Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Razer do 200 zł – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych Razer do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Razer do 200 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Razer do 200 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych komputerowych myszy do gier do 200 zł.

Jakie Myszki gamingowe Razer do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Razer do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych Razer do 200 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  atheris marki Razer

atheris marki Razer Najniższa Cena Online Ponad 350 godzin niesłychanej sprawności i swobody w wydaniu bezprzewodowym. Dzieło projektantów najlepszych myszy dla graczy na świecie — Razer Atheris — mysz zoptymalizowana pod kątem pracy i rozrywki. mieści się w kieszeni, dzięki temu możesz pokazać na co Cię stać jednocześnie na polu bitwy, jak i w drodze na kolejne spotkanie. Mysz Razer Atheris ma mnóstwo atutów, takich jak najkorzystniejsza w branży stabilizacja sygnału, dwa tryby łączności i ponad 350 godzin ciągłej pracy* — wszystko to w zwartej, funkcjonalnej obudowie, wyprodukowanej z myślą o sprawności i wydajności. *Czas pracy baterii może się różnić w zależności od rodzaju połączenia. 350 godzin pracy baterii to swoboda pracy w dowolnym miejscu Jeśli podróżujesz w pracy lub jesteściągle w drodze ze spotkania na spotkanie, zapewnenie chcesz zawracać sobie głowy zamianą baterii. Dlatego właśnie mysz Razer Atheris zaprojektowano tak, aby zapewnić Ci 350 godzin* nieprzerwanego działania. *Czas pracy baterii może się różnić w zależności od rodzaju połączenia. sensor optyczny 7200 DPI to precyzja godna wytrawnych graczy sensor optyczny 7200 DPI powoduje, że Razer Atheris uwydatnia się jedną z najwyższych rozdzielczości wśród myszy bezprzewodowych. Gwarantuje unikatową precyzję i niewiarygodną kontrolę nad arkuszami kalkulacyjnymi i strzałami snajperskimi. Nadmiarowa rozdzielczośćświetnie sprawdza się przy obsłudze wielu monitorów, a choćby ekranów o rozdzielczości 4K i wyższej. Technologia adaptatywnych zmian częstotliwości to bezusterkowa stabilność sygnału. Dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii bezprzewodowej marki Razer, mysz Razer Atheris gwarantuje najlepszą w branży stabilizację transmisji. nawet jeśli usiądziesz w kafejce albo w biurze, gdzie sygnałmoże być zakłócany poprzez liczne urządzenia mobilne, Twoja mysz utrzyma stabilnośćpołączenia
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

3 ★  Razer deathadder essential (8886419332381)

Razer deathadder essential (8886419332381) Najniższa Cena Online Mysz Razer DeathAdder Essential Dopracowany w każdym szczególe Podstawowa myszka do gier Od ponad dziesięciu lat linia Razer DeathAdder jest podstawą na arenie światowej esportu. Zyskał reputację niezawodności, którą gracze przeklinają dzięki swojej sprawdzonej trwałości i ergonomii. Razer DeathAdder Essential kultywuje ergonomię swoich starszych braci, co sprawia, że topowi zawodnicy eSportu powracają do tej konstrukcji z uwagi na jej wygodne i komfortowe użytkowanie nawet po długich sesjach z grami. Postaw na precyzje Miej absolutną przewagę w trakcie rozgrywki, a to za sprawą niezwykłej myszy Razer DeathAdder Essential. Wyekwipowana została w najnowszy czujnik optyczny, znamionujący się niezwykłą rozdzielczością do 6400 DPI. zapewniając Ci przewagę nad innymi. Przyciski Hyperesponse W swym arsenale Razer DeathAdder Essential posiada aż 5 przycisków Hyperesponse, każdy z nich ma trwałość do 10 milionów kliknięć. Główne przyciski myszki DeathAdder Essential posiadają wyprofilowane rowki, dla najwyższej kontroli, na którą zawsze możesz liczyć. Postaw na ergonomie Razer DeathAdder Essential zachowuje konwencjonalną użyteczną formę. Jego wytworny i wyrazisty korpus został zaprojektowany z myślą o komforcie, pozwalając na zachowanie wysokiego poziomu efektywności podczas długich maratonów w grach, dzięki czemu nigdy nie zachwiejesz się w gorączce bitwy. ponadto jednorodne zielone podświetlenie sprawia, że mysz ukazuje się naprawdę atrakcyjnie.
 • Producent RAZER 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe Sharkoon - Ranking TOP10 myszy PC do gier

5 ★  Razer Mysz cobra (8886419334095)

Razer Mysz cobra (8886419334095) Najniższa Cena Online razer cobra - lekka przewodowa mysz gamingowa z podświetleniem razer chroma™ rgb - to strzał w dziesiątkę dla graczy szanujących precyzję i immersję. Jest wyposażona w niezwykle wytrzymałe przełączniki, a także gradientowe podświetlenie spodu chroma i zaskakuje wysoką skutecznością w grach pomimo tak małych rozmiarów.korzyści: dzięki lekkiej konstrukcji dostosowanej do większości stylów chwytania mysz razer cobra nie tylko zezwala na prędkie, dokładne sterowanie, ale jest także wyjątkowo komfortowa, choćby w trakcie wielogodzinnej gry. ta mysz eksponuje się bezawaryjnością i nieprzeciętną szybkością - od rozszerzonej wytrzymałości na 90 milionów kliknięć, bez problemów związanych z podwójnymi kliknięciami, po bezzwłoczną aktywację w czasie 0.2 ms, bez opóźnień związanych z odbiciem styków. podświetlenie myszy możesz przypasować przy użyciu palety ponad 16,8 mln kolorów i niezliczonych efektów świetlnych. Wrażenia są jeszcze lepsze dzięki dynamicznej reakcji w setkach gier zintegrowanych z chroma. czułość można skrupulatnie dostrajać co 50 dpi. Dobierz wyśmienite ustawienie do własnego stylu gry. Przewód ma rozszerzoną rozciągliwość i powoduje jedynie niewielki opór. Dzięki czemu możesz wykonywać szybsze i płynniejsze ruchy, uzyskując wyższy poziom kontroli. ślizgacze z przodu, z tyłu i na pierścieniu sensora zostały wytwarzane z najczystszego ptfe najwyższej klasy. Dzięki temu ślizgają się płynnie po każdej powierzchni.
 • Producent RAZER 
 • Rodzaj przewodowa 

7 ★  Razer Mysz basilisk v3

Razer Mysz basilisk v3 Najniższa Cena Online konstrukcjaKolor artykułuCzarnyUkładPraworęcznyKolor powierzchniMonochromatycznyPodświetlenieTakKolor podświetleniaWielokolorowyMocŹródło zasilaniakabelWaga i rozmiarySzerokość produktu75 mmWysokość produktu42 mmGłębokość towaru130 mmWaga produktu127 gdane opakowaniailość1Wysokość opakowania155 mmSzerokość opakowania99 mmWaga wraz z opakowaniem208 gMyszkaliczba przycisków11liczba kółek przewijania myszy1typ przewijania (scroll type)KołoRozdzielczość ruchu26000 DPIwariant przyciskówWciskane przyciskitechnika wykrywania ruchuOptycznywbudowana pamięćTakInterfejs urządzeniaUSB typu-APrzeznaczenieGamingtrwałość przycisków (milion kliknięć)70liczba przycisków programowalnych11szybkość śledzenia myszy650 ipsKierunki przewijaniaPionowyinformacje logistyczneKod zharmonizowanego systemu (HS)8471607000
 • Producent RAZER 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe optyczne - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Razer do 200 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Razer do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, promocjami i wyprzedażami. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Razer do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Razer deathadder essential (8886419332381)

Razer deathadder essential (8886419332381) Najniższa Cena Online Mysz Razer DeathAdder Essential Dopracowany w każdym szczególe Podstawowa myszka do gier Od ponad dziesięciu lat linia Razer DeathAdder jest podstawą na arenie światowej esportu. Zyskał reputację niezawodności, którą gracze przeklinają dzięki swej sprawdzonej trwałości i ergonomii. Razer DeathAdder Essential kultywuje ergonomię swych starszych braci, co sprawia, iż topowi zawodnicy eSportu powracają do tej konstrukcji z uwagi na jej wygodne i wygodne używanie choćby po długich sesjach z grami. Postaw na precyzje Miej absolutną przewagę w trakcie rozgrywki, a to za sprawą niezwykłej myszy Razer DeathAdder Essential. Wyposażona została w najnowszy czujnik optyczny, charakteryzujący się niezwykłą rozdzielczością do 6400 DPI. zapewniając Ci przewagę nad innymi. Przyciski Hyperesponse W swoim arsenale Razer DeathAdder Essential posiada aż 5 przycisków Hyperesponse, każdy z nich ma wytrzymałość do 10 milionów kliknięć. Główne przyciski myszki DeathAdder Essential mają wyprofilowane rowki, dla najwyższej kontroli, na którą zawsze możesz liczyć. Postaw na ergonomie Razer DeathAdder Essential zachowuje konwencjonalną funkcjonalną formę. Jego stylowy i wyrazisty korpus został zaprojektowany z myślą o komforcie, pozwalając na zachowanie wysokiego poziomu efektywności podczas długich maratonów w grach, dzięki czemu nigdy nie zachwiejesz się w gorączce bitwy. na dodatek jednolite zielone podświetlenie powoduje, iż mysz przedstawia się naprawdę błyskotliwie.
 • Producent RAZER 

5 ★  atheris marki Razer

atheris marki Razer Najniższa Cena Online Ponad 350 godzin niezrównanej skuteczności i swobody w wydaniu bezprzewodowym. Dzieło projektantów najkorzystniejszych myszy dla graczy na świecie — Razer Atheris — mysz zoptymalizowana pod kątem pracy i rozrywki. posiada się w kieszeni, dzięki temu możesz pokazać na co Cię stać jednocześnie na polu bitwy, jak i w drodze na kolejne spotkanie. Mysz Razer Atheris ma mnóstwo atutów, takich jak najkorzystniejsza w branży stabilizacja sygnału, dwa tryby łączności i ponad 350 godzin ciągłej pracy* — wszystko to w zwartej, ergonomicznej obudowie, wytwarzanej z myślą o efektywności i produktywności. *Czas pracy baterii może się różnić w zależności od typu połączenia. 350 godzin pracy baterii to swoboda pracy w dowolnym miejscu Jeśli podróżujesz w pracy albo jesteściągle w drodze ze spotkania na spotkanie, zapewnenie chcesz zawracać sobie głowy wymianą baterii. Dlatego właśnie mysz Razer Atheris zaprojektowano tak, żeby zapewnić Ci 350 godzin* nieustannego działania. *Czas pracy baterii może się różnić w zależności od typu połączenia. czujka optyczny 7200 DPI to precyzja godna wytrawnych graczy sensor optyczny 7200 DPI powoduje, że Razer Atheris akcentuje się jedną z najwyższych rozdzielczości wśród myszy bezprzewodowych. Zapewnia wyjątkową precyzję i niewiarygodną kontrolę nad arkuszami kalkulacyjnymi i strzałami snajperskimi. Nadmiarowa rozdzielczośćświetnie sprawdza się przy obsłudze wielu monitorów, a nawet ekranów o rozdzielczości 4K i wyższej. Technologia adaptatywnych zmian częstotliwości to bezusterkowa stabilność sygnału. Dzięki zaimplementowaniu opatentowanej technice bezprzewodowej marki Razer, mysz Razer Atheris zapewnia najlepszą w branży stabilizację transmisji. choćby jeśli usiądziesz w kafejce lub w biurze, gdzie sygnałmoże być zakłócany poprzez liczne urządzenia mobilne, Twoja mysz utrzyma stabilnośćpołączenia
 • Producent Razer 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Canyon do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

6 ★  Razer Mysz cobra (8886419334095)

Razer Mysz cobra (8886419334095) Najniższa Cena Online razer cobra - lekka przewodowa mysz gamingowa z podświetleniem razer chroma™ rgb - to strzał w dziesiątkę dla graczy ceniących precyzję i immersję. Jest wyekwipowana w bardzo wytrzymałe przełączniki oraz gradientowe podświetlenie spodu chroma i zaskakuje wysoką wydajnością w grach pomimo tak drobnych wymiarów.korzyści: dzięki lekkiej konstrukcji dopasowanej do większości stylów chwytania mysz razer cobra nie tylko umożliwia prędkie, dokładne sterowanie, ale jest również wyjątkowo wygodna, nawet podczas wielogodzinnej gry. ta mysz wyróżnia się bezusterkowością i niezrównaną prędkością - od zwiększonej wytrzymałości na 90 milionów kliknięć, bez problemów związanych z podwójnymi kliknięciami, po bezzwłoczną aktywację w czasie 0.2 ms, bez opóźnień związanych z odbiciem styków. podświetlenie myszy możesz przypasować przy użyciu palety ponad 16,8 mln odcieni i niezliczonych efektów świetlnych. Wrażenia są jeszcze lepsze dzięki dynamicznej reakcji w setkach gier zintegrowanych z chroma. czułość można precyzyjnie dostrajać co 50 dpi. Dobierz rewelacyjne ustawienie do własnego stylu gry. Przewód ma zwiększoną sprężystość i sprawia jedynie mały opór. Dzięki czemu możesz wykonywać szybsze i płynniejsze ruchy, uzyskując wyższy poziom kontroli. ślizgacze z przodu, z tyłu i na pierścieniu sensora zostały wyprodukowane z najczystszego ptfe najwyższej klasy. Dzięki temu ślizgają się płynnie po każdej powierzchni.
 • Producent RAZER 
 • Rodzaj przewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Razer do 200 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Razer do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Razer do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe dla graczy do 200 zł – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Razer do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych komputerowych myszy do gier do 200 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *