Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe max. 7 przycisków do 400 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych do 7 przycisków do 400 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych do 7 przycisków do 400 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych do 7 przycisków do 400 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gamingowych myszek do 400 zł.

Jakie Myszki gamingowe max. 7 przycisków do 400 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe max. 7 przycisków do 400 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych do 7 przycisków do 400 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Mysz bezprzewodowa Logitech MX ANYWHERE 3 laserowa różowa, 9_59693

Mysz bezprzewodowa Logitech MX ANYWHERE 3 laserowa różowa, 9_59693 Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Logitech MX Anywhere 3 PRACUJ GDZIE CHCESZMX Anywhere 3 zagwarantuje najwyższą wszechstronność i nieszablonową wydajność. Tę kompaktową mysz zaprojektowano do pracy przenośnej od biura domowego, przez kawiarnię, po poczekalnię lotniska. KÓŁKO PRZEWIJANIA WYMYŚLONE OD NOWAZupełnie świeże elektromagnetyczne kółko przewijania z technologią MagSpeed jest tak staranne, że możesz zatrzymać przewijanie na wybranym przez siebie pikselu,, a także tak prędkie, iż w sekundę możesz przewinąć 1000 wierszy. Do tego jest niemal bezszelestne. Kółko zostało wytworzone z obrobionej stali, dzięki czemu zapewnia nieprzeciętne wrażenia dotykowe i jest wyważone tak, by przewijanie było dynamiczne i odczuwalne, ale nie słyszalne. ŚLEDŹ GDZIEKOLWIEK, choćby NA SZKLEMX Anywhere 3 dla komputerów Mac pracuje na każdej powierzchni, w tym na szkle mała grubość szkła to 4 mm. Możesz zatem pracować płynnie przy biurku, w kawiarni, nawet na kanapie. szybkiE ŁADOWANIE podczas PRACYŻywotność akumulatora myszy MX Master 3 wynosi 70 dni po pełnym naładowaniu, zaś po jednominutowym szybkim ładowaniu można korzystać z niej przez trzy godziny. Żywotność akumulatora może zależeć od intensywności stosowania i warunków pracy komputera..zwiększyć moc, użyj dołączonego przewodu ładowania USB-C. postępowY WYGLĄD, NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁYMX Anywhere 3 wygląda lepiej i jest przyjemniejsza w dotyku, niż kiedykolwiek. Znamionuje się kółkiem przewijania tworzonym z obrobionej stali i przyczepnymi bokami z silikonu dla najkorzystniejszego dotyku. Jest dostępna w 3 kolorach, możesz więc wybrać mysz dobraną do Twojego laptopa i Twojego wyjątkowego stylu.
 • Producent LOGITECH 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

2 ★  Logitech Mysz MX Master 2S Bezprzewodowa (5099206092150)

Logitech Mysz MX Master 2S Bezprzewodowa (5099206092150) Najniższa Cena Online Logitech MX MASTER 2s Mysz bezprzewodowa Steruj bez problemu nawet trzema komputerami jednocześnie przy użyciu jednej myszy i kopiuj i wklejaj tekst, obrazy i pliki pomiędzy komputerami. Wymaga oprogramowania Logitech Options dostępnego do pobrania na stronie logitech.com/options. Uzyskaj płynną kontrolę w dowolnym miejscu — choćby na szkle — w rozdzielczości do 4000 dpi. Minimalna grubość 4 mm. Po prostu podłącz mysz MX Master 2S do komputera przy użyciu kabla do ładowania micro-USB, aby w ciągu trzech minut uzyskać wystarczającą moc do pracy przez cały dzień. Po pełnym naładowaniu mysz będzie działać choćby 70 dni. Żywotność akumulatora zależy od intensywności użytkowania. Przewijaj szybciej i łatwiej długie dokumenty i strony internetowe przy użyciu dopasowującego się do szybkości kółka przewijania, które przełącza się automatycznie pomiędzy trybem kliknięcie po kliknięciu a błyskawicznym przewijaniem. nieprzeciętnie zaprojektowany, ręcznie wyrzeźbiony zarys gwarantuje podparcie dłoni i nadgarstka w naturalnej i wygodnej pozycji. Ciesz się dokładnym sterowaniem i płynnym działaniem dzięki adekwatnie rozmieszczonym przyciskom i kółkom. Odlew myszy tworzony na podstawie oryginalnego projektu, który został wyrzeźbiony ręcznie. ukazujeMY MASTER Mysz MX Master to natychmiastowa precyzja i nieskończony potencjał. Zaprojektowana i wykonana z myślą o twórcach oraz programistach – to najbardziej innowacyjna mysz z kolekcji Master w historii. Możesz opanować do perfekcji wszystko, co sobie wymyślisz. PRZEWIJAJ 1000 WIERSZY W SEKUNDĘ Na nowo wymyśliliśmy koło. Zupełnie świeże elektromagnetyczne kółko przewijania z technologią MagSpeed jest tak skrupulatne, że możesz zatrzymać przewijanie na wybranym poprzez siebie pikselu, i tak szybkie, iż w sekundę możesz przewinąć 1000 wierszy. Do tego jest niemal bezszelestne. Kółko zostało wytworzone z obrobionej stali, dzięki czemu zagwarantuje znakomite wrażenia dotykowe i jest wyważone tak, by przewijanie było dynamiczne i odczuwalne, ale nie słyszalne. komfortowY zarys I instynktownE części STERUJĄCE Dzięki swojemu kształtowi mysz MX Master 2s świetnie dostosowuje się do Twojej rąk. Twórz i pracuj w bardziej instynktowny sposób dzięki rewelacyjnym proporcjom myszy, przyciskom gestów i nowemu kółku obsługiwanemu kciukiem. SZYBSZE ŚLEDZENIE RUCHU – NA NIEMAL KAŻDEJ POWIERZCHNI Mysz MX Master 2s jest szybsza i 5x bardziej staranna od zwykłej w porównaniu ze zwykłą myszą Logitech bez elektromagnetycznego kółka przewijania. Więc trafiasz do adekwatnego piksela zawsze Logitech Darkfield pozwala na śledzenie ruchu myszy na niemal każdej powierzchni, choćby na szkle. Niewiele znacząca grubość szkła to 4 mm. – z najlepszą w swojej klasie precyzją wynoszącą 4000 DPI.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 

3 ★  Asus mysz gamingowa bezprzewodowa ROG Gladius III Wireless (90MP0200-BMUA00), 90MP0200-BMUA00

Asus mysz gamingowa bezprzewodowa ROG Gladius III Wireless (90MP0200-BMUA00), 90MP0200-BMUA00 Najniższa Cena Online rog gladius iii wireless– lekka, ergonomiczna, bezprzewodowa mysz gamingowa z czujnikiem optycznym 19000 dpi z odchyleniem 1%, wytworną konstrukcją gniazd przełączników opracowaną poprzez rog, a także oświetleniem aura sync. unikalna budowa myszy - push-fit switch socket ii zapewnia zgodność równocześnie z mikroprzełącznikami mechanicznymi, jak i optycznymi producenta omron. Rog gladius iii wireless łączy się z komputerem w trzech trybach: 2,4 ghz, bluetooth le 5.2 i przewodowo usb 2.0.korzyści: łączność w trzech trybach: bezprzewodowa rf 2,4 ghz, bluetooth® le 5.2 albo przewodowe usb 19 000 dpi z wiodącym w swej klasie odchyleniem 1% (specjalnie dostrojone do 26 000 dpi), czujnik optyczny 400 ips i częstotliwość odpytywania 1000 hz unikalna konstrukcja przycisku obrotowego i dostrojone oprogramowanie do natychmiastowego uruchamiania przycisków bez niechcianych kliknięć luksusowy push - konstrukcja fit switch socket ii zapewnia zgodność z funkcją hot swap z przełącznikami mechanicznymi i mikroprzełącznikami optycznymi omron, by zmieniać siłę nacisku i wydłużać żywotność myszy mikroprzełączniki rog zapewniają stałą siłę kliknięcia i żywotność 70 milionów kliknięć grawerowane laserowo oznaczenia rog z boku myszy mają podświetlenie rgb przewód rog paracord i zaokrąglone nóżki myszy wykonane w 100% z ptfe szybki i płynny poślizg technika szybkiego parowania bluetooth łączy do trzech sprzętów pięć zastosowanych profili pamięci usprawnia zapisywanie niestandardowych ustawień dpi on-the-scroll pozwala na bezproblemową regulację w locie wytworne oprogramowanie armoury crate pozwala na łatwą i intuicyjną konfigurację
 • Producent Asus 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe przewodowe RedDragon - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

4 ★  Logitech MX Master 2S (grafitowy) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Logitech MX Master 2S (grafitowy) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Najniższa Cena Online MX Master 2sMysz bezprzewodowa MX Master 2S to nowa mysz flagowa Logitech®, którą charakteryzuje wygodny, ręcznie wyrzeźbiony zarys, oszałamiający fason, zasilanie akumulatorem i innowacyjne funkcje, które przenoszą obsługę wielu komputerów na zupełnie nowy poziom dzięki technice FLOW. REWOLUCJA WPRACY NA WIELUKOMPUTERACHNowoczesna mysz marki Logitech jest wytworzona dla innowacyjnych użytkowników i mistrzów swego rzemiosła, którzy chcą wykonywać więcej zadań w produktywniejszy sposób. MX Master 2S zagwarantuje ogromne możliwości dzięki technologii Logitech Flow, która pozwala płynnie pracować na dwóch komputerach przy użyciu jednej myszy oraz kopiować i wklejać treści między nimi. W połączeniu z innymi nowoczesnymi funkcjami i unikatową konstrukcją ta mysz zagwarantuje unikatowy poziom komfortu, kontroli, precyzji i możliwości dostosowania. Logitech flow Steruj bezproblemowo nawet trzema komputerami równocześnie przy użyciu jednej myszy oraz kopiuj i wklejaj tekst, obrazy i pliki między komputerami. Przystępne przewijanie Przewijaj szybciej i łatwiej długie dokumenty i strony internetowe przy użyciu dopasowującego się do szybkości kółka przewijania, które przełącza się samoczynnie pomiędzy trybem kliknięcie po kliknięciu a bezzwłocznym przewijaniem. zaimplementowany akumulator Po prostu podłącz mysz MX Master 2S do komputera przy użyciu kabla do ładowania micro-USB, żeby w ciągu trzech minut uzyskać wystarczającą moc do pracy przez cały dzień. Po pełnym naładowaniu mysz będzie działać choćby 70 dni. precyzja na każdej powierzchni Uzyskaj płynną kontrolę w dowolnym miejscu — nawet na szkle — w rozdzielczości do 4000 dpi. Ergonomiczny zarys perfekcyjnie zaprojektowany, ręcznie wyrzeźbiony zarys gwarantuje podparcie rąk i nadgarstka w naturalnej i komfortowej pozycji. ŚLEDZENIE RUCHÓW NA DOWOLNEJ POWIERZCHNIMysz wysokiej klasy zasługuje na śledzenie ruchów o najwyższej jakości. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy mysz MX Master 2S z zastosowaniem zupełnie nowego, skrupulatnego czujnika 4000dpi, który może śledzić ruchy praktycznie na dowolnej powierzchni, nawet na szkle. prędkiE ŁADOWANIEPodłącz mysz MX Master 2S do komputera przy użyciu kabla Micro-USB do ładowania, by w ciągu trzech minut uzyskać wystarczającą moc do pracy poprzez cały dzień. Po pełnym naładowaniu mysz będzie działać ponad 70 dni. PŁYNNA PRACA NA WIELU KOMPUTERACH Uwolnij potencjał myszy MX Master 2S, korzystając z technice Logitech Flow zapewniającej całkowitą płynność pracy na wielu komputerach. Przesuwaj kursor myszy między trzema komputerami, a nawet kopiuj i wklejaj tekst, obrazy i pliki między nimi. MX Master 2S Nowa mistrzyni możliwości Wysokość: 85,7 mm|Szerokość: 126,0 mmGłębokość: 48,4 mm|Waga: 145 g...
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

5 ★  Logitech mx anywhere 2s (grafitowy) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Logitech mx anywhere 2s (grafitowy) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Najniższa Cena Online MX Anywhere 2S Myszka bezprzewodowa grafitowa 910-005153REWOLUCJA W PRACY NA WIELU KOMPUTERACHPoznaj kompaktową, zaawansowaną mysz MX Anywhere 2S, która zapewni Ci supermoce. Mysz MX Anywhere 2S może pracować wszędzie tam, gdzie Ty — w kawiarniach, samolotach, pokojach hotelowych i podczas spotkań poza biurem, a do tego działa płynnie nawet na trzech komputerach, umożliwiając nawigację, a także kopiowanie i wklejanie treści pomiędzy nimi.PRACUJ NA WIELU KOMPUTERACH W ZUPEŁNIE NOWY SPOSÓBWykorzystaj potencjał myszy MX Anywhere 2S, korzystając z technologii Logitech Flow gwarantującej pełną płynność pracy na wielu komputerach. Możesz przesuwać kursor myszy pomiędzy trzema komputerami, a nawet kopiować i wklejać tekst, obrazy i pliki między nimi.ŚLEDZENIE RUCHÓW NA KAŻDEJ POWIERZCHNIMX Anywhere 2S to produktywna mysz dla osób pracujących w wielu zróżnicowanych miejscach. Zupełnie nowy czujnik Darkfield™ 4000 dpi śledzi bezbłędnie ruchy na dowolnej powierzchni — choćby na szkle.1za każdym razem GOTOWA DO PRACYszybkie ładowanie powoduje, że w ciągu zaledwie 3 minut uzyskasz wystarczającą moc, aby pracować poprzez cały dzień. Nie musisz przerywać pracy w trakcie ładowania. Po pełnym naładowaniu mysz będzie działać choćby 70 dni.2BŁYSKAWICZNE PRZEWIJANIEwystarczy jeden obrót kółka,prędko przewijać długie dokumenty i strony internetowe. Kiedy potrzebujesz większej precyzji, naciśnij kółko, aby przełączyć mysz w tryb kliknięcie po kliknięciu.technika EASY-SWITCH I PODWÓJNA ŁĄCZNOŚĆPodłącz mysz MX Anywhere 2S przy użyciu załączonego odbiornika Logitech Unifying albo technice Bluetooth® Low Energy. Technologia Logitech Easy-Switch™ pozwala na sparowanie myszy z maksymalnie trzema urządzeniami i przystępne przełączanie się między nimi poprzez naciśnięcie przycisku.dokładnY kształt O NIEWIELKICH wymiarACHTa wygodna mysz mobilna znakomicie pasuje do rąk użytkownika, zapewniając komfortowe sterowanie komputerem w domu, w pracy i w podróży.1. Mała grubość szkła 4 mm2. W sytuacji wykorzystywania biurowego przez osiem godzin dziennie. Żywotność akumulatora zależy od intensywności wykorzystywania i warunków pracy na komputerze.EAN: 5099206073050Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 910-005153Przeznaczenie: notebookczujnik: Laserowyilość przycisków: 7ilość rolek: 1Profil: PraworęcznyRozdzielczość (min.): 200 dpiRozdzielczość (maks.): 4000 dpiPołączenie: BezprzewodoweInterfejs: USBZasilanie: Akumulator zaimplementowanyAkcesoria w pakiecie: - Mysz- Odbiornik Unifying- przewód Micro-USB do ładowania- DokumentacjaKolor: Grafitowyrozmiary: 61,6 x 100,3 x 34,4 mmWaga: 106 gPozostałe właściwości: kryteria systemowe:BluetoothWymagania: technika Bluetooth Low Energy Windows® 8 albo nowszy Mac OS X 10.10 albo nowszyOdbiornik UnifyingWymagania: dostępny port USB, Windows 10 albo nowszy, Windows 8, Windows 7 Mac OS X 10.10 albo nowszy- Port USB albo technika Bluetooth Low Energy- Połączenie internetowe w celu pobrania oprogramowania
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

6 ★  Logitech mx anywhere 3 dla mac (szary)

Logitech mx anywhere 3 dla mac (szary) Najniższa Cena Online Mysz MX Anywhere 3 dla komputerów MacOpracowano dla komputerów MacWykorzystaj więcej możliwości oferowanych przez mysz MX Anywhere 3 do komputerów Mac zaprojektowaną do płynnej współpracy z komputerami Mac i urządzeniami iPad.1Funkcje śledzenia ruchu, przewijania i personalizacji przycisków są zarządzane przez system operacyjny iPadOS i zależą od obsługiwanej aplikacji Mysz MX Anywhere 3 do komputerów Mac w odcieniu Gwiezdnej Szarości jest najlepszym urządzeniem zaprojektowanym dla twórców czy pracujesz z domu, z kawiarni, czy choćby z poczekalni lotniska.Kółko przewijania wymyślone od nowaZupełnie nowe elektromagnetyczne kółko przewijania z technologią MagSpeed jest tak staranne, że możesz zatrzymać przewijanie na wybranym przez siebie pikselu, oraz tak prędkie, iż w sekundę możesz przewinąć 1000 wierszy. Do tego jest niemal bezszelestne. Kółko zostało wytworzone z obrobionej stali, dzięki czemu zapewnia świetne wrażenia dotykowe i jest wyważone tak, aby przewijanie było dynamiczne i odczuwalne, lecz nie słyszalne.Komfort w dowolnym miejscuMX Anywhere 3 dla komputerów Mac posiada kompaktową, niewysoką sylwetkę dopasowaną do kształtu dłoni, umożliwiającą komfortową pracę z każdego miejsca. Boczne wstawki z silikonu sprawiają, iż jest miękka w dotyku. MX Anywhere 3 dla komputerów Mac zagwarantuje unikatową mobilność. Wrzuć ją do torby i zabierz, dokąd chcesz, a po miesiącach użytkowania w drodze wyczyść prosto.Śledź gdziekolwiek, nawet na szkleMX Anywhere 3 dla komputerów Mac pracuje na każdej powierzchni, w tym na szkle2minimalna grubość szkła to 4 mm. Możesz zatem pracować płynnie przy biurku, w kawiarni, nawet na kanapie. Przewód ładowania z dwoma wtykami usb-cPrzewód ładowania z dwoma wtykami USB-C łączy Twój komputer Mac bezpośrednio z myszą, bez niezgrabnego klucza sprzętowego. Żywotność akumulatora myszy MX Master 3 wynosi 70 dni po pełnym naładowaniu, zaś po jednominutowym prędkim ładowaniu można korzystać z niej przez trzy godziny.postępowy wygląd, najwyższej jakości materiałyMX Anywhere 3 zaprojektowano i wytworzono z myślą o użytkownikach Mac. MX Anywhere 3 dla komputerów Mac w wykwintnym jasnoszarym odcieniu świetnie pasuje do Twoich sprzętów: iMac, MacBook lub iPad.Współpracuje z ipademMysz MX Master 3 do komputerów Mac jest kompatybilna z systemem operacyjnym iPadOS, co oznacza, że możesz korzystać z innowacyjnych funkcji MX, gdy używasz iPada jak komputera albo w konfiguracji z wieloma urządzeniamiAkcesoria w pakiecie: Mysz kabel do ładowania (USB-C - USB-C) Dokumentacja towaru rozmiary: Wysokość: 34,4 mm Szerokość: 65 mm Głębokość: 100,5 mm Pozostałe atrybuty:...
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe max. 7 przycisków do 400 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe max. 7 przycisków do 400 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych do 7 przycisków do 400 zł jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe 1Life do 300 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

1 ★  Logitech mx anywhere 2s (grafitowy) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Logitech mx anywhere 2s (grafitowy) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Najniższa Cena Online MX Anywhere 2S Myszka bezprzewodowa grafitowa 910-005153REWOLUCJA W PRACY NA WIELU KOMPUTERACHPoznaj kompaktową, innowacyjną mysz MX Anywhere 2S, która zapewni Ci supermoce. Mysz MX Anywhere 2S może pracować wszędzie tam, gdzie Ty — w kawiarniach, samolotach, pokojach hotelowych i podczas spotkań poza biurem, a do tego działa płynnie choćby na trzech komputerach, umożliwiając nawigację, a także kopiowanie i wklejanie treści pomiędzy nimi.PRACUJ NA WIELU KOMPUTERACH W ZUPEŁNIE NOWY SPOSÓBWykorzystaj potencjał myszy MX Anywhere 2S, korzystając z technice Logitech Flow zapewniającej całkowitą płynność pracy na wielu komputerach. Możesz przesuwać kursor myszy między trzema komputerami, a nawet kopiować i wklejać tekst, obrazy i pliki pomiędzy nimi.ŚLEDZENIE RUCHÓW NA KAŻDEJ POWIERZCHNIMX Anywhere 2S to wydajna mysz dla osób pracujących w wielu przeróżnych miejscach. Zupełnie nowy detektor Darkfield™ 4000 dpi śledzi bezbłędnie ruchy na dowolnej powierzchni — choćby na szkle.1zawsze GOTOWA DO PRACYprędkie ładowanie powoduje, że w ciągu zaledwie 3 minut uzyskasz wystarczającą moc, aby pracować przez cały dzień. Nie musisz przerywać pracy podczas ładowania. Po pełnym naładowaniu mysz będzie działać nawet 70 dni.2BŁYSKAWICZNE PRZEWIJANIEstarczy jeden obrót kółka,momentalnie przewijać długie dokumenty i strony internetowe. Kiedy Ci potrzeba większej precyzji, naciśnij kółko, aby przełączyć mysz w tryb kliknięcie po kliknięciu.technologia EASY-SWITCH I PODWÓJNA ŁĄCZNOŚĆPodłącz mysz MX Anywhere 2S przy użyciu załączonego odbiornika Logitech Unifying albo technice Bluetooth® Low Energy. Technologia Logitech Easy-Switch™ umożliwia sparowanie myszy z maksymalnie trzema urządzeniami i proste przełączanie się pomiędzy nimi przez naciśnięcie przycisku.dokładnY kształt O NIEWIELKICH wymiarACHTa wygodna mysz mobilna genialnie pasuje do dłoni użytkownika, gwarantując wygodne sterowanie komputerem w domu, w pracy i w podróży.1. Drobna grubość szkła 4 mm2. W przypadku stosowania biurowego przez osiem godzin dziennie. Żywotność akumulatora zależy od intensywności użytkowania i warunków pracy na komputerze.EAN: 5099206073050Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 910-005153Przeznaczenie: laptopdetektor: Laserowyliczba przycisków: 7ilość rolek: 1Profil: PraworęcznyRozdzielczość (min.): 200 dpiRozdzielczość (maks.): 4000 dpiPołączenie: BezprzewodoweInterfejs: USBZasilanie: Akumulator wbudowanyAkcesoria w zestawie: - Mysz- Odbiornik Unifying- kabel Micro-USB do ładowania- DokumentacjaKolor: Grafitowywymiary: 61,6 x 100,3 x 34,4 mmWaga: 106 gPozostałe atrybuty: kryteria systemowe:BluetoothWymagania: technika Bluetooth Low Energy Windows® 8 lub nowszy Mac OS X 10.10 albo nowszyOdbiornik UnifyingWymagania: przystępny port USB, Windows 10 lub nowszy, Windows 8, Windows 7 Mac OS X 10.10 lub nowszy- Port USB albo technika Bluetooth Low Energy- Połączenie internetowe w celu pobrania oprogramowania
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

2 ★  Mysz bezprzewodowa Logitech MX ANYWHERE 3 laserowa różowa, 9_59693

Mysz bezprzewodowa Logitech MX ANYWHERE 3 laserowa różowa, 9_59693 Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Logitech MX Anywhere 3 PRACUJ GDZIE CHCESZMX Anywhere 3 zagwarantuje najwyższą wszechstronność i nieszablonową skuteczność. Tę kompaktową mysz zaprojektowano do pracy mobilnej od biura domowego, przez kawiarnię, po poczekalnię lotniska. KÓŁKO PRZEWIJANIA WYMYŚLONE OD NOWAZupełnie nowe elektromagnetyczne kółko przewijania z technologią MagSpeed jest tak dokładne, że możesz zatrzymać przewijanie na wybranym przez siebie pikselu, i tak prędkie, iż w sekundę możesz przewinąć 1000 wierszy. Do tego jest niemal bezszelestne. Kółko zostało produkowane z obrobionej stali, dzięki temu zapewnia doskonałe wrażenia dotykowe i jest wyważone tak, żeby przewijanie było dynamiczne i odczuwalne, lecz nie słyszalne. ŚLEDŹ GDZIEKOLWIEK, choćby NA SZKLEMX Anywhere 3 dla komputerów Mac pracuje na każdej powierzchni, w tym na szkle śladowa grubość szkła to 4 mm. Możesz zatem pracować płynnie przy biurku, w kawiarni, nawet na kanapie. szybkiE ŁADOWANIE podczas PRACYŻywotność akumulatora myszy MX Master 3 wynosi 70 dni po pełnym naładowaniu, zaś po jednominutowym prędkim ładowaniu można korzystać z niej przez trzy godziny. Żywotność akumulatora może zależeć od intensywności stosowania i warunków pracy komputera..zwiększyć moc, użyj załączonego przewodu ładowania USB-C. progresywnY WYGLĄD, NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁYMX Anywhere 3 wygląda lepiej i jest przyjemniejsza w dotyku, aniżeli kiedykolwiek. Charakteryzuje się kółkiem przewijania wykonanym z obrobionej stali i przyczepnymi bokami z silikonu dla najkorzystniejszego dotyku. Jest dostępna w 3 kolorach, możesz więc wybrać mysz przypasowaną do Twojego notebooka i Twojego unikatowego stylu.
 • Producent LOGITECH 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

3 ★  Asus mysz gamingowa bezprzewodowa ROG Gladius III Wireless (90MP0200-BMUA00), 90MP0200-BMUA00

Asus mysz gamingowa bezprzewodowa ROG Gladius III Wireless (90MP0200-BMUA00), 90MP0200-BMUA00 Najniższa Cena Online rog gladius iii wireless– lekka, użyteczna, bezprzewodowa mysz gamingowa z czujnikiem optycznym 19000 dpi z odchyleniem 1%, luksusową konstrukcją gniazd przełączników opracowaną przez rog i oświetleniem aura sync. unikalna kompozycja myszy - push-fit switch socket ii gwarantuje zgodność jednocześnie z mikroprzełącznikami mechanicznymi, jak i optycznymi producenta omron. Rog gladius iii wireless łączy się z komputerem w trzech trybach: 2,4 ghz, bluetooth le 5.2 i przewodowo usb 2.0.korzyści: łączność w trzech trybach: bezprzewodowa rf 2,4 ghz, bluetooth® le 5.2 lub przewodowe usb 19 000 dpi z wiodącym w swej klasie odchyleniem 1% (specjalnie dostrojone do 26 000 dpi), detektor optyczny 400 ips i częstotliwość odpytywania 1000 hz oryginalna konstrukcja przycisku obrotowego i dostrojone oprogramowanie do natychmiastowego uruchamiania przycisków bez niechcianych kliknięć elitarny push - kompozycja fit switch socket ii zapewnia zgodność z funkcją hot swap z przełącznikami mechanicznymi i mikroprzełącznikami optycznymi omron, żeby zmieniać siłę nacisku i wydłużać żywotność myszy mikroprzełączniki rog zapewniają stałą siłę kliknięcia i żywotność 70 milionów kliknięć grawerowane laserowo oznaczenia rog z boku myszy mają podświetlenie rgb przewód rog paracord i zaokrąglone nóżki myszy tworzone w 100% z ptfe szybki i płynny poślizg technologia prędkiego parowania bluetooth łączy do trzech maszyn pięć zaimplementowanych profili pamięci usprawnia zapisywanie niestandardowych ustawień dpi on-the-scroll zezwala na bezproblemową regulację w locie ekskluzywne oprogramowanie armoury crate zezwala na łatwą i instynktowną konfigurację
 • Producent Asus 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

4 ★  Logitech mx anywhere 3 dla mac (szary)

Logitech mx anywhere 3 dla mac (szary) Najniższa Cena Online Mysz MX Anywhere 3 dla komputerów MacOpracowano dla komputerów MacWykorzystaj więcej możliwości oferowanych poprzez mysz MX Anywhere 3 do komputerów Mac zaprojektowaną do płynnej współpracy z komputerami Mac i urządzeniami iPad.1Funkcje śledzenia ruchu, przewijania i personalizacji przycisków są zarządzane przez system operacyjny iPadOS i zależą od obsługiwanej aplikacji Mysz MX Anywhere 3 do komputerów Mac w kolorze Gwiezdnej Szarości jest najlepszym urządzeniem zaprojektowanym dla twórców czy pracujesz z domu, z kawiarni, czy nawet z poczekalni lotniska.Kółko przewijania wymyślone od nowaZupełnie świeże elektromagnetyczne kółko przewijania z technologią MagSpeed jest tak precyzyjne, iż możesz zatrzymać przewijanie na wybranym przez siebie pikselu, oraz tak prędkie, że w sekundę możesz przewinąć 1000 wierszy. Do tego jest niemal bezszelestne. Kółko zostało wyprodukowane z obrobionej stali, dzięki temu zagwarantuje nieprzeciętne wrażenia dotykowe i jest wyważone tak, żeby przewijanie było dynamiczne i odczuwalne, lecz nie słyszalne.Komfort w dowolnym miejscuMX Anywhere 3 dla komputerów Mac posiada kompaktową, niewysoką sylwetkę dobraną do kształtu rąk, umożliwiającą komfortową pracę z każdego miejsca. Boczne wstawki z silikonu powodują, iż jest miękka w dotyku. MX Anywhere 3 dla komputerów Mac zapewnia nieszablonową mobilność. Wrzuć ją do torby i zabierz, dokąd chcesz, a po miesiącach stosowania w drodze wyczyść łatwo.Śledź gdziekolwiek, nawet na szkleMX Anywhere 3 dla komputerów Mac pracuje na każdej powierzchni, w tym na szkle2minimalna grubość szkła to 4 mm. Możesz zatem pracować płynnie przy biurku, w kawiarni, choćby na kanapie. Przewód ładowania z dwoma wtykami usb-cPrzewód ładowania z dwoma wtykami USB-C łączy Twój komputer Mac bezpośrednio z myszą, bez niezgrabnego klucza sprzętowego. Żywotność akumulatora myszy MX Master 3 wynosi 70 dni po pełnym naładowaniu, zaś po jednominutowym szybkim ładowaniu można korzystać z niej poprzez trzy godziny.progresywny wygląd, najwyższej jakości materiałyMX Anywhere 3 zaprojektowano i wyprodukowano z myślą o użytkownikach Mac. MX Anywhere 3 dla komputerów Mac w wyszukanym jasnoszarym kolorze rewelacyjnie nadaje się do Twoich sprzętów: iMac, MacBook lub iPad.Współpracuje z ipademMysz MX Master 3 do komputerów Mac jest kompatybilna z systemem operacyjnym iPadOS, co oznacza, że możesz korzystać z innowacyjnych funkcji MX, gdy używasz iPada jak komputera lub w konfiguracji z wieloma urządzeniamiAkcesoria w komplecie: Mysz przewód do ładowania (USB-C - USB-C) Dokumentacja artykułu rozmiary: Wysokość: 34,4 mm Szerokość: 65 mm Głębokość: 100,5 mm Pozostałe parametry:...
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe bezprzewodowe Glorious PC Gaming - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

5 ★  Logitech Mysz MX Master 2S Bezprzewodowa (5099206092150)

Logitech Mysz MX Master 2S Bezprzewodowa (5099206092150) Najniższa Cena Online Logitech MX MASTER 2s Mysz bezprzewodowa Steruj bez problemu choćby trzema komputerami jednocześnie przy użyciu jednej myszy, a także kopiuj i wklejaj tekst, obrazy i pliki między komputerami. Wymaga oprogramowania Logitech Options przystępnego do pobrania na stronie logitech.com/options. Uzyskaj płynną kontrolę w dowolnym miejscu — choćby na szkle — w rozdzielczości do 4000 dpi. Mała grubość 4 mm. Po prostu podłącz mysz MX Master 2S do komputera przy użyciu kabla do ładowania micro-USB, by w ciągu trzech minut uzyskać wystarczającą moc do pracy poprzez cały dzień. Po pełnym naładowaniu mysz będzie działać choćby 70 dni. Żywotność akumulatora zależy od intensywności stosowania. Przewijaj szybciej i łatwiej długie dokumenty i strony internetowe przy użyciu dopasowującego się do prędkości kółka przewijania, które przełącza się automatycznie między trybem kliknięcie po kliknięciu a bezzwłocznym przewijaniem. znakomicie zaprojektowany, ręcznie wyrzeźbiony kształt zagwarantuje podparcie dłoni i nadgarstka w naturalnej i komfortowej pozycji. Ciesz się dokładnym sterowaniem i płynnym działaniem dzięki adekwatnie rozmieszczonym przyciskom i kółkom. Odlew myszy wytworzony na podstawie oryginalnego projektu, który został wyrzeźbiony ręcznie. pokazujeMY MASTER Mysz MX Master to natychmiastowa precyzja i nieskończony potencjał. Zaprojektowana i stworzona z myślą o twórcach, a także programistach – to najmocniej innowacyjna mysz z serii Master w historii. Możesz opanować do perfekcji wszystko, co sobie wymyślisz. PRZEWIJAJ 1000 WIERSZY W SEKUNDĘ Na nowo wymyśliliśmy koło. Zupełnie świeże elektromagnetyczne kółko przewijania z technologią MagSpeed jest tak dokładne, iż możesz zatrzymać przewijanie na wybranym poprzez siebie pikselu,, a także tak szybkie, że w sekundę możesz przewinąć 1000 wierszy. Do tego jest niemal bezszelestne. Kółko zostało produkowane z obrobionej stali, dzięki czemu zapewnia rewelacyjne wrażenia dotykowe i jest wyważone tak, aby przewijanie było dynamiczne i odczuwalne, ale nie słyszalne. komfortowY zarys I intuicyjnE komponenty STERUJĄCE Dzięki swojemu kształtowi mysz MX Master 2s wyśmienicie dopasowuje się do Twojej rąk. Twórz i pracuj w bardziej intuicyjny sposób dzięki nieprzeciętnym proporcjom myszy, przyciskom gestów oraz nowemu kółku obsługiwanemu kciukiem. SZYBSZE ŚLEDZENIE RUCHU – NA NIEMAL KAŻDEJ POWIERZCHNI Mysz MX Master 2s jest szybsza i 5x bardziej skrupulatna od zwykłej w porównaniu ze zwykłą myszą Logitech bez elektromagnetycznego kółka przewijania. Więc trafiasz do optymalnego piksela zawsze Logitech Darkfield pozwala na śledzenie ruchu myszy na niemal każdej powierzchni, nawet na szkle. Minimalna grubość szkła to 4 mm. – z najkorzystniejszą w swej klasie precyzją wynoszącą 4000 DPI.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 

6 ★  Logitech MX Master 2S (grafitowy) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Logitech MX Master 2S (grafitowy) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Najniższa Cena Online MX Master 2sMysz bezprzewodowa MX Master 2S to nowa mysz flagowa Logitech®, którą cechuje komfortowy, ręcznie wyrzeźbiony kształt, olśniewający fason, zasilanie akumulatorem, a także innowacyjne funkcje, które przenoszą obsługę wielu komputerów na zupełnie nowy poziom dzięki technologii FLOW. REWOLUCJA WPRACY NA WIELUKOMPUTERACHNowoczesna mysz producenta Logitech jest wykonana dla innowacyjnych użytkowników i mistrzów swojego rzemiosła, którzy chcą wykonywać więcej zadań w skuteczniejszy sposób. MX Master 2S zapewnia ogromne możliwości dzięki technice Logitech Flow, która pozwala płynnie pracować na dwóch komputerach przy użyciu jednej myszy i kopiować i wklejać treści pomiędzy nimi. W połączeniu z innymi innowacyjnymi funkcjami i nieszablonową konstrukcją ta mysz zapewnia wyjątkowy poziom komfortu, kontroli, precyzji i możliwości przypasowania. Logitech flow Steruj bez problemu nawet trzema komputerami równocześnie przy użyciu jednej myszy oraz kopiuj i wklejaj tekst, obrazy i pliki pomiędzy komputerami. Przystępne przewijanie Przewijaj szybciej i łatwiej długie dokumenty i strony internetowe przy użyciu dostosowującego się do prędkości kółka przewijania, które przełącza się automatycznie pomiędzy trybem kliknięcie po kliknięciu a momentalnym przewijaniem. zaimplementowany akumulator Po prostu podłącz mysz MX Master 2S do komputera przy użyciu kabla do ładowania micro-USB, aby w ciągu trzech minut uzyskać wystarczającą moc do pracy przez cały dzień. Po pełnym naładowaniu mysz będzie działać choćby 70 dni. precyzja na każdej powierzchni Uzyskaj płynną kontrolę w dowolnym miejscu — choćby na szkle — w rozdzielczości do 4000 dpi. Użyteczny zarys wyśmienicie zaprojektowany, ręcznie wyrzeźbiony kształt zagwarantuje podparcie rąk i nadgarstka w naturalnej i wygodnej pozycji. ŚLEDZENIE RUCHÓW NA DOWOLNEJ POWIERZCHNIMysz wysokiej klasy zasługuje na śledzenie ruchów o najwyższej jakości. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy mysz MX Master 2S z wykorzystaniem zupełnie nowego, skrupulatnego czujnika 4000dpi, który może śledzić ruchy praktycznie na dowolnej powierzchni, nawet na szkle. prędkiE ŁADOWANIEPodłącz mysz MX Master 2S do komputera przy użyciu kabla Micro-USB do ładowania, żeby w ciągu trzech minut uzyskać wystarczającą moc do pracy przez cały dzień. Po pełnym naładowaniu mysz będzie działać ponad 70 dni. PŁYNNA PRACA NA WIELU KOMPUTERACH Uwolnij potencjał myszy MX Master 2S, korzystając z technologii Logitech Flow zapewniającej pełną płynność pracy na wielu komputerach. Przesuwaj kursor myszy pomiędzy trzema komputerami, a nawet kopiuj i wklejaj tekst, obrazy i pliki pomiędzy nimi. MX Master 2S Nowa mistrzyni możliwości Wysokość: 85,7 mm|Szerokość: 126,0 mmGłębokość: 48,4 mm|Waga: 145 g...
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe max. 7 przycisków do 400 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe max. 7 przycisków do 400 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe max. 7 przycisków do 400 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe dla graczy do 400 zł – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych do 7 przycisków do 400 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gamingowych myszek do 400 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *