Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Roccat do 300 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych Roccat do 300 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Roccat do 300 zł,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Myszek gamingowych Roccat do 300 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszek komputerowych dla graczy do 300 zł.

Jakie Myszki gamingowe Roccat do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Roccat do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych Roccat do 300 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Roccat mysz gamingowa kone aimo remastered, biała (roc-11-820-we)

Roccat mysz gamingowa kone aimo remastered, biała (roc-11-820-we) Najniższa Cena Online Roccat Kone Aimo White mysz Dzięki nie mniej niżeli pięciu niezależnie konfigurowalnym strefom oświetlenia możesz dzisiaj dopasować swoją estetykę do gier, jak nigdy dotąd. Dużo stref przenosi AIMO na nowy poziom. nieprzeciętnie współdziałają, pozwalając na jeszcze bardziej płynne przejścia światła, zanurzając Cię w grze z niespotykanym poziomem atmosfery. Legendarny kształt Kone został przetestowany i jest renomowany przez graczy na całym świecie, którzy cenią sobie komfort połączony z efektywnością. Chwytliwa, trwała i wytrzymała na zabrudzenia dzięki hybrydowej powłoce przeciwzużyciowej. Tego możesz się spodziewać po najnowszej innowacji ROCCAT w technologii materiałów powierzchniowych. Wydajne wykończenie pomaga utrzymać solidną pozycję Kone AIMO podczas choćby najszczególniej szalonych sesji gier i pozostaje w idealnym stanie przez wszystkie przyszłe sesje grania. Jego kompozycja jest naprawdę skoncentrowana na człowieku i zrodziła się z głębokiej analizy ręki. Wewnętrzne ułożenie kciuka, charakterystyczne długości palca wskazującego i środkowego, a także zarys całej rąk były brane pod uwagę podczas jego tworzenia. Zamknij oczy i połóż na nim rękę, a przekonasz się, iż Kone AIMO to bez wątpienia mysz o ergonomicznym komforcie, którego konkurenci po prostu nie są w stanie zapewnić. Najkorzystniejsze właśnie stało się ulepszone. Doświadcz niesłabnącej precyzji wskaźnika dzięki zupełnie nowemu czujnikowi optycznemu ROCCAT Owl-Eye o rozdzielczości 16 000 dpi. Detektor można regulować w krokach co 50dpi, by każdy gracz mógł zintegrować czułość do swoich wymogów. sensor znamionuje się wyjątkowo wysoką skrupulatnością i możliwościami śledzenia. Z czujnikiem Owl-Eye celowanie myszką wchodzi na wyższy poziom precyzji. Lepszy obszar kciuka Kone AIMO proponuje teraz jeszcze więcej mocy dowodzenia. Strefa zaopatrzona jest w trzy adekwatnie rozmieszczone przyciski, które bronią cenną ergonomię, a równocześnie uzupełniającą wszechstronność. Najniższy przycisk jest domyślnie ustawiony na Easy-Shift [+], który przytrzymany, odblokowuje dopełniającą funkcję dla każdego innego przycisku, co daje imponującą liczbę 23 osiągalnych funkcji.
 • Producent ROCCAT 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Gigabyte do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

5 ★  mysz gamingowa kone aimo remastered, czarna (roc-11-820-bk) marki Roccat

mysz gamingowa kone aimo remastered, czarna (roc-11-820-bk) marki Roccat Najniższa Cena Online Roccat Kone Aimo Black mysz Dzięki nie mniej aniżeli pięciu niezależnie konfigurowalnym strefom oświetlenia możesz dzisiaj dostosować swoją estetykę do gier, jak nigdy dotąd. Niemało stref przenosi AIMO na nowy poziom. nadzwyczajnie współdziałają, pozwalając na jeszcze bardziej płynne przejścia światła, zanurzając Cię w grze z niespotykanym poziomem atmosfery. Legendarny zarys Kone został przetestowany i jest ceniony poprzez graczy na całym świecie, którzy cenią sobie komfort połączony z sprawnością. Chwytliwa, trwała i odporna na zabrudzenia dzięki hybrydowej powłoce przeciwzużyciowej. Tego możesz się spodziewać po najnowszej innowacji ROCCAT w technologii materiałów powierzchniowych. Sprawne wykończenie pomaga utrzymać potężną pozycję Kone AIMO w trakcie choćby najbardziej szalonych sesji gier i pozostaje w idealnym stanie poprzez wszystkie przyszłe sesje grania. Jego kompozycja jest naprawdę skoncentrowana na człowieku i zrodziła się z głębokiej analizy ręki. Wewnętrzne ułożenie kciuka, typowe długości palca wskazującego i środkowego oraz kształt całej rąk były brane pod uwagę w trakcie jego tworzenia. Zamknij oczy i połóż na nim rękę, a przekonasz się, iż Kone AIMO to z całą pewnością mysz o poręcznym komforcie, którego konkurenci po prostu nie są w stanie zapewnić. Najlepsze właśnie stało się udoskonalone. Doświadcz niesłabnącej precyzji wskaźnika dzięki zupełnie nowemu czujnikowi optycznemu ROCCAT Owl-Eye o rozdzielczości 16 000 dpi. Detektor można regulować w krokach co 50dpi, żeby każdy gracz mógł połączyć czułość do swych wymogów. czujnik cechuje się wyjątkowo wysoką skrupulatnością i możliwościami śledzenia. Z czujnikiem Owl-Eye celowanie myszką wchodzi na wyższy poziom precyzji. Lepszy obszar kciuka Kone AIMO proponuje teraz jeszcze więcej mocy dowodzenia. Strefa zaopatrzona jest w trzy odpowiednio rozmieszczone przyciski, które bronią cenną ergonomię, a równocześnie dodatkową wszechstronność. Najniższy przycisk jest domyślnie ustawiony na Easy-Shift [+], który przytrzymany, odblokowuje dodatkową funkcję dla każdego innego przycisku, co daje imponującą liczbę 23 osiągalnych funkcji.
 • Producent ROCCAT 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Corsair do 400 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Roccat do 300 zł – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Roccat do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, a także informacjami o promocjach i wyprzedażach. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Roccat do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Roccat mysz gamingowa kone aimo remastered, biała (roc-11-820-we)

Roccat mysz gamingowa kone aimo remastered, biała (roc-11-820-we) Najniższa Cena Online Roccat Kone Aimo White mysz Dzięki nie mniej niż pięciu niezależnie konfigurowalnym strefom oświetlenia możesz teraz przypasować swoją estetykę do gier, jak nigdy dotąd. Mnóstwo stref przenosi AIMO na nowy poziom. idealnie współdziałają, pozwalając na jeszcze bardziej płynne przejścia światła, zanurzając Cię w grze z nieprzeciętnym poziomem atmosfery. Legendarny kształt Kone został przetestowany i jest uznany przez graczy na całym świecie, którzy cenią sobie komfort połączony z skutecznością. Chwytliwa, trwała i oporna na zabrudzenia dzięki hybrydowej powłoce przeciwzużyciowej. Tego możesz się spodziewać po najnowszej innowacji ROCCAT w technice tworzyw powierzchniowych. Produktywne wykończenie pomaga utrzymać potężną pozycję Kone AIMO w trakcie choćby najszczególniej szalonych sesji gier i pozostaje w bezbłędnym stanie przez wszystkie przyszłe sesje grania. Jego konstrukcja jest naprawdę skoncentrowana na człowieku i zrodziła się z głębokiej analizy ręki. Wewnętrzne ułożenie kciuka, charakterystyczne długości palca wskazującego i środkowego oraz zarys całej rąk były brane pod uwagę w trakcie jego tworzenia. Zamknij oczy i połóż na nim rękę, a przekonasz się, że Kone AIMO to na pewno mysz o poręcznym komforcie, którego konkurenci po prostu nie są w stanie zapewnić. Najkorzystniejsze właśnie stało się lepsze. Doświadcz niesłabnącej precyzji wskaźnika dzięki zupełnie nowemu czujnikowi optycznemu ROCCAT Owl-Eye o rozdzielczości 16 000 dpi. Sensor można regulować w krokach co 50dpi, by każdy gracz mógł zespolić czułość do swoich wymogów. czujnik znamionuje się wyjątkowo wysoką skrupulatnością i możliwościami śledzenia. Z czujnikiem Owl-Eye celowanie myszką wchodzi na wyższy poziom precyzji. Udoskonalony obszar kciuka Kone AIMO proponuje teraz jeszcze więcej mocy dowodzenia. Strefa zaopatrzona jest w trzy trafnie rozmieszczone przyciski, które chronią cenną ergonomię, a równocześnie dopełniającą wszechstronność. Najniższy przycisk jest domyślnie ustawiony na Easy-Shift [+], który przytrzymany, odblokowuje uzupełniającą funkcję dla każdego innego przycisku, co daje imponującą liczbę 23 realnych funkcji.
 • Producent ROCCAT 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe przewodowe - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

4 ★  mysz gamingowa kone aimo remastered, czarna (roc-11-820-bk) marki Roccat

mysz gamingowa kone aimo remastered, czarna (roc-11-820-bk) marki Roccat Najniższa Cena Online Roccat Kone Aimo Black mysz Dzięki nie mniej aniżeli pięciu niezależnie konfigurowalnym strefom oświetlenia możesz dzisiaj dopasować swoją estetykę do gier, jak nigdy dotąd. Sporo stref przenosi AIMO na nowy poziom. idealnie współdziałają, zezwalając na jeszcze bardziej płynne przejścia światła, zanurzając Cię w grze z niespotykanym poziomem atmosfery. Legendarny zarys Kone został przetestowany i jest ceniony poprzez graczy na całym świecie, którzy cenią sobie komfort połączony z wydajnością. Chwytliwa, trwała i wytrzymała na zabrudzenia dzięki hybrydowej powłoce przeciwzużyciowej. Tego możesz się spodziewać po najnowszej innowacji ROCCAT w technice materiałów powierzchniowych. Skuteczne wykończenie pomaga utrzymać solidną pozycję Kone AIMO podczas nawet najszczególniej szalonych sesji gier i pozostaje w nieskazitelnym stanie poprzez wszystkie przyszłe sesje grania. Jego konstrukcja jest naprawdę skoncentrowana na człowieku i zrodziła się z głębokiej analizy ręki. Wewnętrzne ułożenie kciuka, standardowe długości palca wskazującego i środkowego oraz zarys całej dłoni były brane pod uwagę w trakcie jego tworzenia. Zamknij oczy i połóż na nim rękę, a przekonasz się, że Kone AIMO to z całą pewnością mysz o ergonomicznym komforcie, którego konkurenci po prostu nie są w stanie zapewnić. Najlepsze właśnie stało się lepsze. Doświadcz niesłabnącej precyzji wskaźnika dzięki zupełnie nowemu czujnikowi optycznemu ROCCAT Owl-Eye o rozdzielczości 16 000 dpi. Czujnik można regulować w krokach co 50dpi, żeby każdy gracz mógł dopasować czułość do swoich wymogów. czujka charakteryzuje się wyjątkowo wysoką skrupulatnością i możliwościami śledzenia. Z czujnikiem Owl-Eye celowanie myszką wchodzi na wyższy poziom precyzji. Lepszy obszar kciuka Kone AIMO proponuje teraz jeszcze więcej mocy dowodzenia. Strefa zaopatrzona jest w trzy stosownie rozmieszczone przyciski, które chronią cenną ergonomię, a jednocześnie dopełniającą wszechstronność. Najniższy przycisk jest domyślnie ustawiony na Easy-Shift [+], który przytrzymany, odblokowuje uzupełniającą funkcję dla każdego innego przycisku, co daje imponującą liczbę 23 realnych funkcji.
 • Producent ROCCAT 
 • Rodzaj przewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Roccat do 300 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Roccat do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Roccat do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Polecane myszki i trackballe gamingowe do 300 zł – Ranking grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Roccat do 300 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych myszek komputerowych dla graczy do 300 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *