Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Rapoo do 200 zł – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych Rapoo do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Rapoo do 200 zł,
  • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Rapoo do 200 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych myszek komputerowych dla graczy do 200 zł.

Jakie Myszki gamingowe Rapoo do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Rapoo do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych Rapoo do 200 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Rapoo Mysz mt350

Rapoo Mysz mt350 Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz MT350 to połączenie znakomitej jakości działania, a także funkcjonalności ze gustownym, postępowym wyglądem. Bezprzewodowa technika Rapoo multi-mode, umożliwia łączność w kilku trybach: poprzez bezawaryjną transmisję bezprzewodową 2.4 GHz, za pomocą Bluetooth 3.0 albo Bluetooth 4.0. (Smart). Zezwala na to jednoczesne połączenie się z maksymalnie trzema urządzeniami i przełączanie się między nimi (parowanie automatyczne). Dopasuj pracę kursora do swych potrzeb przy pomocy regulowanego sensora 600 1600 DPI. Wisienką na torcie jest żywotność baterii do nawet 12 miesięcy, dzięki energooszczędnej technologii Rapoo.Łączność bezprzewodowaWolne od zakłóceń opcje łączności: inteligentny przełącznik pomiędzy Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) i 2.4 GHz gwarantuje zrównoważoną, bezprzewodową transmisję w zasięgu do 10 m, a także 360°. Możesz korzystać z myszki na dodatek, gdy nie masz akurat wolnego portu USB lub jeśli zgubisz Nano odbiornik.Inteligentne przełączanie pomiędzy urządzeniamiMT350 samoczynnie paruje się z włączonym urządzeniem. jednocześnie możesz złączyć się z trzema urządzeniami i bezproblemowo się pomiędzy nimi przełączać.dostosowywane DPIPrecyzyjną, płynną pracę kursora dobraną do wykonywanej czynności zagwarantuje zmienne DPI. precyzyjną pracę kursora zapewni 600 DPI. Dla szybszych ruchów przełącz się na 1600 DPI.Żywotność baterii do 12 miesięcyPołączenie energooszczędnej technologii Rapoo z funkcjonalnością przełącznika on/off pozwala na korzystanie z myszy aż do 12 miesięcy.
  • Producent RAPOO 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe bezprzewodowe Zowie - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Rapoo do 200 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Rapoo do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, promocjami i wyprzedażami. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Rapoo do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe SPC Gear do 500 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

1 ★  Rapoo Mysz mt350

Rapoo Mysz mt350 Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz MT350 to połączenie nieprzeciętnej jakości działania, a także funkcjonalności ze wyszukanym, innowacyjnym wyglądem. Bezprzewodowa technika Rapoo multi-mode, pozwala na łączność w kilku trybach: poprzez niezawodną transmisję bezprzewodową 2.4 GHz, przy pomocy Bluetooth 3.0 albo Bluetooth 4.0. (Smart). Pozwala na to jednoczesne połączenie się z maksymalnie trzema urządzeniami i przełączanie się między nimi (parowanie samoczynne). Dopasuj pracę kursora do swoich potrzeb przy pomocy regulowanego sensora 600 1600 DPI. Wisienką na torcie jest żywotność baterii do choćby 12 miesięcy, dzięki energooszczędnej technologii Rapoo.Łączność bezprzewodowaWolne od zakłóceń opcje łączności: inteligentny przełącznik pomiędzy Bluetooth 3.0, Bluetooth 4.0 (Smart/BLE) oraz 2.4 GHz zagwarantuje jednostajną, bezprzewodową transmisję w zasięgu do 10 m, a także 360°. Możesz korzystać z myszki też, gdy nie masz akurat wolnego portu USB albo jeśli zgubisz Nano odbiornik.Inteligentne przełączanie między urządzeniamiMT350 automatycznie paruje się z włączonym urządzeniem. równocześnie możesz zespoić się z trzema urządzeniami i bez problemu się między nimi przełączać.regulowane DPIPrecyzyjną, płynną pracę kursora dostosowaną do realizowanej czynności zapewnia zmienne DPI. staranną pracę kursora zapewni 600 DPI. Dla szybszych ruchów przełącz się na 1600 DPI.Żywotność baterii do 12 miesięcyPołączenie energooszczędnej technice Rapoo z funkcjonalnością przełącznika on/off zezwala na korzystanie z myszy aż do 12 miesięcy.
  • Producent RAPOO 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe SpeedLink - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Rapoo do 200 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Rapoo do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Rapoo do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe gamingowe do 200 zł – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Rapoo do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych myszek komputerowych dla graczy do 200 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *