Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry towarzyskie Hippocampus – Ranking TOP10 gier towarzyskich

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier towarzyskich Hippocampus. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier towarzyskich Hippocampus,
  • TOP10 najtańszych gier towarzyskich Hippocampus,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier towarzyskich.

Jakie gry towarzyskie Hippocampus najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry towarzyskie Hippocampus, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier towarzyskich Hippocampus, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  HIPPOCAMPUS Gra Był sobie Kosmos (5908259812342)

HIPPOCAMPUS Gra Był sobie Kosmos (5908259812342) Najniższa Cena Online Był sobie Kosmos Gra Był sobie Kosmos to rodzinna podróż statkiem kosmicznym aż po krańce naszej galaktyki, podczas której poznasz 8 planet głównych naszego Układu Słonecznego. Dowiesz się co to jest proca grawitacyjna, z jaką szybkością podróżuje światło, jaka jest średnia temperatura powierzchni słońca, kiedy ukształtowała się Ziemia, a także dlaczego na Marsie ważylibyśmy mniej i mnóstwo innych, niezwykle niebanalnych kosmicznych faktów. Celem gry jest dotarcie do 4 z 8 planet głównych Układu Słonecznego, pobranie próbek do badań naukowych z każdej odwiedzonej planety, a także powrót na Ziemię. Gracz, który dokona tego jako pierwszy, zostaje zwycięzcą rozgrywki. Gra Był sobie Kosmos to nie tylko wspaniała zabawa, która łączy w sobie komponent strategii i losowości. Na ogół ekscytująca, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji rozgrywka ze sporą dawką potężnej wiedzy. poprzez całą podróż będzie Wam towarzyszył Mistrz, Metro, Wredniak i Karzeł, a także pozostali bohaterowie z filmu Był sobie Kosmos. Nr katalogowy: 12342Akcesoria w zestawie: Plansza 55 kart z pytaniami (razem 165 pytań) 51 kart Szansa/Pech 4 karty Warunki lądowania na planecie 4 żetony Planeta 64 żetony Paliwo 20 żetonów Osłona 30 kolorowych kryształków 4 pionki Kapitan Statku Kosmicznego do wyboru 2 pionki Kosmiczny Rabuś Kostka cyfrowa Kostka funkcyjna Tabliczka Pojemnik na próbki do badań naukowych Instrukcja Pozostałe właściwości:...
  • Producent Hippocampus 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane KomLogo - Ranking TOP10 gier karcianych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry towarzyskie Hippocampus – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry towarzyskie Hippocampus, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier towarzyskich Hippocampus jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  HIPPOCAMPUS Gra Był sobie Kosmos (5908259812342)

HIPPOCAMPUS Gra Był sobie Kosmos (5908259812342) Najniższa Cena Online Był sobie Kosmos Gra Był sobie Kosmos to rodzinna podróż statkiem kosmicznym aż po krańce naszej galaktyki, w trakcie której poznasz 8 planet głównych naszego Układu Słonecznego. Dowiesz się co to jest proca grawitacyjna, z jaką prędkością podróżuje światło, jaka jest średnia temperatura powierzchni słońca, kiedy ukształtowała się Ziemia oraz dlaczego na Marsie ważylibyśmy mniej i dużo innych, niezwykle interesujących kosmicznych faktów. Celem gry jest dotarcie do 4 z 8 planet głównych Układu Słonecznego, pobranie próbek do badań naukowych z każdej odwiedzonej planety, a także powrót na Ziemię. Gracz, który dokona tego jako pierwszy, zostaje zwycięzcą rozgrywki. Gra Był sobie Kosmos to nie tylko rewelacyjna zabawa, która łączy w sobie element strategii i losowości. Przeważnie ekscytująca, pełna nieprzewidzianych zwrotów akcji rozgrywka ze sporą dawką solidnej wiedzy. przez całą podróż będzie Wam towarzyszył Mistrz, Metro, Wredniak i Karzeł, a także pozostali bohaterowie z filmu Był sobie Kosmos. Nr katalogowy: 12342Akcesoria w zestawie: Plansza 55 kart z pytaniami (razem 165 pytań) 51 kart Szansa/Pech 4 karty Warunki lądowania na planecie 4 żetony Planeta 64 żetony Paliwo 20 żetonów Osłona 30 barwnych kryształków 4 pionki Kapitan Statku Kosmicznego do wyboru 2 pionki Kosmiczny Rabuś Kostka cyfrowa Kostka funkcyjna Tabliczka Pojemnik na próbki do badań naukowych Instrukcja Pozostałe właściwości:...
  • Producent Hippocampus 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Phalanx - Ranking TOP10 gier towarzyskich

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry towarzyskie Hippocampus najlepsze?

Najlepsze gry towarzyskie Hippocampus w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry towarzyskie Hippocampus w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Dobre gry towarzyskie – TOP5 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier towarzyskich Hippocampus nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier towarzyskich.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *