Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe optyczne Dell – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych optycznych Dell. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych optycznych Dell,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych optycznych Dell,
 • TOP5 innych rekomendowanych optycznych myszy do gier.

Jakie Myszki gamingowe optyczne Dell najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe optyczne Dell, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych optycznych Dell, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Mysz wm126 (570-aamh) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! marki Dell

Mysz wm126 (570-aamh) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! marki Dell Najniższa Cena Online producent i model Dell WM126 technika łączności Bezprzewodowa RF 2.40 GHzOdbiornik USB Śledzenie Optyczna Rozdzielczość 1000 dpi ilość przycisków 3 Waga 56 g kolor Czarny typ baterii 1xAA dane dodatkowe Plug-and-Playtechnologia Dell Universal Pairing ergonomiczny kształt Profilowany zarys myszy, świetnie pasujący do każdej rąk, zagwarantuje komfort pracy. Mysz jest wyposażona w trzy przyciski do klikania (lewy, prawy i środkowy), a także kółko przewijania gwarantujące łatwość wykorzystywania. Szybka konfiguracja i nietrudna instalacja Mysz jest gotowa do podłączenia za pośrednictwem załączonego odbiornika. Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania ani sterowników. Jeśli jednak chcesz w pełni zastosować zalety technologii Dell Universal Pairing i podłączyć choćby 6 zgodnych maszyn do jednego odbiornika, pobierz niezbędne oprogramowanie na stronie Dell.com/pair. Rewelacyjny dobór do domu i biura na co dzień bezawaryjne połączenie bezprzewodowe z myszą Dell WM126 usprawnia pracę w podróży. Do jednego odbiornika możesz podłączyć — w domu, w biurze lub w podróży — aż sześć zgodnych sprzętów, takich jak klawiatury i myszy Łączność bezprzewodowa Zmniejszona plątanina kabli dzięki odbiornikowi USB, który zagwarantuje natychmiastowy czas reakcji. Jednostajne połączenie bezprzewodowe nie zakłóci Twojej pracy. Pracuj i baw się dłużej Bateria wystarczająca nawet na 1 rok daje pewność długookresowego wykorzystywania myszy praktycznie w każdym miejscu.
 • Producent Dell 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Rapoo do 500 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe optyczne Dell – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe optyczne Dell, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych optycznych Dell jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe PowerSmart - Ranking TOP10 myszy PC do gier

1 ★  Dell Mysz przewodowa optyczna ms116 1000dpi czarny (5397063644711)

Dell Mysz przewodowa optyczna ms116 1000dpi czarny (5397063644711) Najniższa Cena Online dodatkowe informacje: Długość przewodu: 1.8 m ilość przycisków: 2 szt.ilość rolek: 1 szt.Interfejs: USB Interfejsy: USB Interfejsy: USB 2.0 Kod producenta: 570-AAIS Kolor: czarny Kolor główny: Czarny Kolor podświetlenia: Nie dotyczy Komunikacja: Przewodowa ilość przycisków: 3 szt.Podświetlenie: false towar: Mysz przewodowa Rozdzielczość - DPI: 1000 DPI Rozdzielczość (dpi): 1000 dpiSposób zasilania: port USB technika myszy: Optyczna wariant: optyczna typ chwytu myszy: Palm Gwarancja: Gwarancja 24 miesiące
 • Producent DELL 
 • Rozdzielczość pracy 1000 dpi
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

2 ★  Mysz wm126 (570-aamh) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! marki Dell

Mysz wm126 (570-aamh) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! marki Dell Najniższa Cena Online firma i model Dell WM126 technologia łączności Bezprzewodowa RF 2.40 GHzOdbiornik USB Śledzenie Optyczna Rozdzielczość 1000 dpi ilość przycisków 3 Waga 56 g kolor Czarny rodzaj baterii 1xAA dane dopełniające Plug-and-Playtechnologia Dell Universal Pairing ergonomiczny zarys Profilowany kształt myszy, doskonale pasujący do każdej dłoni, zagwarantuje komfort pracy. Mysz jest wyekwipowana w trzy przyciski do klikania (lewy, prawy i środkowy) i kółko przewijania gwarantujące łatwość wykorzystywania. Szybka konfiguracja i nietrudna instalacja Mysz jest gotowa do podłączenia za pośrednictwem załączonego odbiornika. Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania ani sterowników. Jeśli jednak chcesz w pełni zastosować zalety technice Dell Universal Pairing i podłączyć nawet 6 zgodnych urządzeń do jednego odbiornika, pobierz potrzebne oprogramowanie na stronie Dell.com/pair. Perfekcyjny wybór do domu i biura na co dzień bezawaryjne połączenie bezprzewodowe z myszą Dell WM126 upraszcza pracę w podróży. Do jednego odbiornika możesz podłączyć — w domu, w biurze lub w podróży — aż sześć zgodnych sprzętów, takich jak klawiatury i myszy Łączność bezprzewodowa Zmniejszona plątanina kabli dzięki odbiornikowi USB, który zagwarantuje natychmiastowy czas reakcji. Zrównoważone połączenie bezprzewodowe nie zakłóci Twojej pracy. Pracuj i baw się dłużej Bateria wystarczająca nawet na 1 rok daje pewność długofalowego używania myszy praktycznie w każdym miejscu.
 • Producent Dell 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

3 ★  Dell mysz ms5320w (570-abhi) (5397184289037)

Dell mysz ms5320w (570-abhi) (5397184289037) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz Dell do wielu sprzętów - MS5320WZa pomocą tej rzeźbionej wielourządzeniowej myszy bezprzewodowej Dell MS5320W możesz bezproblemowo pracować z trzema urządzeniami. Dzięki długiemu 36-miesięcznemu czasowi eksploatacji baterii nie musisz martwić się o ich wyczerpanie ani o wymianę.Akcesoria w komplecie: wymiary: Szerokość: 6.97 cm Głębokość: 11.45 cm Wysokość: 4.16 cm Pozostałe właściwości:...
 • Producent DELL 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe do 900 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe optyczne Dell najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe optyczne Dell w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe optyczne Dell w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najlepsze myszki i trackballe optyczne dla graczy – Zestawienie styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych optycznych Dell nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych optycznych myszy do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *