Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry towarzyskie Nasza Księgarnia – Ranking TOP10 gier towarzyskich

Pomagamy w wyborze dobrych gier towarzyskich Nasza Księgarnia. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier towarzyskich Nasza Księgarnia,
  • TOP10 najtańszych gier towarzyskich Nasza Księgarnia,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier towarzyskich.

Jakie gry towarzyskie Nasza Księgarnia najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry towarzyskie Nasza Księgarnia, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier towarzyskich Nasza Księgarnia, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

6 ★  Gra. Bankrut (5902719470127)

Gra. Bankrut (5902719470127) Najniższa Cena Online Wciel się w handlarza, lecz uważaj, by nie zostać… Bankrutem!Sprzedawcy na targu starają się sprzedać jak najwięcej i jak najwięcej zyskać! często wykrzykują swoje oferty, chcąc zyskać jak najwięcej klientów. Refleks, spostrzegawczość, siła przebicia to cechy, który musi mieć prawidłowy handlarz. W grze od Nasza Księgarnia o tytule Bankrut wcielimy się w takich sprzedawców i pod presją czasu będziemy gromadzić towary.W tej grze nie ma kolejek, tur czy rund! Wszystko dzieje się naraz, co fantastycznie oddaje ducha handlu na targu. Gra została tworzona przez cenionego przez wielbicieli Reinera Knizię – niekwestionowanego mistrza gier planszowych. Jeśli lubicie dynamiczne, interesujące i zabawne gry – Bankrut będzie dla was strzałem w dziesiątkę!Szybka rozgrywka, proste zasady i masa śmiechuGra Bankrut zaskarbi sobie sympatię wszystkich swoim atrakcyjnym pomysłem na rozgrywkę, a także unikalną dynamikę. Zasady są niezwykle proste. Nieduże przeurocze pudełko skrywa talię specjalnych kart, notesik do zapisywania punktów oraz ołówek. Losowo wybrana karta ląduje na środku stołu – widniejący na niej towar będzie na końcu rozgrywki dawał ujemne punkty. Ale nie przywiązujcie się do niego zbytnio, podczas handlu może się zmienić. Ważne, żeby jakiś leżał na stole.Resztę kart rozdajemy graczom. Gra Bankrut od Nasza Księgarnia się zaczyna i wszyscy naraz zaczynają handel. Mogą się przekrzykiwać, oferować coraz ulepszone podmiany albo pozbywać się kart za darmo. Ważne, by zgromadzić na ręce jak najwięcej kart dowolnego, jednego towaru. Gdy to zrobimy, możemy krzyknąć STOP. Za wszystkie karty towaru, który leży na środku gracze uzyskują ujemne punkty.Gra karciana, która zniewoli niewiele znaczących i pokaźnychW grze Bankrut od Nasza Księgarnia będziemy musieli wykazać się refleksem, spostrzegawczością i smykałką do interesów, żeby przekonać współgraczy do zamiany. Kartę na stole jeszcze można wymieniać, dlatego ważne jest, by ciągle posiadać na uwadze, jaki towar prezentuje. Jeden zły ruch i każdy może zostać Bankrutem!Celem graczy jest posiadanie największej ilości kart danego typu. Na kartach są rysunki towarów i cyfry oznaczające, ile jest w ich w całej grze. Bankrut trwa kilka rund, a po wszystkich podlicza się punkty z każdej rundy. Wygrywa gracz, który zdobył ich najwięcej. Gra planszowa od Nasza Księgarnia przeznaczona jest osobom w wieku od 8 lat i przeznaczona dla od 3 do 6 osób.
  • Producent Nasza Księgarnia 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane Clementoni - Ranking TOP10 gier karcianych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry towarzyskie Nasza Księgarnia – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry towarzyskie Nasza Księgarnia, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier towarzyskich Nasza Księgarnia jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Czuczu - Ranking TOP10 gier towarzyskich

1 ★  Gra. Bankrut (5902719470127)

Gra. Bankrut (5902719470127) Najniższa Cena Online Wciel się w handlarza, lecz uważaj, aby nie zostać… Bankrutem!Sprzedawcy na targu starają się sprzedać jak najwięcej i jak najwięcej zyskać! niejednokrotnie wykrzykują swoje oferty, chcąc zyskać jak najwięcej klientów. Refleks, spostrzegawczość, siła przebicia to atrybuty, który musi posiadać prawidłowy handlarz. W grze od Nasza Księgarnia o tytule Bankrut wcielimy się w takich sprzedawców i pod presją czasu będziemy gromadzić towary.W tej grze nie ma kolejek, tur czy rund! Wszystko dzieje się naraz, co fantastycznie oddaje ducha handlu na targu. Gra została wykonana przez uznanego przez sympatyków Reinera Knizię – niekwestionowanego mistrza gier planszowych. Jeśli lubicie dynamiczne, niebanalne i zabawne gry – Bankrut będzie dla was strzałem w dziesiątkę!Szybka rozgrywka, proste zasady i masa śmiechuGra Bankrut zaskarbi sobie sympatię wszystkich swoim niebanalnym pomysłem na rozgrywkę i niepowtarzalną dynamikę. Zasady są szczególnie proste. Niepokaźne urokliwe pudełko skrywa talię specjalnych kart, notesik do zapisywania punktów oraz ołówek. Losowo wybrana karta ląduje na środku stołu – widniejący na niej towar będzie na końcu rozgrywki dawał ujemne punkty. Ale nie przywiązujcie się do niego zbytnio, w trakcie handlu może się zmienić. Ważne, żeby jakiś leżał na stole.Resztę kart rozdajemy graczom. Gra Bankrut od Nasza Księgarnia się rozpoczyna i wszyscy naraz zaczynają handel. Mogą się przekrzykiwać, oferować coraz udoskonalone wymiany albo pozbywać się kart za darmo. Ważne, by zgromadzić na ręce jak najwięcej kart dowolnego, jednego towaru. Gdy to zrobimy, możemy krzyknąć STOP. Za wszystkie karty towaru, który leży na środku gracze otrzymują ujemne punkty.Gra karciana, która olśni znikomych i znacznychW grze Bankrut od Nasza Księgarnia będziemy musieli wykazać się refleksem, spostrzegawczością, a także smykałką do interesów, żeby przekonać współgraczy do zamiany. Kartę na stole dodatkowo można wymieniać, dlatego ważne jest, aby ciągle mieć na uwadze, jaki towar przedstawia. Jeden zły ruch i każdy może zostać Bankrutem!Celem graczy jest posiadanie największej ilości kart danego rodzaju. Na kartach są rysunki towarów i cyfry oznaczające, ile jest w ich w całej grze. Bankrut trwa kilka rund, a po wszelkich podlicza się punkty z każdej rundy. Wygrywa gracz, który zdobył ich najwięcej. Gra planszowa od Nasza Księgarnia przeznaczona jest osobom w wieku od 8 lat i asygnowana dla od 3 do 6 osób.
  • Producent Nasza Księgarnia 

3 ★  Nasza księgarnia gra pucio gdzie to położyć? 2+ (5902719475382)

Nasza księgarnia gra pucio gdzie to położyć? 2+ (5902719475382) Najniższa Cena Online Kolejna zabawka z Puciem to sprzyjające rozwojowi myślenia i mowy malucha spotkanie z ulubioną postacią! W pudełku znajduje się 6 plansz z przeróżnymi pomieszczeniami w mieszkaniu należącym do rodziny naszego bohatera. Do każdego z nich przypasowano po 6 żetonów z przedmiotami standardowymi dla tych pomieszczeń. Dziecko układa przedmioty w stosownych miejscach na planszach (np. Na stoliku w salonie, pod krzesłem w kuchni, w pudełku) według załączonej instrukcji albo poleceń wymyślonych przez rodzica. Uczy się przy tym rozumienia stosunków przestrzennych, czyli położenia przedmiotów względem siebie. Uzupełniającą atrakcją są stojące postaci bohaterów książek o Puciu, które można zastosować także w innych dziecięcych zabawach. Dr n. Hum. Marta Galewska-Kustra logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka serii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych Z muchą na luzie ćwiczymy buzie i Pucio uczy się mówić. Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić pracę na etacie i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swymi psami...
  • Producent nasza księgarnia 

6 ★  Gra edukacyjna NASZA KSIĘGARNIA Pucio Pierwsze zabawy (5902719478765)

Gra edukacyjna NASZA KSIĘGARNIA Pucio Pierwsze zabawy (5902719478765) Najniższa Cena Online Pucio. Renomowany przez dzieci i rodziców bohater bestsellerowej linii Marty Galewskiej-Kustry, fenomenalnie ilustrowanej poprzez Joannę Kłos, w końcu wykracza poza karty książek i pojawia się także w grach edukacyjnych! Zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki! Pudełko gromadzi 20 obrazków, 20 kartoników z podpisami, a także propozycje 6 zabaw z dziećmi rocznymi i starszymi. Komplet składa się z dwóch rodzajów kartoników. Na jednych znajdują się obrazki z wyrażeniem dźwiękonaśladowczym, a także obiektem albo zwierzęciem wydającym dany dźwięk i wizerunkiem Pucia ulubionego bohatera maluchów. Na drugich są wyłącznie teksty te same onomatopeje, które występują na kartonikach z obrazkami. Wyrażenia dźwiękonaśladowcze są wypowiadane już przez roczne dzieci i stanowią nad wyraz istotny komponent rozwoju mowy. zebrane w estetycznym pudełku obrazki dają okazję do różnych zabaw, w zależności od możliwości intelektualnych i potrzeb dziecka: nauki nazywania obiektów, powtarzania i rozpoznawania wyrażeń dźwiękonaśladowczych, wyszukiwania wyróznionych przez rodziców obiektów spomiędzy kilku wybranych kartoników i wielu innych gier (opisanych w załączonej do zestawu instrukcji). Zabawka może także stanowić pomoc w stawianiu pierwszych kroków w nauce czytania. Stworzono w Polsce....
  • Producent Nasza księgarnia 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry towarzyskie Nasza Księgarnia najlepsze?

Najlepsze gry towarzyskie Nasza Księgarnia w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry towarzyskie Nasza Księgarnia w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Polecane gry towarzyskie – TOP5 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier towarzyskich Nasza Księgarnia nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier towarzyskich.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *