Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Dareu – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych Dareu. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Dareu,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Dareu,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszy komputerowych gamingowych.

Jakie Myszki gamingowe Dareu najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Dareu, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych Dareu, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Dareu Mysz lm109 magic hand

Dareu Mysz lm109 magic hand Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz pionowa Dareu LM109 - Magic Hand Bezprzewodowa mysz pionowa Dareu LM109 eksponuje się użyteczną, pionową konstrukcją i została zaopatrzona w 6 przycisków. Na dodatek dysponuje regulacją rozdzielczości do 2400 DPI. Dzięki 2 trybom połączenia możesz dowolnie przełączać między Bluetooth a 2.4G. użyteczny kształt Pionowa kompozycja powoduje, iż mysz dopasowuje się do rąk, a nadgarstek zgina się w naturalny sposób. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby odciążać mięśnie i zapewniać niezrównany komfort stosowania. Myszka została wytwarzana z przychylnego dla skóry materiału. O jej wygodzie stanowi również wykończenie, które jest przeciwpoślizgowe i wytrzymałe na pot. Reguluj, jak chcesz szybkość myszy można regulować. Dostępne opcje to 800, 1600 bądź 2400 DPI. Urządzenie zostało zaopatrzone w przełącznik DPI z funkcją pamięci. Wszystko to powoduje,łatwo przystosujesz je do swych oczekiwań i będziesz radować się niesłychaną wygodą podczas pracy czy rozgrywki. Kciukiem do góry albo kciukiem do dołu Górna część myszki, na której docelowo powinien znajdować się kciuk, została wyekwipowana w dwa przyciski służące do przełączania w przód albo w tył. Funkcja ta przyda się nie tylko do grania, lecz też do tak prostej czynności jak przeglądanie dokumentów czy stron internetowych. Uwaga: boczne przyciski nie są przystępne w wypadku maszyn z systemem Mac OS. 2 możliwości połączenia Urządzenie podłączysz do komputera jednym z dwóch dostępnych sposobów. Możesz skorzystać z adaptera USB, który gwarantuje transmisję w paśmie 2.4GHz albo zdecydować się na użycie modułu Bluetooth. Postaw na wygodę rozwiązań bezprzewodowych - w taki sposób, jaki uwielbiasz! Specyfikacja:
 • Producent DAREU 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

4 ★  Dareu Bezprzewodowa mysz gamingowa em901, rgb, 2.4ghz (6950589907433)

Dareu Bezprzewodowa mysz gamingowa em901, rgb, 2.4ghz (6950589907433) Najniższa Cena Online Mysz gamingowa Dareu EM901 Dareu EM901 to nowoczesna mysz gamingowa, którą podłączysz do komputera na 2 sposoby - bezprzewodowo lub przy pomocy kabla USB-C. Wytrzymały akumulator zapewnia długi czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu, a dzięki regulacji DPI do 6000 prosto przystosujesz jego działanie do swoich potrzeb. Kolorowe podświetlenie RGB nadaje myszy specyficzny charakter. Ciesz się dynamiczną rozgrywką Urządzenie zostało zaopatrzone w wytworny czujnik ATG4090, który zapewnia jego niezrównaną skuteczność. Prędkość 150 IPS oraz czułość dostosowywana w zakresie 600-6000 DPI zapewniają niesamowitą płynność niezwłoczną reakcję na każdy Twój ruch. Dzięki temu mysz wyśmienicie sprawdzi się w trakcie nawet najszczególniej dynamicznej rozgrywki i pozwoli Ci odnieść szereg zwycięstw. nieszablonowy design producent zadbał na dodatek o to, aby mysz prezentowała się naprawdę stylowo. Kolorowe podświetlenie RGB przyciąga wzrok i nadaje urządzeniu jedyny w swoim rodzaju, gamingowy charakter. Jeśli chcesz, możesz też je wyłączyć - wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Swoboda ruchów - długi czas pracy Zależy Ci na pełnej, niczym nieograniczonej swobodzie ruchów? Połącz mysz z komputerem bezprzewodowo! Nie obawiaj się zbyt prędkiego rozładowania akumulatora - zużycie energii EM901 zostało zmniejszone do minimum. To oznacza, że kiedy całkowicie naładujesz urządzenie, może ono działać nawet poprzez 2 tygodnie (przy wyłączonym podświetleniu). Możliwość połączenia przewodowego Chcesz naładować mysz, nie przerywając rozgrywki? To na dodatek jest osiągalne! Po prostu podłącz ją do komputera za pomocą kabla USB-C, a automatycznie przejdzie w tryb transmisji przewodowej. W trakcie gdy Ty będziesz cieszyć się ekscytującą grą, Twoja EM901 naładuje swój akumulator. Specyfikacja
 • Producent DAREU 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Glorious PC Gaming do 300 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Dareu – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Dareu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Dareu jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Dareu Mysz lm109 magic hand

Dareu Mysz lm109 magic hand Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz pionowa Dareu LM109 - Magic Hand Bezprzewodowa mysz pionowa Dareu LM109 wyróżnia się ergonomiczną, pionową konstrukcją i została zaopatrzona w 6 przycisków. W dodatku dysponuje regulacją rozdzielczości do 2400 DPI. Dzięki 2 trybom połączenia możesz dowolnie przełączać pomiędzy Bluetooth a 2.4G. praktyczny kształt Pionowa konstrukcja powoduje, że mysz dopasowuje się do dłoni, a nadgarstek zgina się w naturalny sposób. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby odciążać mięśnie i zapewniać niesłychany komfort stosowania. Myszka została produkowana z przyjaznego dla skóry materiału. O jej wygodzie stanowi także wykończenie, które jest antypoślizgowe i wytrzymałe na pot. Reguluj, jak chcesz szybkość myszy można regulować. Przystępne opcje to 800, 1600 bądź 2400 DPI. Urządzenie zostało wyekwipowane w przełącznik DPI z funkcją pamięci. Wszystko to sprawia,z łatwością dostosujesz je do swoich oczekiwań i będziesz radować się niezrównaną wygodą podczas pracy czy rozgrywki. Kciukiem do góry albo kciukiem do dołu Górna część myszki, na której docelowo powinien znajdować się kciuk, została zaopatrzona w dwa przyciski służące do przełączania w przód albo w tył. Funkcja ta przyda się nie tylko do grania, lecz też do tak prostej czynności jak oglądanie dokumentów czy stron internetowych. Uwaga: boczne przyciski nie są dostępne w wypadku urządzeń z systemem Mac OS. 2 możliwości połączenia Urządzenie podłączysz do komputera jednym z dwóch przystępnych sposobów. Możesz skorzystać z adaptera USB, który gwarantuje transmisję w paśmie 2.4GHz albo zdecydować się na zastosowanie modułu Bluetooth. Postaw na wygodę rozwiązań bezprzewodowych - w taki sposób, jaki lubisz! Specyfikacja:
 • Producent DAREU 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe do 380 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

4 ★  Dareu Bezprzewodowa mysz gamingowa em901, rgb, 2.4ghz (6950589907433)

Dareu Bezprzewodowa mysz gamingowa em901, rgb, 2.4ghz (6950589907433) Najniższa Cena Online Mysz gamingowa Dareu EM901 Dareu EM901 to zaawansowana mysz gamingowa, którą podłączysz do komputera na 2 sposoby - bezprzewodowo lub za pomocą kabla USB-C. Wytrzymały akumulator gwarantuje długi czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu, a dzięki regulacji DPI do 6000 prosto przystosujesz jego działanie do swych potrzeb. Kolorowe podświetlenie RGB nadaje myszy unikalny charakter. Ciesz się dynamiczną rozgrywką Urządzenie zostało zaopatrzone w elitarny detektor ATG4090, który zapewnia jego nieporównaną skuteczność. Prędkość 150 IPS, a także czułość dostosowywana w zakresie 600-6000 DPI zapewniają niesamowitą płynność bezzwłoczną reakcję na każdy Twój ruch. Dzięki czemu mysz perfekcyjnie spełni oczekiwania w trakcie nawet najmocniej dynamicznej rozgrywki i pozwoli Ci odnieść szereg zwycięstw. unikatowy design producent zadbał również o to, aby mysz prezentowała się naprawdę stylowo. Kolorowe podświetlenie RGB przyciąga wzrok i nadaje urządzeniu jedyny w swoim typu, gamingowy charakter. Jeśli chcesz, możesz również je wyłączyć - wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Swoboda ruchów - długi czas pracy Zależy Ci na pełnej, niczym nieograniczonej swobodzie ruchów? Połącz mysz z komputerem bezprzewodowo! Nie obawiaj się zbyt szybkiego rozładowania akumulatora - zużycie energii EM901 zostało zmniejszone do minimum. To oznacza, że kiedy całkowicie naładujesz urządzenie, może ono działać choćby przez 2 tygodnie (przy wyłączonym podświetleniu). Możliwość połączenia przewodowego Chcesz naładować mysz, nie przerywając rozgrywki? To też jest możliwe! Po prostu podłącz ją do komputera za pomocą kabla USB-C, a samoczynnie przejdzie w tryb transmisji przewodowej. W trakcie gdy Ty będziesz radować się ekscytującą grą, Twoja EM901 naładuje swój akumulator. Specyfikacja
 • Producent DAREU 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Dareu najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Dareu w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Dareu w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najlepsze myszki i trackballe do gier – Zestawienie czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Dareu nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych myszy komputerowych gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *