Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe MSI do 200 zł – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych MSI do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych MSI do 200 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych MSI do 200 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszek komputerowych dla graczy do 200 zł.

Jakie Myszki gamingowe MSI do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe MSI do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych MSI do 200 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Mysz gm11 marki Msi

Mysz gm11 marki Msi Najniższa Cena Online Co to jest sprzęgło? W slangu graczy „sprzęgło" to arcytrudna sytuacja w grze, w której jesteś jednym z członków swojej drużyny przeciwko kilku przeciwnikom. W takich przypadkach właściwy dobór akcesoriów, a zwłaszcza myszki komputerowej, może być decydującym czynnikiem. Myszy do gier z linii MSI Clutch to wysokiej jakości urządzenia, które nie boją się wpaść w sprzęgło! świetny zarys Mysz do gier Clutch GM11 cechuje się nieprzeciętną ergonomią. Zoptymalizowany dla osób praworęcznych, zapewni maksymalny komfort podczas gry. Szybka zmiana czułości Użytkownik może prędko zmienić rozdzielczość sensora optycznego Pixart wybierając jedną z pięciu wartości. Co więcej, nie wymaga uruchamiania żadnego oprogramowania narzędziowego. Najwyższa jakość grania Jak przystało na gamingowe urządzenie, model ten znamionuje się podwyższoną niezawodnością. Przełączniki OMRON są oceniane na co najmniej 10 milionów kliknięć.
 • Producent MSI 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Genesis do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

3 ★  MSI Clutch GM11, S12-0401650-CLA

MSI Clutch GM11, S12-0401650-CLA Najniższa Cena Online Mysz MSI Clutch GM11 - Mysz gotowa na wszystko Oto genialna mysz dla wszelkich graczy, ceniących sobie wygodę, a także dobre podzespoły. MSI Clutch GM11 prawidłowo wytworzoną, symetryczną konstrukcję, zaś pod jej obudową skrywa się detektor optyczny Pixart PMW3325 o rozdzielczości 5000 DPI i wytrzymałe przełączniki OMRON. W parze z genialnymi podzespołami idzie pełna możliwość personalizacji – od ustawień działania myszy, aż po sterowanie podświetleniem RGB za pomocą dodatkowych klawiszy lub asygnowanej aplikacji. znakomity detektor optyczny Pixart W MSI Clutch GM11 znalazł się Pixart PMW3325, postępowy sensor optyczny, który pochwalić się może rozdzielczością 5000 DPI. To słuszna wartość, pozwalająca na staranne granie równocześnie w gry FPS, jak i MOBA, RTS i dużo, niemało innych. DPI możesz związać szybko przy pomocy przeznaczonego przycisku obok rolki przewijania. Przełączniki OMRON Aby zagwarantować wysoką odporność w parze z szybkością reakcji, MSI Clutch GM11 zaopatrzono w przełączniki OMRON, których solidność wynosi ponad 10 milionów kliknięć. Oprócz długiej żywotności zagwarantują także momentalny czas reakcji dzięki mechanicznemu systemowi aktywacji przycisku. znakomity zarys Opływowy i symetryczny zarys MSI Clutch GM11 gwarantuje nie tylko znakomitą estetykę urządzenia,na dodatek nadzwyczajny chwyt zarówno w sytuacji osób praworęcznych oraz leworęcznych. Gumowe uchwyty wyprodukowane poprzez podwójne formowanie wtryskowe daje pewność, iż mysz nie wyślizgnie się z rąk podczas intensywnej rozgrywki. Podświetlenie RGB zaimplementowane podświetlenie w dolnej części MSI Clutch GM11 oraz w logo zezwala na przypasowanie myszy do stanowiska pod względem wizualnym. Możesz błyskawicznie wybrać między wieloma kolorami i efektami oświetlenia bezpośrednio z poziomu urządzenia za pomocą kompilacji zastosowanych klawiszy. MSI Dragon Center Mysz MSI Clutch GM11 pozwala na dopasowanie ustawień, makr, funkcji dodatkowych klawiszy i oświetlenia z poziomu dedykowanej aplikacji MSI Dragon Center. Dzięki niej będziesz miał wszystko pod kontrolą, a kilka profili pozwoli na szybką zmianę ustawień w zależności od gry! informacje techniczne MSI Clutch GM11: rodzaj: Dla graczyŁączność: USBczujka: Pixart PMW3325Rozdzielczość: 5000 DPIilość przycisków: 6Profil: symetrycznyPrzełączniki OMRON – 10 mln kliknięćPodświetlenie RGB Mystic Lightrozmiary: 1118 x 62 x 37 mmGwarancja: 24 miesiąceKod producenta: S12-0401650-CLA
 • Producent MSI 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Tracer - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe MSI do 200 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe MSI do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, promocjami i wyprzedażami. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych MSI do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  MSI Clutch GM11, S12-0401650-CLA

MSI Clutch GM11, S12-0401650-CLA Najniższa Cena Online Mysz MSI Clutch GM11 - Mysz gotowa na wszystko Oto rewelacyjna mysz dla wszystkich graczy, ceniących sobie wygodę i korzystne podzespoły. MSI Clutch GM11 korzystnie tworzoną, symetryczną konstrukcję, zaś pod jej obudową skrywa się czujka optyczny Pixart PMW3325 o rozdzielczości 5000 DPI i wytrzymałe przełączniki OMRON. W parze z świetnymi podzespołami idzie pełna możliwość personalizacji – od ustawień działania myszy, aż po sterowanie podświetleniem RGB za pomocą dodatkowych klawiszy albo asygnowanej aplikacji. perfekcyjny sensor optyczny Pixart W MSI Clutch GM11 znalazł się Pixart PMW3325, postępowy detektor optyczny, który pochwalić się może rozdzielczością 5000 DPI. To stosowna wartość, zezwalająca na skrupulatne granie jednocześnie w gry FPS, jak i MOBA, RTS i dużo, dużo innych. DPI możesz złączyć prędko za pomocą przeznaczonego przycisku obok rolki przewijania. Przełączniki OMRON Aby zagwarantować wysoką wytrzymałość w parze z szybkością reakcji, MSI Clutch GM11 zaopatrzono w przełączniki OMRON, których trwałość wynosi ponad 10 milionów kliknięć. Oprócz długiej żywotności zagwarantują także bezzwłoczny czas reakcji dzięki mechanicznemu systemowi aktywacji przycisku. wyśmienity kształt Opływowy i symetryczny kształt MSI Clutch GM11 zagwarantuje nie tylko nadzwyczajną estetykę urządzenia,również rewelacyjny chwyt równocześnie w sytuacji osób praworęcznych oraz leworęcznych. Gumowe uchwyty wytwarzane przez podwójne formowanie wtryskowe daje pewność, że mysz nie wyślizgnie się z rąk w trakcie intensywnej rozgrywki. Podświetlenie RGB zastosowane podświetlenie w dolnej części MSI Clutch GM11 i w logo zezwala na dobranie myszy do stanowiska pod względem wizualnym. Możesz momentalnie wybrać pomiędzy wieloma kolorami i efektami oświetlenia bezpośrednio z poziomu urządzenia przy pomocy kombinacji wbudowanych klawiszy. MSI Dragon Center Mysz MSI Clutch GM11 pozwala na dobranie ustawień, makr, funkcji dodatkowych klawiszy i oświetlenia z poziomu dedykowanej aplikacji MSI Dragon Center. Dzięki niej będziesz miał wszystko pod kontrolą, a kilka profili pozwoli na szybką zmianę ustawień w zależności od gry! dane techniczne MSI Clutch GM11: wariant: Dla graczyŁączność: USBczujnik: Pixart PMW3325Rozdzielczość: 5000 DPIilość przycisków: 6Profil: symetrycznyPrzełączniki OMRON – 10 mln kliknięćPodświetlenie RGB Mystic Lightwymiary: 1118 x 62 x 37 mmGwarancja: 24 miesiąceKod producenta: S12-0401650-CLA
 • Producent MSI 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe KruX - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe MSI do 200 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe MSI do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe MSI do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Polecane myszki i trackballe gamingowe do 200 zł – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych MSI do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych myszek komputerowych dla graczy do 200 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *