Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe HyperX do 500 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych HyperX do 500 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych HyperX do 500 zł,
  • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych HyperX do 500 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych komputerowych myszy do gier do 500 zł.

Jakie Myszki gamingowe HyperX do 500 zł najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe HyperX do 500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych HyperX do 500 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  HyperX Pulsefire Haste 2 Wireless (czarny)

HyperX Pulsefire Haste 2 Wireless (czarny) Najniższa Cena Online Mysz HyperX Pulsefire Haste 2 Wireless została produkowana z myślą o graczach, dla których liczy się każda milisekunda, a zarazem oczekują swobody, jaką daje łączność bezprzewodowa. Ten następca oryginalnego Pulsefire Haste ma solidną górną skorupę, ale zachowuje masę 61 g i 100-godzinną żywotność akumulatora swego pierwowzoru, a na dodatek zawiera szereg udoskonaleń. Mysz Pulsefire Haste 2 Wireless ma dwa tryby łączności bezprzewodowej, zezwalające na przełączanie się między połączeniem 2,4 GHz i połączeniem Bluetooth, i przewód do ładowania, dzięki któremu można ładować mysz w trakcie korzystania z niej w trybie przewodowym. Stworzyliśmy także pełen komplet wysokowydajnych, niestandardowych podzespołów HyperX, z skrupulatnym czujnikiem HyperX 26K, o natywnej rozdzielczości do 26 000 DPI i prędkości śledzenia do 650 IPS, na czele. Nasze niestandardowe przełączniki HyperX solidne dotykowe i dźwiękowe sprzężenie zwrotne przy każdym satysfakcjonującym kliknięciu, a ich żywotność sięga choćby 100 milionów kliknięć. Będziesz cieszyć się także świetną fizyczną kontrolą nad myszą dzięki ślizgaczom z pierwotnego PTFE i dołączonej do zestawu taśmie chwytnej. Wykorzystaj maksymalnie każdy ruch myszy dzięki oprogramowaniu HyperX NGENUITY, twórz makra dla sześciu programowalnych przycisków, dopasowuj ustawienia DPI i personalizuj podświetlenie RGB....
  • Producent HyperX 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Marvo do 100 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe HyperX do 500 zł – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe HyperX do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych HyperX do 500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  HyperX Pulsefire Haste 2 Wireless (czarny)

HyperX Pulsefire Haste 2 Wireless (czarny) Najniższa Cena Online Mysz HyperX Pulsefire Haste 2 Wireless została produkowana z myślą o graczach, dla których liczy się każda milisekunda, a zarazem oczekują swobody, jaką daje łączność bezprzewodowa. Ten następca oryginalnego Pulsefire Haste ma mocną górną skorupę, lecz zachowuje masę 61 g i 100-godzinną żywotność akumulatora swojego pierwowzoru, a w dodatku mieści szereg udoskonaleń. Mysz Pulsefire Haste 2 Wireless ma dwa tryby łączności bezprzewodowej, zezwalające na przełączanie się między połączeniem 2,4 GHz i połączeniem Bluetooth,, a także przewód do ładowania, dzięki któremu można ładować mysz podczas korzystania z niej w trybie przewodowym. Stworzyliśmy także pełen pakiet wysokowydajnych, niestandardowych podzespołów HyperX, z precyzyjnym czujnikiem HyperX 26K, o natywnej rozdzielczości do 26 000 DPI i szybkości śledzenia do 650 IPS, na czele. Nasze niestandardowe przełączniki HyperX solidne dotykowe i dźwiękowe sprzężenie zwrotne przy każdym satysfakcjonującym kliknięciu, a ich żywotność sięga nawet 100 milionów kliknięć. Będziesz radować się także wspaniałą fizyczną kontrolą nad myszą dzięki ślizgaczom z pierwotnego PTFE i załączonej do zestawu taśmie chwytnej. Wykorzystaj maksymalnie każdy ruch myszy dzięki oprogramowaniu HyperX NGENUITY, twórz makra dla sześciu programowalnych przycisków, dostosowuj ustawienia DPI i personalizuj podświetlenie RGB....
  • Producent HyperX 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Vakoss do 300 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe HyperX do 500 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe HyperX do 500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe HyperX do 500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe dla graczy do 500 zł – Ranking czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych HyperX do 500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych komputerowych myszy do gier do 500 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *