Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Logitech do 300 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych Logitech do 300 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Logitech do 300 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Logitech do 300 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych komputerowych myszy do gier do 300 zł.

Jakie Myszki gamingowe Logitech do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Logitech do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych Logitech do 300 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Logitech M545, 1_620030 ☆

Logitech M545, 1_620030 Najniższa Cena Online WYGODA PRZY śladowyCH wymiarACH Pracuj wygodnie w każdych warunkach. Mysz M545, którązabrać ze sobą, stanowi nieprzeciętne urządzenie dla każdego, kto preferuje mniejszą mysz. Miękkie, gumowe uchwyty są komfortowe dla palców i pasują do każdej rąk. OBSŁUGIWANE KCIUKIEM PRZYCISKI WSTECZ/DALEJ prędkie poruszanie się po dokumentach albo oglądanie ulubionych witryn internetowych jest szczególnie proste dzięki przyciskom umieszczonym komfortowo pod kciukiem. ponadto możesz je przystosować zgodnie z własnymi potrzebami. Wystarczy jeden ruch palca, aby przewijać dokumenty i arkusze kalkulacyjne we wszystkich kierunkach. 18-MIESIĘCZNA ŻYWOTNOŚĆ BATERII Wyłącznik zasilania, tryb inteligentnego usypiania i wskaźnik żywotności baterii sprawiają, iż praktycznie zapomnisz o konieczności zamiany baterii. Niewielką mysz M545wziąć ze sobą. Jest to genialne urządzenie dla każdego, kto preferuje mniejszą mysz. Technika ŁĄCZNOŚCI BEZPRZEWODOWEJ LOGITECH ADVANCED 2,4 GHZ WIRELESS bezusterkowość porównywalna do połączeń przewodowych, a przy tym wygoda i swoboda rozwiązań bezprzewodowych — szybka transmisja danych; praktycznie bez opóźnień i zakłóceń. Picoodbiornik rodzaju „podłącz i zapomnij" ma długość tylko 3 mm, poprzez co praktycznie znika w porcie USB komputera.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Logitech MX Master 2S (grafitowy) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! ☆

Logitech MX Master 2S (grafitowy) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Najniższa Cena Online MX Master 2sMysz bezprzewodowa MX Master 2S to nowa mysz flagowa Logitech®, którą charakteryzuje komfortowy, ręcznie wyrzeźbiony zarys, zniewalający fason, zasilanie akumulatorem oraz zaawansowane funkcje, które przenoszą obsługę wielu komputerów na zupełnie nowy poziom dzięki technologii FLOW. REWOLUCJA WPRACY NA WIELUKOMPUTERACHNowoczesna mysz producenta Logitech jest wyprodukowana dla nowoczesnych użytkowników i mistrzów swego rzemiosła, którzy chcą wykonywać więcej zadań w sprawniejszy sposób. MX Master 2S zagwarantuje ogromne możliwości dzięki technologii Logitech Flow, która pozwala płynnie pracować na dwóch komputerach przy użyciu jednej myszy, a także kopiować i wklejać treści między nimi. W połączeniu z innymi progresywnymi funkcjami i wyjątkową konstrukcją ta mysz zapewnia wyjątkowy poziom komfortu, kontroli, precyzji i możliwości dobrania. Logitech flow Steruj bez problemu nawet trzema komputerami jednocześnie przy użyciu jednej myszy oraz kopiuj i wklejaj tekst, obrazy i pliki między komputerami. Łatwe przewijanie Przewijaj szybciej i łatwiej długie dokumenty i strony internetowe przy użyciu dopasowującego się do prędkości kółka przewijania, które przełącza się samoczynnie pomiędzy trybem kliknięcie po kliknięciu a błyskawicznym przewijaniem. wbudowany akumulator Po prostu podłącz mysz MX Master 2S do komputera przy użyciu kabla do ładowania micro-USB, żeby w ciągu trzech minut uzyskać wystarczającą moc do pracy przez cały dzień. Po pełnym naładowaniu mysz będzie działać choćby 70 dni. precyzja na każdej powierzchni Uzyskaj płynną kontrolę w dowolnym miejscu — nawet na szkle — w rozdzielczości do 4000 dpi. Praktyczny kształt wyśmienicie zaprojektowany, ręcznie wyrzeźbiony zarys gwarantuje podparcie rąk i nadgarstka w naturalnej i wygodnej pozycji. ŚLEDZENIE RUCHÓW NA DOWOLNEJ POWIERZCHNIMysz wysokiej klasy zasługuje na śledzenie ruchów o najwyższej jakości. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy mysz MX Master 2S z użyciem zupełnie nowego, precyzyjnego czujnika 4000dpi, który może śledzić ruchy praktycznie na dowolnej powierzchni, nawet na szkle. szybkiE ŁADOWANIEPodłącz mysz MX Master 2S do komputera przy użyciu kabla Micro-USB do ładowania, żeby w ciągu trzech minut uzyskać wystarczającą moc do pracy poprzez cały dzień. Po pełnym naładowaniu mysz będzie działać ponad 70 dni. PŁYNNA PRACA NA WIELU KOMPUTERACH Uwolnij potencjał myszy MX Master 2S, korzystając z technice Logitech Flow gwarantującej pełną płynność pracy na wielu komputerach. Przesuwaj kursor myszy między trzema komputerami, a nawet kopiuj i wklejaj tekst, obrazy i pliki pomiędzy nimi. MX Master 2S Nowa mistrzyni możliwości Wysokość: 85,7 mm|Szerokość: 126,0 mmGłębokość: 48,4 mm|Waga: 145 g...
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

☆ Logitech mx anywhere 3 dla mac (szary) ☆

Logitech mx anywhere 3 dla mac (szary) Najniższa Cena Online Mysz MX Anywhere 3 dla komputerów MacOpracowano dla komputerów MacWykorzystaj więcej możliwości oferowanych poprzez mysz MX Anywhere 3 do komputerów Mac zaprojektowaną do płynnej współpracy z komputerami Mac i urządzeniami iPad.1Funkcje śledzenia ruchu, przewijania i personalizacji przycisków są zarządzane przez system operacyjny iPadOS i zależą od obsługiwanej aplikacji Mysz MX Anywhere 3 do komputerów Mac w kolorze Gwiezdnej Szarości jest najkorzystniejszym urządzeniem zaprojektowanym dla twórców czy pracujesz z domu, z kawiarni, czy nawet z poczekalni lotniska.Kółko przewijania wymyślone od nowaZupełnie świeże elektromagnetyczne kółko przewijania z technologią MagSpeed jest tak staranne, że możesz zatrzymać przewijanie na wybranym poprzez siebie pikselu,, a także tak prędkie, iż w sekundę możesz przewinąć 1000 wierszy. Do tego jest niemal bezszelestne. Kółko zostało produkowane z obrobionej stali, dzięki temu gwarantuje idealne wrażenia dotykowe i jest wyważone tak, żeby przewijanie było dynamiczne i odczuwalne, lecz nie słyszalne.Komfort w dowolnym miejscuMX Anywhere 3 dla komputerów Mac ma kompaktową, niewysoką sylwetkę przypasowaną do kształtu rąk, umożliwiającą komfortową pracę z każdego miejsca. Boczne wstawki z silikonu powodują, że jest miękka w dotyku. MX Anywhere 3 dla komputerów Mac zapewnia wyjątkową mobilność. Wrzuć ją do torby i zabierz, dokąd chcesz, a po miesiącach stosowania w drodze wyczyść z łatwością.Śledź gdziekolwiek, nawet na szkleMX Anywhere 3 dla komputerów Mac pracuje na każdej powierzchni, w tym na szkle2minimalna grubość szkła to 4 mm. Możesz zatem pracować płynnie przy biurku, w kawiarni, choćby na kanapie. przewód ładowania z dwoma wtykami usb-ckabel ładowania z dwoma wtykami USB-C łączy Twój komputer Mac bezpośrednio z myszą, bez niezgrabnego klucza sprzętowego. Żywotność akumulatora myszy MX Master 3 wynosi 70 dni po pełnym naładowaniu, zaś po jednominutowym prędkim ładowaniu można korzystać z niej przez trzy godziny.postępowy wygląd, najwyższej jakości materiałyMX Anywhere 3 zaprojektowano i wytworzono z myślą o użytkownikach Mac. MX Anywhere 3 dla komputerów Mac w wykwintnym jasnoszarym odcieniu nadzwyczajnie nadaje się do Twoich urządzeń: iMac, MacBook albo iPad.Współpracuje z ipademMysz MX Master 3 do komputerów Mac jest kompatybilna z systemem operacyjnym iPadOS, co oznacza, iż możesz korzystać z innowacyjnych funkcji MX, gdy używasz iPada jak komputera albo w konfiguracji z wieloma urządzeniami
 • Producent Logitech 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

☆ Mysz bezprzewodowa Logitech MX ANYWHERE 3 laserowa różowa, 9_59693 ☆

Mysz bezprzewodowa Logitech MX ANYWHERE 3 laserowa różowa, 9_59693 Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Logitech MX Anywhere 3 PRACUJ GDZIE CHCESZMX Anywhere 3 zapewnia najwyższą wszechstronność i unikatową efektywność. Tę kompaktową mysz zaprojektowano do pracy mobilnej od biura domowego, przez kawiarnię, po poczekalnię lotniska. KÓŁKO PRZEWIJANIA WYMYŚLONE OD NOWAZupełnie nowe elektromagnetyczne kółko przewijania z technologią MagSpeed jest tak staranne, że możesz zatrzymać przewijanie na wybranym przez siebie pikselu,, a także tak prędkie, że w sekundę możesz przewinąć 1000 wierszy. Do tego jest niemal bezszelestne. Kółko zostało wytwarzane z obrobionej stali, dzięki temu gwarantuje wspaniałe wrażenia dotykowe i jest wyważone tak, żeby przewijanie było dynamiczne i odczuwalne, ale nie słyszalne. ŚLEDŹ GDZIEKOLWIEK, nawet NA SZKLEMX Anywhere 3 dla komputerów Mac pracuje na każdej powierzchni, w tym na szkle znikoma grubość szkła to 4 mm. Możesz zatem pracować płynnie przy biurku, w kawiarni, choćby na kanapie. prędkiE ŁADOWANIE w trakcie PRACYŻywotność akumulatora myszy MX Master 3 wynosi 70 dni po pełnym naładowaniu, zaś po jednominutowym prędkim ładowaniu można korzystać z niej przez trzy godziny. Żywotność akumulatora może zależeć od intensywności stosowania i warunków pracy komputera..rozszerzyć moc, użyj dołączonego przewodu ładowania USB-C. progresywnY WYGLĄD, NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁYMX Anywhere 3 wygląda lepiej i jest przyjemniejsza w dotyku, niżeli kiedykolwiek. Charakteryzuje się kółkiem przewijania stworzonym z obrobionej stali i przyczepnymi bokami z silikonu dla najkorzystniejszego dotyku. Jest dostępna w 3 kolorach, możesz więc wybrać mysz przypasowaną do Twojego laptopa i Twojego wyjątkowego stylu.
 • Producent LOGITECH 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Tracer - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

☆ Logitech mx anywhere 2s (grafitowy) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! ☆

Logitech mx anywhere 2s (grafitowy) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Najniższa Cena Online MX Anywhere 2S Myszka bezprzewodowa grafitowa 910-005153REWOLUCJA W PRACY NA WIELU KOMPUTERACHPoznaj kompaktową, zaawansowaną mysz MX Anywhere 2S, która zapewni Ci supermoce. Mysz MX Anywhere 2S może pracować wszędzie tam, gdzie Ty — w kawiarniach, samolotach, pokojach hotelowych i w trakcie spotkań poza biurem, a do tego działa płynnie nawet na trzech komputerach, umożliwiając nawigację i kopiowanie i wklejanie treści pomiędzy nimi.PRACUJ NA WIELU KOMPUTERACH W ZUPEŁNIE NOWY SPOSÓBWykorzystaj potencjał myszy MX Anywhere 2S, korzystając z technice Logitech Flow zapewniającej całkowitą płynność pracy na wielu komputerach. Możesz przesuwać kursor myszy między trzema komputerami, a nawet kopiować i wklejać tekst, obrazy i pliki między nimi.ŚLEDZENIE RUCHÓW NA KAŻDEJ POWIERZCHNIMX Anywhere 2S to skuteczna mysz dla osób pracujących w wielu różnych miejscach. Zupełnie nowy czujka Darkfield™ 4000 dpi śledzi bezbłędnie ruchy na dowolnej powierzchni — nawet na szkle.1zawsze GOTOWA DO PRACYprędkie ładowanie powoduje, że w ciągu zaledwie 3 minut uzyskasz wystarczającą moc, by pracować poprzez cały dzień. Nie musisz przerywać pracy w trakcie ładowania. Po pełnym naładowaniu mysz będzie działać choćby 70 dni.2BŁYSKAWICZNE PRZEWIJANIEstarczy jeden obrót kółka,szybko przewijać długie dokumenty i strony internetowe. Kiedy Ci potrzeba większej precyzji, naciśnij kółko, by przełączyć mysz w tryb kliknięcie po kliknięciu.technika EASY-SWITCH I PODWÓJNA ŁĄCZNOŚĆPodłącz mysz MX Anywhere 2S przy użyciu dołączonego odbiornika Logitech Unifying albo technice Bluetooth® Low Energy. Technologia Logitech Easy-Switch™ umożliwia sparowanie myszy z maksymalnie trzema urządzeniami i łatwe przełączanie się między nimi przez naciśnięcie przycisku.skrupulatnY zarys O NIEWIELKICH rozmiarACHTa komfortowa mysz mobilna znakomicie pasuje do rąk użytkownika, zapewniając komfortowe sterowanie komputerem w domu, w pracy i w podróży.1. Drobna grubość szkła 4 mm2. W przypadku wykorzystania biurowego przez osiem godzin dziennie. Żywotność akumulatora zależy od intensywności użytkowania i warunków pracy na komputerze.EAN: 5099206073050Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 910-005153Przeznaczenie: laptopczujnik: Laserowyliczba przycisków: 7ilość rolek: 1Profil: PraworęcznyRozdzielczość (min.): 200 dpiRozdzielczość (maks.): 4000 dpiPołączenie: BezprzewodoweInterfejs: USBZasilanie: Akumulator zaimplementowanyAkcesoria w pakiecie: - Mysz- Odbiornik Unifying- przewód Micro-USB do ładowania- DokumentacjaKolor: Grafitowyrozmiary: 61,6 x 100,3 x 34,4 mmWaga: 106 gPozostałe właściwości: wymagania systemowe:BluetoothWymagania: technologia Bluetooth Low Energy Windows® 8 albo nowszy Mac OS X 10.10 lub nowszyOdbiornik UnifyingWymagania: przystępny port USB, Windows 10 albo nowszy, Windows 8, Windows 7 Mac OS X 10.10 lub nowszy- Port USB lub technologia Bluetooth Low Energy- Połączenie internetowe w celu pobrania oprogramowania
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

☆ Logitech M720 (5099206065086) ☆

Logitech M720 (5099206065086) Najniższa Cena Online Logitech M720 Triathlon Mouse 2.4GHZ/BT EMEA Wytrzymała, uniwersalna i praktyczna. Mysz M720 Triathlon daje Ci kontrolę nad każdym komputerem. Płynne przełączanie się między 3 komputerami pozwala na szybkie realizowanie zadań, a dzięki momentalnemu przewijaniu możesz przeglądać dokumenty i strony internetowe. obszerniejsza wydajność powoduje, że ta mysz Bluetooth®obsługująca technologię Unifying działa poprzez 24 miesiące na jednej baterii AA. Rozmiar myszy gwarantuje nadzwyczajne dobranie do rąk. Technika Easy Switch. Możesz sparować aż 3 komputery i płynnie przełączać się pomiędzy nimi jednym naciśnięciem przycisku umieszczonego wygodnie pod kciukiem. Trzy podświetlone liczby zawsze wskazują komputer, z którym nawiązano połączenie. Błyskawiczne przewijanie. Możesz prędko przewijać i zatrzymywać długie dokumenty i strony internetowe przy użyciu obrotowego kółka albo przewijać w trybie kolejnych kliknięć, gdy wymagana jest precyzja. Wytrzymała i komfortowa kompozycja. Mysz M720 została zaprojektowana z myślą o trwałości. Przyciski wytrzymają nawet 10 milionów kliknięć. Wielka mysz dla osób praworęcznych znakomicie leży w rąk, a gumowa powierzchnia jest nad wyraz miękka w dotyku. Płynna praca na wielu komputerach. Uwolnij potencjał myszy M720, korzystając z technice Logitech Flow zapewniającej całkowitą płynność pracy na wielu komputerach. Możesz przesuwać kursor myszy między trzema komputerami, a choćby kopiować i wklejać tekst, obrazy i pliki między nimi. Jest to bez wątpienia produktywniejsze niż wysyłanie do siebie wiadomości e-mail. 24-miesięczna żywotność baterii. Niewątpliwie spodoba Ci się pokaźniejsza sprawność myszy – działa aż 24 miesiące na jednej baterii AA. Korzystając z przycisku wł./wył., można wydłużyć żywotność baterii jeszcze bardziej, a wskaźnik poziomu baterii za każdym razem ostrzega o jej wyczerpaniu.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Mysz bezprzewodowa LOGITECH MX Anywhere 2 Czarny, 910-004374 ☆

Mysz bezprzewodowa LOGITECH MX Anywhere 2 Czarny, 910-004374 Najniższa Cena Online śladowy, dopasowany zarys Ta mysz bezprzewodowa jest wystarczająco niepokaźna,wziąć ją w dowolne miejsce. Została zaprojektowana tak, by pomóc w realizowaniu Twoich zadań w dowolnym miejscu — w domu, w pracy lub w podróży. Podwójne połączenie bezprzewodowe Podłącz tę sprawną mysz przy użyciu dołączonego odbiornika Logitech Unifying™ lub technice bezprzewodowej Bluetooth Smart. Śledzenie ruchów praktycznie na każdej powierzchni Laserowe śledzenie ruchów Darkfield™ zagwarantuje płynną kontrolę na praktycznie dowolnej powierzchni, łącznie ze szkłem i innymi błyszczącymi powierzchniami. Ta bezprzewodowa mysz mobilna działa wszędzie tam, gdzie to niezbędne — na szklanym stole w pokoju hotelowym, na blatach z połyskującego laminatu, na stolikach w pociągach i samolotach, a choćby na Twoich dżinsach. W przeciwieństwie do konwencjonalnych myszy laserowych i optycznych, które opierają się na nieregularnościach powierzchni do śledzenia ruchów myszy, technologia Darkfield wykorzystuje najdrobniejsze detale w celu utworzenia mikroskopijnej mapy powierzchni. W czasie testów mysz działała najlepiej na szkle o nieznacznej grubości 4 mm. Proste przełączanie pomiędzy trzema urządzeniami Sparuj mysz MX nawet z trzema komputerami i przełączaj się między nimi jednym naciśnięciem przycisku dzięki technologii Easy-Switch™. Możesz odłączyć tę bezprzewodową mysz mobilną od komputera biurowego i podłączyć do laptopa w domu, a nawet używać jej z tabletem Microsoft Surface. Teraz nie trzeba już wykonywać ponownie parowania w sytuacji zmiany komputerów. Po prostu naciśnij przycisk i zacznij pracować. Wkrótce ta mysz stanie się ulubionym urządzeniem do pracy w dowolnym miejscu. Błyskawiczne przewijanie Przewijaj łatwiej i szybciej długie dokumenty albo strony internetowe. albo naciśnij kółko i przełącz w tryb kliknięcie po kliknięciu, który zezwala na skrupulatną nawigację. W trybie luźnego obrotu kółko pozwala szybko przewijać choćby najdłuższe dokumenty i strony internetowe, zatrzymując się precyzyjnie tam, gdzie tego chcesz. W trybie kliknięcie po kliknięciu można skrupulatnie poruszać się po arkuszach kalkulacyjnych, albumach ze zdjęciami albo listach odtwarzania. Akumulator szybkie ładowanie. Jedna minuta ładowania pozwala pracować poprzez godzinę. Po pełnym naładowaniu mysz działa nawet dwa miesiące. Żywotność akumulatora zależy od intensywności użytkowania i warunków wykorzystania. Testy pokazały,w sytuacji zastosowania myszy poprzez sześć godzin dziennie w standardowych warunkach biurowych żywotność akumulatora wynosi nawet dwa miesiące. Gdy nadejdzie konieczność naładowania, po prostu podłącz mysz MX Anywhere2 do komputera przy pomocy kabla do ładowania. Podobnie jak w sytuacji wszystkich innych produktów firmy Logitech, możesz spodziewać się wielu lat bezusterkowego działania. Gdy nadejdzie pora utylizacji urządzenia, można wyjąć akumulator. Dostęp do pełnej gamy funkcji Mysz MX Anywhere2 jest gotowa do wykorzystania natychmiast po wyjęciu z opakowania, ale oprogramowanie Logitech Options™ pozwala na dopasowanie jej funkcji. Korzystając z prostego w obsłudze oprogramowania Logitech Options, możesz zmienić szybkość kółka przewijania i kursora, włączyć przycisk gestów w celu realizowania gestów dotykowych systemu Windows® albo Mac OS®, zmienić przypisanie przycisków myszy i nie tylko. technologia czujnika: czujka laserowy Darkfield Laser Wartość nominalna: 1000 dpi Wartość niewiele znacząca i maksymalna: od 400 dpi do 1600 dpi (możliwość ustawienia z krokiem 200 dpi)
 • Producent LOGITECH 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Logitech G403, 910-004817 ☆

Logitech G403, 910-004817 Najniższa Cena Online G series Mysz dla graczyG403 Hero Mysz G403 wkracza do gry razem z czujnikiem HERO 25K* nowej generacji. Przygotuj się na nadejście myszy nowej generacji ze śledzeniem ruchu 1:1, a także czułością od 100 do maksymalnie 25 600 dpi, zapewniającej brak wygładzania, odfiltrowania i przyspieszania. czujka HERO 25K* Poznaj czujnik HERO 25K nowej generacji. Jest to jak dotąd nasz najszczególniej innowacyjny detektor zapewniający śledzenie ruchu 1:1, prędkość reakcji wynoszącą ponad 400 IPS i czułość od 100 do maksymalnie 25 600 dpi, a także brak wygładzania, przefiltrowania i przyspieszania. LIGHTSYNC RGB Podświetlenie RGB z pełnym spektrum kolorów reaguje na akcję w grze, dźwięk i odcień ekranu, a dodatkowo możesz zsynchronizować je z innymi urządzeniami z linii G. Dostosowuj animacje i efekty podświetlenia, wybierając spomiędzy szerokiej gamy ok. 16,8 mln barw przy pomocy oprogramowania do gier G HUB, a także personalizuj je tak, żeby pasowały do Twojego sprzętu. NAJWYŻSZA WYGODA I JAKOŚĆ Lekka i komfortowa mysz G403 dopasowuje się do kształtu Twojej dłoni, a gumowe uchwyty uzupełniającą kontrolę. Możesz jeszcze bardziej przypasować mysz do swych potrzeb, używając opcjonalnego, zdejmowanego ciężarka 10 g. G HUB przy pomocy oprogramowania Logitech G HUB możesz skonfigurować 6 programowalnych przycisków w celu uproszczenia operacji w grach. przypasuj czułość, wybierając wartość z przedziału od 100 do 25 600 dpi. Wybierz celowane o niskiej czułości z precyzją na poziomie pojedynczych pikseli, by zapewnić sobie niezwykłą szybkość i zwrotność. większA skutecznOŚĆ w trakcie GRANIA Czas reakcji równy 1 ms oznacza, że mysz G403 jest choćby osiem razy szybsza standardowe myszy, których głównym zastosowaniem nie są gry. Po przesunięciu myszy lub kliknięciu reakcja jest niemal natychmiastowa. Mysz G403 jest również wyposażona w zaawansowany system naciągu przycisków na bazie metalowej sprężyny, który powoduje, iż przyciski wciskają się pod wpływem mniejszej siły. Dzięki temu każde kliknięcie ulepszone wrażenia dotykowe oraz szybszy czas reakcji i większą spójność. G series Mysz dla graczyG403 Hero * Aktualizacja sensora HERO jest dostępna za pośrednictwem oprogramowania Logitech G Hub w formie update'u firmware...
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe optyczne Canyon - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Logitech do 300 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Logitech do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Logitech do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Logitech M545, 1_620030 ☆

Logitech M545, 1_620030 Najniższa Cena Online WYGODA PRZY znikomyCH wymiarACH Pracuj komfortowo w każdych warunkach. Mysz M545, którązabrać ze sobą, stanowi nieprzeciętne urządzenie dla każdego, kto preferuje mniejszą mysz. Miękkie, gumowe uchwyty są wygodne dla palców i pasują do każdej rąk. OBSŁUGIWANE KCIUKIEM PRZYCISKI WSTECZ/DALEJ prędkie poruszanie się po dokumentach lub przeglądanie ulubionych witryn internetowych jest niezwykle proste dzięki przyciskom umieszczonym wygodnie pod kciukiem. na dodatek możesz je dopasować zgodnie z własnymi potrzebami. Starczy jeden ruch palca, by przewijać dokumenty i arkusze kalkulacyjne we wszystkich kierunkach. 18-MIESIĘCZNA ŻYWOTNOŚĆ BATERII Wyłącznik zasilania, tryb inteligentnego usypiania i wskaźnik żywotności baterii sprawiają, że praktycznie zapomnisz o konieczności wymiany baterii. Niewielką mysz M545zabrać ze sobą. Jest to nadzwyczajne urządzenie dla każdego, kto preferuje mniejszą mysz. Technologia ŁĄCZNOŚCI BEZPRZEWODOWEJ LOGITECH ADVANCED 2,4 GHZ WIRELESS niezawodność porównywalna do połączeń przewodowych, a przy tym wygoda i swoboda rozwiązań bezprzewodowych — szybka transmisja informacji; praktycznie bez opóźnień i zakłóceń. Picoodbiornik typu „podłącz i zapomnij" ma długość tylko 3 mm, przez co praktycznie znika w porcie USB komputera.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Logitech M720 (5099206065086) ☆

Logitech M720 (5099206065086) Najniższa Cena Online Logitech M720 Triathlon Mouse 2.4GHZ/BT EMEA Wytrzymała, uniwersalna i praktyczna. Mysz M720 Triathlon daje Ci kontrolę nad każdym komputerem. Płynne przełączanie się pomiędzy 3 komputerami pozwala na szybkie wykonywanie zadań, a dzięki niezwłocznemu przewijaniu możesz przeglądać dokumenty i strony internetowe. większa sprawność powoduje, iż ta mysz Bluetooth®obsługująca technologię Unifying działa przez 24 miesiące na jednej baterii AA. Rozmiar myszy zagwarantuje nieprzeciętne dopasowanie do dłoni. Technika Easy Switch. Możesz sparować aż 3 komputery i płynnie przełączać się pomiędzy nimi jednym naciśnięciem przycisku umieszczonego wygodnie pod kciukiem. Trzy podświetlone liczby zawsze wskazują komputer, z którym nawiązano połączenie. Błyskawiczne przewijanie. Możesz ekspresowo przewijać i zatrzymywać długie dokumenty i strony internetowe przy użyciu obrotowego kółka albo przewijać w trybie kolejnych kliknięć, gdy wymagana jest precyzja. Wytrzymała i wygodna budowa. Mysz M720 została zaprojektowana z myślą o trwałości. Przyciski wytrzymają nawet 10 milionów kliknięć. Obszerna mysz dla osób praworęcznych genialnie leży w rąk, a gumowa powierzchnia jest bardzo miękka w dotyku. Płynna praca na wielu komputerach. Uwolnij potencjał myszy M720, korzystając z technice Logitech Flow gwarantującej całkowitą płynność pracy na wielu komputerach. Możesz przesuwać kursor myszy między trzema komputerami, a nawet kopiować i wklejać tekst, obrazy i pliki pomiędzy nimi. Jest to bez dwóch zdań wydajniejsze niż wysyłanie do siebie wiadomości e-mail. 24-miesięczna żywotność baterii. Na pewno spodoba Ci się obszerniejsza sprawność myszy – działa aż 24 miesiące na jednej baterii AA. Korzystając z przycisku wł./wył., można wydłużyć żywotność baterii jeszcze bardziej, a wskaźnik poziomu baterii za każdym razem ostrzega o jej wyczerpaniu.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Logitech G403, 910-004817 ☆

Logitech G403, 910-004817 Najniższa Cena Online G series Mysz dla graczyG403 Hero Mysz G403 wkracza do gry razem z czujnikiem HERO 25K* nowej generacji. Przygotuj się na nadejście myszy nowej generacji ze śledzeniem ruchu 1:1 i czułością od 100 do maksymalnie 25 600 dpi, zapewniającej brak wygładzania, oczyszczania i przyspieszania. czujnik HERO 25K* Poznaj detektor HERO 25K nowej generacji. Jest to jak dotąd nasz najmocniej progresywny detektor zapewniający śledzenie ruchu 1:1, prędkość reakcji wynoszącą ponad 400 IPS i czułość od 100 do maksymalnie 25 600 dpi i brak wygładzania, odfiltrowania i przyspieszania. LIGHTSYNC RGB Podświetlenie RGB z pełnym spektrum kolorów reaguje na akcję w grze, dźwięk i kolor ekranu, a ponadto możesz zsynchronizować je z innymi urządzeniami z serii G. Dopasowuj animacje i efekty podświetlenia, wybierając spośród szerokiej gamy ok. 16,8 mln kolorów przy pomocy oprogramowania do gier G HUB i personalizuj je tak, by pasowały do Twojego sprzętu. NAJWYŻSZA WYGODA I JAKOŚĆ Lekka i komfortowa mysz G403 dostosowuje się do kształtu Twojej dłoni, a gumowe uchwyty dopełniającą kontrolę. Możesz jeszcze bardziej przypasować mysz do swych potrzeb, używając opcjonalnego, zdejmowanego ciężarka 10 g. G HUB przy pomocy oprogramowania Logitech G HUB możesz skonfigurować 6 programowalnych przycisków w celu uproszczenia operacji w grach. dostosuj czułość, wybierając wartość z przedziału od 100 do 25 600 dpi. Wybierz celowane o niskiej czułości z precyzją na poziomie pojedynczych pikseli, aby zapewnić sobie niezwykłą szybkość i zwrotność. obszerniejszA skutecznOŚĆ podczas GRANIA Czas reakcji równy 1 ms oznacza, iż mysz G403 jest choćby osiem razy szybsza typowe myszy, których głównym użyciem nie są gry. Po przesunięciu myszy lub kliknięciu reakcja jest niemal natychmiastowa. Mysz G403 jest w dodatku wyposażona w zaawansowany system naciągu przycisków na bazie metalowej sprężyny, który powoduje, iż przyciski wciskają się pod wpływem mniejszej siły. Dzięki czemu każde kliknięcie udoskonalone wrażenia dotykowe, a także szybszy czas reakcji i pokaźniejszą spójność. G series Mysz dla graczyG403 Hero * Aktualizacja sensora HERO jest dostępna za pośrednictwem oprogramowania Logitech G Hub w formie update'u firmware...
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Mysz bezprzewodowa LOGITECH MX Anywhere 2 Czarny, 910-004374 ☆

Mysz bezprzewodowa LOGITECH MX Anywhere 2 Czarny, 910-004374 Najniższa Cena Online mały, dobrany zarys Ta mysz bezprzewodowa jest wystarczająco niewiele znacząca,wziąć ją w dowolne miejsce. Została zaprojektowana tak, żeby pomóc w realizowaniu Twoich zadań w dowolnym miejscu — w domu, w pracy albo w podróży. Podwójne połączenie bezprzewodowe Podłącz tę sprawną mysz przy użyciu załączonego odbiornika Logitech Unifying™ lub technice bezprzewodowej Bluetooth Smart. Śledzenie ruchów praktycznie na każdej powierzchni Laserowe śledzenie ruchów Darkfield™ gwarantuje płynną kontrolę na praktycznie dowolnej powierzchni, łącznie ze szkłem i innymi lśniącymi powierzchniami. Ta bezprzewodowa mysz mobilna działa wszędzie tam, gdzie to potrzebne — na szklanym stole w pokoju hotelowym, na blatach z połyskującego laminatu, na stolikach w pociągach i samolotach, a nawet na Twoich dżinsach. W przeciwieństwie do konwencjonalnych myszy laserowych i optycznych, które opierają się na nieregularnościach powierzchni do śledzenia ruchów myszy, technika Darkfield wykorzystuje najdrobniejsze detale w celu utworzenia mikroskopijnej mapy powierzchni. W czasie testów mysz działała najlepiej na szkle o drobnej grubości 4 mm. Proste przełączanie między trzema urządzeniami Sparuj mysz MX choćby z trzema komputerami i przełączaj się między nimi jednym naciśnięciem przycisku dzięki technice Easy-Switch™. Możesz odłączyć tę bezprzewodową mysz mobilną od komputera biurowego i podłączyć do notebooka w domu, a nawet używać jej z tabletem Microsoft Surface. Dzisiaj nie trzeba już wykonywać ponownie parowania w przypadku zmiany komputerów. Po prostu naciśnij przycisk i zacznij pracować. Wkrótce ta mysz stanie się ulubionym urządzeniem do pracy w dowolnym miejscu. Błyskawiczne przewijanie Przewijaj łatwiej i szybciej długie dokumenty lub strony internetowe. lub naciśnij kółko i przełącz w tryb kliknięcie po kliknięciu, który pozwala na skrupulatną nawigację. W trybie swobodnego obrotu kółko pozwala błyskawicznie przewijać choćby najdłuższe dokumenty i strony internetowe, zatrzymując się precyzyjnie tam, gdzie tego chcesz. W trybie kliknięcie po kliknięciu można precyzyjnie poruszać się po arkuszach kalkulacyjnych, albumach ze zdjęciami lub listach odtwarzania. Akumulator prędkie ładowanie. Jedna minuta ładowania pozwala pracować przez godzinę. Po pełnym naładowaniu mysz działa choćby dwa miesiące. Żywotność akumulatora zależy od intensywności stosowania i warunków użycia. Testy pokazały,w przypadku zastosowania myszy przez sześć godzin dziennie w charakterystycznych warunkach biurowych żywotność akumulatora wynosi choćby dwa miesiące. Gdy nadejdzie konieczność naładowania, po prostu podłącz mysz MX Anywhere2 do komputera przy pomocy kabla do ładowania. Podobnie jak w sytuacji wszelkich innych produktów producenta Logitech, możesz spodziewać się wielu lat bezawaryjnego działania. Gdy nadejdzie pora utylizacji urządzenia, można wyjąć akumulator. Dostęp do pełnej gamy funkcji Mysz MX Anywhere2 jest gotowa do użycia natychmiast po wyjęciu z opakowania, ale oprogramowanie Logitech Options™ pozwala na przypasowanie jej funkcji. Korzystając z prostego w obsłudze oprogramowania Logitech Options, możesz zmienić prędkość kółka przewijania i kursora, włączyć przycisk gestów w celu realizowania gestów dotykowych systemu Windows® lub Mac OS®, zmienić przypisanie przycisków myszy i nie tylko. technika czujnika: czujka laserowy Darkfield Laser Wartość nominalna: 1000 dpi Wartość nieznaczna i maksymalna: od 400 dpi do 1600 dpi (możliwość ustawienia z krokiem 200 dpi)
 • Producent LOGITECH 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Mysz bezprzewodowa Logitech MX ANYWHERE 3 laserowa różowa, 9_59693 ☆

Mysz bezprzewodowa Logitech MX ANYWHERE 3 laserowa różowa, 9_59693 Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Logitech MX Anywhere 3 PRACUJ GDZIE CHCESZMX Anywhere 3 zagwarantuje najwyższą wszechstronność i wyjątkową sprawność. Tę kompaktową mysz zaprojektowano do pracy przenośnej od biura domowego, poprzez kawiarnię, po poczekalnię lotniska. KÓŁKO PRZEWIJANIA WYMYŚLONE OD NOWAZupełnie świeże elektromagnetyczne kółko przewijania z technologią MagSpeed jest tak staranne, że możesz zatrzymać przewijanie na wybranym poprzez siebie pikselu,, a także tak prędkie, iż w sekundę możesz przewinąć 1000 wierszy. Do tego jest niemal bezszelestne. Kółko zostało wytwarzane z obrobionej stali, dzięki temu zagwarantuje wyśmienite wrażenia dotykowe i jest wyważone tak, aby przewijanie było dynamiczne i odczuwalne, lecz nie słyszalne. ŚLEDŹ GDZIEKOLWIEK, choćby NA SZKLEMX Anywhere 3 dla komputerów Mac pracuje na każdej powierzchni, w tym na szkle drobna grubość szkła to 4 mm. Możesz zatem pracować płynnie przy biurku, w kawiarni, choćby na kanapie. prędkiE ŁADOWANIE podczas PRACYŻywotność akumulatora myszy MX Master 3 wynosi 70 dni po pełnym naładowaniu, zaś po jednominutowym prędkim ładowaniu można korzystać z niej poprzez trzy godziny. Żywotność akumulatora może zależeć od intensywności wykorzystywania i warunków pracy komputera..powiększyć moc, użyj załączonego przewodu ładowania USB-C. progresywnY WYGLĄD, NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁYMX Anywhere 3 wygląda lepiej i jest przyjemniejsza w dotyku, niżeli kiedykolwiek. Charakteryzuje się kółkiem przewijania wyprodukowanym z obrobionej stali i przyczepnymi bokami z silikonu dla najlepszego dotyku. Jest przystępna w 3 kolorach, możesz więc wybrać mysz przypasowaną do Twojego laptopa i Twojego unikatowego stylu.
 • Producent LOGITECH 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe SpeedLink - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

☆ Logitech mx anywhere 3 dla mac (szary) ☆

Logitech mx anywhere 3 dla mac (szary) Najniższa Cena Online Mysz MX Anywhere 3 dla komputerów MacOpracowano dla komputerów MacWykorzystaj więcej możliwości oferowanych poprzez mysz MX Anywhere 3 do komputerów Mac zaprojektowaną do płynnej współpracy z komputerami Mac i urządzeniami iPad.1Funkcje śledzenia ruchu, przewijania i personalizacji przycisków są zarządzane przez system operacyjny iPadOS i zależą od obsługiwanej aplikacji Mysz MX Anywhere 3 do komputerów Mac w kolorze Gwiezdnej Szarości jest najkorzystniejszym urządzeniem zaprojektowanym dla twórców czy pracujesz z domu, z kawiarni, czy nawet z poczekalni lotniska.Kółko przewijania wymyślone od nowaZupełnie świeże elektromagnetyczne kółko przewijania z technologią MagSpeed jest tak dokładne, że możesz zatrzymać przewijanie na wybranym poprzez siebie pikselu, oraz tak prędkie, że w sekundę możesz przewinąć 1000 wierszy. Do tego jest niemal bezszelestne. Kółko zostało wykonane z obrobionej stali, dzięki czemu zapewnia świetne wrażenia dotykowe i jest wyważone tak, żeby przewijanie było dynamiczne i odczuwalne, lecz nie słyszalne.Komfort w dowolnym miejscuMX Anywhere 3 dla komputerów Mac ma kompaktową, niewysoką sylwetkę przypasowaną do kształtu dłoni, umożliwiającą komfortową pracę z każdego miejsca. Boczne wstawki z silikonu powodują, że jest miękka w dotyku. MX Anywhere 3 dla komputerów Mac zagwarantuje unikatową mobilność. Wrzuć ją do torby i zabierz, dokąd chcesz, a po miesiącach wykorzystywania w drodze wyczyść z łatwością.Śledź gdziekolwiek, nawet na szkleMX Anywhere 3 dla komputerów Mac pracuje na każdej powierzchni, w tym na szkle2minimalna grubość szkła to 4 mm. Możesz zatem pracować płynnie przy biurku, w kawiarni, nawet na kanapie. kabel ładowania z dwoma wtykami usb-ckabel ładowania z dwoma wtykami USB-C łączy Twój komputer Mac bezpośrednio z myszą, bez niezgrabnego klucza sprzętowego. Żywotność akumulatora myszy MX Master 3 wynosi 70 dni po pełnym naładowaniu, zaś po jednominutowym prędkim ładowaniu można korzystać z niej przez trzy godziny.progresywny wygląd, najwyższej jakości materiałyMX Anywhere 3 zaprojektowano i wytworzono z myślą o użytkownikach Mac. MX Anywhere 3 dla komputerów Mac w gustownym jasnoszarym odcieniu nieprzeciętnie nadaje się do Twoich urządzeń: iMac, MacBook lub iPad.Współpracuje z ipademMysz MX Master 3 do komputerów Mac jest kompatybilna z systemem operacyjnym iPadOS, co oznacza, że możesz korzystać z progresywnych funkcji MX, gdy używasz iPada jak komputera albo w konfiguracji z wieloma urządzeniami
 • Producent Logitech 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

☆ Logitech MX Master 2S (grafitowy) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! ☆

Logitech MX Master 2S (grafitowy) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Najniższa Cena Online MX Master 2sMysz bezprzewodowa MX Master 2S to nowa mysz flagowa Logitech®, którą znamionuje wygodny, ręcznie wyrzeźbiony zarys, zachwycający styl, zasilanie akumulatorem oraz nowoczesne funkcje, które przenoszą obsługę wielu komputerów na zupełnie nowy poziom dzięki technologii FLOW. REWOLUCJA WPRACY NA WIELUKOMPUTERACHNowoczesna mysz marki Logitech jest wykonana dla progresywnych użytkowników i mistrzów swojego rzemiosła, którzy chcą wykonywać więcej zadań w sprawniejszy sposób. MX Master 2S zapewnia ogromne możliwości dzięki technice Logitech Flow, która pozwala płynnie pracować na dwóch komputerach przy użyciu jednej myszy, a także kopiować i wklejać treści pomiędzy nimi. W połączeniu z innymi innowacyjnymi funkcjami i unikatową konstrukcją ta mysz zagwarantuje unikatowy poziom komfortu, kontroli, precyzji i możliwości dopasowania. Logitech flow Steruj bezproblemowo nawet trzema komputerami jednocześnie przy użyciu jednej myszy oraz kopiuj i wklejaj tekst, obrazy i pliki między komputerami. Nietrudne przewijanie Przewijaj szybciej i łatwiej długie dokumenty i strony internetowe przy użyciu dostosowującego się do szybkości kółka przewijania, które przełącza się samoczynnie między trybem kliknięcie po kliknięciu a błyskawicznym przewijaniem. zastosowany akumulator Po prostu podłącz mysz MX Master 2S do komputera przy użyciu kabla do ładowania micro-USB, aby w ciągu trzech minut uzyskać wystarczającą moc do pracy przez cały dzień. Po pełnym naładowaniu mysz będzie działać nawet 70 dni. precyzja na każdej powierzchni Uzyskaj płynną kontrolę w dowolnym miejscu — nawet na szkle — w rozdzielczości do 4000 dpi. Użyteczny zarys nadzwyczajnie zaprojektowany, ręcznie wyrzeźbiony zarys zagwarantuje podparcie dłoni i nadgarstka w naturalnej i wygodnej pozycji. ŚLEDZENIE RUCHÓW NA DOWOLNEJ POWIERZCHNIMysz wysokiej klasy zasługuje na śledzenie ruchów o najwyższej jakości. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy mysz MX Master 2S z wykorzystaniem zupełnie nowego, dokładnego czujnika 4000dpi, który może śledzić ruchy praktycznie na dowolnej powierzchni, nawet na szkle. prędkiE ŁADOWANIEPodłącz mysz MX Master 2S do komputera przy użyciu kabla Micro-USB do ładowania, by w ciągu trzech minut uzyskać wystarczającą moc do pracy poprzez cały dzień. Po pełnym naładowaniu mysz będzie działać ponad 70 dni. PŁYNNA PRACA NA WIELU KOMPUTERACH Uwolnij potencjał myszy MX Master 2S, korzystając z technice Logitech Flow zapewniającej całkowitą płynność pracy na wielu komputerach. Przesuwaj kursor myszy między trzema komputerami, a choćby kopiuj i wklejaj tekst, obrazy i pliki między nimi. MX Master 2S Nowa mistrzyni możliwości Wysokość: 85,7 mm|Szerokość: 126,0 mmGłębokość: 48,4 mm|Waga: 145 g...
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

☆ Logitech mx anywhere 2s (grafitowy) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! ☆

Logitech mx anywhere 2s (grafitowy) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Najniższa Cena Online MX Anywhere 2S Myszka bezprzewodowa grafitowa 910-005153REWOLUCJA W PRACY NA WIELU KOMPUTERACHPoznaj kompaktową, progresywną mysz MX Anywhere 2S, która zapewni Ci supermoce. Mysz MX Anywhere 2S może pracować wszędzie tam, gdzie Ty — w kawiarniach, samolotach, pokojach hotelowych i podczas spotkań poza biurem, a do tego działa płynnie choćby na trzech komputerach, umożliwiając nawigację oraz kopiowanie i wklejanie treści pomiędzy nimi.PRACUJ NA WIELU KOMPUTERACH W ZUPEŁNIE NOWY SPOSÓBWykorzystaj potencjał myszy MX Anywhere 2S, korzystając z technologii Logitech Flow gwarantującej pełną płynność pracy na wielu komputerach. Możesz przesuwać kursor myszy pomiędzy trzema komputerami, a nawet kopiować i wklejać tekst, obrazy i pliki między nimi.ŚLEDZENIE RUCHÓW NA KAŻDEJ POWIERZCHNIMX Anywhere 2S to skuteczna mysz dla osób pracujących w wielu rozmaitych miejscach. Zupełnie nowy czujnik Darkfield™ 4000 dpi śledzi bezbłędnie ruchy na dowolnej powierzchni — choćby na szkle.1zawsze GOTOWA DO PRACYprędkie ładowanie sprawia, iż w ciągu zaledwie 3 minut uzyskasz wystarczającą moc, żeby pracować poprzez cały dzień. Nie musisz przerywać pracy podczas ładowania. Po pełnym naładowaniu mysz będzie działać nawet 70 dni.2BŁYSKAWICZNE PRZEWIJANIEwystarczy jeden obrót kółka,ekspresowo przewijać długie dokumenty i strony internetowe. Kiedy Ci potrzeba obszerniejszej precyzji, naciśnij kółko, żeby przełączyć mysz w tryb kliknięcie po kliknięciu.technologia EASY-SWITCH I PODWÓJNA ŁĄCZNOŚĆPodłącz mysz MX Anywhere 2S przy użyciu dołączonego odbiornika Logitech Unifying lub technologii Bluetooth® Low Energy. Technika Logitech Easy-Switch™ umożliwia sparowanie myszy z maksymalnie trzema urządzeniami i przystępne przełączanie się pomiędzy nimi przez naciśnięcie przycisku.skrupulatnY kształt O NIEWIELKICH wymiarACHTa komfortowa mysz przenośna znakomicie pasuje do dłoni użytkownika, zapewniając komfortowe sterowanie komputerem w domu, w pracy i w podróży.1. Minimalna grubość szkła 4 mm2. W sytuacji korzystania biurowego przez osiem godzin dziennie. Żywotność akumulatora zależy od intensywności wykorzystywania i warunków pracy na komputerze.EAN: 5099206073050Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 910-005153Przeznaczenie: notebookdetektor: Laserowyliczba przycisków: 7ilość rolek: 1Profil: PraworęcznyRozdzielczość (min.): 200 dpiRozdzielczość (maks.): 4000 dpiPołączenie: BezprzewodoweInterfejs: USBZasilanie: Akumulator wbudowanyAkcesoria w komplecie: - Mysz- Odbiornik Unifying- przewód Micro-USB do ładowania- DokumentacjaKolor: Grafitowywymiary: 61,6 x 100,3 x 34,4 mmWaga: 106 gPozostałe parametry: wymogi systemowe:BluetoothWymagania: technika Bluetooth Low Energy Windows® 8 lub nowszy Mac OS X 10.10 albo nowszyOdbiornik UnifyingWymagania: przystępny port USB, Windows 10 albo nowszy, Windows 8, Windows 7 Mac OS X 10.10 lub nowszy- Port USB lub technika Bluetooth Low Energy- Połączenie internetowe w celu pobrania oprogramowania
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora laserowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Logitech do 300 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Logitech do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Logitech do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Dobre myszki i trackballe dla graczy do 300 zł – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Logitech do 300 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych komputerowych myszy do gier do 300 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.