Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe HP do 200 zł – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych HP do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych HP do 200 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych HP do 200 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszek komputerowych dla graczy do 200 zł.

Jakie Myszki gamingowe HP do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe HP do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych HP do 200 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hp z5000 (0889899323359) ☆

Hp z5000 (0889899323359) Najniższa Cena Online Jak najlepiej wykorzystaj dostępną przestrzeń roboczą, montując potężne urządzenia, takie jak stacja robocza HP Z2 Mini Workstation, bezpośrednio za ekranem i gwarantując sobie kompaktowe, produktywne i zajmujące mało miejsca rozwiązanie.Każdy ekran HP Z poddajemy rygorystycznym testom, aby zapewnić ich niezawodność i długofalowość poparte ascetyczną gwarancją HP Zero Bright Dot Guarantee, która zakłada zamianę ekranu, choćby jeśli pojawi się jedna jasna wada podpikselowa.Korzystaj z możliwości wykonywania wielu zadań na wielu ekranach, które charakteryzują się mikrokrawędziami po 3 stronach, i zapewnij sobie wspaniałe wrażenia wizualne w wysokiej rozdzielczości za pomocą ekranu w wysokiej rozdzielczości o przekątnej 58,42 cm (23″), wyekwipowanego w matrycę IPS i obsługującego ponad 2 mln pikseli.dzisiaj jest jeszcze łatwiej niżeli wcześniej uzyskać jednorodne i starannie odwzorowane barwy między ekranami i projektami dzięki fabrycznej kalibracji odcieni już od momentu włączenia urządzenia.
 • Producent HP 
 • Rozdzielczość pracy 1200 dpi
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe Genesis - Ranking TOP10 myszy PC do gier

☆ HP OMEN Vector Essential ☆

HP OMEN Vector Essential Najniższa Cena Online oto świetna mysz dla zapalonych graczy lubiących prostotę. Czujka gamingowy omen radar 1 o maksymalnej rozdzielczości 7200 dpi sprawia, iż każdy ruch nabiera znaczenia. Dzięki istotnie responsywnym przełącznikom wytrzymującym 20 milionów kliknięć zyskasz pełną gotowość do działania. dzięki konfigurowalnym opcjom oprogramowania omen commandcenter możesz grać tak, jak lubisz.korzyści: dla graczy ceniących unikatową czułość - opracowany we współpracy z pixart czujnik gamingowy omen radar 1 o maksymalnejrozdzielczości 7200 dpi sprawia, iż każdy ruch nabiera znaczenia wciąż działa po 20 milionach kliknięć - stanowczo responsywne przełączniki wytrzymają 20 milionów kliknięć, co zapewni ci stałą gotowość do działania graj tak, jak uwielbiasz- dzięki takim opcjom jak oferowane przez omen command center 16,8 miliona kolorów, 6 programowalnych przycisków i zakres rozdzielczości od 200 do 7200 dpi możesz grać tak, jak uwielbiasz starczy jeden raz - oprogramowanie omen command center zapisuje preferencje i nieograniczoną liczbę profili, co zapewnia pełną gotowość do gry w dowolnym miejscu wyjątkowo pewny chwyt - teksturowane uchwyty zapobiegają wyślizgnięciu myszki z dłoni, dzięki czemu możesz się radować bezustanną i wygodną rozgrywką. szybsza reakcja dzięki nieznacznej masie - ta ultralekka myszka o masie 88 gramów proponuje prędkość i precyzję, których Ci potrzeba do całodziennej rozgrywki
 • Producent HP 
 • Rodzaj przewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe HP do 200 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe HP do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych HP do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ HP OMEN Vector Essential ☆

HP OMEN Vector Essential Najniższa Cena Online oto wyśmienita mysz dla zapalonych graczy lubiących prostotę. Sensor gamingowy omen radar 1 o maksymalnej rozdzielczości 7200 dpi sprawia, że każdy ruch nabiera znaczenia. Dzięki niezwykle responsywnym przełącznikom wytrzymującym 20 milionów kliknięć zyskasz całkowitą gotowość do działania. dzięki konfigurowalnym opcjom oprogramowania omen commandcenter możesz grać tak, jak lubisz.korzyści: dla graczy szanujących nieszablonową czułość - opracowany we współpracy z pixart detektor gamingowy omen radar 1 o maksymalnejrozdzielczości 7200 dpi powoduje, iż każdy ruch nabiera znaczenia wciąż działa po 20 milionach kliknięć - niezwykle responsywne przełączniki wytrzymają 20 milionów kliknięć, co zapewni ci stałą gotowość do działania graj tak, jak uwielbiasz- dzięki takim opcjom jak oferowane przez omen command center 16,8 miliona barw, 6 programowalnych przycisków i zakres rozdzielczości od 200 do 7200 dpi możesz grać tak, jak uwielbiasz wystarczy jeden raz - oprogramowanie omen command center zapisuje preferencje i nieograniczoną liczbę profili, co zagwarantuje pełną gotowość do gry w dowolnym miejscu wyjątkowo pewny chwyt - teksturowane uchwyty zapobiegają wyślizgnięciu myszki z rąk, dzięki czemu możesz się radować bezustanną i wygodną rozgrywką. szybsza reakcja dzięki niedużej masie - ta ultralekka myszka o masie 88 gramów oferuje szybkość i precyzję, których potrzebujesz do całodziennej rozgrywki
 • Producent HP 
 • Rodzaj przewodowa 

☆ Mysz przewodowa HP Omen 400, UMHPDRPDC000000 ☆

Mysz przewodowa HP Omen 400, UMHPDRPDC000000 Najniższa Cena Online Myszka OMEN 400 została zaprojektowana, aby zapewnić przewagę w intensywnej rozgrywce, jest wyekwipowana w w całości świeże mechaniczne przyciski producenta Omron. Świeże przełączniki są zoptymalizowane i ulepszone, by uzyskać najszybszy czas reakcji w grach i rozszerzoną wytrzymałość do 10 milionów kliknięć. precyzyjny sensor optyczny o rozdzielczości 5000 DPI zapewni genialne śledzenie ruchów, które jest kluczowe w grach akcji. Detektor też możliwość zmiany DPI, dzięki czemu dostosujesz mysz do trafnej rozgrywki. Myszka OMEN 400 ergonomiczną konstrukcję i jest przystosowana dla praworęcznych graczy. W dodatku panele boczne zostały pokryte gumową fakturą, która ma na celu zapewnić dopełniającą kontrolę i wygodę....
 • Producent HP 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe bezprzewodowe Kensington - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe HP do 200 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe HP do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe HP do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Dobre myszki i trackballe gamingowe do 200 zł – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych HP do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych myszek komputerowych dla graczy do 200 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.