Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Roccat do 300 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych Roccat do 300 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Roccat do 300 zł,
  • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Roccat do 300 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych myszek komputerowych dla graczy do 300 zł.

Jakie Myszki gamingowe Roccat do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Roccat do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych Roccat do 300 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

4 ★  Roccat kain 120 aimo

Roccat kain 120 aimo Najniższa Cena Online Wysokiej klasy mysz gamingowa z najnowszym czujnikiem Owl-Eye, z rozdzielczością do 16 000 DPI i prędkością 400 IPS. Przyspieszenie 50G. Pamięć wewnętrzna 512 Kb. Przełączniki mechaniczne Omron. Funkcja Titan Click. funkcjonalny zarys przypasowany do prawej ręki. Teksturowane boki. 6 przycisków + koło mechaniczne. Oświetlenie AIMO z efektami świetlnymi LED. Wytrzymały kabel o długości 1,8 m.
  • Producent Roccat 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Glorious PC Gaming do 400 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Roccat do 300 zł – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Roccat do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Roccat do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Delux - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

1 ★  Roccat Burst Pro AIMO (biały)

Roccat Burst Pro AIMO (biały) Najniższa Cena Online Mysz do gier ROCCAT Burst Pro Extreme z podświetleniem LED. Zaprojektowana od podstaw z symetrycznym, użytecznym kształtem, który od pierwszego dotyku czuje się lepiej niżeli inne myszy. Jej półprzezroczysta skorupa o strukturze plastra miodu utrzymuje sztywność przy wyjątkowo lekkiej wadze 68 g. Mysz wyekwipowana jest w optyczny przełącznik Titan Switch, poddane obróbce cieplnej stopki i przewód PhantomFlex TM gwarantujący wysoką efektywność i nieograniczoną rozgrywkę....
  • Producent Roccat 
  • Rodzaj przewodowa 

3 ★  Roccat kone pro (biały)

Roccat kone pro (biały) Najniższa Cena Online lepsza legendaprojektując model kone pro, poprawiliśmy praktyczny zarys myszy kone, który od dawna raduje się dużą popularnością wśród graczy z całego świata. W oparciu o precyzyjne badania antropometryczne wprowadziliśmy mnóstwo niepokaźnych zmian, dzięki którym każdy użytkownik myszy kone pro może radować się nieporównaną wygodą niezależnie od wielkości dłoni czy użytkowanego chwytu.roccat® bionic shelltrwała obudowa modelu kone pro ozdobiona wzorem plastra miodu uniemożliwia dostawaniu się zanieczyszczeń do środka, a przy tym jest wyjątkowo lekka – cała mysz waży tylko 66 gramów. półprzezroczysta powłoka na głównych przyciskach demonstruje podświetlenie rgb aimo w 16,8 mln żywych barw.titan wheel profrezowane z litego aluminium kółko titan wheel pro to kolejne cudeńko tworzone przez inżynierów producenta roccat®. jest lekkie, a zarazem wytrzymałe. Obracanie kółka titan wheel pro jest wyjątkowo przyjemne, a kliknięcia idealnie wyczuwalne. Stop dopasowuje się do temperatury palca, dzięki temu korzystanie z kółka jest niezwykle wygodne i nie odwraca uwagi od gry czy pracy.titan switch opticalkliknięcia są wyraźnie wyczuwalne, a niesamowicie niedługi czas reakcji zapewnia niespotykaną prędkość i precyzję. przełącznik działa szybciej i jest dwa razy bardziej wytrzymały od mechanicznych odpowiedników, dzięki temu zapewni ci przewagę w trakcie każdej rozgrywki.przewód phantomflex™dzięki kablowi phantomflex™ będziesz mieć wrażenie, że korzystasz z myszy bezprzewodowej. ten rozciągliwy, giętki i lekki kabel jest niemal niezauważalny podczas wykorzystywania. Powoduje też, iż podpórka na kabel jest zupełnie niepotrzebna.obrabiane termicznie ślizgacze z czystego tworzywa ptfezastosowane w modelu kone pro obrabiane cieplnie ślizgacze z czystego tworzywa ptfe to rewolucyjne rozwiązanie. zostały wstępnie przypasowane, dzięki temu są wyjątkowo gładkie i pozwalają wykonywać płynne ruchy myszą od razu po wyjęciu z pudełka.technika podświetlenia aimoroccat aimo to technika podświetlenia i ek
  • Producent Roccat 
  • Rodzaj przewodowa 

4 ★  Roccat Kone Pro (czarny) (0731855504015)

Roccat Kone Pro (czarny) (0731855504015) Najniższa Cena Online Projektując model Kone Pro, udoskonaliliśmy ergonomiczny kształt myszy Kone, który od dawna cieszy się dużą popularnością wśród graczy z całego świata. W oparciu o precyzyjne badania antropometryczne wdrożyliśmy mnóstwo drobnych zmian, dzięki którym każdy użytkownik myszy Kone Pro może cieszyć się nieporównaną wygodą niezależnie od wielkości rąk czy wykorzystywanego chwytu. Trwała obudowa modelu Kone Pro udekorowana wzorem plastra miodu zapobiega dostawaniu się skażeń do środka, a przy tym jest wyjątkowo lekka - cała mysz waży tylko 66 gramów. Półprzezroczysta warstwa na głównych przyciskach przedstawia podświetlenie RGB AIMO w 16,8 mln żywych odcieni. Frezowane z litego aluminium kółko Titan Wheel Pro to kolejne cudeńko wyprodukowane przez inżynierów marki ROCCAT. Jest lekkie, a zarazem wytrzymałe. Obracanie kółka Titan Wheel Pro jest bardzo przyjemne, a kliknięcia wyśmienicie wyczuwalne. Stop dostosowuje się do temperatury palca, dzięki temu korzystanie z kółka jest nad wyraz wygodne i nie odwraca uwagi od gry czy pracy. Kliknięcia są wyraźnie wyczuwalne, a niesamowicie niedługi czas reakcji zagwarantuje nieprzeciętną szybkość i precyzję....
  • Producent Roccat 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Huawei - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Roccat do 300 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Roccat do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Roccat do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe gamingowe do 300 zł – Zestawienie czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Roccat do 300 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych myszek komputerowych dla graczy do 300 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *