Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Kierownice gamingowe

Kierownica Saitek – Ranking TOP10 kierownic gamingowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych kierownic Saitek. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych kierownic Saitek,
  • TOP10 najtańszych kierownic Saitek,
  • TOP5 innych rekomendowanych kierownic dla graczy.

Jakie kierownice Saitek najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane kierownice Saitek, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking kierownic Saitek, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

2 ★  Saitek Kierownica farm sim controller (5099206069886)

Saitek Kierownica farm sim controller (5099206069886) Najniższa Cena Online HEAVY EQUIPMENT BUNDLEKierownica, panel boczny i pedały do symulatorów farmy Łącząc siły z firmą GIANTS Software i społecznością skupioną wokół symulatorów farmy (to Ty!), zwiększyliśmy poziom doznań w trakcie uprawy ziemi, hodowli trzody i sprzedaży towarów. A dotyczy to nie tylko sprzętu! Zabrudź ręce, korzystając z drążków i przycisków na kierownicy do realizowania zadań farmera w grze, takich jak obsługa piły łańcuchowej. Wszystkie te funkcje zapewniają maksymalną radość w trakcie przygody rolniczej. SzerokieMożliwości Trudno o bardziej kompletny i funkcjonalny komplet do symulatorów. Obrót o 900 stopni w obu kierunkachKierownica z piastą na sprężynach została zaprojektowana do obsługi wszelkich podstawowych funkcji prawdziwych urządzeń rolniczych. Wykonuj wszystkie niełatwe zadania farmerskie przy użyciu realistycznie obracającej się kierownicy... I klaksonu. Oczywiście nie zapomnieliśmy o gałce do obracania kierownicy, dzięki czemu jedną dłonią możesz otworzyć napój lub obsługiwać części sterujące na panelu bocznym. Pełna kontrola nad wirtualnym farmeremDwa drążki analogowe z przyciskami sprawdzają się doskonale do kierowania postaciami i sterowania kamerą. 4-pozycyjne przełączniki obok każdego drążka zapewniają osiem dodatkowych przycisków pod palcami. Dwa praktyczne przyciski w stylu spustu znajdują się z tyłu. A wszystko to można zaprogramować w grze. STEROWANIE ŁADOWARKĄ NA wszystkich OSIACHObsługuj w prosty sposób maszyny do pozyskiwania drewna, dźwigi, piły łańcuchowe, rozdrabniacze, przyczepy i nie tylko. Drążek ładowarki obsługuje osie ruchu w górę i w dół oraz obracania, podczas gdy przełącznik trybów podwaja liczbę dostępnych poleceń, co zagwarantuje łącznie sześć osi sterowania. Pokrętło tempomatu typu „ustaw i zapomnij” i funkcja autopilota pozwalają skupić się na innych zadaniach, takich jak spożywanie przekąsek. REALISTYCZNE FUNKCJE JAZDY I HAMOWANIACiesz się rzeczywistą symulacją traktora dzięki asygnowanym pedałom gazu i hamulca. Ruch kątowy jest osiągalny w zakresie 20 poziomów, by zapewnić Ci pełną kontrolę. Pedały łączą się z kierownicą przy użyciu kabla 1,8m. Oznacza to, że cały komplet wykorzystuje jedynie jeden port USB komputera. Zawartośćzestawu Wszystko czego Ci potrzeba, aby móc już jedynie skupić się na jeździe. Kierownica do obsługi sprzętów Panel z pedałami gazu i hamulca Boczny panel sterowania Kompatybilnetytuły Gry i symulatory, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać możliwości sprzętu Farming Simulator 17 (symulator farmy) Farming Simulator 15 (symulator farmy) Euro Truck Simulator 2 (symulator ciężarówki) American Truck Simulator (symulator ciężarówki)TTrain Simulator (symulator pociągu) Elite Dangerous (symulator statku kosmicznego) Logitech HEAVY EQUIPMENT BUNDLE Kierownica, panel boczny i pedały do symulatorów farmy Play Advanced
  • Producent SAITEK 
  • Platforma PC 
Powiązania gamingowe:  Kierownica PS4 (do PlayStation4) - Ranking TOP10 kierownic dla graczy

Najtańsze kierownice Saitek – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze kierownice Saitek, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich kierownic Saitek jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Saitek Kierownica farm sim controller (5099206069886)

Saitek Kierownica farm sim controller (5099206069886) Najniższa Cena Online HEAVY EQUIPMENT BUNDLEKierownica, panel boczny i pedały do symulatorów farmy Łącząc siły z firmą GIANTS Software i społecznością skupioną wokół symulatorów farmy (to Ty!), zwiększyliśmy poziom doznań w trakcie uprawy ziemi, hodowli trzody i sprzedaży towarów. A dotyczy to nie tylko sprzętu! Zabrudź ręce, korzystając z drążków i przycisków na kierownicy do wykonywania zadań farmera w grze, takich jak obsługa piły łańcuchowej. Wszystkie te funkcje zapewniają maksymalną radość w trakcie przygody rolniczej. SzerokieMożliwości Trudno o bardziej kompletny i użyteczny zestaw do symulatorów. Obrót o 900 stopni w obu kierunkachKierownica z piastą na sprężynach została zaprojektowana do obsługi wszelkich podstawowych funkcji prawdziwych urządzeń rolniczych. Wykonuj wszystkie trudne zadania farmerskie przy użyciu realistycznie obracającej się kierownicy... I klaksonu. Oczywiście nie zapomnieliśmy o gałce do obracania kierownicy, dzięki temu jedną dłonią możesz otworzyć napój albo obsługiwać elementy sterujące na panelu bocznym. Pełna kontrola nad wirtualnym farmeremDwa drążki analogowe z przyciskami sprawdzają się nieprzeciętnie do kierowania postaciami i sterowania kamerą. 4-pozycyjne przełączniki obok każdego drążka zapewniają osiem dodatkowych przycisków pod palcami. Dwa ergonomiczne przyciski w stylu spustu znajdują się z tyłu. A wszystko to można zaprogramować w grze. STEROWANIE ŁADOWARKĄ NA wszelkich OSIACHObsługuj w prosty sposób maszyny do pozyskiwania drewna, dźwigi, piły łańcuchowe, rozdrabniacze, przyczepy i nie tylko. Drążek ładowarki obsługuje osie ruchu w górę i w dół oraz obracania, podczas gdy przełącznik trybów podwaja liczbę dostępnych poleceń, co gwarantuje łącznie sześć osi sterowania. Pokrętło tempomatu rodzaju „ustaw i zapomnij” i funkcja autopilota pozwalają skupić się na innych zadaniach, takich jak spożywanie przekąsek. REALISTYCZNE FUNKCJE JAZDY I HAMOWANIACiesz się rzeczywistą symulacją traktora dzięki dedykowanym pedałom gazu i hamulca. Ruch kątowy jest osiągalny w zakresie 20 poziomów, żeby zapewnić Ci pełną kontrolę. Pedały łączą się z kierownicą przy użyciu kabla 1,8m. Oznacza to, że cały pakiet wykorzystuje tylko jeden port USB komputera. Zawartośćzestawu Wszystko czego Ci trzeba, by móc już tylko skoncentrować się na jeździe. Kierownica do obsługi maszyn Panel z pedałami gazu i hamulca Boczny panel sterowania Kompatybilnetytuły Gry i symulatory, które pozwolą Ci w pełni zastosować możliwości sprzętu Farming Simulator 17 (symulator farmy) Farming Simulator 15 (symulator farmy) Euro Truck Simulator 2 (symulator ciężarówki) American Truck Simulator (symulator ciężarówki)TTrain Simulator (symulator pociągu) Elite Dangerous (symulator statku kosmicznego) Logitech HEAVY EQUIPMENT BUNDLE Kierownica, panel boczny i pedały do symulatorów farmy Play Advanced
  • Producent SAITEK 
  • Platforma PC 
Powiązania gamingowe:  Kierownica Tracer - Ranking TOP10 kierownic do gier

Podsumowanie, czyli Jakie kierownice Saitek najlepsze?

Najlepsze kierownice Saitek w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze kierownice Saitek w Rankingach – nasze TOP3


Polecane kierownice do gier – Zestawienie wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych kierownic Saitek nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych kierownic dla graczy.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *