Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Corsair do 400 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych Corsair do 400 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Corsair do 400 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Corsair do 400 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych komputerowych myszy do gier do 400 zł.

Jakie Myszki gamingowe Corsair do 400 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Corsair do 400 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych Corsair do 400 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Corsair Mysz scimitar rgb elite czarny darmowy transport ☆

Corsair Mysz scimitar rgb elite czarny darmowy transport Najniższa Cena Online mysz corsair scimitar rgb elite powiększa twoją skuteczność w grze dzięki 17 w pełni programowanym przyciskom, zastrzeżonemu systemowi regulacji key slider oraz sensorowi optycznemu o rozdzielczości 18 000 dpi.korzyści: 12 bocznych przycisków zagwarantuje natychmiastowy dostęp do niestandardowych makr i mapowań przycisków, co genialnie się sprawdza w grach mmo i moba. zastrzeżony system regulacji key slider umożliwia zmianę położenia przycisków bocznych,świetnie dopasować je do rąk i sposobu chwytania. Specjalny detektor optyczny pixart pmw3391 ma natywną rozdzielczość 18 000 dpi i zezwala na stanowczo dokładne śledzenie ruchu z regulacją co 1 dpi. scimitar rgb elite ma przełączniki omron wytrzymujące 50 milionów kliknięć, mocne kółko do przewijania oraz kabel z oplotem, dlatego wytrzymuje trudy długiego i intensywnego grania.
 • Producent CORSAIR 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe Apple - Ranking TOP10 myszy PC do gier

☆ Sabre Pro RGB Wireless CH-9313211-EU Mysz bezprzewodowa CORSAIR (0840006641315) ☆

Sabre Pro RGB Wireless CH-9313211-EU Mysz bezprzewodowa CORSAIR (0840006641315) Najniższa Cena Online mysz gamingowa corsair sabre pro rgb wireless została opracowana dla zawodowych esportowców i przez nich przetestowana. Ma ultralekką konstrukcję, ważącą zaledwie 79 g,, a także technologię slipstream wireless do momentalnej reakcji.korzyści:dla elity - produkty corsair champion series opracowano z myślą o zawodowych graczach i przez nich są testowanewiększa prędkość - mysz sabre pro rgb wireless eksponuje niska, wynosząca 69 g waga, poręczny zarys, gwarantujący swobodę kabel w oplocie z linki paracordowej i w pełni wymienne ślizgacze z ptfetechnoligia bezprzewodowa slipstream - pozwala na przesyłanie sygnałów w czasie krótszym od 1 milisekundy. Dostarcza informacje o twoich ruchach i kliknięciach do 2 razy szybciej dzięki nieprzeciętnej częstotliwości raportowania 2000 hz i utrzymuje unikatową jakość sygnału w trakcie zawodów.przyciski corsair quicksttrike - niedługi dystand gwarantuje szybsze kliknięcia-właśnie dlatego mysz sabre pro ma przyciski corsair quickstrikeoprogramowanie corsair icue - pozwala na szybką regulację dpi, stosowanie niestandardowych makr i zmianę mapowania przycisków oraz pełną synchronizację podświetlenia systemu we wszelkich urządzeniach corsair zgodnych z icupodświetlenie rgb - dynamiczne podświetlenie rgb możesz spersonalizować bez ograniczeń i kreować własne style świetlne w oprogramowaniu icue
 • Producent Corsair 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Corsair do 400 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Corsair do 400 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Corsair do 400 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Corsair Mysz scimitar rgb elite czarny darmowy transport ☆

Corsair Mysz scimitar rgb elite czarny darmowy transport Najniższa Cena Online mysz corsair scimitar rgb elite powiększa twoją sprawność w grze dzięki 17 w pełni programowanym przyciskom, zastrzeżonemu systemowi regulacji key slider, a także sensorowi optycznemu o rozdzielczości 18 000 dpi.korzyści: 12 bocznych przycisków zagwarantuje natychmiastowy dostęp do niestandardowych makr i mapowań przycisków, co znakomicie się sprawdza w grach mmo i moba. opatentowany system regulacji key slider pozwala na zmianę położenia przycisków bocznych,nieprzeciętnie złączyć je do rąk i sposobu chwytania. Specjalny detektor optyczny pixart pmw3391 ma natywną rozdzielczość 18 000 dpi i pozwala na istotnie dokładne śledzenie ruchu z regulacją co 1 dpi. scimitar rgb elite ma przełączniki omron wytrzymujące 50 milionów kliknięć, mocne kółko do przewijania, a także kabel z oplotem, dlatego wytrzymuje trudy długiego i intensywnego grania.
 • Producent CORSAIR 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe bezprzewodowe Fujitsu - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

☆ Sabre Pro RGB Wireless CH-9313211-EU Mysz bezprzewodowa CORSAIR (0840006641315) ☆

Sabre Pro RGB Wireless CH-9313211-EU Mysz bezprzewodowa CORSAIR (0840006641315) Najniższa Cena Online mysz gamingowa corsair sabre pro rgb wireless została opracowana dla zawodowych esportowców i przez nich przetestowana. Ma ultralekką konstrukcję, ważącą zaledwie 79 g, i technikę slipstream wireless do momentalnej reakcji.korzyści:dla elity - produkty corsair champion series opracowano z myślą o zawodowych graczach i przez nich są testowanewiększa szybkość - mysz sabre pro rgb wireless eksponuje niska, wynosząca 69 g waga, funkcjonalny kształt, gwarantujący swobodę kabel w oplocie z linki paracordowej i w pełni wymienne ślizgacze z ptfetechnoligia bezprzewodowa slipstream - zezwala na przesyłanie sygnałów w czasie krótszym od 1 milisekundy. Dostarcza dane o twoich ruchach i kliknięciach do 2 razy szybciej dzięki niezrównanej częstotliwości raportowania 2000 hz i utrzymuje unikatową jakość sygnału w trakcie zawodów.przyciski corsair quicksttrike - niedługi dystand gwarantuje szybsze kliknięcia-właśnie dlatego mysz sabre pro posiada przyciski corsair quickstrikeoprogramowanie corsair icue - zezwala na szybką regulację dpi, stosowanie niestandardowych makr i zmianę mapowania przycisków, a także pełną synchronizację podświetlenia systemu we wszystkich urządzeniach corsair zgodnych z icupodświetlenie rgb - dynamiczne podświetlenie rgb możesz spersonalizować bez ograniczeń i tworzyć własne style świetlne w oprogramowaniu icue
 • Producent Corsair 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Corsair do 400 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Corsair do 400 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Corsair do 400 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najlepsze myszki i trackballe dla graczy do 400 zł – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Corsair do 400 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych komputerowych myszy do gier do 400 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.