Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Logitech do 100 zł – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych Logitech do 100 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Logitech do 100 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Logitech do 100 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych komputerowych myszy do gier do 100 zł.

Jakie Myszki gamingowe Logitech do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Logitech do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych Logitech do 100 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Logitech M280 ☆

Logitech M280 Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Logitech M280 Czarna Komfort przez cały dzień Mysz bezprzewodowa Logitech M280 to rezultat wiedzy i prekursorskiego podejścia Logitech do projektowania wygodnych produktów od ponad 25 lat. Asymetryczny zarys został drobiazgowo opracowany, by promować naturalne ułożenie dłoni, a powierzchnia z miękkiej gumy o typowej fakturze udoskonala wrażenia dotykowe. Wszystko to pozwala Ci komfortowo pracować lub uczyć się przez mnóstwo godzin. Łatwa nawigacja, staranne sterowanie Przesuwaj i przewijaj z rewelacyjną starannością i precyzją. Mysz bezprzewodowa Logitech M280 wyekwipowana jest w gumowe kółko przewijania proponujące całkowitą kontrolę nad przewijaniem w trybie pojedynczych wierszy. Wysoce staranne atrybuty śledzenia ruchu Logitech dają znacznie obszerniejszą kontrolę, zapewniając rewelacyjną nawigację na niemal każdej powierzchni. Prosta instalacja rodzaju plug-and-play Konfiguracja myszy bezprzewodowej Logitech M280 to pestka. Po prostu podłącz odbiornik USB do komputera stacjonarnego albo laptopa i zacznij pracę w ciągu kilku sekund. Odbiornik zagwarantuje silną, niezawodną i bezbłędną łączność bezprzewodową o zasięgu choćby 10 metrów. Jakość, na której możesz polegać Mysz bezprzewodowa Logitech M280 została wykonana według standardów jakości, dzięki którym Logitech stał się światowym liderem na rynku myszy i klawiatur. W dodatku trwała i bezusterkowa mysz M280 działa choćby do 18 miesięcy bez zmiany baterii dzięki wyłącznikowi zasilania i trybowi samoczynnego oszczędzania energii.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Logitech m220 ☆

Logitech m220 Najniższa Cena Online CIESZ SIĘ BRZMIENIEM CISZY Zrób wszystko, co masz do zrobienia, nie drażniąc okolicy. Mysz Silent Mice zagwarantuje takie samo odczucie kliknięcia z hałasem wyciszonym o ponad 90%.1 Trwałe, wygodne stopki sprawnie poruszają się po biurku. Płynne kółko przewijania dopełnia możliwość cichej pracy. Mysz Silent Mice eliminuje zbędny hałas, dbając o zdrowie i wydajność wszelkich wokół. Kliknij głośno po raz ostatni. Rodzina i przyjaciele będą Ci wdzięczni. REDUKCJA HAŁASU O PONAD 90% Identyczne odczucie kliknięcia i poziom hałasu dźwięku kliknięcia zredukowany o ponad 90%* zagwarantuje cichą atmosferę pracy dla Ciebie i Twoich sąsiadów. Co więcej, stopka z materiału o wysokiej jakości i gumowe kółko gwarantują bezszumowe przesuwanie i przewijanie.1 PROSTOTA. bezusterkowOŚĆ. SIŁA. Bezproblemowy nanoodbiornik zezwala na bezprzewodową pracę na odległość do 10 m*. Mysz M220 SILENT wykorzystuje także innowacyjne optyczne śledzenie ruchu firmy Logitech w celu dokładnego poruszania się na praktycznie dowolnej powierzchni. Nie jest potrzebne żadne oprogramowanie. Mysz współpracuje z komputerami z systemem Windows, Mac, Chrome OS albo Linux.2 18-MIESIĘCZNA ŻYWOTNOŚĆ BATERII* Wydłuż okres między wymianą baterii dzięki energooszczędnej konstrukcji. Nieużywana mysz M220 SILENT przechodzi automatycznie w tryb uśpienia. KomfortowY zarys. WIELKOŚĆ zapewniającA MOBILNOŚĆ. Zarys przypasowany do obu dłoni zapewnia wyższą wygodę i precyzję niż panel dotykowy. niewiele znaczące rozmiary oznaczają, że mysz możesz wrzucić do torby i ruszyć w drogę. CERTYFIKACJA QUIET MARK Logitech to pierwszy na świecie firma myszy z atestem Quiet Mark. To międzynarodowy znak homologacyjny stowarzyszenia UK Noise Abatement Society dla rozwiązań do redukcji hałasu. Numer katalogowy: Węglowy: PN: 910-004878 Czerwony: PN: 910-004880 Niebieski: PN: 910-004879
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ m187 marki Logitech ☆

m187 marki Logitech Najniższa Cena Online Mysz Logitech® Wireless Mini Mouse M187Mysz Logitech® Wireless Mini Mouse M187. Zawiera się w kieszeni, więc możesz posiadać ją ze sobą wszędzie tam, gdzie korzystasz z notebooka. Instalacja jest prosta. Starczy podłączyć nanoodbiornik i mysz jest gotowa do wykorzystania. Odbiornik jest na tyle śladowy, że może pozostać w porcie USB. A jeśli jest konieczne jego wyjęcie, z łatwością gromadzi się we wnętrzu myszy, więc nie trzeba się martwić o jego zgubienie. Możesz swobodnie pracować, korzystając z urządzenia bezprzewodowego, które zapewnia pokaźniejszą precyzję i kontrolę aniżeli panel dotykowy laptopa. To mysz, na którą można liczyć: wysoka jakość i bezusterkowość, które uczyniły z marki Logitech światowego lidera w dziedzinie myszy.CharakterystykaMysz Logitech® Wireless Mini Mouse M187Kieszonkowa mysz, która działa bezusterkowo przy bezpiecznym połączeniu bezprzewodowym- nieduża mysz, która gromadzi się w kieszeni- Nanoodbiornik typu „podłącz i zapomnij", który może być stale podłączony do laptopa- zaawansowana technologia łączności bezprzewodowej 2,4 GHz producenta Logitech® Bezpieczny magazyn w chmurzeUzyskaj gratisowy dostęp do 24 godzin materiału wideo zapisanego bezpiecznie w chmurze prywatnej albo wybierz jeden z planów subskrypcji Circle Safe, aby uzyskać dodatkowe opcje magazynowania. Łatwe konfigurowanie w ciągu kilku minutRozpocznij od przeprowadzenia szybkiej i nietrudnej konfiguracji. Po prostu pobierz aplikację mobilną, żeby skonfigurować w trybie „plug and play". Zaawansowane przefiltrowanie ruchuIdentyfikuje i nagrywa aktywność po wykryciu ruchu, dzięki czemu można obserwować niepożądanych gości bez poświęcania wielu godzin na przeglądanie materiału wideo.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Logitech M238, 910-004716 ☆

Logitech M238, 910-004716 Najniższa Cena Online Logitech M238 Myszy Doodle Mouse to linia wyjątkowo przyjaznych barwnych myszy Logitech przeznaczonych do codziennego stosowania dla osób, które cenią sobie nietuzinkowy design. Każda z nich jest istotnie kolorowa i przychylna dla użytkownika. progresywna technologia mocne strony prostoty Logitech M238 to nad wyraz konwencjonalna, trzyklawiszowa prosta kompozycja, która stanowić będzie świetną ozdobę każdego biurka. Nie wyszukasz w niej zaawansowanych ustawień – po prostu trzeba ją podłączyć i pracować, czy bawić się. Bezprzewodowa swoboda Dzięki nanoodbiornikowi przyłączanemu do komputera możesz korzystać ze swojej Doodle Mouse bez zastosowania niezręcznych i wiecznie zrywających się przewodów. Myszka łączy się z komputerem za pomocą pasma 2,4 GHz co powoduje, że połączenie jest pewne i prędkie nawet w odległości 10 m od odbiornika. unikalne wartości Uniwersalność Myszka M238 to urządzenie uniwersalne, które prosto poradzi sobie w każdym systemie operacyjnym. Nieważne więc czy korzystasz z Windows, iOS, Linuxa, czy Androida. Ta mysz nie zawiedzie cię w żadnym środowisku. Dzięki niewielkim rozmiarom i niskiej wadze prosto możesz zabrać ją w podróż wraz ze swoim komputerem mobilnym i pracować wszędzie tam gdzie przyjdzie ci na to ochota. Wytrzymałość Dzięki zastosowaniu energooszczędnych materiałów i prostocie i niskiej wadze – 84 g z akumulatorem, mysz może działać nawet 12 miesięcy bez zapotrzebowania podmiany baterii. Możesz więc bez obaw o utratę zasilania bez końca przewijać swoje ulubione strony internetowe, czy wykonywać codzienne zadania.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe Mad Dog - Ranking TOP10 myszy PC do gier

☆ Logitech Mysz bezprzewodowa, 910-002240, optyczny, 1000 dpi, radiowa, czerwony ☆

Logitech Mysz bezprzewodowa, 910-002240, optyczny, 1000 dpi, radiowa, czerwony Najniższa Cena Online bezawaryjna łączność bezprzewodowa Brak zakłóceń i opóźnień. Malutki odbiornik bezprzewodowy gwarantuje połączenie, na które można liczyć. Zasilanie poprzez cały rok 12-miesięczna żywotność baterii sprawia, iż nie trzeba ich nieraz wymieniać.* Nie do zdarcia dzisiaj możesz radować się wysoką jakością i bezusterkowością, z jakich znana jest firma Logitech. Oprócz tego otrzymasz 3-letnią, ograniczoną gwarancję na sprzęt. Nanoodbiornik typu „podłącz i zapomnij" Współpracuje jednocześnie z komputerami Mac, Chrome OS™ jak i z komputerami z systemem Windows®. J est tak drobny,wystarczy podłączyć go do portu USB i zapomnieć o nim. Nie rzuca się w oczy. Koniec zmartwień z powodu zgubionych odbiorników. Brak oprogramowania, brak problemów — starczy podłączyć nanoodbiornik i można od razu zacząć korzystać z myszy. rewelacyjne rozwiązanie dla komputerów mobilnych Mysz współpracuje z systemami Windows, Mac, Chrome OS™ i Linux. Możesz posiadać pewność, iż mysz będzie za każdym razem działać zgodnie z wymaganiami, niezależnie od tego, jakiego komputera używasz teraz i jakiego będziesz używać w przyszłości. rozmiary myszy (wysokość x szerokość x głębokość): 60 mm (2,36 cala) x 99 mm (3,89 cala) x 39 mm (1,54 cala) Waga myszy (z baterią): 75,2 g (2,65 oz) wymiary odbiornika (wysokość x szerokość x głębokość): 14,4 mm (0,57 cala) x 18,7 mm (0,74 cala) x 6,1 mm (0,24 cala) Waga odbiornika: 1,8 g (0,06 oz) technologia czujnika: progresywne śledzenie optyczne Rozdzielczość czujnika: 1000 liczba przycisków: 3 Kółko przewijania (T/N): Tak typ baterii: Jedna bateria AA technologia łączności bezprzewodowej: innowacyjna technika łączności bezprzewodowej 2,4 GHz Interfejs: Odbiornik USB Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 Mac OS X 10.5 lub nowszy Chrome OS
 • Producent Logitech 
 • Rozdzielczość pracy 1000 dpi
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Mysz Logitech 910-004879, 1_566538 ☆

Mysz Logitech 910-004879, 1_566538 Najniższa Cena Online Ciesz się brzmieniem ciszyZrób wszystko, co masz do zrobienia, nie drażniąc okolicy. Mysz Logitech M220 Silent gwarantuje takie samo odczucie kliknięcia z hałasem wyciszonym o ponad 90%.Trwałe, wygodne stopki skutecznie poruszają się po biurku. Płynne kółko przewijania dopełnia możliwość cichej pracy. Mysz Silent Mice eliminuje zbędny hałas, dbając o zdrowie i skuteczność wszystkich wokół. Kliknij głośno po raz ostatni. Rodzina i przyjaciele będą Ci wdzięczni. Redukcja hałasu o ponad 90%Identyczne odczucie kliknięcia i poziom hałasu dźwięku kliknięcia zredukowany o ponad 90% zagwarantuje cichą atmosferę pracy dla Ciebie i Twoich sąsiadów. Co więcej, stopka z materiału o wysokiej jakości i gumowe kółko gwarantują bezszumowe przesuwanie i przewijanie. Prostota. Bezusterkowość. Siła.Bezproblemowy nanoodbiornik pozwala na bezprzewodową pracę na odległość do 10 m. Mysz Logitech M220 Silent wykorzystuje także zaawansowane optyczne śledzenie ruchu firmy Logitech w celu precyzyjnego poruszania się na praktycznie dowolnej powierzchni. Nie jest potrzebne żadne oprogramowanie. Mysz współpracuje z komputerami z systemem Windows, Mac, Chrome OS albo Linux. Żywotność baterii do 18 miesięcy Wydłuż okres pomiędzy wymianą baterii dzięki energooszczędnej konstrukcji. Nieużywana mysz M220 Silent przechodzi samoczynnie w tryb uśpienia. komfortowy zarys. Wielkość zapewniająca mobilność. zarys dobrany do obu dłoni zapewnia wyższą wygodę i precyzję aniżeli panel dotykowy. Minimalne wymiary oznaczają, iż mysz możesz wrzucić do torby i ruszyć w drogę. Certyfikacja Quiet Mark Logitech to pierwszy na świecie marka myszy z atestem Quiet Mark. To międzynarodowy znak homologacyjny stowarzyszenia UK Noise Abatement Society dla rozwiązań do redukcji hałasu.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Logitech do 100 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Logitech do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Logitech do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Logitech b110 ☆

Logitech b110 Najniższa Cena Online LOGITECH Mysz B110 Silent Czarna 910-005508","i":" ","i":" Przeznaczenie: Biuro, dom","i":" detektor: Optyczny","i":" ilość przycisków: 3","i":" ilość rolek: 1","i":" Profil: Uniwersalny","i":" Rozdzielczość (maks.): 1000 dpi","i":" Połączenie: Przewodowe","i":" Długość przewodu: 1.8 m","i":" Interfejs: USB","i":" Podświetlenie: Nie","i":" Zasilanie: USB 5V","i":" Akcesoria w zestawie: Mysz z przewodem, dokumentacja","i":" Kolor: Czarny","i":" wymiary: 112,96 × 61,7 × 38,4 mm","i":" Waga: 85 g","i":" ","i":" Zrób wszystko, co masz do zrobienia, nie drażniąc osób w pobliżu. Mysz Silent Mice gwarantuje takie samo odczucie kliknięcia z hałasem wyciszonym o ponad 90%. Płynne kółko przewijania dopełnia możliwości cichej pracy. Mysz Silent Mice eliminuje zbędny hałas, dbając o zdrowie i skuteczność wszystkich wokół. Kliknij głośno po raz ostatni. Współpracownicy będą Ci wdzięczni.","i":" ","i":" właściwości:","i":" -Redukcja hałasu o ponad 90% względem myszy Logitech M170","i":" -Prosta instalacja, prosta obsługa","i":" -Pełnowymiarowa wygoda, zarys dopasowany do obu rąk","i":" -Certyfikacja Quiet Mark","i":"
 • Producent LOGITECH 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Hiro do 500 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

☆ Logitech m185 (5711045497711) ☆

Logitech m185 (5711045497711) Najniższa Cena Online Mysz Bezprzewodowa USB Logitech M185 1000DPI NOWA NUMER KATALOGOWY Szary: PN: 910-002238 bezawaryjnA ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA Brak zakłóceń i opóźnień. Malutki odbiornik bezprzewodowy gwarantuje połączenie, na które można liczyć. ZASILANIE przez CAŁY ROK 12-miesięczna żywotność baterii powoduje, że nie trzeba ich często wymieniać.*bezawaryjną NIE DO ZDARCIA teraz możesz cieszyć się wysoką jakością i bezusterkowością, z jakich znana jest firma Logitech. Oprócz tego otrzymasz długą bezawaryjną pracę sprzętu. NANOODBIORNIK typu „PODŁĄCZ I ZAPOMNIJ" Współpracuje zarówno z komputerami Mac, Chrome OS™ jak i z komputerami z systemem Windows®. Jest tak niewielki,starczy podłączyć go do portu USB i zapomnieć o nim. Nie rzuca się w oczy. Koniec zmartwień z powodu zgubionych odbiorników. ROCZNA ŻYWOTNOŚĆ BATERII Kłopoty z bateriami znikną na cały rok. Wyłącznik i inteligentny tryb uśpienia pomagają oszczędzać energię.1 niezawodnOŚĆ producenta LOGITECH Zyskujesz wysoką jakość i niezawodność, które uczyniły z firmy Logitech światowego lidera w dziedzinie myszy, i trzyletnią, ograniczoną ochonę na sprzęt. nowoczesnA technologia ŁĄCZNOŚCI BEZPRZEWODOWEJ 2,4 GHZ marki LOGITECH Korzystaj z bezusterkowości porównywalnej do rozwiązań przewodowych, ale bez kabli. Transmisja danych jest szybka; przebiega praktycznie bez opóźnień i zakłóceń. PROSTA INSTALACJA rodzaju „PLUG AND PLAY" Brak oprogramowania, brak problemów — wystarczy podłączyć nanoodbiornik i można od razu zacząć korzystać z myszy. WygodnY, PROFILOWANY zarys Profilowany kształt poprawnie dostosowuje się do obu dłoni, a mysz jest pokaźnie komfortowojsza niż panel dotykowy. nieprzeciętnE ROZWIĄZANIE DLA KOMPUTERÓW mobilnYCH Mysz współpracuje z systemami Windows, Mac, Chrome OS™ i Linux. Możesz posiadać pewność, iż mysz będzie zawsze działać zgodnie z kryteriami, niezależnie od tego, jakiego komputera używasz teraz i jakiego będziesz używać w przyszłości. dane technicznE I szczegóły rozmiary myszy (wysokość x szerokość x głębokość): - 99 mm x 60 mm x 39 mm - Waga myszy (z baterią): 75,2 g (2,65 oz) wymiary odbiornika (wysokość x szerokość x głębokość): - 14,4 mm (0,57 cala) x 18,7 mm (0,74 cala) x 6,1 mm (0,24 cala) - Waga odbiornika: 1,8 g (0,06 oz) - technologia czujnika: progresywne śledzenie optyczne - Rozdzielczość czujnika: 1000 - liczba przycisków: 3 - Kółko przewijania (T/N): Tak - Żywotność baterii: 12-miesięczna żywotność baterii* - wariant baterii: Jedna bateria AA - Zasięg działania bezprzewodowego: Ok. 10 m* - technologia łączności bezprzewodowej: innowacyjna technologia łączności bezprzewodowej 2,4 GHz - Interfejs: Odbiornik USB informacje technicznE I szczegóły Obsługiwane systemy operacyjne: - Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 - Mac OS X 10.5 lub nowszy - Chrome OS wymagania SYSTEMOWE
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Logitech Mysz bezprzewodowa, 910-004424, optyczny, czarny, szary ☆

Logitech Mysz bezprzewodowa, 910-004424, optyczny, czarny, szary Najniższa Cena Online Myszka Logitech M171 jest wysokogatunkową uniwersalną myszka bezprzewodową do przystępnej obsługi równocześnie stacjonarnych jak i przenośnych komputerów. Wygodny zarys M171 zapewnia podparcie rąk przez sporo godzin pracy, co redukuje zmęczenie. Przyciski w Logitech M171 można zamienić miejscami takprzystosować myszkę pod prawą albo lewą rękę. Bateria umieszczona w środku zezwala na pracę myszki choćby przez 12 miesięcy. właściwości Logitech M171 bezusterkowe łączność bezprzewodowa Myszka zapewnia stałą bezusterkową łączność bezprzewodową. Brak przerw lub zakłóceń dają pokaźniejszą pewność w pracy albo grze Długa żywotność baterii Minie kilka miesięcy energicznej pracy zanim Logitech M171 będzie wymagała zamiany baterii. Używając przycisku On/OFF, stanowczo zaoszczędzimy liczba energii pobierana przez myszkę Podłączenie Plug-and-Play Mysz M171 nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania lub sterowników. Starczy wpiąć odbiornik USB do portu komputera a myszka będzie gotowa do pracy Wygoda i mobilność kształt myszki M171 zagwarantuje komfort wielogodzinnego używania. Dymetryczna forma Logitech M171 pozwala używać jej zarówno prawo- jak leworęcznym osobom. EAN: 5099206062856 Kod Producenta: 910-004424 Kolor główny: Czarny rozmiary Mysz (wysokość x szerokość x głębokość): 97,7 mm (3,85 cala) x 61,5 mm (2,42 cala) x 35,2 mm (1,39 cala) Waga myszy: 70,5 g (2,49 uncji) z baterią Nanoodbiornik (wysokość x szerokość x głębokość): 6,6 mm (0,24 cala) x 14,4 mm (0,57 cala) x 18,7 mm (0,74 cala) Waga nanoodbiornika: 2,0 g (0,07 uncji) wymagania SYSTEMOWE Windows® 7, Windows 8, Windows 10 lub nowszy, Mac OS® X 10.8 albo nowszy, Chrome OS™, Jądro Linux® w wersji 2.6 albo nowszej Port USB informacje technologicznE rodzaj połączenia: bezprzewodowe 2,4 GHz Zasięg łączności bezprzewodowej: 10 m Bateria: 1 x AA Żywotność baterii: 1 rok ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA MyszOdbiornikDokumentacja dane O GWARANCJI Dwuletnia ograniczona gwarancja na sprzęt
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ m187 marki Logitech ☆

m187 marki Logitech Najniższa Cena Online Mysz Logitech® Wireless Mini Mouse M187Mysz Logitech® Wireless Mini Mouse M187. Gromadzi się w kieszeni, więc możesz mieć ją ze sobą wszędzie tam, gdzie korzystasz z notebooka. Instalacja jest prosta. Wystarczy podłączyć nanoodbiornik i mysz jest gotowa do korzystania. Odbiornik jest na tyle znikomy, że może pozostać w porcie USB. A jeśli jest konieczne jego wyjęcie, łatwo gromadzi się w środku myszy, więc nie trzeba się martwić o jego zgubienie. Możesz swobodnie pracować, korzystając z urządzenia bezprzewodowego, które zapewnia obszerniejszą precyzję i kontrolę niżeli panel dotykowy laptopa. To mysz, na którą można liczyć: wysoka jakość i bezawaryjność, które uczyniły z producenta Logitech światowego lidera w dziedzinie myszy.CharakterystykaMysz Logitech® Wireless Mini Mouse M187Kieszonkowa mysz, która działa bezawaryjnie przy bezpiecznym połączeniu bezprzewodowym- nieznaczna mysz, która posiada się w kieszeni- Nanoodbiornik typu „podłącz i zapomnij", który może być stale podłączony do laptopa- nowoczesna technika łączności bezprzewodowej 2,4 GHz marki Logitech® Bezpieczny magazyn w chmurzeUzyskaj gratisowy dostęp do 24 godzin materiału wideo zapisanego bezpiecznie w chmurze prywatnej albo wybierz jeden z planów subskrypcji Circle Safe, żeby uzyskać dopełniające opcje magazynowania. Łatwe konfigurowanie w ciągu kilku minutRozpocznij od przeprowadzenia szybkiej i nietrudnej konfiguracji. Po prostu pobierz aplikację mobilną, by skonfigurować w trybie „plug and play". Zaawansowane przefiltrowanie ruchuIdentyfikuje i nagrywa aktywność po wykryciu ruchu, dzięki temu można obserwować niepożądanych gości bez poświęcania wielu godzin na przeglądanie materiału video.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Delux do 500 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

☆ Logitech Mysz bezprzewodowa, 910-002240, optyczny, 1000 dpi, radiowa, czerwony ☆

Logitech Mysz bezprzewodowa, 910-002240, optyczny, 1000 dpi, radiowa, czerwony Najniższa Cena Online niezawodna łączność bezprzewodowa Brak zakłóceń i opóźnień. Malutki odbiornik bezprzewodowy gwarantuje połączenie, na które można liczyć. Zasilanie poprzez cały rok 12-miesięczna żywotność baterii powoduje, że nie trzeba ich nieraz wymieniać.* Nie do zdarcia dzisiaj możesz cieszyć się wysoką jakością i bezusterkowością, z jakich znana jest producent Logitech. Oprócz tego otrzymasz 3-letnią, ograniczoną gwarancję na sprzęt. Nanoodbiornik rodzaju „podłącz i zapomnij" Współpracuje zarówno z komputerami Mac, Chrome OS™ jak i z komputerami z systemem Windows®. J est tak minimalny,wystarczy podłączyć go do portu USB i zapomnieć o nim. Nie rzuca się w oczy. Koniec zmartwień z powodu zgubionych odbiorników. Brak oprogramowania, brak problemów — starczy podłączyć nanoodbiornik i można od razu zacząć korzystać z myszy. wspaniałe rozwiązanie dla komputerów przenośnych Mysz współpracuje z systemami Windows, Mac, Chrome OS™ i Linux. Możesz posiadać pewność, że mysz będzie za każdym razem działać zgodnie z oczekiwaniami, niezależnie od tego, jakiego komputera używasz teraz i jakiego będziesz używać w przyszłości. rozmiary myszy (wysokość x szerokość x głębokość): 60 mm (2,36 cala) x 99 mm (3,89 cala) x 39 mm (1,54 cala) Waga myszy (z baterią): 75,2 g (2,65 oz) rozmiary odbiornika (wysokość x szerokość x głębokość): 14,4 mm (0,57 cala) x 18,7 mm (0,74 cala) x 6,1 mm (0,24 cala) Waga odbiornika: 1,8 g (0,06 oz) technologia czujnika: zaawansowane śledzenie optyczne Rozdzielczość czujnika: 1000 ilość przycisków: 3 Kółko przewijania (T/N): Tak typ baterii: Jedna bateria AA technologia łączności bezprzewodowej: progresywna technologia łączności bezprzewodowej 2,4 GHz Interfejs: Odbiornik USB Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 Mac OS X 10.5 albo nowszy Chrome OS
 • Producent Logitech 
 • Rozdzielczość pracy 1000 dpi
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Logitech M238, 910-004716 ☆

Logitech M238, 910-004716 Najniższa Cena Online Logitech M238 Myszy Doodle Mouse to kolekcja niezwykle przyjaznych barwnych myszy Logitech przeznaczonych do codziennego użytkowania dla osób, które cenią sobie nietuzinkowy design. Każda z nich jest nad wyraz kolorowa i przychylna dla użytkownika. postępowa technika mocne strony prostoty Logitech M238 to wyjątkowo klasyczna, trzyklawiszowa prosta konstrukcja, która stanowić będzie nadzwyczajną ozdobę każdego biurka. Nie wynajdziesz w niej innowacyjnych ustawień – po prostu trzeba ją podłączyć i pracować, czy bawić się. Bezprzewodowa swoboda Dzięki nanoodbiornikowi przyłączanemu do komputera możesz korzystać ze swej Doodle Mouse bez zastosowania niezręcznych i wiecznie zrywających się przewodów. Myszka łączy się z komputerem przy pomocy pasma 2,4 GHz co sprawia, iż połączenie jest pewne i prędkie choćby w odległości 10 m od odbiornika. niepowtarzalne wartości Uniwersalność Myszka M238 to urządzenie uniwersalne, które łatwo poradzi sobie w każdym systemie operacyjnym. Nieważne więc czy korzystasz z Windows, iOS, Linuxa, czy Androida. Ta mysz nie zawiedzie cię w żadnym środowisku. Dzięki niewielkim rozmiarom i niskiej wadze łatwo możesz zabrać ją w podróż wraz ze swoim komputerem mobilnym i pracować wszędzie tam gdzie przyjdzie ci na to ochota. Solidność Dzięki zastosowaniu energooszczędnych tworzyw i prostocie oraz niskiej wadze – 84 g z akumulatorem, mysz może działać choćby 12 miesięcy bez zapotrzebowania wymiany baterii. Możesz więc bez obaw o utratę zasilania bez końca przewijać swoje ulubione strony internetowe, czy wykonywać codzienne zadania.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Logitech m220 ☆

Logitech m220 Najniższa Cena Online CIESZ SIĘ BRZMIENIEM CISZY Zrób wszystko, co masz do zrobienia, nie drażniąc okolicy. Mysz Silent Mice zapewnia takie samo odczucie kliknięcia z hałasem wyciszonym o ponad 90%.1 Trwałe, wygodne stopki wydajnie poruszają się po biurku. Płynne kółko przewijania dopełnia możliwość cichej pracy. Mysz Silent Mice usuwa zbędny hałas, dbając o zdrowie i skuteczność wszelkich wokół. Kliknij głośno po raz ostatni. Rodzina i przyjaciele będą Ci wdzięczni. REDUKCJA HAŁASU O PONAD 90% Identyczne odczucie kliknięcia i poziom hałasu dźwięku kliknięcia zredukowany o ponad 90%* zapewnia cichą atmosferę pracy dla Ciebie i Twoich sąsiadów. Co więcej, stopka z materiału o wysokiej jakości i gumowe kółko zapewniają bezszumowe przesuwanie i przewijanie.1 PROSTOTA. niezawodnOŚĆ. SIŁA. Bezproblemowy nanoodbiornik pozwala na bezprzewodową pracę na odległość do 10 m*. Mysz M220 SILENT wykorzystuje także zaawansowane optyczne śledzenie ruchu firmy Logitech w celu precyzyjnego poruszania się na praktycznie dowolnej powierzchni. Nie jest niezbędne żadne oprogramowanie. Mysz współpracuje z komputerami z systemem Windows, Mac, Chrome OS lub Linux.2 18-MIESIĘCZNA ŻYWOTNOŚĆ BATERII* Wydłuż okres między zamianą baterii dzięki energooszczędnej konstrukcji. Nieużywana mysz M220 SILENT przechodzi samoczynnie w tryb uśpienia. KomfortowY kształt. WIELKOŚĆ gwarantującA MOBILNOŚĆ. Zarys dobrany do obu dłoni zagwarantuje wyższą wygodę i precyzję niżeli panel dotykowy. minimalne wymiary oznaczają, iż mysz możesz wrzucić do torby i ruszyć w drogę. CERTYFIKACJA QUIET MARK Logitech to pierwszy na świecie marka myszy z atestem Quiet Mark. To międzynarodowy znak homologacyjny stowarzyszenia UK Noise Abatement Society dla rozwiązań do redukcji hałasu. Numer katalogowy: Węglowy: PN: 910-004878 Czerwony: PN: 910-004880 Niebieski: PN: 910-004879
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Logitech do 100 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Logitech do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Logitech do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najlepsze myszki i trackballe dla graczy do 100 zł – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Logitech do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych komputerowych myszy do gier do 100 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.