Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe HP do 200 zł – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych HP do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych HP do 200 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych HP do 200 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszek komputerowych dla graczy do 200 zł.

Jakie Myszki gamingowe HP do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe HP do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych HP do 200 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

6 ★  HP Z4000 (0191628429943)

HP Z4000 (0191628429943) Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa HP Z4000 H5N61AA wykwintna i niskoprofilowa szykowna i niskoprofilowa budowa myszy bezprzewodowej HP Z4000 H5N61AA powodują, że jest to niezbędny towarzysz każdego cienkiego laptopa albo tabletu. Elegancja i komfort w dynamicznej, ultramobilnej myszy bezprzewodowej. Dzięki niej praca będzie czystą przyjemnością! Od mobilności do ultramobilności rewelacyjna niskoprofilowa mysz o wysokości mniejszej aniżeli 1 cal (26 mm). Dzięki swoim niewielkim rozmiarom wynoszącym 101,72 x 64,61 x 25,01 mm mysz bezprzewodowa HP Z4000 H5N61AA będzie nieprzeciętnie leżała w rąk, zapewniając Ci pełen komfort w trakcie korzystania z niej. Relaks i komfort Płynna, łukowata budowa gwarantuje naturalne ułożenie rąk i nadgarstka. surowy wygląd myszy bezprzewodowej HP Z4000 H5N61AA w odcieniu czarnym powoduje, iż urządzenie będzie rewelacyjnie się prezentowało na biurku. Nie dość, iż zapewni Ci wygodę podczas wykorzystania, to jeszcze korzystnie wygląda! Funkcjonalność, która gwarantuje pewność Znajoma nawigacja myszą z trzema charakterystycznymi przyciskami i kółkiem do przewijania – nie musisz się dzięki czemu obawiać, że korzystanie z niej sprawi Ci jakąkolwiek trudność. Mysz bezprzewodowa HP Z4000 H5N61AA zasilana jest za pomocą dwóch baterii AA. Do komunikacji myszy z urządzeniem potrzebny jest odbiornik USB, który znajdziesz w zestawie.
 • Producent HP 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe Tracer - Ranking TOP10 myszy PC do gier

9 ★  Hp z5000 (0889899323359)

Hp z5000 (0889899323359) Najniższa Cena Online Połącz się bezprzewodowoUwolnij się od uciążliwych kabli, które plątają się i przeszkadzają na biurku. Ta mysz bezprzewodowa zapewni najwyższy komfort używania i ogromną swobodę ruchu – możesz przesunąć ją w dowolne miejsce bez odpinania przewodów i niepotrzebnego zamieszania. Mysz bezprzewodowa genialnie stanie na wysokości zadania w każdej sytuacji.konwencjonalna budowaklasyczna i sprawdzona konstrukcja tej myszki spełni oczekiwania w każdym zastosowaniu. Urządzenie ma przemyślany zarys i jest wygodne w wykorzystywaniu. Klasyczne myszki komputerowe są z ochotą wybierane do pracy, gier i wielu innych działań, a posługiwanie się nimi jest intuicyjne i komfortowe.Optyczny czujkaPrecyzję działania i bezproblemową pracę myszki zagwarantuje wysokiej klasy detektor optyczny. Postaw na sprawdzone i najpopularniejsze rozwiązanie, które spełni oczekiwania nie tylko na rewelacyjnie przygładzonej podkładce,choćby bezpośrednio na powierzchni biurka. Sensor optyczny zapewni wygodę działania równocześnie przy wysokich, jak i przy niższych ustawieniach czułości DPI urządzenia.BluetoothTen model myszki komputerowej zaopatrzono w nowoczesny i wygodny interfejs Bluetooth. Nawiąż połączenie z komputerem albo innymi urządzeniami za pośrednictwem Bluetooth i nie martw się o zakłócenia. To interfejs, który zapewnia dużą stabilność połączenia, a przy tym jest niezwykle komfortowy w konfiguracji i wykorzystywaniu.Czułość 1200 DPIW wielu programach projektowych, graficznych i do rysowania, jak ponadto w wielu grach, wyśmienicie sprawdza się myszka o niższym ustawieniu czułości DPI, co zagwarantuje pokaźniejszą precyzję w trakcie pracy. Ten model urządzenia proponuje maksymalną czułość sensora do 1200 DPI, co będzie stosownym zakresem dla użytkowników, którzy potrzebują precyzji w trakcie pracy.Uniwersalny profilTen model myszki ma uniwersalny profil, a to oznacza, iż jest to trafny wybór praktycznie dla każdego użytkownika. Mysz uniwersalna będzie wygodna w wykorzystywaniu równocześnie dla osoby praworęcznej, jak i leworęcznej. Odpowiedni zarys i wyprofilowanie sprzyjają wygodzie wykorzystywania, a uniwersalny profil sprawia, że tą myszką każdy może posługiwać się w bezproblemowy i komfortowy sposób.EAN: 887758646267Gwarancja: 24 mGłębokość: 5 cmKod Producenta: E5C13AASzerokość: 15 cmWaga: 0.202 kgWysokość: 18 cm
 • Producent HP 
 • Rozdzielczość pracy 1200 dpi
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

10 ★  Hp omen vector

Hp omen vector Najniższa Cena Online odkryj niesamowitą skuteczność w zasięgu ręki. Dzięki produkowanemu dla e-sportowców czujnikowi gamingowemu omen radar 3 o maksymalnej rozdzielczości 16 000 dpi1 zyskasz nieprzeciętną precyzję. Zyskaj całkowitą kontrolę dzięki możliwości rozszerzenia masy myszy o choćby 25 g. a dzięki konfigurowalnym opcjom oprogramowania omen command center możesz grać na własnych warunkach.korzyści: zyskaj większą precyzję dzięki wykonanemu dla e-sportowców czujnikowi omen radar 3 (opracowanemu we współpracy z pixart), który obsługuje rozdzielczość do 16 000 dpi przy staranności 99%, 450 ips oraz funkcje akceleracji i autokalibracji zyskaj stosowną kontrolę dzięki możliwości powiększenia masy myszki o choćby 25 gramów, co pozwoli ci ją zintegrować do swego stylu gry. dzięki takim opcjom jak oferowane poprzez omen command center 16,8 miliona barw, 6 programowalnych przycisków i zakres rozdzielczości od 100 do 16 000 dpi możesz grać tak, jak lubisz osiągnij optymalny czas reakcji dzięki świetnym przełącznikom omron wytrzymującym 50 milionów kliknięć
 • Producent HP 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe SteelSeries - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe HP do 200 zł – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe HP do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych HP do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  HP Z4000 (0191628429943)

HP Z4000 (0191628429943) Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa HP Z4000 H5N61AA wytworna i niskoprofilowa gustowna i niskoprofilowa kompozycja myszy bezprzewodowej HP Z4000 H5N61AA powodują, iż jest to konieczny towarzysz każdego cienkiego laptopa albo tabletu. Elegancja i komfort w dynamicznej, ultramobilnej myszy bezprzewodowej. Dzięki niej praca będzie czystą przyjemnością! Od mobilności do ultramobilności perfekcyjna niskoprofilowa mysz o wysokości mniejszej aniżeli 1 cal (26 mm). Dzięki swym niewielkim wymiarom wynoszącym 101,72 x 64,61 x 25,01 mm mysz bezprzewodowa HP Z4000 H5N61AA będzie nieprzeciętnie leżała w rąk, zapewniając Ci pełen komfort podczas korzystania z niej. Relaks i komfort Płynna, łukowata kompozycja gwarantuje naturalne ułożenie rąk i nadgarstka. ascetyczny wygląd myszy bezprzewodowej HP Z4000 H5N61AA w kolorze czarnym sprawia, iż urządzenie będzie znakomicie się prezentowało na biurku. Nie dość, że zapewni Ci wygodę w trakcie zastosowania, to jeszcze poprawnie wygląda! Funkcjonalność, która zapewnia pewność Znajoma nawigacja myszą z trzema charakterystycznymi przyciskami i kółkiem do przewijania – nie musisz się dzięki temu obawiać, iż korzystanie z niej sprawi Ci jakąkolwiek trudność. Mysz bezprzewodowa HP Z4000 H5N61AA zasilana jest przy pomocy dwóch baterii AA. Do komunikacji myszy z urządzeniem potrzebny jest odbiornik USB, który odnajdziesz w pakiecie.
 • Producent HP 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 

6 ★  Hp z5000 (0889899323359)

Hp z5000 (0889899323359) Najniższa Cena Online Połącz się bezprzewodowoUwolnij się od uciążliwych kabli, które plątają się i przeszkadzają na biurku. Ta mysz bezprzewodowa zapewni najwyższy komfort wykorzystywania i ogromną swobodę ruchu – możesz przesunąć ją w dowolne miejsce bez odpinania przewodów i niepotrzebnego zamieszania. Mysz bezprzewodowa wspaniale spełni oczekiwania w każdej sytuacji.klasyczna konstrukcjakonwencjonalna i sprawdzona kompozycja tej myszki sprawdzi się w każdym zaimplementowaniu. Urządzenie ma przemyślany kształt i jest wygodne w użytkowaniu. Konwencjonalne myszki komputerowe są chętnie wybierane do pracy, gier i wielu innych działań, a posługiwanie się nimi jest intuicyjne i wygodne.Optyczny czujkaPrecyzję działania i bezproblemową pracę myszki zagwarantuje wysokiej klasy czujka optyczny. Postaw na sprawdzone i najpopularniejsze rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko na idealnie gładziutkiej podkładce,choćby bezpośrednio na powierzchni biurka. Czujka optyczny zapewni wygodę działania jednocześnie przy wysokich, jak i przy niższych ustawieniach czułości DPI urządzenia.BluetoothTen model myszki komputerowej zaopatrzono w innowacyjny i komfortowy interfejs Bluetooth. Nawiąż połączenie z komputerem albo innymi urządzeniami za pośrednictwem Bluetooth i nie martw się o zakłócenia. To interfejs, który zapewnia dużą stabilność połączenia, a przy tym jest niezwykle wygodny w konfiguracji i używaniu.Czułość 1200 DPIW wielu programach projektowych, graficznych i do rysowania, jak dodatkowo w wielu grach, doskonale sprawdza się myszka o niższym ustawieniu czułości DPI, co zapewnia pokaźniejszą precyzję w trakcie pracy. Ten model urządzenia proponuje maksymalną czułość sensora do 1200 DPI, co będzie optymalnym zakresem dla użytkowników, którzy potrzebują precyzji podczas pracy.Uniwersalny profilTen model myszki ma uniwersalny profil, a to oznacza, że jest to adekwatny wybór praktycznie dla każdego użytkownika. Mysz uniwersalna będzie wygodna w wykorzystywaniu równocześnie dla osoby praworęcznej, jak i leworęcznej. Trafny zarys i wyprofilowanie sprzyjają wygodzie stosowania, a uniwersalny profil powoduje, że tą myszką każdy może posługiwać się w bezproblemowy i wygodny sposób.EAN: 887758646267Gwarancja: 24 mGłębokość: 5 cmKod Producenta: E5C13AASzerokość: 15 cmWaga: 0.202 kgWysokość: 18 cm
 • Producent HP 
 • Rozdzielczość pracy 1200 dpi
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe 3 przyciski - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe HP do 200 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe HP do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe HP do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Dobre myszki i trackballe gamingowe do 200 zł – Zestawienie styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych HP do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych myszek komputerowych dla graczy do 200 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *