Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Okulary Virtual Reality

Okulary VR do 5000 zł – Ranking TOP10 gogli VR do 5000 zł

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gogli VR do 5000 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gogli VR do 5000 zł,
 • TOP10 najtańszych gogli VR do 5000 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych okularów gogli VR.

Jakie okulary VR do 5000 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane okulary VR do 5000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gogli VR do 5000 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Gogle vr vive pro 99hanw017-00 marki Htc

Gogle vr vive pro 99hanw017-00 marki Htc Najniższa Cena Online Gogle Vive Pro VR 99HANW017-00 VR DLA PROFESJONALISTÓW VIVE Pro to łatwy do wdrożenia system VR, który jest dobrany do potrzeb najistotniej wymagających użytkowników wirtualnej rzeczywistości. Adaptuje się do potrzeb Twojej marki i gwarantuje użytkownikom szerokie spektrum funkcjonalności. Od prezentacji po współpracę i interakcje z innymi użytkownikami, w tym rozbudowane projekty dla wielu odbiorców. VIVE Pro zapewnia najwyższą jakość obrazu, znakomitą czystość dźwięku i najmocniej wciągające wrażenia VR. DŹWIĘK PRZESTRZENNY 3D I REDUKCJA SZUMÓW W słuchawkach z dokumentem Hi-Res Audio zastosowano procesor dźwięku przestrzennego 3D. Zintegrowany wzmacniacz gwarantuje realistyczny dźwięk o powiększonej głośności. Co więcej, system redukcji szumów likwiduje hałasy dochodzące z otoczenia, zapewniając niezapomniane wrażenia i niczym niezakłócone brzmienie. MODUŁOWE ŚLEDZENIE Urządzenie zezwala na tworzenie wirtualnych przestrzeni roboczych o maksymalnych rozmiarach 10 x 10 metrów z możliwością luźnego poruszania się po nich nawet kilku użytkownikom jednocześnie. SteamVR 2.0, łączy się z aż czterema stacjami bazowymi, w celu śledzenia obszernych obszarów z skrupulatnością poniżej milimetra i bez zjawiska okluzji. WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ VIVE Pro wyekwipowany jest w dwa wyświetlacze o łącznej rozdzielczości 2880 x 1600 pikseli, dzięki czemu grafika, tekst i tekstury są krystaliczne, krystaliczne i uderzająco wyraźne. Tym samym uzyskujesz najwyższą jakość obrazu nawet w najistotniej wymagających środowiskach. ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O KOMFORCIE VIVE Pro został zaprojektowany tak, żeby zoptymalizować ergonomię, zapewniając jeszcze pokaźniejszą wygodę i elastyczność, nawet podczas wielu godzin używania. Dzięki równomiernemu rozkładowi ciężaru urządzenia i prosto konfigurowalnej konstrukcji, VIVE Pro bez trudu dopasowuje się do każdego wymiaru głowy i zezwala na korzystanie bez konieczności zdejmowania okularów. Z CHAPERONE MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE Zintegrowany system bezpieczeństwa Chaperone ostrzeże Cię, gdy w przestrzeni, w której używasz VIVE zbliżasz się do obiektów fizycznych. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie, pozostając w świecie wirtualnej rzeczywistości.
 • Producent HTC 

2 ★  vr vive cosmos elite marki Htc

vr vive cosmos elite marki Htc Najniższa Cena Online Okulary Cosmos Elite Google VRFunkcje: Żyroskop Akcelerometr wymagania sprzętowe: Intel Core i5-4590, AMD FX 8350 lub ekwiwalent NVIDIA GeForce GTX 970 4GB, AMD Radeon R9 290 4GB lub ekwiwalent 4 GB RAM lub więcej DisplayPort 1.2 1x USB 3.0 Windows 10 rozmiary: Akcesoria w komplecie: kabel USB 3.0 przewód DisplayPort Ściereczka Stacja bazowa VIVE x 2 Zasilacz do stacji bazowych VIVE x 2 zestaw montażowy x 2 Zasilacz do kontrolera VIVE x 2 Kontroler x 2 Adapter Mini DP - DP Konwerter Zasilacz do konwertera Pozostałe parametry:...
 • Producent HTC 
Powiązania gamingowe:  Okulary VR MP Michael Phelps - Ranking TOP10 gogli VR MP Michael Phelps

5 ★  Oculus Quest 2 256GB, 301-00351-02

Oculus Quest 2 256GB, 301-00351-02 Najniższa Cena Online Gogle VR Oculus Quest 2 Wirtualny świat na wyciągnięcie dłoni Zabawa bez ograniczeń Quest 2 to całkowicie bezprzewodowy komplet VR, z którym możesz bawić się i grać tak, jak lubisz. Procesor Qualcomm Snapdragon XR2 Platform gwarantuje płynne działanie w trakcie wymagających zadań i jest wspomagany przez 6 GB pamięci RAM. lepsze kontrolery bezprzewodowe Oculus Touch pozwalają zapanować nad sytuacją w VR. W kontraście do poprzedniej wersji, Quest 2 posiada 50% więcej pikseli i płynniejszą grafikę. Rozdzielczość 1832x1920 pikseli na oko oznacza jeszcze lepszą widoczność i szczegółowość wyświetlanych scen. Słuchaj, udostępniaj, spotykaj się wbudowane głośniki 3D emitują dźwięk kinowej jakości, z którym bez przeszkód skoncentrujesz się na walce, zlokalizujesz przeciwnika, zanurzysz się w wirtualnym świecie gry. W tak niesamowitą podróż możesz też znajomych - możliwe jest transmitowanie obrazu bezpośrednio do kompatybilnego telewizora lub aplikacji Oculus. Graj ze znajomymi, bierz udział w wirtualnych koncertach, twórz społeczności VR z Quest 2. Pełny komplet W pudełku znajduje się wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć rozgrywkę. Do Gogli VR dołączono dwa kontrolery dotykowe oraz dwie baterie do ich zasilenia. Uzyskaj większy komfort z wkładką dystansującą i uzyskaj wspaniałe dobranie gogli. Kiedy nadejdzie czas na przerwę, naładujesz Oculus Quest 2 przy pomocy załączonego zasilacza i kabla.
 • Producent Oculus 

6 ★  Htc vive pro 2 (4718487719167)

Htc vive pro 2 (4718487719167) Najniższa Cena Online VIVE Pro 2 to wyjątkowo precyzyjny, fachowy system PC-VR zaprojektowany, by oferować najkorzystniejsze możliwości wirtualnej rzeczywistości. Rozdzielczość 5K, komfort korzystania, submilimetrowa precyzja śledzenia i postępowe akcesoria.Wysoka częstotliwość odświeżaniazwiększ widocznie komfort oglądania fotorealistycznej grafiki dzięki odświeżaniu 120Hz. znaczne pole widzeniaszerokie pole widzenia 120°, dostosowane do naturalnych możliwości ludzkiego oka, pozwala zobaczyć istotnie więcej. Najwyższa jasność i wierność odtwarzania obrazu w 5KOdkrywaj świeże światy i możliwości z doskonałą jakością obrazu. Dostrzeż jeszcze więcej szczegółów, dzięki łącznej rozdzielczości 4896 x 2448.Zaprojektowany z myśla o profesjonalistachidealnie wygodne gogle, które z łatwością i zwiążesz do siebie. Perfekcyjnie sprawdzą się podczas długich sesji VR. Mają pokaźny zakres dobrania do zróżnicowanych kształtów głów i rozstawu oczu. Można z nich korzystać w okularach. Minimalizują efekt zmęczenia oczu dzięki starannej regulacji IPD.System śledzenia SteamVRpowiększ przestrzeń wirtualnych doświadczeń choćby do 10m x 10m. Użyj 4 stacji bazowych do śledzenia, żeby uniknąć okluzji. Jest to wspaniałe rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z wielu sprzętów równocześnie w jednej przestrzeni, przy zachowaniu niezwykłej precyzyji śledzenia.Kompatybilne oprogramowaniaWykorzystuj oprogramowania, które już stosujesz, np.: Unreal Engine, Unity, Autodesk VRED, Mindesk i mnóstwo innych. Jeśli chcesz odkryć więcej nowych możliwości, skorzystaj z naszego parterskiego programu ISV oferującego sporo gotowych rozwiązań dla biznesu. Biblioteka Offline SteamVRVIVE Pro 2 zapewnia dostęp offline do Biblioteki SteamVR, która zezwala na instalację w bezpiecznym środowisku, bez podłączania sprzętu do Internetu.VIVE TrackerDodawaj obiekty do świata VR jako narzędzia np. Kamerę albo śledź ruch całego ciała. VIVE Tracker to idealne urządzenie, które wspaniale sprawdza się w wirtualnej produkcji, szkoleniach i symulacjach, a także w aplikacjach, w których ważne jest odwzorowanie ruchu.
 • Producent HTC 

Polecane zestawienia gogli Virtual Reality:


Najtańsze okulary VR do 5000 zł – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze okulary VR do 5000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gogli VR do 5000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Okulary VR do PlayStation - Ranking TOP10 gogli VR do PlayStation

1 ★  Gogle vr vive pro 99hanw017-00 marki Htc

Gogle vr vive pro 99hanw017-00 marki Htc Najniższa Cena Online Gogle Vive Pro VR 99HANW017-00 VR DLA PROFESJONALISTÓW VIVE Pro to nieskomplikowany do wdrożenia system VR, który jest dopasowany do potrzeb najistotniej wymagających użytkowników wirtualnej rzeczywistości. Adaptuje się do potrzeb Twojej firmy i gwarantuje użytkownikom znaczne spektrum funkcjonalności. Od prezentacji po współpracę i interakcje z innymi użytkownikami, w tym rozbudowane projekty dla wielu odbiorców. VIVE Pro zagwarantuje najwyższą jakość obrazu, nadzwyczajną czystość dźwięku i najistotniej wciągające wrażenia VR. DŹWIĘK PRZESTRZENNY 3D I REDUKCJA SZUMÓW W słuchawkach z dokumentem Hi-Res Audio zastosowano procesor dźwięku przestrzennego 3D. Zintegrowany wzmacniacz gwarantuje realistyczny dźwięk o zwiększonej głośności. Co więcej, system redukcji szumów eliminuje hałasy dochodzące z otoczenia, gwarantując niezapomniane wrażenia i niczym niezakłócone brzmienie. MODUŁOWE ŚLEDZENIE Urządzenie pozwala na tworzenie wirtualnych przestrzeni roboczych o maksymalnych wymiarach 10 x 10 metrów z możliwością luźnego poruszania się po nich choćby kilku użytkownikom równocześnie. SteamVR 2.0, łączy się z aż czterema stacjami bazowymi, w celu śledzenia znacznych obszarów z precyzyjnością poniżej milimetra i bez zjawiska okluzji. WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ VIVE Pro wyposażony jest w dwa wyświetlacze o łącznej rozdzielczości 2880 x 1600 pikseli, dzięki temu grafika, tekst i tekstury są klarowne, krystaliczne i uderzająco wyraźne. Tym samym uzyskujesz najwyższą jakość obrazu choćby w najmocniej wymagających środowiskach. ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O KOMFORCIE VIVE Pro został zaprojektowany tak, by zoptymalizować ergonomię, zapewniając jeszcze obszerniejszą wygodę i elastyczność, choćby podczas wielu godzin użytkowania. Dzięki równomiernemu rozkładowi ciężaru urządzenia i z łatwością konfigurowalnej konstrukcji, VIVE Pro bez trudu dostosowuje się do każdego wymiaru głowy i zezwala na korzystanie bez konieczności zdejmowania okularów. Z CHAPERONE MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE Zintegrowany system bezpieczeństwa Chaperone ostrzeże Cię, gdy w przestrzeni, w której używasz VIVE zbliżasz się do obiektów fizycznych. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie, pozostając w świecie wirtualnej rzeczywistości.
 • Producent HTC 

2 ★  Oculus Quest 2 256GB, 301-00351-02

Oculus Quest 2 256GB, 301-00351-02 Najniższa Cena Online Gogle VR Oculus Quest 2 Wirtualny świat na wyciągnięcie rąk Zabawa bez ograniczeń Quest 2 to w pełni bezprzewodowy zestaw VR, z którym możesz bawić się i grać tak, jak uwielbiasz. Procesor Qualcomm Snapdragon XR2 Platform zagwarantuje płynne działanie podczas wymagających zadań i jest wspomagany poprzez 6 GB pamięci RAM. udoskonalone kontrolery bezprzewodowe Oculus Touch pozwalają zapanować nad sytuacją w VR. W porównaniu do poprzedniej wersji, Quest 2 ma 50% więcej pikseli i płynniejszą grafikę. Rozdzielczość 1832x1920 pikseli na oko oznacza jeszcze lepszą widoczność i szczegółowość wyświetlanych scen. Słuchaj, udostępniaj, spotykaj się wbudowane głośniki 3D emitują dźwięk kinowej jakości, z którym bez przeszkód skoncentrujesz się na walce, zlokalizujesz przeciwnika, zanurzysz się w wirtualnym świecie gry. W tak niesamowitą podróż możesz również znajomych - możliwe jest transmitowanie obrazu bezpośrednio do kompatybilnego telewizora albo aplikacji Oculus. Graj ze znajomymi, bierz udział w wirtualnych koncertach, twórz społeczności VR z Quest 2. Pełny komplet W pudełku znajduje się wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć rozgrywkę. Do Gogli VR załączono dwa kontrolery dotykowe i dwie baterie do ich zasilenia. Uzyskaj większy komfort z wkładką dystansującą i uzyskaj idealne przypasowanie gogli. Kiedy nadejdzie czas na przerwę, naładujesz Oculus Quest 2 za pomocą załączonego zasilacza i kabla.
 • Producent Oculus 

4 ★  Sony Pakiet PlayStation VR2 Horizon Call of the Mountain (0711719563358)

Sony Pakiet PlayStation VR2 Horizon Call of the Mountain (0711719563358) Najniższa Cena Online Częstotliwość odświeżania:90Hz, 120Hz;Czujniki:akcelerometr, żyroskop, zbliżeniowy IR;Gwarancja:12 miesięcy;Pole widzenia:110 stopni, regulowana pozycja soczewek;Przeznaczenie:konsola PlayStation 5;Przeznaczenie:PlayStation 5;Rozdzielczość ekranu:2000 x 2040 pikseli na oko;pakiet z kontrolerem:tak;Złącza:1x USB-C...
 • Producent Sony 
Powiązania gamingowe:  Okulary VR do 3000 zł - Ranking TOP10 gogli VR do 3000 zł

5 ★  Htc vive pro 2 (4718487719167)

Htc vive pro 2 (4718487719167) Najniższa Cena Online VIVE Pro 2 to stanowczo dokładny, mistrzowski system PC-VR zaprojektowany, żeby oferować najlepsze możliwości wirtualnej rzeczywistości. Rozdzielczość 5K, komfort korzystania, submilimetrowa precyzja śledzenia i postępowe akcesoria.Wysoka częstotliwość odświeżaniarozszerz istotnie komfort oglądania fotorealistycznej grafiki dzięki odświeżaniu 120Hz. spore pole widzeniaduże pole widzenia 120°, dobrane do naturalnych możliwości ludzkiego oka, pozwala zobaczyć istotnie więcej. Najwyższa jasność i wierność odtwarzania obrazu w 5KOdkrywaj świeże światy i możliwości z świetną jakością obrazu. Dostrzeż jeszcze więcej szczegółów, dzięki łącznej rozdzielczości 4896 x 2448.Zaprojektowany z myśla o profesjonalistachświetnie komfortowe gogle, które z łatwością i złączysz do siebie. Wspaniale sprawdzą się w trakcie długich sesji VR. Mają pokaźny zakres dobrania do różnych kształtów głów i rozstawu oczu. Można z nich korzystać w okularach. Minimalizują efekt zmęczenia oczu dzięki starannej regulacji IPD.System śledzenia SteamVRpowiększ przestrzeń wirtualnych doświadczeń choćby do 10m x 10m. Użyj 4 stacji bazowych do śledzenia, żeby uniknąć okluzji. Jest to genialne rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z wielu sprzętów równocześnie w jednej przestrzeni, przy zachowaniu niezwykłej precyzyji śledzenia.Kompatybilne oprogramowaniaWykorzystuj oprogramowania, które już stosujesz, np.: Unreal Engine, Unity, Autodesk VRED, Mindesk i sporo innych. Jeśli chcesz odkryć więcej nowych możliwości, skorzystaj z naszego parterskiego programu ISV oferującego niemało gotowych rozwiązań dla biznesu. Biblioteka Offline SteamVRVIVE Pro 2 gwarantuje dostęp offline do Biblioteki SteamVR, która umożliwia instalację w bezpiecznym środowisku, bez przyłączania sprzętu do Internetu.VIVE TrackerDodawaj obiekty do świata VR jako narzędzia np. Kamerę lub śledź ruch całego ciała. VIVE Tracker to wspaniałe urządzenie, które nadzwyczajnie sprawdza się w wirtualnej produkcji, szkoleniach i symulacjach oraz w aplikacjach, w których ważne jest odwzorowanie ruchu.
 • Producent HTC 

Polecane zestawienia gogli Virtual Reality:


Podsumowanie, czyli Jakie okulary VR do 5000 zł najlepsze?

Najlepsze okulary VR do 5000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze okulary VR do 5000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gogli Virtual Reality:


Najlepsze okulary gogle VR – TOP5 grudzien 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gogli VR do 5000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych okularów gogli VR.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *