Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Dareu – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych Dareu. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Dareu,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Myszek gamingowych Dareu,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszy komputerowych gamingowych.

Jakie Myszki gamingowe Dareu najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Dareu, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych Dareu, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Dareu Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca em901x rgb 2.4 g 600-6000 dpi (czarna) (6950589911133)

Dareu Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca em901x rgb 2.4 g 600-6000 dpi (czarna) (6950589911133) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz gamingowa Dareu EM901X ze stacją ładującą. Potrzebujesz myszy gamingowej, która w swojej konstrukcji stawia na ogół na komfort podczas rozgrywki i ergonomiczne rozwiązania? Dareu EM901X jest właśnie dla Ciebie! Dzięki 6-stopniowej regulacji DPI (maksymalnie 6000) skrupulatnie dopasujesz jej działanie pod własne potrzeby, a dynamiczne podświetlenie RGB wyróżni walory wizualne Twojego gamingowego stanowiska. Urządzenie może konsolidować się z komputerem na 2 zróżnicowane sposoby, a sprawne zasilanie pozwala osiągnąć długi czas pracy. Pełna kontrola nad precyzją Mysz została wyekwipowana w czujka optyczny A4090, dzięki temu jest w stanie zapewnić niezwykłą precyzję — bez zacięć! Co więcej, proponuje 6 stopni DPI (max 6000), dzięki czemu będziesz mógł dostosować jej pracę do swych potrzeb i pragnień. Żywotność przycisków sięga aż 50 milionów kliknięć. Na dodatek cechuje się częstotliwością odświeżania na poziomie 1000 Hz, co znacząco wpływa na bezzwłoczna rejestrację ruchów myszą. 2 typy połączenia >By związać mysz z komputerem, możesz skorzystać z dołączonego do zestawu kabla USB-C lub wybrać rodzaj bezprzewodowy. Pasmo 2.4G oferuje niezwłoczny czas reakcji oraz brak podatności na zakłócenia. Urządzenie pobiera energię z produktywnego akumulatora litowego o obszerności 930 mAh, który gwarantuje czas pracy oscylujący wokół 10 dni (przy stosowaniu przez 4 godziny dziennie). Zasilanie uzupełnisz poprzez stację dokującą z uchwytem magnetycznym. Wygoda stosowania Poczuj prawdziwą wygodę podczas korzystania z myszy! ergonomiczna konstrukcja EM901X rewelacyjnie wpasowuje się w kształt rąk. W połączeniu z szczególnie niską wagą (85 g) gwarantuje pewny chwyt i dokładną kontrolę nad tym, co dzieje się na ekranie. Postaw na połączenie komfortu oraz funkcjonalności – bez kompromisów! Gamingowy design Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o graczach – nie tylko w kwestii funkcjonalności. Jego progresywny design z podświetleniem RGB wyróżni fason Twojego gamingowego stanowiska! Uzupełni go na dodatek stacja dokująca – gwarantując identyczny typ oświetlenia. Dzisiaj Twoje biurko będzie przyciągać wzrok, ułatwiając ponadto korzystanie ze sprzętu w nocy. Specyfikacja: firma Dareu Model EM901X rodzaj Optyczna Przeznaczenie Dla graczy ilość przycisków 6 (wszystkie programowalne) DPI 600 / 1200 / 2400 (domyślne) / 3600 / 4800 / 6000 Częstotliwość odświeżania 1000 Hz sensor A4090 Waga 85 g rozmiary 125 x 67 x 40 mm przeznaczone oprogramowanie Tak Podświetlenie RGB kolor Czarny Zużycie energii ≤21mA (wyłączone podświetlenie), ≤30mA (najjaśniejszy poziom podświetlenia) Żywotność przycisków Do 50 milionów kliknięć Częstotliwość odświeżania 100/125/500/1000Hz IPS 150 ACC 50G objętość akumulatora 930 mAh
 • Producent Dareu 
 • Rozdzielczość pracy 6000 dpi
 • Rodzaj bezprzewodowa 

2 ★  Dareu Mysz lm109 magic hand

Dareu Mysz lm109 magic hand Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz pionowa Dareu LM109 - Magic Hand Bezprzewodowa mysz pionowa Dareu LM109 eksponuje się użyteczną, pionową konstrukcją i została zaopatrzona w 6 przycisków. Na dodatek dysponuje regulacją rozdzielczości do 2400 DPI. Dzięki 2 trybom połączenia możesz dowolnie przełączać między Bluetooth a 2.4G. użyteczny kształt Pionowa kompozycja powoduje, iż mysz dopasowuje się do rąk, a nadgarstek zgina się w naturalny sposób. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby odciążać mięśnie i zapewniać niezrównany komfort stosowania. Myszka została wytwarzana z przychylnego dla skóry materiału. O jej wygodzie stanowi również wykończenie, które jest przeciwpoślizgowe i wytrzymałe na pot. Reguluj, jak chcesz szybkość myszy można regulować. Dostępne opcje to 800, 1600 bądź 2400 DPI. Urządzenie zostało zaopatrzone w przełącznik DPI z funkcją pamięci. Wszystko to powoduje,łatwo przystosujesz je do swych oczekiwań i będziesz radować się niesłychaną wygodą podczas pracy czy rozgrywki. Kciukiem do góry albo kciukiem do dołu Górna część myszki, na której docelowo powinien znajdować się kciuk, została wyekwipowana w dwa przyciski służące do przełączania w przód albo w tył. Funkcja ta przyda się nie tylko do grania, lecz też do tak prostej czynności jak przeglądanie dokumentów czy stron internetowych. Uwaga: boczne przyciski nie są przystępne w wypadku maszyn z systemem Mac OS. 2 możliwości połączenia Urządzenie podłączysz do komputera jednym z dwóch dostępnych sposobów. Możesz skorzystać z adaptera USB, który gwarantuje transmisję w paśmie 2.4GHz albo zdecydować się na użycie modułu Bluetooth. Postaw na wygodę rozwiązań bezprzewodowych - w taki sposób, jaki uwielbiasz! Specyfikacja:
 • Producent DAREU 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

3 ★  Mysz DAREU EM901X RGB Czarny, TM224G08604R

Mysz DAREU EM901X RGB Czarny, TM224G08604R Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz gamingowa Dareu EM901X ze stacją ładującą potrzebujesz myszy gamingowej, która w swojej konstrukcji stawia głównie na komfort podczas rozgrywki i funkcjonalne rozwiązania? Dareu EM901X jest właśnie dla Ciebie! Dzięki 6-stopniowej regulacji DPI (maksymalnie 6000) precyzyjnie przystosujesz jej działanie pod własne zapotrzebowania, a dynamiczne podświetlenie RGB zaakcentuje walory wizualne Twojego gamingowego stanowiska. Urządzenie może dopasowywać się z komputerem na 2 zróżnicowane sposoby, a wydajne zasilanie pozwala osiągnąć długi czas pracy. Pełna kontrola nad precyzją Mysz została wyposażona w detektor optyczny A4090, dzięki temu jest w stanie zapewnić niezwykłą precyzję — bez zacięć! Co więcej, oferuje 6 stopni DPI (max 6000), dzięki czemu będziesz mógł przystosować jej pracę do swych potrzeb i pragnień. Żywotność przycisków sięga aż 50 milionów kliknięć. Ponadto cechuje się częstotliwością odświeżania na poziomie 1000 Hz, co znacząco wpływa na błyskawiczna rejestrację ruchów myszą. 2 typy połączenia By zespoić mysz z komputerem, możesz skorzystać z załączonego do zestawu kabla USB-C albo wybrać typ bezprzewodowy. Pasmo 2.4G proponuje bezzwłoczny czas reakcji oraz brak podatności na zakłócenia. Urządzenie pobiera energię z skutecznego akumulatora litowego o obszerności 930 mAh, który zagwarantuje czas pracy oscylujący wokół 10 dni (przy wykorzystywaniu poprzez 4 godziny dziennie). Zasilanie uzupełnisz poprzez stację dokującą z uchwytem magnetycznym. Wygoda wykorzystywania Poczuj prawdziwą wygodę w trakcie korzystania z myszy! funkcjonalna kompozycja EM901X genialnie wpasowuje się w zarys dłoni. W połączeniu z niezwykle niską wagą (85 g) zagwarantuje pewny chwyt i skrupulatną kontrolę nad tym, co dzieje się na ekranie. Postaw na połączenie komfortu, a także funkcjonalności - bez kompromisów! Gamingowy design Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o graczach - nie tylko w kwestii funkcjonalności. Jego progresywny design z podświetleniem RGB wyeksponuje fason Twojego gamingowego stanowiska! Uzupełni go dodatkowo stacja dokująca - zapewniając identyczny wariant oświetlenia. Dzisiaj Twoje biurko będzie przyciągać wzrok, upraszczając na dodatek korzystanie ze sprzętu w nocy. Specyfikacja:
 • Producent DAREU 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

4 ★  Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca Dareu A955 RGB 400-12000 DPI (czarna), TM242F08601R

Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca Dareu A955 RGB 400-12000 DPI (czarna), TM242F08601R Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca Dareu A955 RGB 400-12000 DPI (czarna) Wybierz mysz Dareu A955 i zyskaj przewagę nad przeciwnikami. Produkt wykorzystuje detektor optyczny i technologię PBS, co przekłada się na bezusterkowość i precyzję. Co więcej, artykuł zespolisz z kompatybilnym urządzeniem na 3 sposoby, a dołączona do zestawu stacja ładująca pozwoli przygotować ją do ponownej pracy. Z kolei wytrzymały akumulator zagwarantuje długi czas pracy, a podświetlenie RGB nadaje zestawowi unikatowego charakteru. Kilka możliwości połączenia Wybierz stosowny dla siebie sposób połączenia i ciesz się komfortową pracą. Mysz Dareu A955 łączy się z urządzeniem za pomocą kabla USB-C albo bezprzewodowo w paśmie 2.4G oraz Bluetooth. Co więcej, jest kompatybilna z systemami Windows, Android i iOS. Pełna kontrola Pracuj i graj bez przeszkód. Bezprzewodowa mysz gamingowa Dareu A955 wykorzystuje czujka optyczny AIM-WL, który odpowiada za wysoką wydajność pracy urządzenia. Co więcej, możesz regulować rozdzielczość w zakresie 400-12000 DPI,przystosować jej działanie do własnych potrzeb. Ponadto maksymalne przyspieszenie myszy wynosi 35G. Wytrzymały akumulator i stacja ładująca Mysz Dareu A955 została zaopatrzona w akumulator litowy o pojemności 930 mAh, co zagwarantuje długi czas pracy. w rezultacie możesz korzystać z niej przez około 12 dni – jeśli korzystasz z pasma 2.4G lub około 30 dni, po sparowaniu ją ze sprzętem przez Bluetooth. Ładowanie myszy ułatwi Ci załączona do zestawu stacja dokująca – po ok. 2.-2.5 h będzie gotowa do dalszej pracy. W pakiecie mysz stacja ładująca przewód USB do USB-C instrukcja obsługi firma Dareu Model A955 odcień czarny Połączenie przewodowe, 2.4G, Bluetooth Długość przewodu 1.5 m DPI 400/800/1600/3200/6400/12000 (przewodowo, 2.4G), 800/1200/1600 (Bluetooth) pojemność akumulatora 930 mAh ilość przycisków 6 Czas pracy ok. 47 h (2.4G), 117 h (Bluetooth) Czas ładowania 2-2.5 h Waga 93 g rozmiary 125 x 72 x 41 mm Kompatybilność Windows XP/7/8/10, Android, Mac OS IPS 300 ACC 35G Częstotliwość odświeżania 1000 Hz (przewodowo, 2.4 G), 135 Hz (Bluetooth)
 • Producent Dareu 
 • Rozdzielczość pracy 12000 dpi
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe bezprzewodowe Corsair - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

5 ★  Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca Dareu A955 RGB 400-12000 DPI (biała) (6950589913830)

Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca Dareu A955 RGB 400-12000 DPI (biała) (6950589913830) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca Dareu A955 RGB 400-12000 DPI (biała) Wybierz mysz Dareu A955 i zyskaj przewagę nad przeciwnikami. Artykuł wykorzystuje czujka optyczny i technologię KBS, co przekłada się na niezawodność i precyzję. Co więcej, produkt zespoisz z kompatybilnym urządzeniem na 3 sposoby, a dołączona do zestawu stacja ładująca pozwoli przygotować ją do ponownej pracy. Z kolei wytrzymały akumulator zapewnia długi czas pracy, a podświetlenie RGB nadaje zestawowi nieszablonowego charakteru. Kilka możliwości połączenia Wybierz optymalny dla siebie sposób połączenia i ciesz się wygodną pracą. Mysz Dareu A955 łączy się z urządzeniem za pomocą kabla USB-C albo bezprzewodowo w paśmie 2.4G, a także Bluetooth. Co więcej, jest kompatybilna z systemami Windows, Android i iOS. Pełna kontrola Pracuj i graj bez przeszkód. Bezprzewodowa mysz gamingowa Dareu A955 wykorzystuje czujnik optyczny AIM-WL, który odpowiada za wysoką sprawność pracy urządzenia. Co więcej, możesz regulować rozdzielczość w zakresie 400-12000 DPI,przystosować jej działanie do własnych potrzeb. W dodatku maksymalne przyspieszenie myszy wynosi 35G. Wytrzymały akumulator i stacja ładująca Mysz Dareu A955 została zaopatrzona w akumulator litowy o pojemności 930 mAh, co gwarantuje długi czas pracy. w rezultacie możesz korzystać z niej przez około 12 dni – jeśli korzystasz z pasma 2.4G lub około 30 dni, po sparowaniu ją ze sprzętem poprzez Bluetooth. Ładowanie myszy ułatwi Ci dołączona do zestawu stacja dokująca – po ok. 2.-2.5 h będzie gotowa do dalszej pracy. W zestawie mysz stacja ładująca kabel USB do USB-C instrukcja obsługi marka Dareu Model A955 kolor biały Połączenie przewodowe, 2.4G, Bluetooth Długość przewodu 1.5 m DPI 400/800/1600/3200/6400/12000 (przewodowo, 2.4G), 800/1200/1600 (Bluetooth) pojemność akumulatora 930 mAh liczba przycisków 6 Czas pracy ok. 12 dni (2.4G), 30 dni (Bluetooth) Czas ładowania 2-2.5 h Waga 93 g rozmiary 125 x 72 x 41 mm Kompatybilność Windows XP/7/8/10, Android, Mac OS IPS 300 ACC 35G Częstotliwość odświeżania 1000 Hz (przewodowo, 2.4 G), 135 Hz (Bluetooth)
 • Producent Dareu 
 • Rozdzielczość pracy 12000 dpi
 • Rodzaj bezprzewodowa 

6 ★  Dareu Bezprzewodowa mysz pionowa lm138g 2.4g 800-1600 dpi (niebiesko-biała) (6950589913021)

Dareu Bezprzewodowa mysz pionowa lm138g 2.4g 800-1600 dpi (niebiesko-biała) (6950589913021) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz pionowa Dareu LM138G 2.4G 800-1600 DPI (niebiesko-biała) Mysz Dareu zapewnia długofalowy komfort dzięki poręcznej konstrukcji. Pionowy design sprawia, iż urządzenie nie sprawia bólu nadgarstka, możesz więc korzystać z niego również w pracy. Połączenie 2.4G odpowiada za zrównoważoną i szybką transmisję sygnału bez zakłóceń, a dzięki regulacji szybkości dopasujesz działanie myszy do swoich potrzeb. Połączenie bezprzewodowe Uwolnij się od kabli i postaw na bezprzewodowe rozwiązania. Mysz Dareu łączy się z komputerem za pomocą 2.4G. Dzisiaj możesz cieszyć się wysokiej jakości połączeniem bez zakłóceń do 10 m. Co więcej, do zestawu dołączono adapter USB, a dzięki systemowi plug&play nie musisz instalować dodatkowych sterowników, aby przygotować urządzenie do pracy. Poręczny design Pionowa konstrukcja myszy zagwarantuje długotrwałą wygodę i nie powoduje bólu nadgarstka. Możesz więc korzystać z niej poprzez sporo godzin, na przykład podczas pracy, bez uczucia zmęczenia. Regulacja DPI Mysz Dareu stanie na wysokości zadania równocześnie podczas pracy, jak i rozgrywki lub oglądania stron internetowych. Została zaopatrzona w przycisk DPI i zezwala na regulację prędkości w zakresie 800/1200/1600. Dzięki temu łatwo dostosujesz jej działanie do swych oczekiwań. Mysz Adapter USB Instrukcja obsługi firma Dareu Model LM138G wariant Bezprzewodowa mysz pionowa Waga 89 ± 5 g wymiary 117 x 68 x 76 mm Rozdzielczość 800/1200/1600 szybkość maks. 30 IPS Połączenie 2.4G Zasięg sygnału ≤10 m Polling rate (częst. Raportów) 125 HZ Napięcie robocze 1,5 V Natężenie robocze 10 mA maks. ACC 10G ilość przycisków 6 Żywotność przycisków Do 3 mln kliknięć Materiał ABS odcień Czarny Kompatybilność Windows XP / 7 / 8 / 10 Zasilanie Bateria 1x AA (w zestawie)
 • Producent Dareu 
 • Rozdzielczość pracy 1600 dpi
 • Rodzaj bezprzewodowa 

8 ★  Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca Dareu A950 RGB 400-12000 DPI (czarna), TM243F08603R

Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca Dareu A950 RGB 400-12000 DPI (czarna), TM243F08603R Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca Dareu A950 RGB 400-12000 DPI (czarna) Bezprzewodowa mysz Dareu A950 wykorzystuje czujka optyczny i technikę KBS II, co przekłada się na niezawodność i precyzję. Co więcej, artykuł dopasujesz z kompatybilnym urządzeniem na 3 sposoby, a dołączona do zestawu stacja ładująca pozwoli przygotować mysz do ponownej pracy. Z kolei lekka i ergonomiczna budowa zagwarantuje komfort użytkowania, a podświetlenie RGB nadaje zestawowi nieszablonowego charakteru. 3 sposoby połączenia Przewodowo lub bezprzewodowo – graj jak Ci komfortowo. Mysz Dareu A950 łączy się z urządzeniem za pomocą kabla USB-C albo bezprzewodowo w paśmie 2.4G, a także Bluetooth. W konsekwencji możesz cieszyć się zrównoważonym połączeniem. Co więcej, jest kompatybilna z systemami Windows, Android i iOS. Precyzja Pracuj i graj bez obaw o zakłócenia. Bezprzewodowa mysz gamingowa Dareu A950 została wyposażona w czujka optyczny AIM-WL, co przekłada się na wysoką sprawność pracy urządzenia. Co więcej, możesz regulować rozdzielczość w zakresie 400-12000 DPI,zintegrować jej pracę do własnych potrzeb. W dodatku maksymalne przyspieszenie myszy wynosi 35G. Długi czas pracy, stacja ładująca Mysz Dareu A950 została wyposażona w akumulator litowy o obszerności 930 mAh, co zapewnia długi czas pracy. w wyniku czego możesz korzystać z niej poprzez około 12 dni – jeśli korzystasz z pasma 2.4G albo około 30 dni, po sparowaniu ją ze sprzętem poprzez Bluetooth. Ładowanie myszy ułatwi Ci dołączona do zestawu stacja dokująca – po ok. 4 h będzie gotowa do dalszej pracy. Możesz ją też naładować poprzez kabel USB – w tym wypadku czas ładowania wynosi 2.5 h. W komplecie mysz stacja ładująca kabel USB do USB-C instrukcja obsługi producent Dareu Model A950 odcień czarny Połączenie przewodowe, 2.4G, Bluetooth Długość przewodu 1.5 m DPI 400/800/1600/3200/6400/12000 (przewodowo, 2.4G), 800/1200/1600 (Bluetooth) objętość akumulatora 930 mAh Czas pracy ok. 12 dni (2.4G), 30 dni h(Bluetooth) Czas ładowania 2.5 h (przewodowo), 4 h (stacja ładująca) Waga 88 g wymiary 123 x 64 x 39 mm Kompatybilność Windows, Android, Mac OS, iOS IPS 300 ACC 35G Częstotliwość odświeżania 1000 Hz (przewodowo, 2.4 G), 125 Hz (Bluetooth)
 • Producent Dareu 
 • Rozdzielczość pracy 12000 dpi
 • Rodzaj bezprzewodowa 

9 ★  Bezprzewodowa mysz pionowa lm138g 2.4g 800-1600 dpi (niebiesko-żółta) marki Dareu

Bezprzewodowa mysz pionowa lm138g 2.4g 800-1600 dpi (niebiesko-żółta) marki Dareu Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz pionowa Dareu LM138G 2.4G 800-1600 DPI (niebiesko-żółta) Mysz Dareu zagwarantuje długookresowy komfort dzięki ergonomicznej konstrukcji. Pionowy design sprawia, że urządzenie nie powoduje bólu nadgarstka, możesz więc korzystać z niego także w pracy. Połączenie 2.4G odpowiada za jednostajną i szybką transmisję sygnału bez zakłóceń, a dzięki regulacji prędkości przypasujesz działanie myszy do swych potrzeb. Połączenie bezprzewodowe Uwolnij się od kabli i postaw na bezprzewodowe rozwiązania. Mysz Dareu łączy się z komputerem za pomocą 2.4G. Teraz możesz radować się wysokiej jakości połączeniem bez zakłóceń do 10 m. Co więcej, do zestawu dołączono adapter USB, a dzięki systemowi plug&play nie musisz instalować dodatkowych sterowników, aby przygotować urządzenie do pracy. Praktyczny design Pionowa budowa myszy gwarantuje długotrwałą wygodę i nie sprawia bólu nadgarstka. Możesz więc korzystać z niej poprzez mnóstwo godzin, na przykład podczas pracy, bez uczucia zmęczenia. Regulacja DPI Mysz Dareu spełni oczekiwania zarówno w trakcie pracy, jak i rozgrywki albo przeglądania stron internetowych. Została zaopatrzona w przycisk DPI i umożliwia regulację szybkości w zakresie 800/1200/1600. Dzięki temu z łatwością dostosujesz jej działanie do swoich oczekiwań. Mysz Adapter USB Instrukcja obsługi firma Dareu Model LM138G wariant Bezprzewodowa mysz pionowa Waga 89 ± 5 g wymiary 117 x 68 x 76 mm Rozdzielczość 800/1200/1600 prędkość maks. 30 IPS Połączenie 2.4G Zasięg sygnału ≤10 m Polling rate (częst. Raportów) 125 HZ Napięcie robocze 1,5 V Natężenie robocze 10 mA maks. ACC 10G ilość przycisków 6 Żywotność przycisków Do 3 mln kliknięć Materiał ABS kolor Czarny Kompatybilność Windows XP / 7 / 8 / 10 Zasilanie Bateria 1x AA (w pakiecie)
 • Producent Dareu 
 • Rozdzielczość pracy 1600 dpi
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Razer do 400 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Dareu – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Dareu, często oferowane w promocjach i wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Dareu jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Bezprzewodowa mysz pionowa lm138g 2.4g 800-1600 dpi (niebiesko-żółta) marki Dareu

Bezprzewodowa mysz pionowa lm138g 2.4g 800-1600 dpi (niebiesko-żółta) marki Dareu Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz pionowa Dareu LM138G 2.4G 800-1600 DPI (niebiesko-żółta) Mysz Dareu zapewnia długookresowy komfort dzięki ergonomicznej konstrukcji. Pionowy design powoduje, że urządzenie nie powoduje bólu nadgarstka, możesz więc korzystać z niego również w pracy. Połączenie 2.4G odpowiada za stabilną i szybką transmisję sygnału bez zakłóceń, a dzięki regulacji prędkości dostosujesz działanie myszy do swych potrzeb. Połączenie bezprzewodowe Uwolnij się od kabli i postaw na bezprzewodowe rozwiązania. Mysz Dareu łączy się z komputerem za pomocą 2.4G. Teraz możesz radować się wysokiej jakości połączeniem bez zakłóceń do 10 m. Co więcej, do zestawu dołączono adapter USB, a dzięki systemowi plug&play nie musisz instalować dodatkowych sterowników, żeby przygotować urządzenie do pracy. Użyteczny design Pionowa budowa myszy gwarantuje długookresową wygodę i nie sprawia bólu nadgarstka. Możesz więc korzystać z niej przez sporo godzin, na przykład w trakcie pracy, bez uczucia zmęczenia. Regulacja DPI Mysz Dareu stanie na wysokości zadania zarówno podczas pracy, jak i rozgrywki lub przeglądania stron internetowych. Została wyposażona w przycisk DPI i umożliwia regulację prędkości w zakresie 800/1200/1600. Dzięki temu z łatwością przystosujesz jej działanie do swoich oczekiwań. Mysz Adapter USB Instrukcja obsługi marka Dareu Model LM138G typ Bezprzewodowa mysz pionowa Waga 89 ± 5 g rozmiary 117 x 68 x 76 mm Rozdzielczość 800/1200/1600 szybkość maks. 30 IPS Połączenie 2.4G Zasięg sygnału ≤10 m Polling rate (częst. Raportów) 125 HZ Napięcie robocze 1,5 V Natężenie robocze 10 mA maks. ACC 10G liczba przycisków 6 Żywotność przycisków Do 3 mln kliknięć Materiał ABS kolor Czarny Kompatybilność Windows XP / 7 / 8 / 10 Zasilanie Bateria 1x AA (w komplecie)
 • Producent Dareu 
 • Rozdzielczość pracy 1600 dpi
 • Rodzaj bezprzewodowa 

2 ★  Dareu Bezprzewodowa mysz pionowa lm138g 2.4g 800-1600 dpi (niebiesko-biała) (6950589913021)

Dareu Bezprzewodowa mysz pionowa lm138g 2.4g 800-1600 dpi (niebiesko-biała) (6950589913021) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz pionowa Dareu LM138G 2.4G 800-1600 DPI (niebiesko-biała) Mysz Dareu zagwarantuje długotrwały komfort dzięki praktycznej konstrukcji. Pionowy design sprawia, że urządzenie nie sprawia bólu nadgarstka, możesz więc korzystać z niego również w pracy. Połączenie 2.4G odpowiada za zrównoważoną i szybką transmisję sygnału bez zakłóceń, a dzięki regulacji szybkości dostosujesz działanie myszy do swoich potrzeb. Połączenie bezprzewodowe Uwolnij się od kabli i postaw na bezprzewodowe rozwiązania. Mysz Dareu łączy się z komputerem przy pomocy 2.4G. Teraz możesz cieszyć się wysokiej jakości połączeniem bez zakłóceń do 10 m. Co więcej, do zestawu załączono adapter USB, a dzięki systemowi plug&play nie musisz instalować dodatkowych sterowników, żeby przygotować urządzenie do pracy. Użyteczny design Pionowa konstrukcja myszy gwarantuje długofalową wygodę i nie sprawia bólu nadgarstka. Możesz więc korzystać z niej przez niemało godzin, na przykład w trakcie pracy, bez uczucia zmęczenia. Regulacja DPI Mysz Dareu sprawdzi się zarówno podczas pracy, jak i rozgrywki albo oglądania stron internetowych. Została wyposażona w przycisk DPI i pozwala na regulację szybkości w zakresie 800/1200/1600. Dzięki czemu z łatwością przypasujesz jej działanie do swych oczekiwań. Mysz Adapter USB Instrukcja obsługi marka Dareu Model LM138G rodzaj Bezprzewodowa mysz pionowa Waga 89 ± 5 g rozmiary 117 x 68 x 76 mm Rozdzielczość 800/1200/1600 szybkość maks. 30 IPS Połączenie 2.4G Zasięg sygnału ≤10 m Polling rate (częst. Raportów) 125 HZ Napięcie robocze 1,5 V Natężenie robocze 10 mA maks. ACC 10G ilość przycisków 6 Żywotność przycisków Do 3 mln kliknięć Materiał ABS odcień Czarny Kompatybilność Windows XP / 7 / 8 / 10 Zasilanie Bateria 1x AA (w zestawie)
 • Producent Dareu 
 • Rozdzielczość pracy 1600 dpi
 • Rodzaj bezprzewodowa 

4 ★  Dareu Mysz lm109 magic hand

Dareu Mysz lm109 magic hand Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz pionowa Dareu LM109 - Magic Hand Bezprzewodowa mysz pionowa Dareu LM109 wyróżnia się ergonomiczną, pionową konstrukcją i została zaopatrzona w 6 przycisków. W dodatku dysponuje regulacją rozdzielczości do 2400 DPI. Dzięki 2 trybom połączenia możesz dowolnie przełączać pomiędzy Bluetooth a 2.4G. praktyczny kształt Pionowa konstrukcja powoduje, że mysz dopasowuje się do dłoni, a nadgarstek zgina się w naturalny sposób. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby odciążać mięśnie i zapewniać niesłychany komfort stosowania. Myszka została produkowana z przyjaznego dla skóry materiału. O jej wygodzie stanowi także wykończenie, które jest antypoślizgowe i wytrzymałe na pot. Reguluj, jak chcesz szybkość myszy można regulować. Przystępne opcje to 800, 1600 bądź 2400 DPI. Urządzenie zostało wyekwipowane w przełącznik DPI z funkcją pamięci. Wszystko to sprawia,z łatwością dostosujesz je do swoich oczekiwań i będziesz radować się niezrównaną wygodą podczas pracy czy rozgrywki. Kciukiem do góry albo kciukiem do dołu Górna część myszki, na której docelowo powinien znajdować się kciuk, została zaopatrzona w dwa przyciski służące do przełączania w przód albo w tył. Funkcja ta przyda się nie tylko do grania, lecz też do tak prostej czynności jak oglądanie dokumentów czy stron internetowych. Uwaga: boczne przyciski nie są dostępne w wypadku urządzeń z systemem Mac OS. 2 możliwości połączenia Urządzenie podłączysz do komputera jednym z dwóch przystępnych sposobów. Możesz skorzystać z adaptera USB, który gwarantuje transmisję w paśmie 2.4GHz albo zdecydować się na zastosowanie modułu Bluetooth. Postaw na wygodę rozwiązań bezprzewodowych - w taki sposób, jaki lubisz! Specyfikacja:
 • Producent DAREU 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

5 ★  Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca Dareu A950 RGB 400-12000 DPI (czarna), TM243F08603R

Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca Dareu A950 RGB 400-12000 DPI (czarna), TM243F08603R Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca Dareu A950 RGB 400-12000 DPI (czarna) Bezprzewodowa mysz Dareu A950 wykorzystuje czujka optyczny i technologię KBS II, co przekłada się na bezusterkowość i precyzję. Co więcej, produkt dopasujesz z kompatybilnym urządzeniem na 3 sposoby, a dołączona do zestawu stacja ładująca pozwoli przygotować mysz do ponownej pracy. Z kolei lekka i użyteczna budowa zapewnia komfort stosowania, a podświetlenie RGB nadaje zestawowi unikatowego charakteru. 3 sposoby połączenia Przewodowo albo bezprzewodowo – graj jak Ci wygodnie. Mysz Dareu A950 łączy się z urządzeniem za pomocą kabla USB-C albo bezprzewodowo w paśmie 2.4G i Bluetooth. Na skutek czego możesz radować się zrównoważonym połączeniem. Co więcej, jest kompatybilna z systemami Windows, Android i iOS. Precyzja Pracuj i graj bez obaw o zakłócenia. Bezprzewodowa mysz gamingowa Dareu A950 została wyekwipowana w detektor optyczny AIM-WL, co przekłada się na wysoką produktywność pracy urządzenia. Co więcej, możesz regulować rozdzielczość w zakresie 400-12000 DPI,związać jej pracę do własnych potrzeb. Ponadto maksymalne przyspieszenie myszy wynosi 35G. Długi czas pracy, stacja ładująca Mysz Dareu A950 została wyekwipowana w akumulator litowy o pojemności 930 mAh, co zapewnia długi czas pracy. w efekcie możesz korzystać z niej poprzez około 12 dni – jeśli korzystasz z pasma 2.4G lub około 30 dni, po sparowaniu ją ze sprzętem przez Bluetooth. Ładowanie myszy ułatwi Ci załączona do zestawu stacja dokująca – po ok. 4 h będzie gotowa do dalszej pracy. Możesz ją na dodatek naładować przez przewód USB – w tym wypadku czas ładowania wynosi 2.5 h. W zestawie mysz stacja ładująca kabel USB do USB-C instrukcja obsługi firma Dareu Model A950 odcień czarny Połączenie przewodowe, 2.4G, Bluetooth Długość przewodu 1.5 m DPI 400/800/1600/3200/6400/12000 (przewodowo, 2.4G), 800/1200/1600 (Bluetooth) pojemność akumulatora 930 mAh Czas pracy ok. 12 dni (2.4G), 30 dni h(Bluetooth) Czas ładowania 2.5 h (przewodowo), 4 h (stacja ładująca) Waga 88 g wymiary 123 x 64 x 39 mm Kompatybilność Windows, Android, Mac OS, iOS IPS 300 ACC 35G Częstotliwość odświeżania 1000 Hz (przewodowo, 2.4 G), 125 Hz (Bluetooth)
 • Producent Dareu 
 • Rozdzielczość pracy 12000 dpi
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe optyczne do 400 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

6 ★  Mysz DAREU EM901X RGB Czarny, TM224G08604R

Mysz DAREU EM901X RGB Czarny, TM224G08604R Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz gamingowa Dareu EM901X ze stacją ładującą Ci potrzeba myszy gamingowej, która w swojej konstrukcji stawia zwykle na komfort w trakcie rozgrywki i użyteczne rozwiązania? Dareu EM901X jest właśnie dla Ciebie! Dzięki 6-stopniowej regulacji DPI (maksymalnie 6000) skrupulatnie przypasujesz jej działanie pod własne potrzeby, a dynamiczne podświetlenie RGB wyróżni walory wizualne Twojego gamingowego stanowiska. Urządzenie może integrować się z komputerem na 2 rozmaite sposoby, a efektywne zasilanie pozwala osiągnąć długi czas pracy. Pełna kontrola nad precyzją Mysz została wyekwipowana w czujka optyczny A4090, dzięki czemu jest w stanie zapewnić niezwykłą precyzję — bez zacięć! Co więcej, oferuje 6 stopni DPI (max 6000), dzięki temu będziesz mógł dostosować jej pracę do swych potrzeb i oczekiwań. Żywotność przycisków sięga aż 50 milionów kliknięć. Dodatkowo charakteryzuje się częstotliwością odświeżania na poziomie 1000 Hz, co stanowczo wpływa na momentalna rejestrację ruchów myszą. 2 typy połączenia By połączyć mysz z komputerem, możesz skorzystać z dołączonego do zestawu kabla USB-C albo wybrać typ bezprzewodowy. Pasmo 2.4G oferuje momentalny czas reakcji i brak podatności na zakłócenia. Urządzenie pobiera energię z produktywnego akumulatora litowego o objętości 930 mAh, który zapewnia czas pracy oscylujący wokół 10 dni (przy wykorzystywaniu przez 4 godziny dziennie). Zasilanie uzupełnisz przez stację dokującą z uchwytem magnetycznym. Wygoda wykorzystywania Poczuj prawdziwą wygodę w trakcie korzystania z myszy! funkcjonalna kompozycja EM901X nadzwyczajnie wpasowuje się w zarys dłoni. W połączeniu z niezwykle niską wagą (85 g) gwarantuje pewny chwyt i staranną kontrolę nad tym, co dzieje się na ekranie. Postaw na połączenie komfortu, a także funkcjonalności - bez kompromisów! Gamingowy design Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o graczach - nie tylko w kwestii funkcjonalności. Jego nowoczesny design z podświetleniem RGB zaakcentuje fason Twojego gamingowego stanowiska! Uzupełni go w dodatku stacja dokująca - zapewniając identyczny rodzaj oświetlenia. Teraz Twoje biurko będzie przyciągać wzrok, upraszczając na dodatek korzystanie ze sprzętu w nocy. Specyfikacja:
 • Producent DAREU 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

7 ★  Dareu Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca em901x rgb 2.4 g 600-6000 dpi (czarna) (6950589911133)

Dareu Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca em901x rgb 2.4 g 600-6000 dpi (czarna) (6950589911133) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz gamingowa Dareu EM901X ze stacją ładującą. Ci trzeba myszy gamingowej, która w swej konstrukcji stawia głównie na komfort w trakcie rozgrywki i ergonomiczne rozwiązania? Dareu EM901X jest właśnie dla Ciebie! Dzięki 6-stopniowej regulacji DPI (maksymalnie 6000) dokładnie dopasujesz jej działanie pod własne zapotrzebowania, a dynamiczne podświetlenie RGB zaakcentuje walory wizualne Twojego gamingowego stanowiska. Urządzenie może bratać się z komputerem na 2 rozmaite sposoby, a skuteczne zasilanie pozwala osiągnąć długi czas pracy. Pełna kontrola nad precyzją Mysz została zaopatrzona w detektor optyczny A4090, dzięki czemu jest w stanie zapewnić niezwykłą precyzję — bez zacięć! Co więcej, oferuje 6 stopni DPI (max 6000), dzięki temu będziesz mógł przypasować jej pracę do swych potrzeb i oczekiwań. Żywotność przycisków sięga aż 50 milionów kliknięć. Na dodatek cechuje się częstotliwością odświeżania na poziomie 1000 Hz, co zasadniczo wpływa na momentalna rejestrację ruchów myszą. 2 typy połączenia >By skonsolidować mysz z komputerem, możesz skorzystać z załączonego do zestawu kabla USB-C lub wybrać rodzaj bezprzewodowy. Pasmo 2.4G oferuje momentalny czas reakcji, a także brak podatności na zakłócenia. Urządzenie pobiera energię z skutecznego akumulatora litowego o pojemności 930 mAh, który zagwarantuje czas pracy oscylujący wokół 10 dni (przy używaniu poprzez 4 godziny dziennie). Zasilanie uzupełnisz przez stację dokującą z uchwytem magnetycznym. Wygoda wykorzystywania Poczuj prawdziwą wygodę w trakcie korzystania z myszy! poręczna kompozycja EM901X perfekcyjnie wpasowuje się w zarys rąk. W połączeniu z wyjątkowo niską wagą (85 g) zapewnia pewny chwyt i precyzyjną kontrolę nad tym, co dzieje się na ekranie. Postaw na połączenie komfortu oraz funkcjonalności – bez kompromisów! Gamingowy design Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o graczach – nie tylko w kwestii funkcjonalności. Jego nowoczesny design z podświetleniem RGB podkreśli fason Twojego gamingowego stanowiska! Uzupełni go także stacja dokująca – zapewniając identyczny wariant oświetlenia. Teraz Twoje biurko będzie przyciągać wzrok, ułatwiając także korzystanie ze sprzętu w nocy. Specyfikacja: firma Dareu Model EM901X rodzaj Optyczna Przeznaczenie Dla graczy liczba przycisków 6 (wszystkie programowalne) DPI 600 / 1200 / 2400 (domyślne) / 3600 / 4800 / 6000 Częstotliwość odświeżania 1000 Hz sensor A4090 Waga 85 g wymiary 125 x 67 x 40 mm asygnowane oprogramowanie Tak Podświetlenie RGB kolor Czarny Zużycie energii ≤21mA (wyłączone podświetlenie), ≤30mA (najjaśniejszy poziom podświetlenia) Żywotność przycisków Do 50 milionów kliknięć Częstotliwość odświeżania 100/125/500/1000Hz IPS 150 ACC 50G objętość akumulatora 930 mAh
 • Producent Dareu 
 • Rozdzielczość pracy 6000 dpi
 • Rodzaj bezprzewodowa 

8 ★  Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca Dareu A955 RGB 400-12000 DPI (czarna), TM242F08601R

Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca Dareu A955 RGB 400-12000 DPI (czarna), TM242F08601R Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca Dareu A955 RGB 400-12000 DPI (czarna) Wybierz mysz Dareu A955 i zyskaj przewagę nad przeciwnikami. Artykuł wykorzystuje sensor optyczny i technikę PBS, co przekłada się na bezusterkowość i precyzję. Co więcej, towar zbratasz z kompatybilnym urządzeniem na 3 sposoby, a dołączona do zestawu stacja ładująca pozwoli przygotować ją do ponownej pracy. Z kolei wytrzymały akumulator zagwarantuje długi czas pracy, a podświetlenie RGB nadaje zestawowi unikatowego charakteru. Kilka możliwości połączenia Wybierz optymalny dla siebie sposób połączenia i ciesz się wygodną pracą. Mysz Dareu A955 łączy się z urządzeniem przy pomocy kabla USB-C albo bezprzewodowo w paśmie 2.4G, a także Bluetooth. Co więcej, jest kompatybilna z systemami Windows, Android i iOS. Pełna kontrola Pracuj i graj bez przeszkód. Bezprzewodowa mysz gamingowa Dareu A955 wykorzystuje czujnik optyczny AIM-WL, który odpowiada za wysoką skuteczność pracy urządzenia. Co więcej, możesz regulować rozdzielczość w zakresie 400-12000 DPI,dopasować jej działanie do własnych potrzeb. Na dodatek maksymalne przyspieszenie myszy wynosi 35G. Wytrzymały akumulator i stacja ładująca Mysz Dareu A955 została wyposażona w akumulator litowy o pojemności 930 mAh, co zapewnia długi czas pracy. w konsekwencji możesz korzystać z niej przez około 12 dni – jeśli korzystasz z pasma 2.4G lub około 30 dni, po sparowaniu ją ze sprzętem przez Bluetooth. Ładowanie myszy ułatwi Ci załączona do zestawu stacja dokująca – po ok. 2.-2.5 h będzie gotowa do dalszej pracy. W komplecie mysz stacja ładująca przewód USB do USB-C instrukcja obsługi firma Dareu Model A955 odcień czarny Połączenie przewodowe, 2.4G, Bluetooth Długość przewodu 1.5 m DPI 400/800/1600/3200/6400/12000 (przewodowo, 2.4G), 800/1200/1600 (Bluetooth) objętość akumulatora 930 mAh ilość przycisków 6 Czas pracy ok. 47 h (2.4G), 117 h (Bluetooth) Czas ładowania 2-2.5 h Waga 93 g wymiary 125 x 72 x 41 mm Kompatybilność Windows XP/7/8/10, Android, Mac OS IPS 300 ACC 35G Częstotliwość odświeżania 1000 Hz (przewodowo, 2.4 G), 135 Hz (Bluetooth)
 • Producent Dareu 
 • Rozdzielczość pracy 12000 dpi
 • Rodzaj bezprzewodowa 

9 ★  Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca Dareu A955 RGB 400-12000 DPI (biała) (6950589913830)

Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca Dareu A955 RGB 400-12000 DPI (biała) (6950589913830) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz gamingowa + stacja ładująca Dareu A955 RGB 400-12000 DPI (biała) Wybierz mysz Dareu A955 i zyskaj przewagę nad przeciwnikami. Towar wykorzystuje czujnik optyczny i technologię KBS, co przekłada się na bezusterkowość i precyzję. Co więcej, artykuł zespolisz z kompatybilnym urządzeniem na 3 sposoby, a dołączona do zestawu stacja ładująca pozwoli przygotować ją do ponownej pracy. Z kolei wytrzymały akumulator zapewnia długi czas pracy, a podświetlenie RGB nadaje zestawowi unikatowego charakteru. Kilka możliwości połączenia Wybierz trafny dla siebie sposób połączenia i ciesz się komfortową pracą. Mysz Dareu A955 łączy się z urządzeniem za pomocą kabla USB-C lub bezprzewodowo w paśmie 2.4G oraz Bluetooth. Co więcej, jest kompatybilna z systemami Windows, Android i iOS. Pełna kontrola Pracuj i graj bez przeszkód. Bezprzewodowa mysz gamingowa Dareu A955 wykorzystuje czujka optyczny AIM-WL, który odpowiada za wysoką sprawność pracy urządzenia. Co więcej, możesz regulować rozdzielczość w zakresie 400-12000 DPI,dopasować jej działanie do własnych potrzeb. Na dodatek maksymalne przyspieszenie myszy wynosi 35G. Wytrzymały akumulator i stacja ładująca Mysz Dareu A955 została wyekwipowana w akumulator litowy o objętości 930 mAh, co gwarantuje długi czas pracy. w rezultacie możesz korzystać z niej przez około 12 dni – jeśli korzystasz z pasma 2.4G albo około 30 dni, po sparowaniu ją ze sprzętem poprzez Bluetooth. Ładowanie myszy ułatwi Ci załączona do zestawu stacja dokująca – po ok. 2.-2.5 h będzie gotowa do dalszej pracy. W pakiecie mysz stacja ładująca kabel USB do USB-C instrukcja obsługi marka Dareu Model A955 kolor biały Połączenie przewodowe, 2.4G, Bluetooth Długość przewodu 1.5 m DPI 400/800/1600/3200/6400/12000 (przewodowo, 2.4G), 800/1200/1600 (Bluetooth) objętość akumulatora 930 mAh ilość przycisków 6 Czas pracy ok. 12 dni (2.4G), 30 dni (Bluetooth) Czas ładowania 2-2.5 h Waga 93 g rozmiary 125 x 72 x 41 mm Kompatybilność Windows XP/7/8/10, Android, Mac OS IPS 300 ACC 35G Częstotliwość odświeżania 1000 Hz (przewodowo, 2.4 G), 135 Hz (Bluetooth)
 • Producent Dareu 
 • Rozdzielczość pracy 12000 dpi
 • Rodzaj bezprzewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Dareu najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Dareu w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Dareu w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe do gier – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Dareu nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych myszy komputerowych gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *