na tablet.Wewnętrzna boczna kieszeń z siatki z zewnętrznym gniazdem na kabel dostępowy do przenoszenia ładowarki do telefonu.Skórzane paski plecaka są wyściełane siatką dla pokaźniejszego komfortu noszenia. Plecak możesz też zamontować na stelaż walizki, odtąd podróż będzie jeszcze bardziej wygodniejsza. Rozmiary plecaka: 34 x 12,5 x 43 cm wymiary przegrody na komputer: 31 x 3 x 42 cm (Panoramiczne laptopy 17" zmieszczą się, tylko do przekazanych rozmiarów) Waga: 1,36 kg Zamieszczone fotografie są poglądowe. Faktura skóry odcień mogą się w rzeczywistości nieznacznie różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
 • Producent Mcklein 
 • Rodzaj plecak 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Fioletowe Plecaki na laptopa - Ranking TOP10 fioletowych plecaków na laptopa

9 ★  skórzany plecak męski na laptopa mcklein south shore czarny

skórzany plecak męski na laptopa mcklein south shore czarny Najniższa Cena Online Plecak męski skórzany na notebooka 17" brązowy, South Shore Przestronny, 17" - calowy plecak został zaprojektowany do transportu wszelkiego czego potrzebujesz. Plecak wygodny górny uchwyt do noszenia, a długi suwak nieskomplikowany dostęp do Twoich rzeczy. Główna komora, zapinana na pionowy zamek jest nieprzeciętna do przechowywania ubrań. Niewielka górna kieszeń na suwak ułatwia dostęp do kluczy i innych śladowych akcesoriów. Dolna kieszeń jest idealna do przechowywania butów.W pełni wyściełane wnętrze ze skórzanym wykończeniem i metalicznymi klamrami. Tylna komora wewnętrzna gromadzi kieszeń na notebooka i tablet o przekątnej 17", i organizer na akcesoria biznesowe, spokojnie zmieścisz w nim biwuary skórzane. Dodatkowa kieszeń na zamek pomaga bronić ważne rzeczy.Dzięki skórzanym wyściełanym paskom z siatką utrzymasz wygodę na plecach. Plecak możesz w dodatku zamocować na stelażu w walizce za pomocą specjalnego mocowania "piggyback". Rozmiary plecaka: 31,5 x 16 x 46 cm rozmiary przegrody na komputer: 26 x 3 x 36 cm (Panoramiczne laptopy 17" zmieszczą się, tylko do przekazanych rozmiarów) Waga: 1,36 kg Zamieszczone fotografie są poglądowe. Faktura skóry kolor mogą się w rzeczywistości nieznacznie różnić od tych pokazanych na zdjęciu.
 • Producent Mcklein 
 • Rodzaj plecak 
 • Kolor czarny 

Polecane zestawienia pokrowców, toreb i plecaków do laptopów:


Podsumowanie, czyli Jakie plecaki na laptopa do 1000 zł najlepsze?

Najlepsze plecaki na laptopa do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze plecaki na laptopa do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia pokrowców, toreb i plecaków do laptopów:


Dobre plecaki na laptopa – TOP5 marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji plecaków na laptopa do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych plecaków na laptopa.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *