Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe max. 7 przycisków do 500 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych do 7 przycisków do 500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych do 7 przycisków do 500 zł,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Myszek gamingowych do 7 przycisków do 500 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gamingowych myszek do 500 zł.

Jakie Myszki gamingowe max. 7 przycisków do 500 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe max. 7 przycisków do 500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych do 7 przycisków do 500 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Asus mysz gamingowa bezprzewodowa ROG Gladius III Wireless (90MP0200-BMUA00), 90MP0200-BMUA00

Asus mysz gamingowa bezprzewodowa ROG Gladius III Wireless (90MP0200-BMUA00), 90MP0200-BMUA00 Najniższa Cena Online rog gladius iii wireless– lekka, poręczna, bezprzewodowa mysz gamingowa z czujnikiem optycznym 19000 dpi z odchyleniem 1%, wytworną konstrukcją gniazd przełączników opracowaną poprzez rog oraz oświetleniem aura sync. oryginalna konstrukcja myszy - push-fit switch socket ii zapewnia zgodność jednocześnie z mikroprzełącznikami mechanicznymi, jak i optycznymi marki omron. Rog gladius iii wireless łączy się z komputerem w trzech trybach: 2,4 ghz, bluetooth le 5.2 i przewodowo usb 2.0.korzyści: łączność w trzech trybach: bezprzewodowa rf 2,4 ghz, bluetooth® le 5.2 lub przewodowe usb 19 000 dpi z wiodącym w swojej klasie odchyleniem 1% (specjalnie dostrojone do 26 000 dpi), czujnik optyczny 400 ips i częstotliwość odpytywania 1000 hz specyficzna konstrukcja przycisku obrotowego i dostrojone oprogramowanie do natychmiastowego uruchamiania przycisków bez niechcianych kliknięć ekskluzywny push - kompozycja fit switch socket ii gwarantuje zgodność z funkcją hot swap z przełącznikami mechanicznymi i mikroprzełącznikami optycznymi omron, aby zmieniać siłę nacisku i wydłużać żywotność myszy mikroprzełączniki rog gwarantują stałą siłę kliknięcia i żywotność 70 milionów kliknięć grawerowane laserowo oznaczenia rog z boku myszy posiadają podświetlenie rgb przewód rog paracord i zaokrąglone nóżki myszy produkowane w 100% z ptfe szybki i płynny poślizg technika szybkiego parowania bluetooth łączy do trzech maszyn pięć wbudowanych profili pamięci usprawnia zapisywanie niestandardowych ustawień dpi on-the-scroll zezwala na bezproblemową regulację w locie elitarne oprogramowanie armoury crate zezwala na łatwą i instynktowną konfigurację
 • Producent Asus 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Gamdias do 300 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe max. 7 przycisków do 500 zł – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe max. 7 przycisków do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, a także informacjami o promocjach i wyprzedażach. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych do 7 przycisków do 500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Asus mysz gamingowa bezprzewodowa ROG Gladius III Wireless (90MP0200-BMUA00), 90MP0200-BMUA00

Asus mysz gamingowa bezprzewodowa ROG Gladius III Wireless (90MP0200-BMUA00), 90MP0200-BMUA00 Najniższa Cena Online rog gladius iii wireless– lekka, użyteczna, bezprzewodowa mysz gamingowa z czujnikiem optycznym 19000 dpi z odchyleniem 1%, ekskluzywną konstrukcją gniazd przełączników opracowaną poprzez rog, a także oświetleniem aura sync. specyficzna kompozycja myszy - push-fit switch socket ii zapewnia zgodność zarówno z mikroprzełącznikami mechanicznymi, jak i optycznymi firmy omron. Rog gladius iii wireless łączy się z komputerem w trzech trybach: 2,4 ghz, bluetooth le 5.2 i przewodowo usb 2.0.korzyści: łączność w trzech trybach: bezprzewodowa rf 2,4 ghz, bluetooth® le 5.2 albo przewodowe usb 19 000 dpi z wiodącym w swej klasie odchyleniem 1% (specjalnie dostrojone do 26 000 dpi), czujka optyczny 400 ips i częstotliwość odpytywania 1000 hz specyficzna budowa przycisku obrotowego i dostrojone oprogramowanie do natychmiastowego uruchamiania przycisków bez niechcianych kliknięć luksusowy push - kompozycja fit switch socket ii gwarantuje zgodność z funkcją hot swap z przełącznikami mechanicznymi i mikroprzełącznikami optycznymi omron, aby zmieniać siłę nacisku i wydłużać żywotność myszy mikroprzełączniki rog zapewniają stałą siłę kliknięcia i żywotność 70 milionów kliknięć grawerowane laserowo oznaczenia rog z boku myszy posiadają podświetlenie rgb przewód rog paracord i zaokrąglone nóżki myszy wyprodukowane w 100% z ptfe szybki i płynny poślizg technologia prędkiego parowania bluetooth łączy do trzech urządzeń pięć wbudowanych profili pamięci upraszcza zapisywanie niestandardowych ustawień dpi on-the-scroll pozwala na bezproblemową regulację w locie wytworne oprogramowanie armoury crate zezwala na łatwą i instynktowną konfigurację
 • Producent Asus 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe bezprzewodowe Havit - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe max. 7 przycisków do 500 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe max. 7 przycisków do 500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe max. 7 przycisków do 500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Dobre myszki i trackballe dla graczy do 500 zł – Ranking grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych do 7 przycisków do 500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gamingowych myszek do 500 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *