Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Razer do 500 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych Razer do 500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Razer do 500 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Razer do 500 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszy komputerowych gamingowych do 500 zł.

Jakie Myszki gamingowe Razer do 500 zł najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Razer do 500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych Razer do 500 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Razer Mysz bezprzewodowa Deathadder V2 Pro (RZ01-03350100-R3G1)

Razer Mysz bezprzewodowa Deathadder V2 Pro (RZ01-03350100-R3G1) Najniższa Cena Online Razer DeathAdder V2 PRO mysz Doznaj niesamowitego komfortu podczas gorących sesji gamingowych dzięki Razer DeathAdder V2 Pro. Wykorzystaj całkowitą funkcjonalność i odkryj nową jakość gry. Wyposażona w sensor optyczny Focus+ i przyciski, mogące wytrzymać 70 milionów kliknięć zapewni Ci nieporównaną precyzję i odporność potrzebne do zwycięstwa. Z Razer DeathAdder V2 Pro wygraną masz w zasięgu ręki. Zaimplementowana technologia bezprzewodowa o wyjątkowo niskim poziomie opóźnień działa z założenia lepiej od innych i bezzwłoczną rejestrację ruchów oraz kliknięć. uwydatnia się także wysoką adaptacyjnością i umożliwia płynne przełączanie częstotliwości w celu zachowania szczytowej stabilności. Dzięki temu możesz pokazać swój pełny potencjał. Dzięki nowym, inteligentnym funkcjom, takim jak synchronizacja ruchu i asymetryczne odcięcie, czujnik płynnie śledzi ruch myszy bez spin-outów i pozwala na skrupulatną reakcję oraz precyzję co do piksela. Każde kliknięcie jest aktywowane z szybkością 0,2 ms bez opóźnienia związanego z odbiciem styków. Dzięki tej trwałej konstrukcji przyciski wytrzymują nawet 70 milionów kliknięć, działają szybciej i skrupulatniej, a także uniemożliwiają niezamierzonemu podwójnemu naciskaniu. Zachowując najlepszy w tej klasie praktyczny kształt, udoskonaliliśmy tę mysz z myślą o pokaźniejszym komforcie i lepszym prowadzeniu, by umożliwić Ci grę na najwyższych obrotach. Mysz proponuje dwa tryby łączności. W trybie Bluetooth możesz korzystać z choćby 100-godzinnej żywotności baterii, a po przełączeniu na technikę Razer HyperSpeed Wireless możesz radować się ultraszybkim działaniem poprzez choćby 70 godzin. Razer DeathAdder V2 Pro ma do 8 programowalnych przycisków, a technologia Razer Hypershift podwaja liczbę konfigurowalnych przycisków, zwiększając zakres kontroli. Co więcej, zastosowana pamięć umożliwia zapisanie 5 profili, dzięki którym możesz przejść na inne ustawienia bez konieczności używania oprogramowania. Natychmiastowa regulacja czułości umożliwia dostosowanie czujnika do stosownej rozgrywki.
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

2 ★  Razer Mysz basilisk v2

Razer Mysz basilisk v2 Najniższa Cena Online artykuł NOWY, ORYGINALNY I FABRYCZNIE ZAPAKOWANY Szybka realizacja zamówienia. Paczki wysyłane są na bieżąco w każdy dzień roboczy od poniedziałku do piątku. Mysz dla graczy Razer Basilisk V2 Dzięki myszy Razer Basilisk V2 Twoje zwycięstwo będzie tak osobiste, jak nigdy dotąd. Dzięki najnowocześniejszemu sensorowi optycznemu o rozdzielczości 20 000 DPI możesz decydować, w jaki sposób wygrasz, korzystając z 11 programowalnych przycisków i scrolla z dostosowywanym oporem — to doskonałe rozwiązanie do zaawansowanych makr i funkcji. czujnik optyczny Razer™ Focus+ 20K Ten najistotniej precyzyjny na rynku detektor o dokładności rozdzielczości na poziomie 99,6% cechuje się częstotliwością sondowania 1000 Hz — co oznacza reakcję w czasie 1 ms, czyli pomijalne opóźnienie sygnału wejściowego. atrybuty takie, jak śledzenie, odległość oderwania i lądowania można ponadto kalibrować względem potężnej powierzchni roboczej, zapewniając sobie płynność celowania podczas prędkich i szerokich ruchów. 11 programowanych przyciskówmomentalnie wykonywać złożone operacje, przypisz makra i funkcje uzupełniające do 11 programowalnych przycisków, w tym do szanowanego wielofunkcyjnego przełącznika łopatkowego. Zapisuj i przechowuj nawet do 5 konfiguracji bezpośrednio w myszy, uzyskując dostęp do tych przypisań przycisków i makr bez połączenia internetowego ani bez dostępu do aplikacji Razer Synapse 3. Innowacyjne przełączniki optyczne Każde kliknięcie uaktywnia działanie z prędkością światła, bez opóźnień związanych z odbiciem styków. dzięki temu za każdym razem szybciej pociągniesz za spust. Przełączniki te wytrzymują do 70 milionów kliknięć. Dostosowywany opór scrolla Opór scrolla możesz dopasować do własnych preferencji przy pomocy pokrętła na spodzie myszy. Spersonalizowana czułość na dotyk zagwarantuje poziom kontroli nad grą, która uwolni Twój pełny potencjał. Specyfikacja rodzaj myszy Dla graczy Łączność Przewodowa detektor Optyczny Rozdzielczość 20000 dpi ilość przycisków 11 Rolka przewijania 1 Interfejs USB Długość przewodu 2,1 m Profil Praworęczny Podświetlenie Podświetlana rolka Podświetlane logo dopełniające dane antypoślizgowe panele boczne Teflonowe ślizgacze kabel w oplocie Przełączniki optyczno-mechaniczne Scroll z dostosowywanym oporem Modyfikowalna wysokość reakcji czujnika Podświetlenie w 16,8 mln. kolorach Programowalne przyciski Obsługa makr Profile ustawień 50 G akceleracji Żywotność 70 milionów kliknięć 5 trybów DPI Regulacja rozdzielczości DPI w locie zaimplementowana pamięć odcień Czarny Długość 130 mm Szerokość 60 mm Wysokość 42 mm Waga 92 g...
 • Producent RAZER 
 • Liczba przycisków 11 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe 4 przyciski - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

4 ★  Razer Mysz optyczna Viper Ultimate (RZ01-03050100-R3G1) (8886419332688)

Razer Mysz optyczna Viper Ultimate (RZ01-03050100-R3G1) (8886419332688) Najniższa Cena Online Razer Viper Ultimate mysz Zapomnij o przeciętnej rozgrywce i uzyskaj przewagę, dzięki myszy Razer Viper Ultimate, która wytwarzana została dla wymagających graczy. Funkcjonalna kompozycja została zaprojektowana tak, aby nie tylko dobrze wyglądać,w głównej mierze zapewnić komfort podczas wielu godzin gry. System Hyperspeed jest 25% szybszy niż jakakolwiek dostępna technologia bezprzewodowa, nawet nie zdajesz sobie sprawy, że grasz za pomocą myszy bezprzewodowej, dzięki prędkiej transmisji nie odczujesz żadnych opóźnień. Nowy, ulepszony czujnik w jaki zaopatrzono mysz Viper Ultimate ma rozdzielczość aż 20 000 DPI z precyzyjnością do 99,6%, co gwarantuje śledzenie i odwzorowanie nawet najdelikatniejszych ruchów. Wyposażony w inteligentne funkcje czujnik jest jeszcze bardziej precyzyjny i gwarantuje graczowi wysoki poziom precyzji. Przełącznik wykorzystuje wiązkę światła podczerwonego do rejestrowania każdego kliknięcia, charakteryzują się trzy razy krótszym czasem aktywacji w porównaniu do klasycznych mechanicznych przełączników. Dzięki zaimplementowaniu technologi Razer Optical w trakcie przesłania sygnału nie jest wymagany kontakt fizyczny, co likwiduje opóźnienia i pozwala na szybką reakcję podczas gry. Poręczna stacja dokująca umożliwia ładowanie myszy i nadaje stylu, dzięki podświetleniu RGB będzie unikatowym dodatkiem niezwykle podczas nocnych rozgrywek.
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

5 ★  deathadder v2 pro + charging dock marki Razer

deathadder v2 pro + charging dock marki Razer Najniższa Cena Online Czułość myszy:20000 dpi;Dla graczy:tak;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;wariant myszy:bezprzewodowa;wariant myszy:bezprzewodowa;liczba przycisków:8;Scroll (rolka przewijania):1;Mysz pionowa:nie;dane dodatkowe:w komplecie stacja ładująca;Czułość myszy:20000 dpi;czujnik myszy:optyczny;seria:Razer DeathAdder V2 Pro;wariant podłączenia:Radiowy;typ podłączenia:radiowy;Waga:88 g;wymiary:127 x 61,7 x 42,7 mm;Zasilanie:wbudowany akumulator...
 • Producent Razer 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe przewodowe Port Designs - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Razer do 500 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Razer do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Razer do 500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Razer Mysz basilisk v2

Razer Mysz basilisk v2 Najniższa Cena Online produkt NOWY, ORYGINALNY I FABRYCZNIE ZAPAKOWANY Szybka realizacja zamówienia. Paczki wysyłane są na bieżąco w każdy dzień roboczy od poniedziałku do piątku. Mysz dla graczy Razer Basilisk V2 Dzięki myszy Razer Basilisk V2 Twoje zwycięstwo będzie tak osobiste, jak nigdy dotąd. Dzięki najnowocześniejszemu sensorowi optycznemu o rozdzielczości 20 000 DPI możesz decydować, w jaki sposób wygrasz, korzystając z 11 programowalnych przycisków i scrolla z regulowanym oporem — to nadzwyczajne rozwiązanie do innowacyjnych makr i funkcji. detektor optyczny Razer™ Focus+ 20K Ten najmocniej dokładny na rynku sensor o dokładności rozdzielczości na poziomie 99,6% charakteryzuje się częstotliwością sondowania 1000 Hz — co oznacza reakcję w czasie 1 ms, czyli pomijalne opóźnienie sygnału wejściowego. parametry takie, jak śledzenie, odległość oderwania i lądowania można w dodatku kalibrować względem mocnej powierzchni roboczej, zapewniając sobie płynność celowania podczas szybkich i szerokich ruchów. 11 programowanych przyciskówekspresowo wykonywać złożone operacje, przypisz makra i funkcje uzupełniające do 11 programowalnych przycisków, w tym do uznanego wielofunkcyjnego przełącznika łopatkowego. Zapisuj i przechowuj nawet do 5 konfiguracji bezpośrednio w myszy, uzyskując dostęp do tych przypisań przycisków i makr bez połączenia internetowego ani bez dostępu do aplikacji Razer Synapse 3. Zaawansowane przełączniki optyczne Każde kliknięcie uaktywnia działanie z szybkością światła, bez opóźnień związanych z odbiciem styków. dzięki temu za każdym razem szybciej pociągniesz za spust. Przełączniki te wytrzymują do 70 milionów kliknięć. Regulowany opór scrolla Opór scrolla możesz dopasować do własnych preferencji za pomocą pokrętła na spodzie myszy. Spersonalizowana czułość na dotyk zagwarantuje poziom kontroli nad grą, która uwolni Twój pełny potencjał. Specyfikacja rodzaj myszy Dla graczy Łączność Przewodowa sensor Optyczny Rozdzielczość 20000 dpi ilość przycisków 11 Rolka przewijania 1 Interfejs USB Długość przewodu 2,1 m Profil Praworęczny Podświetlenie Podświetlana rolka Podświetlane logo uzupełniające informacje przeciwpoślizgowe panele boczne Teflonowe ślizgacze kabel w oplocie Przełączniki optyczno-mechaniczne Scroll z regulowanym oporem Modyfikowalna wysokość reakcji czujnika Podświetlenie w 16,8 mln. kolorach Programowalne przyciski Obsługa makr Profile ustawień 50 G akceleracji Żywotność 70 milionów kliknięć 5 trybów DPI Regulacja rozdzielczości DPI w locie wbudowana pamięć kolor Czarny Długość 130 mm Szerokość 60 mm Wysokość 42 mm Waga 92 g...
 • Producent RAZER 
 • Liczba przycisków 11 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

3 ★  Razer Mysz bezprzewodowa Deathadder V2 Pro (RZ01-03350100-R3G1)

Razer Mysz bezprzewodowa Deathadder V2 Pro (RZ01-03350100-R3G1) Najniższa Cena Online Razer DeathAdder V2 PRO mysz Doznaj niesamowitego komfortu podczas gorących sesji gamingowych dzięki Razer DeathAdder V2 Pro. Wykorzystaj pełną funkcjonalność i odkryj nową jakość gry. Wyekwipowana w detektor optyczny Focus+ i przyciski, mogące wytrzymać 70 milionów kliknięć zapewni Ci niesłychaną precyzję i wytrzymałość potrzebne do zwycięstwa. Z Razer DeathAdder V2 Pro wygraną masz w zasięgu ręki. Zaimplementowana technika bezprzewodowa o wyjątkowo niskim poziomie opóźnień działa z założenia lepiej od innych i bezzwłoczną rejestrację ruchów i kliknięć. podkreśla się też wysoką adaptacyjnością i zezwala na płynne przełączanie częstotliwości w celu zachowania szczytowej stabilności. Dzięki temu możesz pokazać swój pełny potencjał. Dzięki nowym, inteligentnym funkcjom, takim jak synchronizacja ruchu i asymetryczne odcięcie, czujka płynnie śledzi ruch myszy bez spin-outów i pozwala na precyzyjną reakcję oraz precyzję co do piksela. Każde kliknięcie jest aktywowane z szybkością 0,2 ms bez opóźnienia związanego z odbiciem styków. Dzięki tej trwałej konstrukcji przyciski wytrzymują nawet 70 milionów kliknięć, działają szybciej i dokładniej oraz zapobiegają niezamierzonemu podwójnemu naciskaniu. Zachowując najlepszy w tej klasie użyteczny zarys, udoskonaliliśmy tę mysz z myślą o większym komforcie i ulepszonym prowadzeniu, aby umożliwić Ci grę na najwyższych obrotach. Mysz oferuje dwa tryby łączności. W trybie Bluetooth możesz korzystać z choćby 100-godzinnej żywotności baterii, a po przełączeniu na technologię Razer HyperSpeed Wireless możesz cieszyć się ultraszybkim działaniem przez choćby 70 godzin. Razer DeathAdder V2 Pro ma do 8 programowalnych przycisków, a technologia Razer Hypershift podwaja liczbę konfigurowalnych przycisków, powiększając zakres kontroli. Co więcej, zaimplementowana pamięć umożliwia zapisanie 5 profili, dzięki którym możesz przejść na inne ustawienia bez konieczności wykorzystywania oprogramowania. Natychmiastowa regulacja czułości umożliwia dostosowanie czujnika do stosownej rozgrywki.
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe bezprzewodowe BenQ - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

5 ★  Razer Mysz optyczna Viper Ultimate (RZ01-03050100-R3G1) (8886419332688)

Razer Mysz optyczna Viper Ultimate (RZ01-03050100-R3G1) (8886419332688) Najniższa Cena Online Razer Viper Ultimate mysz Zapomnij o przeciętnej rozgrywce i uzyskaj przewagę, dzięki myszy Razer Viper Ultimate, która wyprodukowana została dla wymagających graczy. Praktyczna kompozycja została zaprojektowana tak, żeby nie tylko korzystnie wyglądać,najczęściej zapewnić komfort w trakcie wielu godzin gry. System Hyperspeed jest 25% szybszy aniżeli jakakolwiek przystępna technologia bezprzewodowa, choćby nie zdajesz sobie sprawy, iż grasz przy pomocy myszy bezprzewodowej, dzięki szybkiej transmisji nie odczujesz żadnych opóźnień. Nowy, lepszy czujnik w jaki wyekwipowano mysz Viper Ultimate posiada rozdzielczość aż 20 000 DPI z skrupulatnością do 99,6%, co zagwarantuje śledzenie i odwzorowanie nawet najdelikatniejszych ruchów. Wyekwipowany w inteligentne funkcje czujnik jest jeszcze bardziej precyzyjny i gwarantuje graczowi wysoki poziom precyzji. Przełącznik wykorzystuje wiązkę światła podczerwonego do rejestrowania każdego kliknięcia, znamionują się trzy razy krótszym czasem aktywacji w porównaniu do klasycznych mechanicznych przełączników. Dzięki zastosowaniu technologi Razer Optical podczas przesłania sygnału nie jest wymagany kontakt fizyczny, co usuwa opóźnienia i zezwala na szybką reakcję podczas gry. Użyteczna stacja dokująca pozwala na ładowanie myszy, a także nadaje stylu, dzięki podświetleniu RGB będzie wyjątkowym dodatkiem szczególnie podczas nocnych rozgrywek.
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Razer do 500 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Razer do 500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Razer do 500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe do gier do 500 zł – Zestawienie wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Razer do 500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych myszy komputerowych gamingowych do 500 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *