Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe MSI do 200 zł – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych MSI do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych MSI do 200 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych MSI do 200 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszek komputerowych dla graczy do 200 zł.

Jakie Myszki gamingowe MSI do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe MSI do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych MSI do 200 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Mysz MSI Clutch GM41 Lightweight - S12-0401860-C54- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Mysz MSI Clutch GM41 Lightweight - S12-0401860-C54- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online Wzbij się do lotu, ultralekka budowa – 65 gDokładnie zaprojektowana kompozycja tak lekka, jak to tylko realnePewny chwyt w rąk, dzięki antypoślizgowej teksturze powierzchni o wzorze diamentuPrzełączniki producenta OMRON o trwałości 60 milionów kliknięćWysoka prędkość śledzenia ruchu wynosząca 400 IPS, rozdzielczość do 16000 DPI, a także 1-milisekundowa szybkość próbkowania (Polling Rate)kabel MSI FriXionFree minimalizujący tarcie przy jego ślizganiu się po powierzchni biurkaPEWNY CHWYT podczas WALKIUtrzymaj swoją pozycję podczas bitwy! GM41 zaopatrzony jest w boczne uchwyty o antypoślizgowej teksturze powierzchni w kształcie rombów, które dają świetne wyczucie w trakcie chwytu, a dzięki smukłemu kształtowi, nieszablonową wygodę zarówno dla osób preferujących chwyt całkowitą dłonią, jak i chwytanie myszy zagiętymi palcami.SKONSTRUOWANY Z MYŚLĄ O ZWYCIĘSTWIEGM41 został skonstruowany tak, aby zostawić w tyle wszelkich przeciwników! Przełączniki producenta OMRON wytrzymują 60 milionów kliknięć, są więc wyjątkowo trwałe i bezusterkowe.PODŚWIETLENIE RGB MYSTIC LIGHTWyraź swój nastrój korzystając z milionów kolorów i szerokiej gamy predefiniowanych efektów animacji światła lub zsynchronizuj podświetlenie myszki z pozostałymi elementami oświetlenia RGB twojego komputera.kabel MSI FriXionFreeKabel MSI FriXionFree został zaprojektowany tak, żeby zminimalizować tarcie przewodu o podkładkę pod mysz lub biurko. Zmniejszono w ten sposób wpływ kabla na ruchy gracza myszką i ich precyzję.WSPARCIE Z POZIOMU APLIKACJI DRAGON CENTERWszystkie szczegółowe ustawienia, takie jak sterowanie oświetleniem, przypisanie funkcji do poszczególnych przycisków, ustawienie DPI i nagrywanie makr mogą być w realizowane z poziomu aplikacji Dragon Center.
 • Producent MSI 
 • Rozdzielczość pracy 16000 dpi
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Mysz MSI Clutch GM41 Lightweight V2, Clutch GM41 Lightweight V2 ☆

Mysz MSI Clutch GM41 Lightweight V2, Clutch GM41 Lightweight V2 Najniższa Cena Online Wzbij się do lotu, ultralekka kompozycja 65 gstarannie zaprojektowana kompozycja tak lekka, jak to tylko realnePewny chwyt w dłoni, dzięki antypoślizgowej teksturze powierzchni o wzorze diamentuPrzełączniki producenta OMRON o trwałości 60 milionów kliknięćWysoka prędkość śledzenia ruchu wynosząca 400 IPS, rozdzielczość do 16000 DPI, a także 1-milisekundowa prędkość próbkowania (Polling Rate)przewód MSI FriXionFree minimalizujący tarcie przy jego ślizganiu się po powierzchni biurkaWZBIJ SIĘ DO LOTU, ULTRALEKKA kompozycja 65 GWażący zaledwie 65 gramów, ultralekki GM41 LIGHTWEIGHT to wyśmienita gamingowa myszka do gier polegających na rywalizacji z przeciwnikami, która to pozwoli graczom bez wysiłku poruszać się i celować z niesamowitą wręcz zwinnością i precyzyjnością. precyzyjnIE PRZEMYŚLANA konstrukcjaMysz GM41 LIGHTWEIGHT została tak skonstruowana, by każda jej część była jak najlżejsza. PEWNY CHWYT w trakcie WALKIUtrzymaj swoją pozycję podczas bitwy! GM41 LIGHTWEIGHT wyekwipowany jest w boczne uchwyty o przeciwpoślizgowej teksturze powierzchni w profilu rombów, które dają znakomite wyczucie w trakcie chwytu, a dzięki smukłemu kształtowi, nieszablonową wygodę równocześnie dla osób preferujących chwyt całkowitą dłonią, jak i chwytanie myszy zagiętymi palcami. SKONSTRUOWANY Z MYŚLĄ O ZWYCIĘSTWIEGM41 LIGHTWEIGHT został skonstruowany tak, żeby zostawić w tyle wszystkich przeciwników! Przełączniki producenta OMRON wytrzymują 60 milionów kliknięć, są więc wyjątkowo trwałe i bezawaryjne. skrajnA ROZDZIELCZOŚĆ DO 16000 DPIWysokiej klasy detektor optyczny gwarantuje szczególnie wysoką bezusterkowość i prędkość śledzenia ruchu wynosząca 400 IPS, rozdzielczość do 16000 DPI i 1-milisekundową prędkość próbkowania (polling rate). PODŚWIETLENIE RGB MYSTIC LIGHTWyraź swój nastrój korzystając z milionów kolorów i szerokiej gamy predefiniowanych efektów animacji światła albo zsynchronizuj podświetlenie myszki z pozostałymi elementami oświetlenia RGB twojego komputera. kabel MSI FRIXIONFREEkabel MSI FriXionFree został zaprojektowany tak, żeby zminimalizować tarcie przewodu o podkładkę pod mysz albo biurko. Zmniejszono w ten sposób wpływ kabla na ruchy gracza myszką i ich precyzję. ZWYCIĘSTWO MIERZONE W MILISEKUNDACHAnalizator opóźnień NVIDIA Reflex Latency Analyzer zapewnia niezwykłą przewagę nad rywalami, wychwytując opóźnienia na całej drodze sygnałów w systemie i gwarantuje skrupulatny pomiar sprawności Twojego komputera. Ruszaj pewnie do boju wiedząc, iż Twój komputer działa zawsze na najwyższych obrotach dzięki myszce GM41 LIGHTWEIGHT, monitorowi Oculux NXG253R oraz kartom graficznym z rodziny GeForce RTX.
 • Producent MSI 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe E-Blue do 400 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

☆ MSI Clutch GM11, S12-0401650-CLA ☆

MSI Clutch GM11, S12-0401650-CLA Najniższa Cena Online Rozświetl pole bitwySpersonalizuj swoją gamingową mysz GM11 korzystając z milionów barw i ponad 8 efektów świetlnych.Kontroluj podświetlenie RGB bez oprogramowaniaWygodne sterowanie podświetleniem pozwala na łatwą zmianę szybkości animacji światłą, jego kierunku lub trybu pracy.styl, którego nie można zdefiniowaćGrafitowa czerń wyróżnia i uwypukla szykowny, opływowy wygląd myszy GM11, której detale znamionują się bardzo wysoką jakością.Podwójna technologia formowania wtryskowego gumowych uchwytów zagwarantuje komfort, zezwalający penie trzymać mysz w dłoni.prędkie, staranne klikaniePołączenie przełączników OMRON, które wystarczają na ponad 10 milionów kliknięć oraz optycznego czujnika Pixart, który pracuje z rozdzielczością do 5000 DPI sprawia, że mysz GM11 jest staranna i jednocześnie bezusterkowa, choćby w największym bitewnym ferworze walki. Wygrawerowane na rolce przewijania linie i antypoślizgowe boczne uchwyty konkretny chwyt w grze.Symetryczna konstrukcjaMysz Clutch GM11 znamionuje się symetrycznym designem, dzięki temu nadaje się równocześnie dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych.Wsparcie z poziomu aplikacji Dragon CenterWszystkie szczegółowe ustawienia, takie jak sterowanie oświetleniem, przypisanie funkcji do poszczególnych przycisków, ustawienie DPI i nagrywanie makr mogą być w wykonywane z poziomu aplikacji Dragon Center.Akcesoria w zestawie: rozmiary: 118 x 62 x 37 mmPozostałe cechy:...
 • Producent MSI 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Mysz MSI Clutch GM30 (4719072659097) ☆

Mysz MSI Clutch GM30 (4719072659097) Najniższa Cena Online System Oświetlenia RGB Mystic LightOświetlenie krawędziowe w kształcie litery U zgodne z systemem RGB Mystic Light oferuje możliwość generowania światła w milionach kolorów i co najmniej 9 efektów animacji podświetlenia.Sterowanie oświetleniem RGR bez oprogramowaniaWygodne sterowanie oświetleniem umożliwia łatwą zmianę jego prędkości, kierunku albo trybu pracy.dostosowana do Twojego styluSymetryczny zarys myszki GM30 został zaprojektowany z myślą o wygodzie. Ta dobrana do dłoni o przeciętnej wielkości mysz jest komfortowa zarówno dla osób preferujących chwyt pełną dłonią, jak i chwytanie myszy zagiętymi palcami.skuteczność i wytrzymałośćNiewiarygodnie szybkie i skrupulatne śledzenie ruchów myszki osiągalne jest dzięki czujnikowi optycznemu PixArt PAW3327, który oferuje rozdzielczość do 6200 DPI i częstotliwość próbkowania wynoszącą 1000 Hz. W połączeniu z przełącznikami firmy OMRON, których trwałość określona jest na ponad 20 milionów kliknięć, mysz GM30 wytrzyma bezproblemowo lata intensywnej gry.poprawnie tworzonaWytworzone przy użyciu technice podwójnego formowania wtryskowego boczne uchwyty z fakturą powierzchni rodzaju Dragon Scale nigdy Cię nie zawiodą. Poligonalne przyciski boczne zezwalają na prędkie i proste klikanie.Płynny ruchDzięki położonemu wyżej punktowi, w którym przewód wyprowadzony jest z obudowy, w GM30 uniknięto niepotrzebnego tarcia, a więc powiększenia siły koniecznej do przemieszenia myszki, które przewód mógłby wywoływać suwając się po podkładce pod mysz.Wsparcie z poziomu aplikacji Dragon CenterWszystkie szczegółowe ustawienia, takie jak sterowanie oświetleniem, przypisanie funkcji do poszczególnych przycisków, ustawienie DPI i nagrywanie makr mogą być w wykonywane z poziomu aplikacji Dragon Center.Akcesoria w komplecie: rozmiary: 128 x 62 x 35 mmPozostałe atrybuty:...
 • Producent MSI 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe MSI do 200 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe MSI do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych MSI do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ MSI Clutch GM11, S12-0401650-CLA ☆

MSI Clutch GM11, S12-0401650-CLA Najniższa Cena Online Rozświetl pole bitwySpersonalizuj swoją gamingową mysz GM11 korzystając z milionów barw i ponad 8 efektów świetlnych.Kontroluj podświetlenie RGB bez oprogramowaniaWygodne sterowanie podświetleniem pozwala na łatwą zmianę szybkości animacji światłą, jego kierunku lub trybu pracy.fason, którego nie można zdefiniowaćGrafitowa czerń eksponuje i uwypukla wyszukany, opływowy wygląd myszy GM11, której szczegóły znamionują się wyjątkowo wysoką jakością.Podwójna technika formowania wtryskowego gumowych uchwytów zagwarantuje komfort, zezwalający penie trzymać mysz w rąk.prędkie, skrupulatne klikaniePołączenie przełączników OMRON, które wystarczają na ponad 10 milionów kliknięć, a także optycznego czujnika Pixart, który pracuje z rozdzielczością do 5000 DPI powoduje, iż mysz GM11 jest dokładna i jednocześnie niezawodna, choćby w największym bitewnym ferworze walki. Wygrawerowane na rolce przewijania linie i antypoślizgowe boczne uchwyty mocny chwyt w grze.Symetryczna konstrukcjaMysz Clutch GM11 cechuje się symetrycznym designem, dzięki temu pasuje zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych.Wsparcie z poziomu aplikacji Dragon CenterWszystkie szczegółowe ustawienia, takie jak sterowanie oświetleniem, przypisanie funkcji do poszczególnych przycisków, ustawienie DPI i nagrywanie makr mogą być w realizowane z poziomu aplikacji Dragon Center.Akcesoria w zestawie: wymiary: 118 x 62 x 37 mmPozostałe parametry:...
 • Producent MSI 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe max. 7 przycisków do 100 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

☆ Mysz MSI Clutch GM41 Lightweight - S12-0401860-C54- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Mysz MSI Clutch GM41 Lightweight - S12-0401860-C54- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online Wzbij się do lotu, ultralekka kompozycja – 65 gDokładnie zaprojektowana konstrukcja tak lekka, jak to tylko osiągalnePewny chwyt w dłoni, dzięki antypoślizgowej teksturze powierzchni o wzorze diamentuPrzełączniki marki OMRON o trwałości 60 milionów kliknięćWysoka szybkość śledzenia ruchu wynosząca 400 IPS, rozdzielczość do 16000 DPI oraz 1-milisekundowa szybkość próbkowania (Polling Rate)kabel MSI FriXionFree minimalizujący tarcie przy jego ślizganiu się po powierzchni biurkaPEWNY CHWYT w trakcie WALKIUtrzymaj swoją pozycję w trakcie bitwy! GM41 wyekwipowany jest w boczne uchwyty o przeciwpoślizgowej teksturze powierzchni w kształcie rombów, które dają perfekcyjne wyczucie w trakcie chwytu, a dzięki smukłemu kształtowi, nieszablonową wygodę równocześnie dla osób preferujących chwyt całkowitą dłonią, jak i chwytanie myszy zagiętymi palcami.SKONSTRUOWANY Z MYŚLĄ O ZWYCIĘSTWIEGM41 został skonstruowany tak, żeby zostawić w tyle wszystkich przeciwników! Przełączniki firmy OMRON wytrzymują 60 milionów kliknięć, są więc wyjątkowo trwałe i bezawaryjne.PODŚWIETLENIE RGB MYSTIC LIGHTWyraź swój nastrój korzystając z milionów odcieni i szerokiej gamy predefiniowanych efektów animacji światła albo zsynchronizuj podświetlenie myszki z pozostałymi elementami oświetlenia RGB twojego komputera.kabel MSI FriXionFreeKabel MSI FriXionFree został zaprojektowany tak, żeby zminimalizować tarcie przewodu o podkładkę pod mysz lub biurko. Zmniejszono w ten sposób wpływ kabla na ruchy gracza myszką i ich precyzję.WSPARCIE Z POZIOMU APLIKACJI DRAGON CENTERWszystkie szczegółowe ustawienia, takie jak sterowanie oświetleniem, przypisanie funkcji do poszczególnych przycisków, ustawienie DPI i nagrywanie makr mogą być w wykonywane z poziomu aplikacji Dragon Center.
 • Producent MSI 
 • Rozdzielczość pracy 16000 dpi
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Mysz MSI Clutch GM41 Lightweight V2, Clutch GM41 Lightweight V2 ☆

Mysz MSI Clutch GM41 Lightweight V2, Clutch GM41 Lightweight V2 Najniższa Cena Online Wzbij się do lotu, ultralekka kompozycja 65 gprecyzyjnie zaprojektowana konstrukcja tak lekka, jak to tylko osiągalnePewny chwyt w rąk, dzięki antypoślizgowej teksturze powierzchni o wzorze diamentuPrzełączniki firmy OMRON o trwałości 60 milionów kliknięćWysoka szybkość śledzenia ruchu wynosząca 400 IPS, rozdzielczość do 16000 DPI oraz 1-milisekundowa szybkość próbkowania (Polling Rate)kabel MSI FriXionFree minimalizujący tarcie przy jego ślizganiu się po powierzchni biurkaWZBIJ SIĘ DO LOTU, ULTRALEKKA kompozycja 65 GWażący zaledwie 65 gramów, ultralekki GM41 LIGHTWEIGHT to genialna gamingowa myszka do gier polegających na rywalizacji z przeciwnikami, która to pozwoli graczom bez wysiłku poruszać się i celować z niesamowitą wręcz zwinnością i precyzyjnością. dokładnIE PRZEMYŚLANA konstrukcjaMysz GM41 LIGHTWEIGHT została tak skonstruowana, aby każda jej część była jak najlżejsza. PEWNY CHWYT podczas WALKIUtrzymaj swoją pozycję podczas bitwy! GM41 LIGHTWEIGHT wyposażony jest w boczne uchwyty o antypoślizgowej teksturze powierzchni w kształcie rombów, które dają świetne wyczucie podczas chwytu, a dzięki smukłemu kształtowi, unikatową wygodę równocześnie dla osób preferujących chwyt całkowitą dłonią, jak i chwytanie myszy zagiętymi palcami. SKONSTRUOWANY Z MYŚLĄ O ZWYCIĘSTWIEGM41 LIGHTWEIGHT został skonstruowany tak, aby zostawić w tyle wszelkich przeciwników! Przełączniki producenta OMRON wytrzymują 60 milionów kliknięć, są więc wyjątkowo trwałe i bezawaryjne. ekstremalnA ROZDZIELCZOŚĆ DO 16000 DPIWysokiej klasy detektor optyczny gwarantuje niezwykle wysoką niezawodność i prędkość śledzenia ruchu wynosząca 400 IPS, rozdzielczość do 16000 DPI, a także 1-milisekundową szybkość próbkowania (polling rate). PODŚWIETLENIE RGB MYSTIC LIGHTWyraź swój nastrój korzystając z milionów barw i szerokiej gamy predefiniowanych efektów animacji światła albo zsynchronizuj podświetlenie myszki z pozostałymi elementami oświetlenia RGB twojego komputera. przewód MSI FRIXIONFREEkabel MSI FriXionFree został zaprojektowany tak, aby zminimalizować tarcie przewodu o podkładkę pod mysz lub biurko. Zmniejszono w ten sposób wpływ kabla na ruchy gracza myszką i ich precyzję. ZWYCIĘSTWO MIERZONE W MILISEKUNDACHAnalizator opóźnień NVIDIA Reflex Latency Analyzer zapewnia niezwykłą przewagę nad rywalami, wychwytując opóźnienia na całej drodze sygnałów w systemie i zagwarantuje precyzyjny pomiar wydajności Twojego komputera. Ruszaj pewnie do boju wiedząc, że Twój komputer działa za każdym razem na najwyższych obrotach dzięki myszce GM41 LIGHTWEIGHT, monitorowi Oculux NXG253R, a także kartom graficznym z rodziny GeForce RTX.
 • Producent MSI 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Huawei do 100 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

☆ Mysz MSI Clutch GM30 (4719072659097) ☆

Mysz MSI Clutch GM30 (4719072659097) Najniższa Cena Online System Oświetlenia RGB Mystic LightOświetlenie krawędziowe w zarysie litery U zgodne z systemem RGB Mystic Light oferuje możliwość generowania światła w milionach kolorów i co najmniej 9 efektów animacji podświetlenia.Sterowanie oświetleniem RGR bez oprogramowaniaWygodne sterowanie oświetleniem pozwala na łatwą zmianę jego prędkości, kierunku lub trybu pracy.przypasowana do Twojego styluSymetryczny zarys myszki GM30 został zaprojektowany z myślą o wygodzie. Ta dobrana do dłoni o przeciętnej wielkości mysz jest komfortowa zarówno dla osób preferujących chwyt pełną dłonią, jak i chwytanie myszy zagiętymi palcami.wydajność i solidnośćNiewiarygodnie szybkie i precyzyjne śledzenie ruchów myszki możliwe jest dzięki czujnikowi optycznemu PixArt PAW3327, który proponuje rozdzielczość do 6200 DPI i częstotliwość próbkowania wynoszącą 1000 Hz. W połączeniu z przełącznikami firmy OMRON, których wytrzymałość określona jest na ponad 20 milionów kliknięć, mysz GM30 wytrzyma bezproblemowo lata intensywnej gry.korzystnie wyprodukowanaWytworzone przy użyciu technologii podwójnego formowania wtryskowego boczne uchwyty z fakturą powierzchni rodzaju Dragon Scale nigdy Cię nie zawiodą. Poligonalne przyciski boczne pozwalają na prędkie i nieskomplikowane klikanie.Płynny ruchDzięki położonemu wyżej punktowi, w którym kabel wyprowadzony jest z pokrywy, w GM30 uniknięto niepotrzebnego tarcia, a więc powiększenia siły niezbędnej do przemieszenia myszki, które kabel mógłby powodować suwając się po podkładce pod mysz.Wsparcie z poziomu aplikacji Dragon CenterWszystkie szczegółowe ustawienia, takie jak sterowanie oświetleniem, przypisanie funkcji do poszczególnych przycisków, ustawienie DPI i nagrywanie makr mogą być w wykonywane z poziomu aplikacji Dragon Center.Akcesoria w pakiecie: wymiary: 128 x 62 x 35 mmPozostałe atrybuty:...
 • Producent MSI 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe MSI do 200 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe MSI do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe MSI do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe gamingowe do 200 zł – TOP5 sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych MSI do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych myszek komputerowych dla graczy do 200 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.