Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Razer do 500 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych Razer do 500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Razer do 500 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Razer do 500 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszy komputerowych gamingowych do 500 zł.

Jakie Myszki gamingowe Razer do 500 zł najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Razer do 500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych Razer do 500 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Razer Mysz gamingowa Basilisk Ultimate (RZ01-03170200-R3G1), RZ01-03170200-R3G1

Razer Mysz gamingowa Basilisk Ultimate (RZ01-03170200-R3G1), RZ01-03170200-R3G1 Najniższa Cena Online bezprzewodowa mysz gamingowa z 11 programowanymi przyciskami, w tym z renomowanym wielofunkcyjnym przełącznikiem łopatkowym, zezwala na płynne uruchamianie zaawansowanych makr i funkcji. Oferuje najszybszą łączność bezprzewodową wśród wszystkich myszy dla graczy, czujka optyczny o rozdzielczości 20 000 dpi, a także optyczne przełączniki myszy działające z prędkością światła.korzyści: mysz uwydatnia się łącznością o wyjątkowo niskim poziomie opóźnień, baterią wystarczającą na 100 godzin pracy i płynnym przełączaniem częstotliwości w środowiskach o obszernym zagęszczeniu ruchu. detektor optyczny o rozdzielczości 20 000 dpi zagwarantuje śledzenie choćby najdrobniejszych ruchów myszy. Dzięki temu zyskujesz unikatowy poziom precyzji do headshotów i manewrów przesądzających o wyniku gry. aby ekspresowo wykonywać złożone operacje, przypisz makra i funkcje uzupełniające do 11 programowanych przycisków, w tym do uznanego wielofunkcyjnego przełącznika łopatkowego. Każde kliknięcie uaktywnia działanie z szybkością światła, bez opóźnień związanych z odbiciem styków. dzięki czemu za każdym razem szybciej pociągniesz za spust. Przełączniki te wytrzymują do 70 milionów kliknięć. Razer basilisk ultimate ma 14 stref podświetlenia razer chroma™ z 16,8 mln odcieni, które idealnie rozświetlą i ubarwią twoją grę. każdą strefę podświetlenia można zaprogramować indywidualnie w chroma studio. Opór kółka do przewijania możesz dopasować do własnych preferencji przy pomocy pokrętła na spodzie myszy. Spersonalizowana czułość na dotyk zagwarantuje poziom kontroli nad grą, która uwolni twój pełny potencjał. zaimplementowana technologia bezprzewodowa o wyjątkowo niskim poziomie opóźnień działa z założenia lepiej od innych i bezzwłoczną rejestrację ruchów oraz kliknięć. Wyróżnia się również wysoką adaptacyjnością i pozwala na płynne przełączanie częstotliwości w celu zachowania szczytowej stabilności. dzięki czemu możesz pokazać swój pełny potencjał.
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Cooler Master do 500 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

4 ★  Mysz naga v2 hyperspeed marki Razer

Mysz naga v2 hyperspeed marki Razer Najniższa Cena Online Razer Naga V2 HyperSpeed to bezprzewodowa mysz zaprojektowana, żeby dominować w grach MMO, Battle Royale, FPS i innych. Mysz została uzbrojona w dwa tryby pracy bezprzewodowej Razer HyperSpeed Wireless o niskim poziomie opóźnień i Bluetooth, który pozwala zmaksymalizować czas pracy na baterii i wydłużyć jej żywotność. Świadczy o tym czas do 250 godzin (2,4 GHz) w trybie HyperSpeed Wireless oraz 400 godzin w trybie Bluetooth. Przełączniki Razer 2. Generacji z pozłacanymi stykami są mniej podatne na zużycie dzięki temu wytrzymują choćby do 60 milionów kliknięć a dzięki innowacyjnemu czujnikowi optycznemu Focus Pro 30K o rozdzielczości maksymalnej 30000 dpi, który bezbłędnie śledzi Twój ruch, Razer Naga V2 HyperSpeed pozwoli ci cieszyć się responsywnym, starannym celowaniem. W dodatku możesz wybierać jeden z 5 domyślnych poziomów czułości (400, 800, 1600, 3200, 6400) bez przerywania rozgrywki lub dokonać zmiany wartości na niestandardową za pomocą oprogramowania Razer Synapse 3, które pozwala ponadto na programowanie przycisków, obsługę makr i funkcji pomocniczych w celu uzyskania zaawansowanego stopnia kontroli....
 • Producent RAZER 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe Gamdias - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Razer do 500 zł – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Razer do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Razer do 500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Razer Mysz gamingowa Basilisk Ultimate (RZ01-03170200-R3G1), RZ01-03170200-R3G1

Razer Mysz gamingowa Basilisk Ultimate (RZ01-03170200-R3G1), RZ01-03170200-R3G1 Najniższa Cena Online bezprzewodowa mysz gamingowa z 11 programowanymi przyciskami, w tym z uwielbianym wielofunkcyjnym przełącznikiem łopatkowym, pozwala na płynne uruchamianie nowoczesnych makr i funkcji. Proponuje najszybszą łączność bezprzewodową wśród wszelkich myszy dla graczy, sensor optyczny o rozdzielczości 20 000 dpi oraz optyczne przełączniki myszy działające z szybkością światła.korzyści: mysz eksponuje się łącznością o wyjątkowo niskim poziomie opóźnień, baterią wystarczającą na 100 godzin pracy i płynnym przełączaniem częstotliwości w środowiskach o dużym zagęszczeniu ruchu. czujnik optyczny o rozdzielczości 20 000 dpi gwarantuje śledzenie choćby najdrobniejszych ruchów myszy. Dzięki czemu zyskujesz unikatowy poziom precyzji do headshotów i manewrów przesądzających o wyniku gry. aby szybko wykonywać złożone operacje, przypisz makra i funkcje dopełniające do 11 programowanych przycisków, w tym do szanowanego wielofunkcyjnego przełącznika łopatkowego. Każde kliknięcie uaktywnia działanie z prędkością światła, bez opóźnień związanych z odbiciem styków. dzięki temu za każdym razem szybciej pociągniesz za spust. Przełączniki te wytrzymują do 70 milionów kliknięć. Razer basilisk ultimate ma 14 stref podświetlenia razer chroma™ z 16,8 mln odcieni, które rewelacyjnie rozświetlą i ubarwią twoją grę. każdą strefę podświetlenia można zaprogramować indywidualnie w chroma studio. Opór kółka do przewijania możesz przystosować do własnych preferencji za pomocą pokrętła na spodzie myszy. Spersonalizowana czułość na dotyk zagwarantuje poziom kontroli nad grą, która uwolni twój pełny potencjał. zastosowana technologia bezprzewodowa o wyjątkowo niskim poziomie opóźnień działa z założenia lepiej od innych i bezzwłoczną rejestrację ruchów oraz kliknięć. Akcentuje się też wysoką adaptacyjnością i zezwala na płynne przełączanie częstotliwości w celu zachowania szczytowej stabilności. dzięki temu możesz pokazać swój pełny potencjał.
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

3 ★  Mysz naga v2 hyperspeed marki Razer

Mysz naga v2 hyperspeed marki Razer Najniższa Cena Online Razer Naga V2 HyperSpeed to bezprzewodowa mysz zaprojektowana, aby dominować w grach MMO, Battle Royale, FPS i innych. Mysz została uzbrojona w dwa tryby pracy bezprzewodowej Razer HyperSpeed Wireless o niskim poziomie opóźnień i Bluetooth, który pozwala zmaksymalizować czas pracy na baterii i wydłużyć jej żywotność. Świadczy o tym czas do 250 godzin (2,4 GHz) w trybie HyperSpeed Wireless oraz 400 godzin w trybie Bluetooth. Przełączniki Razer 2. Generacji z pozłacanymi stykami są mniej podatne na zużycie dzięki czemu wytrzymują nawet do 60 milionów kliknięć a dzięki innowacyjnemu czujnikowi optycznemu Focus Pro 30K o rozdzielczości maksymalnej 30000 dpi, który bezbłędnie śledzi Twój ruch, Razer Naga V2 HyperSpeed pozwoli ci radować się responsywnym, skrupulatnym celowaniem. Na dodatek możesz wybierać jeden z 5 domyślnych poziomów czułości (400, 800, 1600, 3200, 6400) bez przerywania rozgrywki albo dokonać zmiany wartości na niestandardową za pomocą oprogramowania Razer Synapse 3, które pozwala jeszcze na programowanie przycisków, obsługę makr i funkcji pomocniczych w celu uzyskania zaawansowanego stopnia kontroli....
 • Producent RAZER 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe bezprzewodowe SPC Gear - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Razer do 500 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Razer do 500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Razer do 500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe do gier do 500 zł – Zestawienie czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Razer do 500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych myszy komputerowych gamingowych do 500 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *