Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Rapoo – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych Rapoo. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Rapoo,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Rapoo,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszy komputerowych gamingowych.

Jakie Myszki gamingowe Rapoo najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Rapoo, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych Rapoo, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

3 ★  RAPOO Zestaw bezprzewodowy multi-mode 8200M UI biały (6940056182838)

RAPOO Zestaw bezprzewodowy multi-mode 8200M UI biały (6940056182838) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa klawiatura oraz mysz optyczna z bezawaryjnym połączeniem o zakresie działania do 10 m. Specjalny design 8200M jest odporny na zachlapanie, więc napoje dozwolone przy komputerze! komplet został wyposażony w bezprzewodową technikę Rapoo multi-mode, która umożliwia łączność w kilku trybach: przez bezawaryjną transmisję bezprzewodową 2.4 GHz marki Rapoo, przy pomocy Bluetooth 3.0 lub Bluetooth 4.0 (Smart). Pozwala na to jednoczesne połączenie się z kilkoma urządzeniami i przełączanie się pomiędzy nimi (parowanie samoczynne). klasyczny design zestawu będzie się należycie prezentował na każdym biurku. Klawiatura została wyekwipowana w klawisze multimedialne, dając Ci prędki dostęp do wielu funkcji. Mysz może pochwalić się sensorem optycznym HD 1600 DPI, zapewniającym płynną i skrupulatną pracę kursora. Wisienką na torcie jest okres żywotności baterii, który dla myszy wynosi 9 miesięcy, natomiast dla klawiatury aż 12. Łączność bezprzewodowa Wolne od zakłóceń opcje łączności: inteligentny przełącznik między Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0, a także 2.4 GHz zapewnia jednostajną, bezprzewodową transmisję w zasięgu do 10 m i 360°. Możesz korzystać z myszki ponadto, gdy nie masz akurat wolnego portu USB albo jeśli zgubisz Nano odbiornik. Inteligentne przełączanie między urządzeniami 8200M automatycznie paruje się z włączonym urządzeniem. Jednocześnie możesz zbratać się z kilkoma urządzeniami i bezproblemowo się pomiędzy nimi przełączać. regulowany poziom DPI dokładną pracę kursora zapewni 600 DPI. Dla szybszych ruchów przełącz się na 1600 DPI. Zabezpieczenie przed zachlapaniem Specjalny design klawiatury powoduje, iż nie musisz obawiać się o uszkodzenie urządzenia po przypadkowym zachlapaniu. Kluczowe atrybuty: regulowany detektor 1600 DPI113 klawiszy nożycowych, w tym 10 klawiszy multimedialnych5 przycisków myszy, w tym rolka przewijania 2DPrzełącznik DPI oraz przycisk parowania BluetoothOdbiornik Nano USBMiejsce do przechowywania odbiornika Nano USBŻywotność baterii: do 12 miesięcy (klawiatura)
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

5 ★  mysz optyczna bluetooth/2,4g mt750s marki Rapoo

mysz optyczna bluetooth/2,4g mt750s marki Rapoo Najniższa Cena Online Połączenie bezprzewodowe w wielu trybach Bezprzewodowe połączenie bez zakłóceń: inteligentny przełącznik Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 i 2.4 GHz gwarantuje stabilną transmisję bezprzewodową. Możesz korzystać z myszy niezależnie od braku portu USB lub utraty odbiornika. samoczynne przełączanie między podłączonymi urządzeniami MT750S automatycznie paruje się z działającym urządzeniem. Mysz łączy się jednocześnie z maksymalnie 4 urządzeniami, a przełączanie się między nimi jest dziecinnie proste. ułatwia to pracę i umożliwia wykonywanie różnorodnych zadań równocześnie. Precyzja na niemal każdej powierzchni Wysocy skuteczny mechanizm laserowy umożliwia korzystanie z MT750S na niemal każdej powierzchni. Ciesz się z szybkiej reakcji, a także nieprzeciętnej dokładności. W pełni dostosowywany detektor DPI Precyzja do ostatniego piksela: z dostosowywanym sensorem DPI staranność nie jest już uzależniona od przypadku. Regulacja od 600 do 3200 DPI pozwoli Ci zespolić szybkość kursora do swoich preferencji. Energooszczędny akumulator zaimplementowany akumulator litowy umożliwia korzystanie z w pełni naładowanej myszy choćby przez 30 dni. Usuwa to konieczność częstej zamiany baterii.
 • Producent Rapoo 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Roccat do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

7 ★  Mysz RAPOO M660 Brązowy, UMRAPRBD0215760 (23713225)

Mysz RAPOO M660 Brązowy, UMRAPRBD0215760 (23713225) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa cicha mysz optyczna M660 Silent obsługująca niemało trybów bezawaryjne połączenie bezprzewodowe w wielu trybach: łącz się poprzez Bluetooth 3.0, 5.0 i 2,4 GHzPołącz się z wieloma urządzeniamiPrzełączaj się pomiędzy podłączonymi urządzeniami jednym kliknięciemsensor o wysokiej rozdzielczości 1300 DPICiche kliknięcieŻywotność baterii do 9 miesięcyw całości pozbawiona zakłóceń łączność bezprzewodowamająca na celu poprawę przepływu pracy profesjonalistów, technologia Rapoo Multi-Mode Wireless zagwarantuje pełną kompatybilność i samoczynne parowanie. Niezależnie od tego, czy Twoje urządzenie obsługuje technologię Bluetooth 3.0 lub starszą, Bluetooth 4.0 albo nowszą, czy też chcesz zespoić się poprzez klucz sprzętowy Wi-Fi 2,4 GHz, możesz mieć pewność, że mysz M660 Silent jest kompatybilna. Inteligentny przełącznik pomiędzy Bluetooth 3.0, 5.0 i 2,4 GHz gwarantuje jednostajną transmisję bezprzewodową z zasięgiem do 10 metrów i zasięgiem 360°. Możesz także nadal korzystać z zestawu stacjonarnego niezależnie od braku portu USB lub utraty odbiornika. Przełączaj się między wieloma podłączonymi urządzeniami jednym kliknięciemPołącz się ze wszystkimi urządzeniami dzięki M660 Silent. Automatycznie paruje działające urządzenie, łączy się z wieloma urządzeniami i z łatwością przełącza pomiędzy nimi jednym kliknięciem. Wielozadaniowość na różnych urządzeniach nigdy nie była łatwiejsza. Wysoka rozdzielczość 1300 DPIDoświadcz płynnej nawigacji. Dzięki czujnikowi DPI o wysokiej rozdzielczości dokładność nie jest już pozostawiona przypadkowi. Ciesz się responsywnym i płynnym sterowaniem kursorem na praktycznie każdej powierzchni. Dźwięk ciszyCiche przełączniki myszy luźne korzystanie z myszy bez przeszkadzania innym. Ta mysz jest wyśmienita do nocnych projektów w domu, użytku w miejscach publicznych i w trakcie podróży. Żywotność baterii do 9 miesięcyDzięki energooszczędnym technologiom Rapoo w połączeniu z włącznikiem/wyłącznikiem możesz używać myszy M660 Silent bez wymiany baterii nawet przez 9 miesięcy.EAN: 6940056143815Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 215760Przeznaczenie: Biurosensor: Optycznyilość przycisków: 3liczba rolek: 1Profil: UniwersalnyRozdzielczość (maks.): 1300 dpiPołączenie: BezprzewodoweZasięg: 10 mPodświetlenie: NieZasilanie: Baterie/akumulatory AAwymiary: 27 x 100 x 64 mmWaga: 62 g
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Rapoo – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Rapoo, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Rapoo jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Rapoo mysz bezprzewodowa 2.4ghz+bt m300 niebieska (6940056180490)

Rapoo mysz bezprzewodowa 2.4ghz+bt m300 niebieska (6940056180490) Najniższa Cena Online Kompaktowa mysz komputerowa wyekwipowana w przeciwpoślizgowe pokrętło. Zaimplementowano w niej ciche przyciski, które zapewnią Ci spokój ducha klikając wśród innych już nie będziesz zakłócać ciszy. Dostosowywany sensor w zakresie od 600 do 1600 DPI zespoi się do różnorodnych preferencji. Załączony odbiornik Nano USB można przechowywać we wnętrzu myszy, gdy z niego nie korzystasz. Wisienką na torcie jest żywotność baterii aż do 9 miesięcy. Połączenie bezprzewodowe w wielu trybach Bezprzewodowe połączenie bez zakłóceń: inteligentny przełącznik Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz zagwarantuje zrównoważoną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów w promieniu 360°. Możesz korzystać z myszy niezależnie od braku portu USB albo utraty odbiornika. Samoczynne przełączanie między podłączonymi urządzeniami Podłącz myszkę do wszelkich swych urządzeń: M300 Silent automatycznie paruje się z działającym urządzeniem. Mysz łączy się jednocześnie z maksymalnie 3 urządzeniami, a przełączanie się pomiędzy nimi jest dziecinnie łatwe. Ułatwia to pracę i pozwala na wykonywanie rozmaitych zadań jednocześnie. Regulowany czujnik 1600 DPI Czerp satysfakcję z kontroli: z regulowanym sensorem DPI precyzyjność nie jest już uzależniona od przypadku. Regulacja od 600 do 1600 DPI pozwoli Ci połączyć prędkość kursora do swoich preferencji. Dźwięk ciszy Klikaj ile chcesz: ciche przełączniki myszy luźne korzystanie z niej bez przeszkadzania innym. Docenisz to w trakcie pracy do późna w domu nad projektem, w miejscach publicznych albo podczas podróży. Do 9 miesięcy żywotności baterii Niska konsumpcja energii: energooszczędna technologia Rapoo połączona z przełącznikiem on/off oznacza, że możesz korzystać z myszy nieustannie przez choćby 9 miesięcy. Atrybuty: Bezprzewodowa mysz optyczna multi-mode regulowany sensor optyczny 1600 DPI Bezgłośne klikanie Natychmiastowe przełączanie się pomiędzy urządzeniami Bezprzewodowe połączenie w rozmaitych technologiach: Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz dostosowywany detektor optyczny 1600 DPI 7 przycisków wraz z rolką przewijania 2D Przełącznik DPI oraz przycisk parowania Bluetooth Przełącznik on/off Nano odbiornik USB Miejsce do przechowywania Nano odbiornika USB Żywotność baterii do 9 miesięcy W zestawie bateria AA wymiary: 104 × 65 × 37 mm Waga: 83 g kryteria systemowe: Windows XP/Vista/7/8/10, port USB Akcesoria w zestawie: wymiary: 104 × 65 × 37 mmPozostałe parametry:...
 • Producent rapoo 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe przewodowe Delux - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

4 ★  M100 silent mysz bezprzewodowa marki Rapoo

M100 silent mysz bezprzewodowa marki Rapoo Najniższa Cena Online Wielofunkcyjna bezprzewodowa cicha mysz optyczna M100 Silent bezawaryjne połączenie bezprzewodowe w wielu trybach: łącz się poprzez Bluetooth 3.0, 4.0 i 2,4 GHzPołącz się z wieloma urządzeniamiPrzełączaj się pomiędzy podłączonymi urządzeniami jednym kliknięciemczujnik o wysokiej rozdzielczości 1300 DPICiche kliknięcieŻywotność baterii do 9 miesięcyw całości pozbawiona zakłóceń łączność bezprzewodowamająca na celu poprawę przepływu pracy profesjonalistów, technika Rapoo Multi-Mode Wireless gwarantuje pełną kompatybilność i automatyczne parowanie. Niezależnie od tego, czy Twoje urządzenie obsługuje Bluetooth 3.0 albo wcześniejszy, Bluetooth 4.0 albo nowszy, czy też chcesz zespolić się przy pomocy klucza sprzętowego Wi-Fi 2,4 GHz, możesz mieć pewność, że mysz M100 Silent jest kompatybilna.Inteligentny przełącznik między Bluetooth 3.0, 4.0 i 2,4 GHz gwarantuje jednostajną transmisję bezprzewodową z zasięgiem do 10 metrów i zasięgiem 360°. Możesz także nadal korzystać z zestawu stacjonarnego niezależnie od braku portu USB albo utraty odbiornika. Przełączaj się między wieloma podłączonymi urządzeniami jednym kliknięciemPołącz się ze wszystkimi urządzeniami dzięki M100 Silent. Automatycznie paruje działające urządzenie, łączy się z wieloma urządzeniami i łatwo przełącza pomiędzy nimi jednym kliknięciem. Wielozadaniowość na najróżniejszych urządzeniach nigdy nie była łatwiejsza. sensor o wysokiej rozdzielczości 1300 DPIDoświadcz płynnej nawigacji. Dzięki czujnikowi DPI o wysokiej rozdzielczości dokładność nie jest już pozostawiona przypadkowi. Ciesz się responsywnym i płynnym sterowaniem kursorem na praktycznie każdej powierzchni. Dźwięk ciszyCiche przełączniki myszy swobodne korzystanie z myszy bez przeszkadzania innym. Ta mysz jest perfekcyjna do nocnych projektów w domu, wykorzystania w miejscach publicznych i w trakcie podróży. Żywotność baterii do 9 miesięcyDzięki energooszczędnym technologiom Rapoo w połączeniu z włącznikiem/wyłącznikiem możesz używać myszy M100 Silent bez podmiany baterii choćby poprzez 9 miesięcy.EAN: 6940056181831Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 187092Przeznaczenie: Biuroczujka: Optycznyilość przycisków: 3liczba rolek: 1Profil: UniwersalnyRozdzielczość (maks.): 1300 dpiPołączenie: BezprzewodoweZasięg: 10 mPodświetlenie: NieZasilanie: Baterie/akumulatory AAwymiary: 38 x 98 x 61 mmWaga: 55 g
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

5 ★  Rapoo M300 Silent (szary), 456647

Rapoo M300 Silent (szary), 456647 Najniższa Cena Online Kompaktowa mysz komputerowa wyekwipowana w antypoślizgowe pokrętło. Zastosowano w niej ciche przyciski, które zapewnią Ci spokój ducha - klikając wśród innych już nie będziesz zakłócać ciszy. Dostosowywany detektor w zakresie od 600 do 1600 DPI złączy się do najróżniejszych preferencji. załączony odbiornik Nano USB można przechowywać wewnątrz myszy, gdy z niego nie korzystasz. Wisienką na torcie jest żywotność baterii aż do 9 miesięcy.Połączenie bezprzewodowe w wielu trybachBezprzewodowe połączenie bez zakłóceń: inteligentny przełącznik Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz zapewnia stabilną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów w promieniu 360°. Możesz korzystać z myszy niezależnie od braku portu USB lub utraty odbiornika.automatyczne przełączanie między podłączonymi urządzeniami Podłącz myszkę do wszystkich swoich urządzeń: M300 Silent samoczynnie paruje się z działającym urządzeniem. Mysz łączy się jednocześnie z maksymalnie 3 urządzeniami, a przełączanie się między nimi jest dziecinnie przystępne. Upraszcza to pracę i umożliwia realizowanie różnorodnych zadań równocześnie.regulowany sensor 1600 DPICzerp satysfakcję z kontroli: z regulowanym sensorem DPI staranność nie jest już uzależniona od przypadku. Regulacja od 600 do 1600 DPI pozwoli Ci scalić szybkość kursora do swoich preferencji. Dźwięk ciszyKlikaj ile chcesz: ciche przełączniki myszy luźne korzystanie z niej bez przeszkadzania innym. Docenisz to w trakcie pracy do późna w domu nad projektem, w miejscach publicznych lub w trakcie podróży. Do 9 miesięcy żywotności bateriiNiska konsumpcja energii: energooszczędna technologia Rapoo połączona z przełącznikiem on/off oznacza, iż możesz korzystać z myszy bezustannie przez choćby 9 miesięcy. Kluczowe cechy: Bezgłośne klikanie Natychmiastowe przełączanie się między urządzeniami Bezprzewodowe połączenie w najróżniejszych technikach: Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz 7 przycisków wraz z rolką przewijania 2D Przełącznik DPI i przycisk parowania Bluetooth Przełącznik on/off Nano odbiornik USB Miejsce do przechowywania Nano odbiornika USB Żywotność baterii do 9 miesięcy Akcesoria w pakiecie: Bateria AAWymiary: 8 cm x 14 cm x 22 cmPozostałe atrybuty: oczekiwania systemowe: Windows XP/Vista/7/8/10 Port USB...
 • Producent Rapoo 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

6 ★  Mysz RAPOO M20 Plus Biały (6940056119674)

Mysz RAPOO M20 Plus Biały (6940056119674) Najniższa Cena Online bezusterkowe połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz. Detektor o wysokiej rozdzielczości 1000 DPI. Ciche kliknięcia. Żywotność baterii do 12 miesięcy. Bezawaryjne połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz Ciesz się beztroską łącznością bezprzewodową. Sprawdzony progresywny standard 2,4 GHz gwarantuje zasięg do 10 m, zasięg 360°. Detektor o wysokiej rozdzielczości 1000 DPI Ciesz się całkowitą kontrolą: wysokowydajny czujka optyczny 1000 DPI gwarantuje płynne i precyzyjne sterowanie wskaźnikiem myszy, dzięki czemu oglądanie i klikanie staje się przyjemnością. Dźwięk ciszy Ciche przełączniki myszy swobodne korzystanie z myszy bez przeszkadzania innym. Ta mysz jest rewelacyjna do nocnych projektów w domu, korzystania w miejscach publicznych i w trakcie podróży. Żywotność baterii do 12 miesięcy Dzięki energooszczędnym technologiom Rapoo w połączeniu z włącznikiem/wyłącznikiem możesz używać myszy M20 Plus Silent bez podmiany baterii nawet poprzez 12 miesięcy....
 • Producent RAPOO 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Dareu do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

9 ★  Mysz 7200m szary marki Rapoo

Mysz 7200m szary marki Rapoo Najniższa Cena Online użyteczna mysz bezprzewodowa o uwydatniającym designie. Nowa, bezprzewodowa technika Rapoo multi-mode umożliwia łączność w kilku trybach. Pozwala to na jednoczesne połączenie się z maksymalnie trzema urządzeniami i przełączanie się między nimi (parowanie automatyczne). dostosowywany, wysokowydajny czujka optyczny sprawi, iż korzystanie z myszy będzie przyjemnością. Połączenie bezprzewodowe w wielu trybachBezprzewodowe połączenie bez zakłóceń: inteligentny przełącznik Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz gwarantuje stabilną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów w promieniu 360°. Możesz korzystać z myszy niezależnie od braku portu USB albo utraty odbiornika.samoczynne przełączanie między 3 podłączonymi urządzeniami Podłącz myszkę do wszystkich swych urządzeń: 7200M samoczynnie paruje się z działającym urządzeniem. Mysz łączy się jednocześnie z maksymalnie 3 urządzeniami, a przełączanie się między nimi jest dziecinnie proste. Usprawnia to pracę i pozwala na realizowanie różnorodnych zadań równocześnie.dostosowywany detektor 1600 DPICzerp satysfakcję z kontroli: z dostosowywanym sensorem DPI skrupulatność nie jest już uzależniona od przypadku. Regulacja od 800 (maksymalna precyzja) do 1600 (maksymalna szybkość) DPI pozwoli Ci skonsolidować szybkość kursora do swych preferencji. Do 9 miesięcy żywotności bateriiNiska konsumpcja energii: energooszczędna technologia Rapoo połączona z przełącznikiem on/off oznacza, iż możesz korzystać z myszy bezustannie przez choćby 9 miesięcy. Kluczowe parametry: Bezprzewodowa mysz optyczna multi-mode Natychmiastowe przełączanie się między urządzeniami Bezprzewodowe połączenie w najróżniejszych technologiach: Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz Przełącznik DPI oraz przycisk parowania Bluetooth Przełącznik on/off Nano odbiornik USB Miejsce do przechowywania Nano odbiornika USB Żywotność baterii do 9 miesięcy Akcesoria w komplecie: wymiary: 36 x 107 x 64 mm Pozostałe parametry: Zasilanie: Bateria 1 AA (w pakiecie)...
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

10 ★  RAPOO Mysz optyczna bezprzewodowa 2.4GHz+BT 7200M biała (6940056180438)

RAPOO Mysz optyczna bezprzewodowa 2.4GHz+BT 7200M biała (6940056180438) Najniższa Cena Online funkcjonalna mysz bezprzewodowa o uwydatniającym designie. Nowa, bezprzewodowa technika Rapoo multi-mode umożliwia łączność w kilku trybach: przez bezawaryjną transmisję bezprzewodową 2.4 GHz firmy Rapoo, przy pomocy Bluetooth 3.0 albo Bluetooth 4.0. (Smart). Pozwala to na jednoczesne połączenie się z maksymalnie trzema urządzeniami i przełączanie się pomiędzy nimi (parowanie automatyczne). Dostosowywany, wysokowydajny sensor optyczny sprawi, iż korzystanie z myszy będzie przyjemnością. Połączenie bezprzewodowe w wielu trybachBezprzewodowe połączenie bez zakłóceń: inteligentny przełącznik Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz gwarantuje zrównoważoną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów w promieniu 360°. Możesz korzystać z myszy niezależnie od braku portu USB albo utraty odbiornika.samoczynne przełączanie pomiędzy 3 podłączonymi urządzeniami Podłącz myszkę do wszelkich swych maszyn: 7200M samoczynnie paruje się z działającym urządzeniem. Mysz łączy się równocześnie z maksymalnie 3 urządzeniami, a przełączanie się pomiędzy nimi jest dziecinnie proste. Ułatwia to pracę i umożliwia wykonywanie rozmaitych zadań równocześnie.dostosowywany czujka 1600 DPICzerp satysfakcję z kontroli: z dostosowywanym sensorem DPI skrupulatność nie jest już uzależniona od przypadku. Regulacja od 800 (maksymalna precyzja) do 1600 (maksymalna prędkość) DPI pozwoli Ci scalić szybkość kursora do swych preferencji. Do 9 miesięcy żywotności bateriiNiska konsumpcja energii: energooszczędna technika Rapoo połączona z przełącznikiem on/off oznacza, iż możesz korzystać z myszy bezustannie poprzez choćby 9 miesięcy. Kluczowe atrybuty: Natychmiastowe przełączanie się pomiędzy urządzeniami Bezprzewodowe połączenie w różnych technologiach: Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz 7 przycisków wraz z rolką przewijania 2D Przełącznik DPI, a także przycisk parowania Bluetooth Przełącznik on/off Nano odbiornik USB Miejsce do przechowywania Nano odbiornika USB Akcesoria w komplecie: rozmiary: 14 cm x 8 cm x 22 cmPozostałe parametry: wymogi systemowe: Windows XP/Vista/7/8/10 USB port...
 • Producent RAPOO 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Rapoo najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Rapoo w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Rapoo w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe do gier – Ranking wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Rapoo nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych myszy komputerowych gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *