Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Rapoo – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych Rapoo. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Rapoo,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Rapoo,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszy komputerowych gamingowych.

Jakie Myszki gamingowe Rapoo najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Rapoo, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych Rapoo, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Mysz RAPOO MT550 Czarny (6940056177452) ☆

Mysz RAPOO MT550 Czarny (6940056177452) Najniższa Cena Online Ta progresywna mysz bezprzewodowa proponuje nadzwyczajny komfort w wyszukanym, spektakularnym wzornictwie. Główną zaletą jest możliwość połączenia bezprzewodowego w wielu trybach: przez bezawaryjną transmisję bezprzewodową 2.4 GHz marki Rapoo, przy pomocy Bluetooth 3.0 lub Bluetooth 4.0. (Smart). Pozwala na to jednoczesne połączenie się z maksymalnie 4 urządzeniami i przełączanie się między nimi (parowanie samoczynne). Na dodatek MT550 została wyposażona w pełni regulowany, wysokowydajny czujka optyczny z zakresem pracy od 600 do 1600 DPI. 12-miesięczny czas pracy na baterii umożliwi Ci nieustanne korzystanie z myszki poprzez szczególnie długi okres. Bezprzewodowe połączenie bez zakłóceń: inteligentny przełącznik Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz zagwarantuje zrównoważoną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów. Nadal można używać myszy niezależnie od braku portu USB lub utraty odbiornika.odłącz myszkę do wszystkich swych sprzętów: MT550 automatycznie paruje się z działającym urządzeniem. Mysz łączy się równocześnie z maksymalnie 4 urządzeniami, a przełączanie się pomiędzy nimi jest dziecinnie nieskomplikowane: wystarczy nacisnąć przycisk. Upraszcza to pracę i umożliwia wykonywanie zróżnicowanych zadań jednocześnie. Czerp satysfakcję z kontroli: z regulowanym sensorem DPI precyzyjność nie jest już uzależniona od przypadku. Regulacja od 600 do 1600 DPI pozwoli Ci skonsolidować szybkość kursora do swych preferencji. Niska konsumpcja energii: energooszczędna technologia Rapoo połączona z przełącznikiem on/off oznacza, że możesz korzystać z myszy bezustannie przez nawet 12 miesięcy....
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe Hama - Ranking TOP10 myszy PC do gier

☆ Rapoo Mysz m200 multi-mode czarny (6940056181046) ☆

Rapoo Mysz m200 multi-mode czarny (6940056181046) Najniższa Cena Online całkowicie wolna od zakłóceń łączność bezprzewodowa. Technologia Multi-Mode Wireless producenta Rapoo, posiadająca na celu usprawnienie pracy profesjonalistów, gwarantuje pełną kompatybilność i samoczynne parowanie. Niezależnie od tego, czy Twoje urządzenie obsługuje Bluetooth 3.0 lub wcześniejszy, Bluetooth 4.0 lub nowszy, czy chcesz dopasować się za pomocą adaptera Wi-Fi 2.4 GHz, możesz posiadać pewność, że mysz M200 Silent jest kompatybilna. Inteligentny przełącznik między modułami Bluetooth 3.0, 4.0 i 2.4 GHz zapewnia jednostajną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów i 360°. Możesz ponadto nadal korzystać z zestawu stacjonarnego, niezależnie od braku portu USB albo utraty odbiornika. Przełączanie między wieloma podłączonymi urządzeniami za pomocą jednego kliknięcia: połącz się z wszystkimi swymi urządzeniami za pomocą M200 Silent. Automatycznie paruje się z pracującymi urządzeniami, łączy się z wieloma urządzeniami i w prosty sposób przełącza między nimi za pomocą jednego kliknięcia. Wielozadaniowość między urządzeniami nigdy nie była łatwiejsza. Regulowany detektor 1300 DPI HD: doświadcz pełnej kontroli. Dzięki dostosowywanemu czujnikowi DPI, skrupulatność nie jest już pozostawiona przypadkowi. Można go dopasować do rozmaitych potrzeb, można go dostosować do własnych preferencji. Ciesz się czułą i płynną kontrolą kursora praktycznie na każdej powierzchni. Dźwięk ciszy: ciche przełączniki myszy zezwalają na swobodne korzystanie z myszki bez przeszkadzania innym. Mysz ta jest doskonała do nocnych projektów w domu, do wykorzystywania w miejscach publicznych i podczas podróży. Żywotność baterii do 9 miesięcy: dzięki energooszczędnym technologiom Rapoo, w połączeniu z włącznikiem/wyłącznikiem, można używać myszy M200 Silent bez konieczności zamiany baterii nawet poprzez 9 miesięcy....
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Mysz RAPOO M600 Multi-Mode Czarny (6940056185501) ☆

Mysz RAPOO M600 Multi-Mode Czarny (6940056185501) Najniższa Cena Online kompletnie wolna od zakłóceń łączność bezprzewodowatechnika Multi-Mode Wireless marki Rapoo, posiadająca na celu usprawnienie pracy profesjonalistów, zagwarantuje pełną kompatybilność i automatyczne parowanie. Niezależnie od tego, czy Twoje urządzenie obsługuje Bluetooth 3.0 lub wcześniejszy, Bluetooth 4.0 lub nowszy, czy chcesz zjednoczyć się przy pomocy klucza sprzętowego Wi-Fi 2.4 GHz, możesz mieć pewność, iż mysz M600 Silent jest kompatybilna.Inteligentny przełącznik między modułami Bluetooth 3.0, 4.0 i 2.4 GHz zagwarantuje stabilną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów i 360°. Możesz też nadal korzystać z zestawu stacjonarnego, niezależnie od braku portu USB lub utraty odbiornika.Przełączanie między wieloma podłączonymi urządzeniami przy pomocy jednego kliknięciaPołącz się z wszystkimi urządzeniami za pomocą M600 Silent. Automatycznie paruje on pracujące urządzenia, łączy się z wieloma urządzeniami i w prosty sposób przełącza się między nimi za pomocą jednego kliknięcia. Wielozadaniowość między urządzeniami nigdy nie była łatwiejsza.Silnik śledzący 1300 DPIzaznać całkowitej kontroli. Dzięki progresywnemu, niewidocznemu silnikowi śledzącemu 1300 DPI, precyzyjność nie jest już pozostawiona przypadkowi. Będziesz cieszyć się czułą i gładką kontrolą kursora praktycznie na każdej powierzchni.Wysokiej jakości wzornictwo i trwałośćStop aluminium zagwarantuje wyśmienity dotyk w rąk. Zapewnia ponadto odporność przy jednoczesnym zachowaniu wygody i lekkości myszy, idealnej zarówno do użytkowania domowego/biurowego, jak i w podróży. W dodatku, magnetyczne dolne zamknięcie jest wyśmienitym dodatkiem i wygodą. nietrudny dostęp do komory baterii i klucza USB przy jednoczesnym zapewnieniu pełnej ochrony.Dźwięk ciszyCiche przełączniki myszy pozwalają na luźne korzystanie z myszki bez przeszkadzania innym. Mysz ta jest rewelacyjna do nocnych projektów w domu, do użytkowania w miejscach publicznych i w trakcie podróży.Żywotność baterii do 12 miesięcyDzięki energooszczędnej technologii Rapoo i wyłącznikowi zasilania możesz używać myszy M600 Silent bez konieczności podmiany baterii nawet przez 12 miesięcy.
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ M200 Plus Mysz bezprzewodowa RAPOO (6940056186959) ☆

M200 Plus Mysz bezprzewodowa RAPOO (6940056186959) Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa M200 Plus szarabezawaryjne połączenie bezprzewodowe w wielu trybach: Połącz przez Bluetooth 3.0, 4.0 i 2,4 GHzPołącz się z wieloma urządzeniamiPrzełączaj się pomiędzy podłączonymi urządzeniami jednym kliknięciemoryginalna osłona z tkaninyOburęczna budowaregulowany sensor o wysokiej rozdzielczości 1300 DPIPrzełączaj się między wieloma podłączonymi urządzeniami jednym kliknięciem Połącz się ze wszystkimi urządzeniami przy pomocy M200 Plus. Samoczynnie paruje działające urządzenie, łączy się z wieloma urządzeniami i łatwo przełącza się pomiędzy nimi jednym kliknięciem przycisku. Wielozadaniowość na zróżnicowanych urządzeniach nigdy nie była łatwiejsza. unikalne pokrycie z dzianiny i oburęczny design Ta bezprzewodowa mysz jest naprawdę nieszablonowa dzięki materiałowemu pokrowcowi i eleganckiemu kształtowi. Jego konwencjonalny design ze gustownymi, opływowymi krzywiznami wyprodukowanymi z wysokiej jakości tworzyw sprawia, iż M200 Plus wyróżnia się z tłumu. To nie tylko arcydzieło pod względem wyglądu jego symetryczny kształt oznacza, iż jest wygodny dla osób lewo- i praworęcznych bez niepotrzebnego obciążania dłoni. Żywotność baterii do 9 miesięcy Dzięki energooszczędnym technologiom Rapoo, w połączeniu z włącznikiem/wyłącznikiem, możesz używać myszy M200 Plus bez wymiany baterii choćby poprzez 9 miesięcy.
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Rapoo – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Rapoo, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Rapoo jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rapoo m200 silent, biała ☆

Rapoo m200 silent, biała Najniższa Cena Online całkowicie wolna od zakłóceń łączność bezprzewodowa. Technologia Multi-Mode Wireless marki Rapoo, mająca na celu usprawnienie pracy profesjonalistów, zagwarantuje pełną kompatybilność i automatyczne parowanie. Niezależnie od tego, czy Twoje urządzenie obsługuje Bluetooth 3.0 lub wcześniejszy, Bluetooth 4.0 albo nowszy, czy chcesz scalić się przy pomocy adaptera Wi-Fi 2.4 GHz, możesz posiadać pewność, iż mysz M200 Silent jest kompatybilna. Inteligentny przełącznik pomiędzy modułami Bluetooth 3.0, 4.0 i 2.4 GHz zagwarantuje stabilną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów i 360°. Możesz jeszcze nadal korzystać z zestawu stacjonarnego, niezależnie od braku portu USB albo utraty odbiornika. Przełączanie między wieloma podłączonymi urządzeniami przy pomocy jednego kliknięcia: połącz się z wszystkimi swoimi urządzeniami za pomocą M200 Silent. Automatycznie paruje się z pracującymi urządzeniami, łączy się z wieloma urządzeniami i w prosty sposób przełącza pomiędzy nimi przy pomocy jednego kliknięcia. Wielozadaniowość między urządzeniami nigdy nie była łatwiejsza. Regulowany sensor 1300 DPI HD Doświadcz pełnej kontroli. Dzięki regulowanemu czujnikowi DPI, precyzyjność nie jest już pozostawiona przypadkowi. Można go skonsolidować do zróżnicowanych potrzeb, można go przypasować do własnych preferencji. Ciesz się czułą i płynną kontrolą kursora praktycznie na każdej powierzchni. Dźwięk ciszy: ciche przełączniki myszy zezwalają na swobodne korzystanie z myszki bez przeszkadzania innym. Mysz ta jest genialna do nocnych projektów w domu, do wykorzystania w miejscach publicznych i w trakcie podróży. Żywotność baterii do 9 miesięcy: dzięki energooszczędnym technologiom Rapoo, w połączeniu z włącznikiem/wyłącznikiem, można używać myszy M200 Silent bez konieczności wymiany baterii nawet poprzez 9 miesięcy....
 • Producent Rapoo 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe AeroCool do 500 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

☆ Rapoo Mysz m200 multi-mode czarny (6940056181046) ☆

Rapoo Mysz m200 multi-mode czarny (6940056181046) Najniższa Cena Online kompletnie wolna od zakłóceń łączność bezprzewodowa. Technika Multi-Mode Wireless firmy Rapoo, posiadająca na celu usprawnienie pracy profesjonalistów, zagwarantuje pełną kompatybilność i samoczynne parowanie. Niezależnie od tego, czy Twoje urządzenie obsługuje Bluetooth 3.0 albo wcześniejszy, Bluetooth 4.0 lub nowszy, czy chcesz scalić się przy pomocy adaptera Wi-Fi 2.4 GHz, możesz mieć pewność, że mysz M200 Silent jest kompatybilna. Inteligentny przełącznik pomiędzy modułami Bluetooth 3.0, 4.0 i 2.4 GHz zapewnia stabilną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów i 360°. Możesz jeszcze nadal korzystać z zestawu stacjonarnego, niezależnie od braku portu USB lub utraty odbiornika. Przełączanie pomiędzy wieloma podłączonymi urządzeniami przy pomocy jednego kliknięcia: połącz się z wszystkimi swoimi urządzeniami za pomocą M200 Silent. Samoczynnie paruje się z pracującymi urządzeniami, łączy się z wieloma urządzeniami i w prosty sposób przełącza pomiędzy nimi za pomocą jednego kliknięcia. Wielozadaniowość między urządzeniami nigdy nie była łatwiejsza. Regulowany czujka 1300 DPI HD: doświadcz pełnej kontroli. Dzięki dostosowywanemu czujnikowi DPI, staranność nie jest już pozostawiona przypadkowi. Można go połączyć do zróżnicowanych potrzeb, można go przypasować do własnych preferencji. Ciesz się czułą i płynną kontrolą kursora praktycznie na każdej powierzchni. Dźwięk ciszy: ciche przełączniki myszy pozwalają na swobodne korzystanie z myszki bez przeszkadzania innym. Mysz ta jest nadzwyczajna do nocnych projektów w domu, do stosowania w miejscach publicznych i w trakcie podróży. Żywotność baterii do 9 miesięcy: dzięki energooszczędnym technologiom Rapoo, w połączeniu z włącznikiem/wyłącznikiem, można używać myszy M200 Silent bez konieczności wymiany baterii choćby przez 9 miesięcy....
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Rapoo M300 Silent (szary), 456647 ☆

Rapoo M300 Silent (szary), 456647 Najniższa Cena Online Kompaktowa mysz komputerowa wyekwipowana w antypoślizgowe pokrętło. Zastosowano w niej ciche przyciski, które zapewnią Ci spokój ducha - klikając wśród innych już nie będziesz zakłócać ciszy. Dostosowywany detektor w zakresie od 600 do 1600 DPI złączy się do najróżniejszych preferencji. załączony odbiornik Nano USB można przechowywać wewnątrz myszy, gdy z niego nie korzystasz. Wisienką na torcie jest żywotność baterii aż do 9 miesięcy.Połączenie bezprzewodowe w wielu trybachBezprzewodowe połączenie bez zakłóceń: inteligentny przełącznik Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz zapewnia stabilną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów w promieniu 360°. Możesz korzystać z myszy niezależnie od braku portu USB lub utraty odbiornika.automatyczne przełączanie między podłączonymi urządzeniami Podłącz myszkę do wszystkich swoich urządzeń: M300 Silent samoczynnie paruje się z działającym urządzeniem. Mysz łączy się jednocześnie z maksymalnie 3 urządzeniami, a przełączanie się między nimi jest dziecinnie przystępne. Upraszcza to pracę i umożliwia realizowanie różnorodnych zadań równocześnie.regulowany sensor 1600 DPICzerp satysfakcję z kontroli: z regulowanym sensorem DPI staranność nie jest już uzależniona od przypadku. Regulacja od 600 do 1600 DPI pozwoli Ci scalić szybkość kursora do swoich preferencji. Dźwięk ciszyKlikaj ile chcesz: ciche przełączniki myszy luźne korzystanie z niej bez przeszkadzania innym. Docenisz to w trakcie pracy do późna w domu nad projektem, w miejscach publicznych lub w trakcie podróży. Do 9 miesięcy żywotności bateriiNiska konsumpcja energii: energooszczędna technologia Rapoo połączona z przełącznikiem on/off oznacza, iż możesz korzystać z myszy bezustannie przez choćby 9 miesięcy. Kluczowe cechy: Bezgłośne klikanie Natychmiastowe przełączanie się między urządzeniami Bezprzewodowe połączenie w najróżniejszych technikach: Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz 7 przycisków wraz z rolką przewijania 2D Przełącznik DPI i przycisk parowania Bluetooth Przełącznik on/off Nano odbiornik USB Miejsce do przechowywania Nano odbiornika USB Żywotność baterii do 9 miesięcy Akcesoria w pakiecie: Bateria AAWymiary: 8 cm x 14 cm x 22 cmPozostałe atrybuty: oczekiwania systemowe: Windows XP/Vista/7/8/10 Port USB...
 • Producent Rapoo 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Mysz RAPOO M500 Czarny, 1_720374 ☆

Mysz RAPOO M500 Czarny, 1_720374 Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz M500 Silent to połączenie nieprzeciętnej jakości działania oraz funkcjonalności ze wykwintnym, innowacyjnym wyglądem. Bezprzewodowa technika Rapoo multi-mode, umożliwia łączność w kilku trybach: przez bezusterkową transmisję bezprzewodową 2.4 GHz, przy pomocy Bluetooth 3.0 lub Bluetooth 4.0. (Smart). Pozwala na to jednoczesne połączenie się z maksymalnie trzema urządzeniami i przełączanie się między nimi (parowanie samoczynne). Przypasuj pracę kursora do swoich potrzeb za pomocą dostosowywanego sensora 600 1600 DPI. Wisienką na torcie jest żywotność baterii do nawet 12 miesięcy, dzięki energooszczędnej technice Rapoo.Połączenie bezprzewodowe w wielu trybach Bezprzewodowe połączenie bez zakłóceń: inteligentny przełącznik Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz zagwarantuje jednostajną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów w promieniu 360°. Nadal można używać myszy niezależnie od braku portu USB albo utraty odbiornika.automatyczne przełączanie między 3 podłączonymi urządzeniami Podłącz myszkę do wszelkich swych maszyn: M500 Silent samoczynnie paruje się z działającym urządzeniem. Mysz łączy się jednocześnie z maksymalnie 3 urządzeniami, a przełączanie się między nimi jest dziecinnie proste. Ułatwia to pracę i umożliwia realizowanie zróżnicowanych zadań równocześnie.dostosowywany czujka 1600 DPI Czerp satysfakcję z kontroli: z dostosowywanym sensorem 600 - 1600 DPI dokładność nie jest już uzależniona od przypadku. Ciesz się z płynnej pracy kursora, przypasowanej do Twoich potrzeb.Dźwięk ciszy Klikaj ile chcesz: ciche przełączniki myszy swobodne korzystanie z niej bez przeszkadzania innym. Docenisz to w trakcie później pracy w domu nad projektem, w miejscach publicznych albo w trakcie podróży.Pozostałe właściwościNatychmiastowe przełączanie się pomiędzy urządzeniami regulowany detektor 1600 DPI Bezdźwięczne klikanie Do 12 miesięcy żywotności baterii 3 tryby łączności: 2.4 GHz, Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 Przycisk parowania Bluetooth Przełącznik DPI Przełącznik on/off W pakiecie 2 baterie AA Nano odbiornik USB Miejsce do przechowywania nano odbiornika USB kryteria systemowe: Windows XP/Vista/7/8/10; port USB
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Asus - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

☆ Mysz RAPOO M600 Multi-Mode Czarny (6940056185501) ☆

Mysz RAPOO M600 Multi-Mode Czarny (6940056185501) Najniższa Cena Online w całości wolna od zakłóceń łączność bezprzewodowatechnika Multi-Mode Wireless firmy Rapoo, posiadająca na celu usprawnienie pracy profesjonalistów, zagwarantuje całkowitą kompatybilność i automatyczne parowanie. Niezależnie od tego, czy Twoje urządzenie obsługuje Bluetooth 3.0 albo wcześniejszy, Bluetooth 4.0 lub nowszy, czy chcesz zintegrować się przy pomocy klucza sprzętowego Wi-Fi 2.4 GHz, możesz mieć pewność, iż mysz M600 Silent jest kompatybilna.Inteligentny przełącznik między modułami Bluetooth 3.0, 4.0 i 2.4 GHz zapewnia jednostajną transmisję bezprzewodową o zasięgu do 10 metrów i 360°. Możesz też nadal korzystać z zestawu stacjonarnego, niezależnie od braku portu USB albo utraty odbiornika.Przełączanie pomiędzy wieloma podłączonymi urządzeniami przy pomocy jednego kliknięciaPołącz się z wszystkimi urządzeniami za pomocą M600 Silent. Samoczynnie paruje on pracujące urządzenia, łączy się z wieloma urządzeniami i w prosty sposób przełącza się pomiędzy nimi za pomocą jednego kliknięcia. Wielozadaniowość pomiędzy urządzeniami nigdy nie była łatwiejsza.Silnik śledzący 1300 DPIodczuć całkowitej kontroli. Dzięki progresywnemu, niewidocznemu silnikowi śledzącemu 1300 DPI, precyzyjność nie jest już pozostawiona przypadkowi. Będziesz radować się czułą i gładką kontrolą kursora praktycznie na każdej powierzchni.Wysokiej jakości wzornictwo i solidnośćStop aluminium zagwarantuje świetny dotyk w dłoni. Zagwarantuje też solidność przy jednoczesnym zachowaniu wygody i lekkości myszy, rewelacyjnej zarówno do użytkowania domowego/biurowego, jak i w podróży. Ponadto, magnetyczne dolne zamknięcie jest nieprzeciętnym dodatkiem i wygodą. nietrudny dostęp do komory baterii i klucza USB przy jednoczesnym zapewnieniu pełnej ochrony.Dźwięk ciszyCiche przełączniki myszy pozwalają na swobodne korzystanie z myszki bez przeszkadzania innym. Mysz ta jest rewelacyjna do nocnych projektów w domu, do użytkowania w miejscach publicznych i podczas podróży.Żywotność baterii do 12 miesięcyDzięki energooszczędnej technice Rapoo i wyłącznikowi zasilania możesz używać myszy M600 Silent bez konieczności podmiany baterii choćby przez 12 miesięcy.
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ M200 Plus Mysz bezprzewodowa RAPOO (6940056186959) ☆

M200 Plus Mysz bezprzewodowa RAPOO (6940056186959) Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa M200 Plus szarabezusterkowe połączenie bezprzewodowe w wielu trybach: Połącz poprzez Bluetooth 3.0, 4.0 i 2,4 GHzPołącz się z wieloma urządzeniamiPrzełączaj się pomiędzy podłączonymi urządzeniami jednym kliknięciemunikalna osłona z dzianinyOburęczna kompozycjadostosowywany czujnik o wysokiej rozdzielczości 1300 DPIPrzełączaj się pomiędzy wieloma podłączonymi urządzeniami jednym kliknięciem Połącz się ze wszystkimi urządzeniami przy pomocy M200 Plus. Samoczynnie paruje działające urządzenie, łączy się z wieloma urządzeniami i prosto przełącza się pomiędzy nimi jednym kliknięciem przycisku. Wielozadaniowość na rozmaitych urządzeniach nigdy nie była łatwiejsza. unikalne pokrycie z dzianiny i oburęczny design Ta bezprzewodowa mysz jest naprawdę wyjątkowa dzięki materiałowemu pokrowcowi i wytwornemu kształtowi. Jego klasyczny design ze wykwintnymi, opływowymi krzywiznami wytworzonymi z wysokiej jakości materiałów powoduje, że M200 Plus eksponuje się z tłumu. To nie tylko arcydzieło pod względem wyglądu jego symetryczny kształt oznacza, iż jest wygodny dla osób lewo- i praworęcznych bez niepotrzebnego obciążania dłoni. Żywotność baterii do 9 miesięcy Dzięki energooszczędnym technologiom Rapoo, w połączeniu z włącznikiem/wyłącznikiem, możesz używać myszy M200 Plus bez zamiany baterii nawet poprzez 9 miesięcy.
 • Producent RAPOO 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Rapoo najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Rapoo w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Rapoo w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe do gier – Ranking sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Rapoo nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych myszy komputerowych gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.