Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 200 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych do 3 przyciski do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych do 3 przyciski do 200 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych do 3 przyciski do 200 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gamingowych myszek do 200 zł.

Jakie Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych do 3 przyciski do 200 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Mysz Logitech 910-004880

Mysz Logitech 910-004880 Najniższa Cena Online Bezprzewodowa Mysz Logitech M220 SILENT Czerwona CIESZ SIĘ BRZMIENIEM CISZY Zrób wszystko, co masz do zrobienia, nie drażniąc okolicy. Mysz Silent Mice zapewnia takie samo odczucie kliknięcia z hałasem wyciszonym o ponad 90%.1 Trwałe, wygodne stopki wydajnie poruszają się po biurku. Płynne kółko przewijania dopełnia możliwość cichej pracy. Mysz Silent Mice usuwa zbędny hałas, dbając o zdrowie i skuteczność wszystkich wokół. Kliknij głośno po raz ostatni. Rodzina i przyjaciele będą Ci wdzięczni. REDUKCJA HAŁASU O PONAD 90% Identyczne odczucie kliknięcia i poziom hałasu dźwięku kliknięcia zredukowany o ponad 90%* zapewnia cichą atmosferę pracy dla Ciebie i Twoich sąsiadów. Co więcej, stopka z materiału o wysokiej jakości i gumowe kółko zapewniają bezszumowe przesuwanie i przewijanie. PROSTOTA. BezawaryjnOŚĆ. SIŁA. Bezproblemowy nanoodbiornik pozwala na bezprzewodową pracę na odległość do 10 m*. Mysz M220 SILENT wykorzystuje także nowoczesne optyczne śledzenie ruchu marki Logitech® w celu precyzyjnego poruszania się na praktycznie dowolnej powierzchni. Nie jest konieczne żadne oprogramowanie. Mysz współpracuje z komputerami z systemem Windows®, Mac, Chrome OS™ albo Linux® 18-MIESIĘCZNA ŻYWOTNOŚĆ BATERII* Wydłuż okres pomiędzy zamianą baterii dzięki energooszczędnej konstrukcji. Nieużywana mysz M220 SILENT przechodzi samoczynnie w tryb uśpienia. wygodnY kształt. WIELKOŚĆ zapewniającA MOBILNOŚĆ. zarys przypasowany do obu rąk gwarantuje wyższą wygodę i precyzję niż panel dotykowy. Niepokaźne rozmiary oznaczają, że mysz możesz wrzucić do torby i ruszyć w drogę. CERTYFIKACJA QUIET MARK Logitech to pierwszy na świecie producent myszy z atestem Quiet Mark. To międzynarodowy znak homologacyjny stowarzyszenia UK Noise Abatement Society dla rozwiązań do redukcji hałasu. rozmiary Mysz Wysokość x szerokość x głębokość: 99 mm x 60 mm x 39 mm Masa (z bateriami): 75,2 g Nanoodbiornik Wysokość x szerokość x głębokość: 14,4 mm x 18,7 mm x 6,1 mm Waga: 1,8 g wymagania SYSTEMOWE Windows® 10 lub nowszy, Windows 8, Windows RT, Windows 7 Mac OS X 10.5 albo nowszy Chrome OS™ Linux z jądrem 2.6+2 Połączenie USB: wymagany dostępny port USB. dane technicznE wariant połączenia: Połączenie bezprzewodowe w paśmie 2,4 GHz Zasięg łączności bezprzewodowej: 10 metrów Połączenie/zasilanie: Tak, wyłącznik zasilania szczegóły baterii: 1 x AA Żywotność baterii: 18 miesięcy* * Żywotność baterii zależy od intensywności używania i warunków pracy na komputerze DPI (min/maks): ± 1000 technika czujnika: innowacyjna technika optycznego śledzenia ruchu producenta Logitech Rozdzielczość czujnika: 1000 dpi Kółko przewijania: Tak, 2D, optyczne ilość przycisków: 3 Przyciski standardowe i specjalne: Kliknięcie środkowym przyciskiem myszy ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA Mysz Nanoodbiornik 1 bateria AA (umieszczona w urządzeniu) Dokumentacja
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

2 ★  HP Z4000 (0191628429943)

HP Z4000 (0191628429943) Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa HP Z4000 H5N61AA wytworna i niskoprofilowa szykowna i niskoprofilowa kompozycja myszy bezprzewodowej HP Z4000 H5N61AA powodują, iż jest to konieczny towarzysz każdego cienkiego laptopa lub tabletu. Elegancja i komfort w dynamicznej, ultramobilnej myszy bezprzewodowej. Dzięki niej praca będzie czystą przyjemnością! Od mobilności do ultramobilności nieprzeciętna niskoprofilowa mysz o wysokości mniejszej niżeli 1 cal (26 mm). Dzięki swoim niewielkim wymiarom wynoszącym 101,72 x 64,61 x 25,01 mm mysz bezprzewodowa HP Z4000 H5N61AA będzie nadzwyczajnie leżała w rąk, gwarantując Ci pełen komfort podczas korzystania z niej. Relaks i komfort Płynna, łukowata konstrukcja zapewnia naturalne ułożenie dłoni i nadgarstka. ascetyczny wygląd myszy bezprzewodowej HP Z4000 H5N61AA w kolorze czarnym sprawia, iż urządzenie będzie nadzwyczajnie się prezentowało na biurku. Nie dość, że zapewni Ci wygodę podczas wykorzystania, to jeszcze poprawnie wygląda! Funkcjonalność, która gwarantuje pewność Znajoma nawigacja myszą z trzema standardowymi przyciskami i kółkiem do przewijania – nie musisz się dzięki temu obawiać, że korzystanie z niej sprawi Ci jakąkolwiek trudność. Mysz bezprzewodowa HP Z4000 H5N61AA zasilana jest za pomocą dwóch baterii AA. Do komunikacji myszy z urządzeniem niezbędny jest odbiornik USB, który odszukasz w komplecie.
 • Producent HP 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

3 ★  b220 marki Logitech

b220 marki Logitech Najniższa Cena Online CIESZ SIĘ DŹWIĘKIEM CISZY rozszerz wydajność każdego dnia, nie tracąc żadnego dźwięku ani nie przeszkadzając współpracownikom. Mysz Silent Mice gwarantuje takie samo odczucie kliknięcia z hasałem wyciszonym o ponad 90%.* Trwałe, komfortowe stopki efektywnie poruszają się po biurku. Płynne kółko przewijania dopełnia możliwość cichej pracy. Mysz Silent Mice eliminuje zbędny hałas, tworząc cichsze miejsce pracy dla wszystkich osób w biurze. Kliknij głośno po raz ostatni. Współpracownicy będą Ci wdzięczni.*W porównaniu z myszą Logitech B170 Redukcja hałasu o ponad 90% Te same odczucia klikania. Zupełnie świeże odczucia Twoje i Twoich współpracowników. Myszy Silent Mouse gwarantują redukcję hałasu kliknięcia o ponad 90%. Stopki z materiału o wysokiej jakości i gumowe kółko gwarantują bezszumowe przesuwanie i przewijanie. Badania pokazują, że mniejsza ilość rozpraszających rzeczy przyczynia się do zdrowszego i wydajniejszego środowiska, wyjątkowo w otwartych biurach. Prostota. Bezawaryjność. Siła. Bezproblemowy nanoodbiornik umożliwia bezprzewodową pracę na odległość do 10 m*. Mysz B220 SILENT wykorzystuje także innowacyjne optyczne śledzenie ruchu marki Logitech® w celu precyzyjnego poruszania się na praktycznie dowolnej powierzchni. Nie jest potrzebne żadne oprogramowanie. Działa z systemami Windows®, Mac, Chrome OS™ lub Linux®.1 18-miesięczna żywotność baterii* Zachowaj gotowość do pracy, nawet gdy jesteś w drodze. Dzięki sprawnemu zarządzaniu energią możesz pracować dłużej bez wymieniania baterii. Nieużywana mysz B220 SILENT przechodzi automatycznie w tryb uśpienia.2 wygodny zarys. Wielkość gwarantująca mobilność. Kształt dopasowany do obu dłoni zapewnia wyższą wygodę i precyzję niżeli panel dotykowy. Drobne rozmiary oznaczają, iż mysz możesz wrzucić do torby i ruszyć w drogę. Certyfikacja Quiet Mark Logitech to pierwszy na świecie producent myszy z certyfikatem Quiet Mark. To międzynarodowy znak homologacyjny stowarzyszenia UK Noise Abatement Society dla rozwiązań do redukcji hałasu.1 *Rzeczywisty zasięg połączenia bezprzewodowego zależy od sposobu używania, ustawień i warunków otoczenia.2*Żywotność baterii zależy od intensywności wykorzystywania i warunków pracy na komputerze.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

4 ★  Logitech B330

Logitech B330 Najniższa Cena Online Mysz Logitech B330 Silent Plus 910-004913 (optyczna; 1000 DPI; odcień czarny) Mysz bezprzewodowa Logitech B330 Silent Plus zwiększ sprawność każdego dnia, nie trwoniąc żadnego dźwięku ani nie przeszkadzając współpracownikom. Mysz Silent Plus zapewnia takie samo odczucie kliknięcia ze niezaprzeczalnie mniejszym hałasem. Trwałe, wygodne stopki efektywnie poruszają się po biurku. Płynne kółko przewijania dopełnia możliwość cichej pracy. Mysz Silent Mice likwiduje zbędny hałas, stwarzając cichsze miejsce pracy dla wszelkich osób w biurze. Kliknij głośno po raz ostatni. Współpracownicy będą Ci wdzięczni. Ciesz się brzmieniem ciszy Te same odczucia klikania. Zupełnie świeże odczucia Twoje i Twoich współpracowników. Mysz Silent Plus gwarantuje istotną redukcję hałasu. Stopki z materiału o wysokiej jakości i gumowe kółko gwarantują bezszumowe przesuwanie i przewijanie. Badania pokazują, iż mniejsza liczba rozpraszających rzeczy przyczynia się do zdrowszego i produktywniejszego środowiska, istotnie w otwartych biurach. przystępna w obsłudze i bezawaryjna Nanoodbiornik typu „podłącz i zapomnij" umożliwia bezprzewodową pracę na odległość do 10 m (33 stopy). Mysz B330 Silent Plus wykorzystuje także progresywne optyczne śledzenie ruchu producenta Logitech® w celu skrupulatnego poruszania się na praktycznie dowolnej powierzchni. Nie jest potrzebne żadne oprogramowanie. Mysz współpracuje z komputerami z systemem Windows®, Mac, Chrome OS™ albo Linux®. Jedna bateria na długi czas Zachowaj gotowość do pracy, choćby gdy jesteś w drodze. Dzięki wydajnemu zarządzaniu energią możesz pracować dłużej bez wymieniania baterii. Nieużywana mysz B330 Silent Plus przechodzi samoczynnie w tryb uśpienia. wariant myszy: MultimedialnaŁączność: Bezprzewodowasensor: OptycznyRozdzielczość: 1000 dpiilość przycisków: 3Rolka przewijania: 1Interfejs: 2,4 GHzZasięg pracy: do 10 mZasilanie: Bateria AA x1Profil: PraworęcznyPodświetlenie: Brakdodatkowe dane: Odbiornik nanozałączone akcesoria: Bateria AA - 1 szt.Kolor: CzarnyDługość: 106 mmSzerokość: 68 mmWysokość: 39 mmWaga: 91 g
 • Producent LOGITECH 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

5 ★  m310 marki Logitech

m310 marki Logitech Najniższa Cena Online PODŁĄCZ I ZAPOMNIJ Bezprzewodowy nanoodbiornik USB jest zawsze gotowy do zastosowania. Podłącz raz i zapomnij o tym. PEŁNA MOCY Dzięki 18-miesięcznej żywotności baterii nie musisz męczyć się z częstymi podmianami baterii.1 budowa przychylnA DLA dłoni Pełnowymiarowa, wyprofilowana kompozycja z miękkimi gumowymi uchwytami poprawnie leży w obu dłoniach — nawet po długim godziny stosowania.2 NANOODBIORNIK Z PODŁĄCZENIEM I ZAPOMNIENIEM Tak znikomy i dyskretny, iż można go podłączyć do portu USB i zapomnieć o nim. Poza tym możesz pożegnać się ze zmartwieniami dotyczącymi zagubionych odbiorników. 18-MIESIĘCZNY ŻYWOTNOŚĆ BATERII Możesz pracować poprzez rok bez kłopotów z baterią. Włącznik/wyłącznik i inteligentny tryb uśpienia wydłużają żywotność baterii, a kontrolka eliminuje niespodzianki.1 nowoczesnA ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA LOGITECH 2,4 GHZ uzyskujesz bezusterkowość kabla z wygodą i swobodą łączności bezprzewodowej — szybką transmisję informacji i praktycznie brak opóźnień i przerw. PŁYNNE, RESPONSYWNE ŚLEDZENIE Dotrzesz starannie tam, gdzie chcesz, dzięki płynnemu, responsywnemu sterowaniu kursorem, nieskomplikowanemu zaznaczaniu tekstu i przewijaniu bez wysiłku, z którym touchpady nie mogą konkurować.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe XTrfy do 400 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

6 ★  Logitech M330 (5099206066670)

Logitech M330 (5099206066670) Najniższa Cena Online Przeznaczenie:Biuro,Interfejs urządzenia:RF Wireless,technologia wykrywania ruchu:Optyczny,Źródło zasilania:Baterie,Żywotność baterii:24 mies.,Waga odbiornika:1,44 cm, 1,8 g,Szerokość odbiornika:1,87 cm,Głębokość odbiornika:6,1 mm,regulowana rozdzielczość ruchu:Nie,Obsługiwane systemy operacyjne Mac:Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra,Obsługiwane systemy operacyjne Windows:Windows 7 Home Basic, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 8 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 10 Education x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 10 Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64,wykorzystanie:Uniwersalne,Długość skrzyni głównej (zewnętrznej):362 mm,Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft):59520 szt.,ilość przycisków:3,Obsługiwany systemy operacyjne Linux:Tak,Pasmo częstotliwości:2.4 GHz,Głębokość towaru:38,4 mm,Kolor artykułu:Czarny,Odbiornik załączony:Tak,Interfejs odbiornika bezprzewodowego:USB,Przewodnik użytkownika:Tak,wariant przycisków:Wciskane przyciski,Baterie w komplecie:Tak,Produktów na palecie:1920 szt.,Kierunki przewijania:Pionowy,Rozdzielczość ruchu:1000 DPI,Szerokość opakowania:83 mm,Wysokość opakowania:186 mm,Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC):74400 szt.,liczba obsługiwanych baterii:1,typ przewijania (scroll type):Koło,Szerokość produktu:67,9 mm,liczba kółek przewijania myszy:1,rodzaj baterii:Alkaliczna,Waga towaru:91 g,rodzaj obsługiwanych baterii:AA,rodzaj odbiornika:Odbiornik nano,Zasięg bezprzewdowego router'a:10 m,Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej):259 mm,zaimplementowany wyłącznik:Tak,Głębokość opakowania:126 mm,Wysokość towaru:105,4 mm,Waga wraz z opakowaniem:147,7 g,Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej):101 mm,W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC):50992060666713,Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej):1,58 kg,Układ:Po prawej stronie,Kolor powierzchni:jednolity,Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft):28560 szt.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

7 ★  Logitech g305 (5099206077829)

Logitech g305 (5099206077829) Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa do gier G305 Bezprzewodowa mysz do gier G305 LightspeedG305 to bezprzewodowa mysz do gier LIGHTSPEED w przystępnej cenie, wyprodukowana przy użyciu najnowszych technologii z myślą o niezwykłej efektywności. Dzisiaj w wielu żywych kolorach. detektor HEROHERO to nowy, rewolucyjny detektor optyczny zaprojektowany przez dział Logitech G, by zapewnić najkorzystniejszą w swej klasie jakość działania, a także choćby 10 razy obszerniejszą energooszczędność (w porównaniu do poprzedniej generacji). Sensor HERO gwarantuje wyjątkowo skrupulatne i spójne działanie bez wygładzania, filtrowania lub przyspieszania w zakresie czułości od 200 do 12 000 dpi. G305 zapisuje nawet 5 profili z maksymalnie 5 stopniami dpi we zastosowanej pamięci. technika łączności bezprzewodowej LIGHTSPEEDDzięki skrupulatnemu i precyzyjnemu projektowaniu zespół Logitech G stworzył innowacyjne rozwiązanie bezprzewodowe zezwalające polikwidować podstawowe problemy związane z opóźnieniami, stabilnością i łącznością. Skutkiem tego jest technika LIGHTSPEED mistrzowskie rozwiązanie bezprzewodowe, które zagwarantuje wydajność sprzętów przewodowych. wyjątkowo długa żywotność bateriiczujka HERO i technika łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED wyjątkową efektywność, dzięki której możesz grać miesiącami. Gwarantuje żywotność baterii do 250 godzin na tylko jednej baterii AA. Można przypasować ją ta, aby wytrzymała 9 miesięcy zwykłego używania w trybie długości działania, który można wybrać w oprogramowaniu Logitech Gaming Software. Przetestowano na podkładce pod mysz Logitech G240 Gaming Mouse Pad Logitech Gaming Software oraz wskaźnik na myszy G305 powiadomią Cię, gdy poziom baterii spadnie do 15%. nieszablonowa lekkośćW Logitech G bezprzewodowa mysz do gier nie musi być ciężka. G305 jest niezwykle lekka, waży zaledwie 99 gramów dzięki lekkiej konstrukcji mechanicznej i unikatowej efektywności zużycia baterii. 6 program owalnych przyciskówPrzyciski główne, lewy i prawy myszy G305 charakteryzują się wytrzymałością na 10 milionów kliknięć. G305 posiada także przycisk środkowy, przycisk DPI i dwa przyciski boczne, które można zaprogramować przy użyciu oprogramowania Logitech Gaming Software (LGS) zależnie od upodobań. Przyciski mechaniczne z naciągiemMechaniczny system naciągu przycisków zwiększa spójność działania lewego i prawego przycisku myszy i pozwala zredukować siłę niezbędną do kliknięcia. Wynikiem tego jest staranne i niezawodne działanie przycisków nawet podczas najmocniej intensywnych rozgrywek. Graj w dowolnym miejscuTrwała, lekka konstrukcja o niewielkich wymiarach i zastosowanym schowku nanoodbiornika USB pozwalają wziąć mysz G305 w podróż. EAN: 5099206097544Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 910-006378Przeznaczenie: Gamingdetektor: Heroilość przycisków: 6ilość rolek: 1Profil: UniwersalnyRozdzielczość (min.): 200 dpiRozdzielczość (maks.): 12000 dpiPołączenie: BezprzewodoweInterfejs: USBPodświetlenie: NieZasilanie: Baterie/akumulatory AAAkcesoria w pakiecie: Mysz do gier G305 Gaming Mouse Odbiornik USB LIGHTSPEED Dokumentacjarozmiary: 116,6 x 62,15 x 38,2 mmWaga: 99 gPozostałe atrybuty: wbudowana pamięć: 1 profil System przycisków mechanicznych z naciągiem Maks. Przyspieszenie: > 40 G5Przetestowano na podkładce pod mysz Logitech G240 Gaming Mouse Pad Maks. Szybkość: > 400 IPS Odświeżanie położenia w trybie bezprzewodowym: 1000 Hz (1 ms) technika łączności bezprzewodowej: LIGHTSPEED Mikroprocesor: 32-bitowy ARM Stopki z PTFE: 250 km wymogi: Windows 7 lub nowszy macOS 10.13 albo nowszy Chrome OSTM Port USB Połączenie internetowe dla oprogramowania Logitech Gaming Software (opcjonalne)
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

8 ★  Logitech M320

Logitech M320 Najniższa Cena Online Mysz Logitech M280 jest lekka myszką bezprzewodową o standardowym zarysie przypasowanym do rąk prawej ręki. Znakomicie sprawdza się warunkach przenośnej pracy właściwości myszki Logitech M280: stworzona dla Twojej rąk Ciesz się większym komfortem prawej rąk dzięki wykrzywionym uchwytom z miękkiej gumy. bardzo długa żywotność baterii Wydłuż okres pomiędzy podmianą baterii dzięki energooszczędnej konstrukcji. W dodatku nieużywana mysz M280 przechodzi automatycznie w tryb uśpienia. Płynne i dokładne śledzenie ruchów innowacyjna technika optycznego śledzenia ruchu marki Logitech zagwarantuje wyjątkową precyzję i prędkość reagowania. Nanoodbiornik rodzaju "podłącz i zapomnij" Po podłączeniu można o nim zapomnieć. Nanoodbiornik gwarantuje komfortową i bezawaryjną łączność bezprzewodową. dane technologiczne Logitech M280 Ogólne rodzaj urządzenia: Mysz Odbiornik bezprzewodowy: Odbiornik bezprzewodowy USB Orientacja: Praworęczna Szerokość: 6.79 cm Głębokość: 10.54 cm Wysokość: 3.84 cm Waga: 91 g Kolor: Niebieski Urządzenie wejściowe Sposób podłączenia: Bezprzewodowa Interfejs: 2.4 GHz Maksymalna odległość działania: Do 25 m technologia wykrywania ruchu: Optyczna liczba przycisków: 3 Zakres ruchu: 1000 dpi atrybuty Pokrętło przewijania, wskaźnik poziomu baterii, wyłącznik zasilania, odbiornik bezprzewodowy Nano, tryb auto sleep, Logitech Advanced Optical Tracking rozszerzenie / połączenie Interfejsy: 1 x USB - 4 pin USB typ A Bateria rodzaj: rodzaju AA Czas działania (do): 18 miesiące Oprogramowanie / wymagania systemowe Wymagany system operacyjny: Linux Kernel 2.6 or later, Apple MacOS X 10.5 albo wyższy, Google Chrome OS, Microsoft Windows Vista / 7 / 8 Gwarancja producenta Obsługa i wsparcie: Gwarancja ograniczona - 2 lata Zawartość opakowania Logitech M280Odbiornik bezprzewodowy USB1 bateria AA
 • Producent LOGITECH 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

9 ★  Logitech Mysz bezprzewodowa, 910-004881, optyczny, 1000 dpi, bezprzewodowa, czarny

Logitech Mysz bezprzewodowa, 910-004881, optyczny, 1000 dpi, bezprzewodowa, czarny Najniższa Cena Online CIESZ SIĘ DŹWIĘKIEM CISZYpowiększ skuteczność każdego dnia, nie marnując żadnego dźwięku ani nie przeszkadzając współpracownikom. Mysz Silent Mice gwarantuje takie samo odczucie kliknięcia z hałasem wyciszonym o ponad 90%.* Trwałe, komfortowe stopki produktywnie poruszają się po biurku. Płynne kółko przewijania dopełnia możliwość cichej pracy. Mysz Silent Mice likwiduje zbędny hałas, wytwarzając cichsze miejsce pracy dla wszelkich osób w biurze. Kliknij głośno po raz ostatni. Współpracownicy będą Ci wdzięczni.*W porównaniu z myszą Logitech B170 Redukcja hałasu o ponad 90%Te same odczucia klikania. Zupełnie nowe odczucia Twoje i Twoich współpracowników. Myszy Silent Mouse zapewniają redukcję hałasu kliknięcia o ponad 90%. Stopki z materiału o wysokiej jakości i gumowe kółko zapewniają bezszumowe przesuwanie i przewijanie. Badania pokazują, że mniejsza ilość rozpraszających rzeczy przyczynia się do zdrowszego i efektywniejszego środowiska, niezwykle w otwartych biurach.Prostota. Niezawodność. Siła.Bezproblemowy nanoodbiornik umożliwia bezprzewodową pracę na odległość do 10 m*. Mysz B220 SILENT wykorzystuje także progresywne optyczne śledzenie ruchu firmy Logitech® w celu skrupulatnego poruszania się na praktycznie dowolnej powierzchni. Nie jest konieczne żadne oprogramowanie. Działa z systemami Windows®, Mac, Chrome OS™ lub Linux®.118-miesięczna żywotność baterii*Zachowaj gotowość do pracy, nawet gdy jesteś w drodze. Dzięki efektywnemu zarządzaniu energią możesz pracować dłużej bez wymieniania baterii. Nieużywana mysz B220 SILENT przechodzi samoczynnie w tryb uśpienia.2wygodny zarys. Wielkość gwarantująca mobilność.kształt dostosowany do obu rąk gwarantuje wyższą wygodę i precyzję niż panel dotykowy. Nieznaczne wymiary oznaczają, iż mysz możesz wrzucić do torby i ruszyć w drogę.Certyfikacja Quiet MarkLogitech to pierwszy na świecie producent myszy z atestem Quiet Mark. To międzynarodowy znak homologacyjny stowarzyszenia UK Noise Abatement Society dla rozwiązań do redukcji hałasu.1 *Rzeczywisty zasięg połączenia bezprzewodowego zależy od sposobu stosowania, ustawień i warunków otoczenia.2*Żywotność baterii zależy od intensywności używania i warunków pracy na komputerze.EAN: 5099206066229Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcyKod dostawcy: 910-004881Przeznaczenie: Biuroczujnik: Optycznyliczba przycisków: 3liczba rolek: 1Profil: UniwersalnyRozdzielczość (maks.): 1000 dpiPołączenie: BezprzewodoweInterfejs: USBZasilanie: Baterie/akumulatory AAAkcesoria w komplecie: - Mysz- Nanoodbiornik- 1 bateria AA (umieszczona w urządzeniu)- DokumentacjaKolor: Czarnywymiary: 39 x 60 x 99 mmWaga: 75.2 gPozostałe atrybuty: wymagania systemowe:- Windows® 10 albo nowszy, Windows 8, Windows RT, Windows 7- Mac OS X 10.5 lub nowszy- Chrome OS™- Jądro Linux w wersji 2.6+2 albo nowszej- Port USB
 • Producent Logitech 
 • Rozdzielczość pracy 1000 dpi
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

10 ★  Logitech M280

Logitech M280 Najniższa Cena Online Specyfikacjatowaru Czarny odcień powierzchni jednorodny Układ Po prawej stronie Gumowe uchwyty Tak wariant baterii AA ilość baterii 1 Źródło zasilania Baterie Żywotność baterii 18 mies. Waga produktu 91 g Szerokość artykułu 67,9 mm Szerokość odbiornika 1,87 cm Wysokość artykułu 105,4 mm Głębokość towaru 38,4 mm Waga odbiornika 1,44 cm Waga odbiornika 1,8 g Głębokość odbiornika 6,1 mm Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.8 Mountain Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.5 Leopard Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.6 Snow Leopard Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.7 Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.9 Mavericks Obsługiwany systemy operacyjne Linux Tak Wysokość opakowania 205 mm Szerokość opakowania 146 mm Głębokość opakowania 85 mm Baterie w komplecie Tak Waga wraz z opakowaniem 158 g Interfejs odbiornika bezprzewodowego USB typu-A typ odbiornika Odbiornik nano Odbiornik dołączony Tak Interfejs urządzenia RF Wireless ilość przycisków 3 ilość kółek przewijania myszy 1 Rolka przewijająca Tak typ przewijania (scroll type) Koło technologia wykrywania ruchu Optyczny Rozdzielczość ruchu 1000 DPI Pasmo częstotliwości 2.4 GHz typ przycisków Wciskane przyciski polecane wykorzystanie PC/notebook Przeznaczenie Biuro Kierunki przewijania Pionowy Zasięg bezprzewdowego router'a 25 m Obsługa funkcji Plug & Play Tak Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) 43110 szt. Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) 26,4 cm Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) 18560 szt. Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) 11,8 cm Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) 38320 szt. Produktów na palecie 980 szt. Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) 43,8 cm Waga brutto pokrywy głównej (zewnętrznej) 1,84 kg W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) 50992060525416 Szerokość 200mm Długość 130mm Wysokość 160mm
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe przewodowe KruX - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 200 zł – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych do 3 przyciski do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  b220 marki Logitech

b220 marki Logitech Najniższa Cena Online CIESZ SIĘ DŹWIĘKIEM CISZY powiększ produktywność każdego dnia, nie tracąc żadnego dźwięku ani nie przeszkadzając współpracownikom. Mysz Silent Mice gwarantuje takie samo odczucie kliknięcia z hasałem wyciszonym o ponad 90%.* Trwałe, wygodne stopki efektywnie poruszają się po biurku. Płynne kółko przewijania dopełnia możliwość cichej pracy. Mysz Silent Mice usuwa zbędny hałas, wytwarzając cichsze miejsce pracy dla wszystkich osób w biurze. Kliknij głośno po raz ostatni. Współpracownicy będą Ci wdzięczni.*W porównaniu z myszą Logitech B170 Redukcja hałasu o ponad 90% Te same odczucia klikania. Zupełnie nowe odczucia Twoje i Twoich współpracowników. Myszy Silent Mouse zapewniają redukcję hałasu kliknięcia o ponad 90%. Stopki z materiału o wysokiej jakości i gumowe kółko gwarantują bezszumowe przesuwanie i przewijanie. Badania pokazują, iż mniejsza liczba rozpraszających rzeczy przyczynia się do zdrowszego i sprawniejszego środowiska, szczególnie w otwartych biurach. Prostota. Niezawodność. Siła. Bezproblemowy nanoodbiornik pozwala na bezprzewodową pracę na odległość do 10 m*. Mysz B220 SILENT wykorzystuje także zaawansowane optyczne śledzenie ruchu firmy Logitech® w celu skrupulatnego poruszania się na praktycznie dowolnej powierzchni. Nie jest niezbędne żadne oprogramowanie. Działa z systemami Windows®, Mac, Chrome OS™ lub Linux®.1 18-miesięczna żywotność baterii* Zachowaj gotowość do pracy, nawet gdy jesteś w drodze. Dzięki wydajnemu zarządzaniu energią możesz pracować dłużej bez wymieniania baterii. Nieużywana mysz B220 SILENT przechodzi automatycznie w tryb uśpienia.2 wygodny kształt. Wielkość zapewniająca mobilność. Zarys przypasowany do obu dłoni zagwarantuje wyższą wygodę i precyzję niż panel dotykowy. Śladowe rozmiary oznaczają, że mysz możesz wrzucić do torby i ruszyć w drogę. Certyfikacja Quiet Mark Logitech to pierwszy na świecie firma myszy z atestem Quiet Mark. To międzynarodowy znak homologacyjny stowarzyszenia UK Noise Abatement Society dla rozwiązań do redukcji hałasu.1 *Rzeczywisty zasięg połączenia bezprzewodowego zależy od sposobu wykorzystywania, ustawień i warunków otoczenia.2*Żywotność baterii zależy od intensywności użytkowania i warunków pracy na komputerze.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

2 ★  Logitech Mysz bezprzewodowa, 910-004881, optyczny, 1000 dpi, bezprzewodowa, czarny

Logitech Mysz bezprzewodowa, 910-004881, optyczny, 1000 dpi, bezprzewodowa, czarny Najniższa Cena Online CIESZ SIĘ DŹWIĘKIEM CISZYrozszerz efektywność każdego dnia, nie marnotrawiąc żadnego dźwięku ani nie przeszkadzając współpracownikom. Mysz Silent Mice gwarantuje takie samo odczucie kliknięcia z hałasem wyciszonym o ponad 90%.* Trwałe, komfortowe stopki efektywnie poruszają się po biurku. Płynne kółko przewijania dopełnia możliwość cichej pracy. Mysz Silent Mice likwiduje zbędny hałas, wytwarzając cichsze miejsce pracy dla wszystkich osób w biurze. Kliknij głośno po raz ostatni. Współpracownicy będą Ci wdzięczni.*W porównaniu z myszą Logitech B170 Redukcja hałasu o ponad 90%Te same odczucia klikania. Zupełnie nowe odczucia Twoje i Twoich współpracowników. Myszy Silent Mouse gwarantują redukcję hałasu kliknięcia o ponad 90%. Stopki z materiału o wysokiej jakości i gumowe kółko gwarantują bezszumowe przesuwanie i przewijanie. Badania pokazują, że mniejsza ilość rozpraszających rzeczy przyczynia się do zdrowszego i wydajniejszego środowiska, stanowczo w otwartych biurach.Prostota. Bezusterkowość. Siła.Bezproblemowy nanoodbiornik pozwala na bezprzewodową pracę na odległość do 10 m*. Mysz B220 SILENT wykorzystuje także innowacyjne optyczne śledzenie ruchu marki Logitech® w celu dokładnego poruszania się na praktycznie dowolnej powierzchni. Nie jest potrzebne żadne oprogramowanie. Działa z systemami Windows®, Mac, Chrome OS™ albo Linux®.118-miesięczna żywotność baterii*Zachowaj gotowość do pracy, nawet gdy jesteś w drodze. Dzięki produktywnemu zarządzaniu energią możesz pracować dłużej bez wymieniania baterii. Nieużywana mysz B220 SILENT przechodzi samoczynnie w tryb uśpienia.2komfortowy zarys. Wielkość gwarantująca mobilność.zarys dopasowany do obu rąk gwarantuje wyższą wygodę i precyzję niżeli panel dotykowy. Śladowe rozmiary oznaczają, że mysz możesz wrzucić do torby i ruszyć w drogę.Certyfikacja Quiet MarkLogitech to pierwszy na świecie firma myszy z dokumentem Quiet Mark. To międzynarodowy znak homologacyjny stowarzyszenia UK Noise Abatement Society dla rozwiązań do redukcji hałasu.1 *Rzeczywisty zasięg połączenia bezprzewodowego zależy od sposobu używania, ustawień i warunków otoczenia.2*Żywotność baterii zależy od intensywności używania i warunków pracy na komputerze.EAN: 5099206066229Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcyKod dostawcy: 910-004881Przeznaczenie: Biuroczujka: Optycznyliczba przycisków: 3liczba rolek: 1Profil: UniwersalnyRozdzielczość (maks.): 1000 dpiPołączenie: BezprzewodoweInterfejs: USBZasilanie: Baterie/akumulatory AAAkcesoria w pakiecie: - Mysz- Nanoodbiornik- 1 bateria AA (umieszczona w urządzeniu)- DokumentacjaKolor: Czarnyrozmiary: 39 x 60 x 99 mmWaga: 75.2 gPozostałe atrybuty: wymagania systemowe:- Windows® 10 albo nowszy, Windows 8, Windows RT, Windows 7- Mac OS X 10.5 lub nowszy- Chrome OS™- Jądro Linux w wersji 2.6+2 lub nowszej- Port USB
 • Producent Logitech 
 • Rozdzielczość pracy 1000 dpi
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

3 ★  Logitech M280

Logitech M280 Najniższa Cena Online Specyfikacjaartykułu Czarny kolor powierzchni jednolity Układ Po prawej stronie Gumowe uchwyty Tak typ baterii AA liczba baterii 1 Źródło zasilania Baterie Żywotność baterii 18 mies. Waga artykułu 91 g Szerokość artykułu 67,9 mm Szerokość odbiornika 1,87 cm Wysokość artykułu 105,4 mm Głębokość towaru 38,4 mm Waga odbiornika 1,44 cm Waga odbiornika 1,8 g Głębokość odbiornika 6,1 mm Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Pro Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8 Enterprise x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Enterprise Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.8 Mountain Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.5 Leopard Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.6 Snow Leopard Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.7 Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.9 Mavericks Obsługiwany systemy operacyjne Linux Tak Wysokość opakowania 205 mm Szerokość opakowania 146 mm Głębokość opakowania 85 mm Baterie w komplecie Tak Waga wraz z opakowaniem 158 g Interfejs odbiornika bezprzewodowego USB rodzaju-A wariant odbiornika Odbiornik nano Odbiornik załączony Tak Interfejs urządzenia RF Wireless liczba przycisków 3 ilość kółek przewijania myszy 1 Rolka przewijająca Tak typ przewijania (scroll type) Koło technologia wykrywania ruchu Optyczny Rozdzielczość ruchu 1000 DPI Pasmo częstotliwości 2.4 GHz typ przycisków Wciskane przyciski polecane użycie PC/notebook Przeznaczenie Biuro Kierunki przewijania Pionowy Zasięg bezprzewdowego router'a 25 m Obsługa funkcji Plug & Play Tak Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) 43110 szt. Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) 26,4 cm Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) 18560 szt. Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) 11,8 cm Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) 38320 szt. Produktów na palecie 980 szt. Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) 43,8 cm Waga brutto pokrywy głównej (zewnętrznej) 1,84 kg W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) 50992060525416 Szerokość 200mm Długość 130mm Wysokość 160mm
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

4 ★  HP Z4000 (0191628429943)

HP Z4000 (0191628429943) Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa HP Z4000 H5N61AA wyszukana i niskoprofilowa wykwintna i niskoprofilowa konstrukcja myszy bezprzewodowej HP Z4000 H5N61AA sprawiają, że jest to niezbędny towarzysz każdego cienkiego notebooka albo tabletu. Elegancja i komfort w dynamicznej, ultramobilnej myszy bezprzewodowej. Dzięki niej praca będzie czystą przyjemnością! Od mobilności do ultramobilności genialna niskoprofilowa mysz o wysokości mniejszej niżeli 1 cal (26 mm). Dzięki swym niewielkim rozmiarom wynoszącym 101,72 x 64,61 x 25,01 mm mysz bezprzewodowa HP Z4000 H5N61AA będzie świetnie leżała w dłoni, gwarantując Ci pełen komfort podczas korzystania z niej. Relaks i komfort Płynna, łukowata kompozycja zagwarantuje naturalne ułożenie dłoni i nadgarstka. ascetyczny wygląd myszy bezprzewodowej HP Z4000 H5N61AA w kolorze czarnym sprawia, że urządzenie będzie genialnie się prezentowało na biurku. Nie dość, że zapewni Ci wygodę w trakcie wykorzystania, to jeszcze poprawnie wygląda! Funkcjonalność, która gwarantuje pewność Znajoma nawigacja myszą z trzema typowymi przyciskami i kółkiem do przewijania – nie musisz się dzięki temu obawiać, iż korzystanie z niej sprawi Ci jakąkolwiek trudność. Mysz bezprzewodowa HP Z4000 H5N61AA zasilana jest przy pomocy dwóch baterii AA. Do komunikacji myszy z urządzeniem niezbędny jest odbiornik USB, który wynajdziesz w komplecie.
 • Producent HP 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe optyczne Defender - Ranking TOP10 myszy PC do gier

5 ★  Mysz Logitech 910-004880

Mysz Logitech 910-004880 Najniższa Cena Online Bezprzewodowa Mysz Logitech M220 SILENT Czerwona CIESZ SIĘ BRZMIENIEM CISZY Zrób wszystko, co masz do zrobienia, nie drażniąc okolicy. Mysz Silent Mice zagwarantuje takie samo odczucie kliknięcia z hałasem wyciszonym o ponad 90%.1 Trwałe, komfortowe stopki produktywnie poruszają się po biurku. Płynne kółko przewijania dopełnia możliwość cichej pracy. Mysz Silent Mice likwiduje zbędny hałas, dbając o zdrowie i wydajność wszelkich wokół. Kliknij głośno po raz ostatni. Rodzina i przyjaciele będą Ci wdzięczni. REDUKCJA HAŁASU O PONAD 90% Identyczne odczucie kliknięcia i poziom hałasu dźwięku kliknięcia zredukowany o ponad 90%* zagwarantuje cichą atmosferę pracy dla Ciebie i Twoich sąsiadów. Co więcej, stopka z materiału o wysokiej jakości i gumowe kółko zapewniają bezszumowe przesuwanie i przewijanie. PROSTOTA. BezawaryjnOŚĆ. SIŁA. Bezproblemowy nanoodbiornik zezwala na bezprzewodową pracę na odległość do 10 m*. Mysz M220 SILENT wykorzystuje także nowoczesne optyczne śledzenie ruchu firmy Logitech® w celu skrupulatnego poruszania się na praktycznie dowolnej powierzchni. Nie jest niezbędne żadne oprogramowanie. Mysz współpracuje z komputerami z systemem Windows®, Mac, Chrome OS™ albo Linux® 18-MIESIĘCZNA ŻYWOTNOŚĆ BATERII* Wydłuż okres pomiędzy wymianą baterii dzięki energooszczędnej konstrukcji. Nieużywana mysz M220 SILENT przechodzi automatycznie w tryb uśpienia. wygodnY kształt. WIELKOŚĆ zapewniającA MOBILNOŚĆ. zarys dostosowany do obu rąk gwarantuje wyższą wygodę i precyzję niżeli panel dotykowy. Minimalne wymiary oznaczają, że mysz możesz wrzucić do torby i ruszyć w drogę. CERTYFIKACJA QUIET MARK Logitech to pierwszy na świecie marka myszy z dokumentem Quiet Mark. To międzynarodowy znak homologacyjny stowarzyszenia UK Noise Abatement Society dla rozwiązań do redukcji hałasu. wymiary Mysz Wysokość x szerokość x głębokość: 99 mm x 60 mm x 39 mm Masa (z bateriami): 75,2 g Nanoodbiornik Wysokość x szerokość x głębokość: 14,4 mm x 18,7 mm x 6,1 mm Waga: 1,8 g wymogi SYSTEMOWE Windows® 10 albo nowszy, Windows 8, Windows RT, Windows 7 Mac OS X 10.5 albo nowszy Chrome OS™ Linux z jądrem 2.6+2 Połączenie USB: wymagany przystępny port USB. informacje technicznE rodzaj połączenia: Połączenie bezprzewodowe w paśmie 2,4 GHz Zasięg łączności bezprzewodowej: 10 metrów Połączenie/zasilanie: Tak, wyłącznik zasilania detale baterii: 1 x AA Żywotność baterii: 18 miesięcy* * Żywotność baterii zależy od intensywności użytkowania i warunków pracy na komputerze DPI (min/maks): ± 1000 technologia czujnika: nowoczesna technika optycznego śledzenia ruchu producenta Logitech Rozdzielczość czujnika: 1000 dpi Kółko przewijania: Tak, 2D, optyczne ilość przycisków: 3 Przyciski standardowe i specjalne: Kliknięcie środkowym przyciskiem myszy ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA Mysz Nanoodbiornik 1 bateria AA (umieszczona w urządzeniu) Dokumentacja
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

8 ★  Logitech M320

Logitech M320 Najniższa Cena Online Mysz Logitech M280 jest lekka myszką bezprzewodową o standardowym kształcie dobranym do dłoni prawej ręki. Nadzwyczajnie sprawdza się warunkach mobilnej pracy atrybuty myszki Logitech M280: wyprodukowana dla Twojej dłoni Ciesz się obszerniejszym komfortem prawej dłoni dzięki odkształconym uchwytom z miękkiej gumy. niezwykle długa żywotność baterii Wydłuż okres pomiędzy zamianą baterii dzięki energooszczędnej konstrukcji. Ponadto nieużywana mysz M280 przechodzi samoczynnie w tryb uśpienia. Płynne i precyzyjne śledzenie ruchów nowoczesna technika optycznego śledzenia ruchu producenta Logitech zagwarantuje unikatową precyzję i szybkość reagowania. Nanoodbiornik typu "podłącz i zapomnij" Po podłączeniu można o nim zapomnieć. Nanoodbiornik zapewnia komfortową i niezawodną łączność bezprzewodową. dane technologiczne Logitech M280 Ogólne typ urządzenia: Mysz Odbiornik bezprzewodowy: Odbiornik bezprzewodowy USB Orientacja: Praworęczna Szerokość: 6.79 cm Głębokość: 10.54 cm Wysokość: 3.84 cm Waga: 91 g Kolor: Niebieski Urządzenie wejściowe Sposób podłączenia: Bezprzewodowa Interfejs: 2.4 GHz Maksymalna odległość działania: Do 25 m technologia wykrywania ruchu: Optyczna ilość przycisków: 3 Zakres ruchu: 1000 dpi cechy Pokrętło przewijania, wskaźnik poziomu baterii, wyłącznik zasilania, odbiornik bezprzewodowy Nano, tryb auto sleep, Logitech Advanced Optical Tracking powiększenie / połączenie Interfejsy: 1 x USB - 4 pin USB rodzaj A Bateria typ: rodzaju AA Czas działania (do): 18 miesiące Oprogramowanie / oczekiwania systemowe Wymagany system operacyjny: Linux Kernel 2.6 or later, Apple MacOS X 10.5 albo wyższy, Google Chrome OS, Microsoft Windows Vista / 7 / 8 Gwarancja producenta Obsługa i wsparcie: Gwarancja ograniczona - 2 lata Zawartość opakowania Logitech M280Odbiornik bezprzewodowy USB1 bateria AA
 • Producent LOGITECH 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

9 ★  Logitech M330 (5099206066670)

Logitech M330 (5099206066670) Najniższa Cena Online Przeznaczenie:Biuro,Interfejs urządzenia:RF Wireless,technika wykrywania ruchu:Optyczny,Źródło zasilania:Baterie,Żywotność baterii:24 mies.,Waga odbiornika:1,44 cm, 1,8 g,Szerokość odbiornika:1,87 cm,Głębokość odbiornika:6,1 mm,regulowana rozdzielczość ruchu:Nie,Obsługiwane systemy operacyjne Mac:Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra,Obsługiwane systemy operacyjne Windows:Windows 7 Home Basic, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 8 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 10 Education x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 10 Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64,wykorzystanie:Uniwersalne,Długość skrzyni głównej (zewnętrznej):362 mm,Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft):59520 szt.,ilość przycisków:3,Obsługiwany systemy operacyjne Linux:Tak,Pasmo częstotliwości:2.4 GHz,Głębokość produktu:38,4 mm,Kolor produktu:Czarny,Odbiornik załączony:Tak,Interfejs odbiornika bezprzewodowego:USB,Przewodnik użytkownika:Tak,typ przycisków:Wciskane przyciski,Baterie w komplecie:Tak,Produktów na palecie:1920 szt.,Kierunki przewijania:Pionowy,Rozdzielczość ruchu:1000 DPI,Szerokość opakowania:83 mm,Wysokość opakowania:186 mm,Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC):74400 szt.,ilość obsługiwanych baterii:1,rodzaj przewijania (scroll type):Koło,Szerokość produktu:67,9 mm,ilość kółek przewijania myszy:1,wariant baterii:Alkaliczna,Waga towaru:91 g,rodzaj obsługiwanych baterii:AA,rodzaj odbiornika:Odbiornik nano,Zasięg bezprzewdowego router'a:10 m,Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej):259 mm,zastosowany wyłącznik:Tak,Głębokość opakowania:126 mm,Wysokość produktu:105,4 mm,Waga wraz z opakowaniem:147,7 g,Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej):101 mm,W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC):50992060666713,Waga brutto pokrywy głównej (zewnętrznej):1,58 kg,Układ:Po prawej stronie,Kolor powierzchni:jednolity,Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft):28560 szt.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

10 ★  Mysz bezprzewodowa, 910-004911, optyczny, bezprzewodowa, czerwony marki Logitech

Mysz bezprzewodowa, 910-004911, optyczny, bezprzewodowa, czerwony marki Logitech Najniższa Cena Online Mysz Logitech M330 Silent Plus Czerwona CIESZ SIĘ BRZMIENIEM CISZYZrób wszystko, co masz do zrobienia, nie drażniąc okolicy. Mysz Silent Mice zagwarantuje takie samo odczucie kliknięcia z hałasem wyciszonym o ponad 90%. Trwałe, wygodne stopki skutecznie poruszają się po biurku. Płynne kółko przewijania dopełnia możliwość cichej pracy. Mysz Silent Mice usuwa zbędny hałas, dbając o zdrowie i skuteczność wszystkich wokół. Kliknij głośno po raz ostatni. Rodzina i przyjaciele będą Ci wdzięczni. CIESZ SIĘ BRZMIENIEM CISZYIdentyczne odczucie kliknięcia i poziom hałasu dźwięku kliknięcia zredukowany o ponad 90% zapewnia cichą atmosferę pracy dla Ciebie i Twoich sąsiadów. Co więcej, stopka z materiału o wysokiej jakości i gumowe kółko zapewniają bezszumowe przesuwanie i przewijanie. ProdukowanA DLA PRAWEJ DŁONIMysz ma wyprofilowane uchwyty z miękkiej gumy, by zapewnić pełny komfort. 24-MIESIĘCZNA ŻYWOTNOŚĆ BATERIIWydłuż okres pomiędzy wymianą baterii dzięki energooszczędnej konstrukcji. Nieużywana mysz M330 SILENT PLUS przechodzi automatycznie w tryb uśpienia. PROSTOTA. BezusterkowOŚĆ. SIŁA.Bezproblemowy nanoodbiornik zezwala na bezprzewodową pracę na odległość do 10 m. Mysz M330 SILENT PLUS wykorzystuje także nowoczesne optyczne śledzenie ruchu firmy Logitech® w celu starannego poruszania się na praktycznie dowolnej powierzchni. Nie jest potrzebne żadne oprogramowanie. Mysz współpracuje z komputerami z systemem Windows®, Mac, Chrome OS™ lub Linux®. CERTYFIKACJA QUIET MARKLogitech to pierwszy na świecie firma myszy z atestem Quiet Mark. To międzynarodowy znak homologacyjny stowarzyszenia UK Noise Abatement Society dla rozwiązań do redukcji hałasu.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 200 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe max. 3 przyciski do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najlepsze myszki i trackballe dla graczy do 200 zł – Ranking czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych do 3 przyciski do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gamingowych myszek do 200 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *