Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe laserowe do 500 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych laserowych do 500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych laserowych do 500 zł,
  • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych laserowych do 500 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych laserowych myszek dla graczy.

Jakie Myszki gamingowe laserowe do 500 zł najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe laserowe do 500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych laserowych do 500 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Mysz LOGITECH MX Master 3

Mysz LOGITECH MX Master 3 Najniższa Cena Online wykonanO DLA KOMPUTERÓW MAC Wykorzystaj więcej możliwości oferowanych poprzez mysz MX Master 3 do komputerów Mac zaprojektowaną do bezproblemowej współpracy z komputerami Mac i urządzeniami iPad. Mysz MX Master 3 do komputerów mac w wykończeniu Space Gray jest naszym najszybszym, najprecyzyjniejszym i najmocniej wygodnym urządzeniem zaprojektowanym dla twórców cyfrowych. PRZEWIJAJ 1000 WIERSZY W SEKUNDĘ Na nowo wymyśliliśmy koło. Zupełnie nowa funkcja elektromagnetycznego przewijania z technologią MagSpeed jest tak staranna, iż możesz zatrzymać przewijanie na wybranym poprzez siebie pikselu, oraz tak prędkie, że w sekundę możesz przewinąć 1000 wierszy. Do tego jest niemal bezszelestne. Kółko zostało wytworzone z obrobionej stali, dzięki temu zagwarantuje doskonałe wrażenia dotykowe i jest wyważone tak, aby przewijanie było dynamiczne i odczuwalne, ale nie słyszalne. wygodnY kształt I intuicyjnE komponenty STERUJĄCE Mysz idealnie dopasowuje się do Twojej dłoni, gwarantując komfortową pracę. Twórz i pracuj w bardziej instynktowny sposób dzięki wspaniałym proporcjom myszy, przyciskom gestów oraz nowemu kółku obsługiwanemu kciukiem. niemało KOMPUTERÓW, JEDEN RYTM Obsługuj płynnie dużo komputerów myszą MX Master 3 dla komputerów Mac przesuwając po prostu kursor na brzeg ekranu. Mysz MX Master 3 przesuwa się wraz z Tobą, nawet pomiędzy systemami operacyjnymi Windows i MacOS. unikatowA PRECYZJA NA PRAKTYCZNIE KAŻDEJ POWIERZCHNI MX Master 3 dla komputerów Mac jest najszybszym i najdokładniejszym z naszych doświadczeń trafiasz w trafny piksel za każdym razem. Technika śledzenia ruchu Logitech Darkfield umożliwia śledzenie ruchu myszy na niemal każdej powierzchni, choćby na szkle z najkorzystniejszą w swej klasie czułością wynoszącą 4000 dpi. przewód ŁADOWANIA Z DWOMA WTYKAMI USB-C kabel ładowania z dwoma wtykami USB-C łączy Twój komputer Mac bezpośrednio z myszą, bez niezgrabnego klucza sprzętowego. Żywotność akumulatora myszy MX Master 3 wynosi 70 dni po pełnym naładowaniu, zaś po jednominutowym prędkim ładowaniu można korzystać z niej poprzez trzy godziny. WSPÓŁPRACUJE Z iPadem Mysz MX Master 3 do komputerów Mac jest kompatybilna z systemem operacyjnym iPadOS, co oznacza, żemożesz korzystać z zaawansowanych funkcji MX, gdy używasz iPada jak komputera lub w konfiguracji z wieloma urządzeniami. WYKOŃCZENIE SPACE GRAY MX Master 3 dla komputerów Mac jest dostępna w odcieniu Space Gray czyli nadaje się idealnie do ekosystemu Mac i iPad. KLAWISZE EASY-SWITCH Sparuj mysz z maksymalnie trzema urządzeniami i przełączaj się między nimi jednym naciśnięciem przycisku Easy-Switch. Korzystaj z jednej myszy MX Master 3 w trakcie pracy na laptopie, komputerze domowym i komputerze biurowym.
  • Producent LOGITECH 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Rodzaj sensora laserowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe MSI - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe laserowe do 500 zł – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe laserowe do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych laserowych do 500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Mysz LOGITECH MX Master 3

Mysz LOGITECH MX Master 3 Najniższa Cena Online wykonanO DLA KOMPUTERÓW MAC Wykorzystaj więcej możliwości oferowanych przez mysz MX Master 3 do komputerów Mac zaprojektowaną do bezproblemowej współpracy z komputerami Mac i urządzeniami iPad. Mysz MX Master 3 do komputerów mac w wykończeniu Space Gray jest naszym najszybszym, najprecyzyjniejszym i najistotniej wygodnym urządzeniem zaprojektowanym dla twórców cyfrowych. PRZEWIJAJ 1000 WIERSZY W SEKUNDĘ Na nowo wymyśliliśmy koło. Zupełnie nowa funkcja elektromagnetycznego przewijania z technologią MagSpeed jest tak dokładna, że możesz zatrzymać przewijanie na wybranym poprzez siebie pikselu, oraz tak prędkie, że w sekundę możesz przewinąć 1000 wierszy. Do tego jest niemal bezszelestne. Kółko zostało produkowane z obrobionej stali, dzięki czemu zagwarantuje nieprzeciętne wrażenia dotykowe i jest wyważone tak, aby przewijanie było dynamiczne i odczuwalne, lecz nie słyszalne. komfortowY kształt I intuicyjnE części STERUJĄCE Mysz genialnie dostosowuje się do Twojej dłoni, gwarantując komfortową pracę. Twórz i pracuj w bardziej intuicyjny sposób dzięki świetnym proporcjom myszy, przyciskom gestów i nowemu kółku obsługiwanemu kciukiem. dużo KOMPUTERÓW, JEDEN RYTM Obsługuj płynnie sporo komputerów myszą MX Master 3 dla komputerów Mac przesuwając po prostu kursor na brzeg ekranu. Mysz MX Master 3 przesuwa się wraz z Tobą, nawet pomiędzy systemami operacyjnymi Windows i MacOS. nieszablonowA PRECYZJA NA PRAKTYCZNIE KAŻDEJ POWIERZCHNI MX Master 3 dla komputerów Mac jest najszybszym i najdokładniejszym z naszych doświadczeń trafiasz w adekwatny piksel za każdym razem. Technologia śledzenia ruchu Logitech Darkfield zezwala na śledzenie ruchu myszy na niemal każdej powierzchni, choćby na szkle z najlepszą w swojej klasie czułością wynoszącą 4000 dpi. przewód ŁADOWANIA Z DWOMA WTYKAMI USB-C przewód ładowania z dwoma wtykami USB-C łączy Twój komputer Mac bezpośrednio z myszą, bez niezgrabnego klucza sprzętowego. Żywotność akumulatora myszy MX Master 3 wynosi 70 dni po pełnym naładowaniu, zaś po jednominutowym prędkim ładowaniu można korzystać z niej poprzez trzy godziny. WSPÓŁPRACUJE Z iPadem Mysz MX Master 3 do komputerów Mac jest kompatybilna z systemem operacyjnym iPadOS, co oznacza, żemożesz korzystać z progresywnych funkcji MX, gdy używasz iPada jak komputera lub w konfiguracji z wieloma urządzeniami. WYKOŃCZENIE SPACE GRAY MX Master 3 dla komputerów Mac jest dostępna w odcieniu Space Gray czyli pasuje rewelacyjnie do ekosystemu Mac i iPad. KLAWISZE EASY-SWITCH Sparuj mysz z maksymalnie trzema urządzeniami i przełączaj się pomiędzy nimi jednym naciśnięciem przycisku Easy-Switch. Korzystaj z jednej myszy MX Master 3 podczas pracy na notebookie, komputerze domowym i komputerze biurowym.
  • Producent LOGITECH 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Rodzaj sensora laserowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Kensington do 400 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe laserowe do 500 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe laserowe do 500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe laserowe do 500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najlepsze myszki i trackballe laserowe do gamingu – TOP5 styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych laserowych do 500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych laserowych myszek dla graczy.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *