Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry towarzyskie Egmont – Ranking TOP10 gier towarzyskich

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier towarzyskich Egmont. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gier towarzyskich Egmont,
 • TOP10 najtańszych gier towarzyskich Egmont,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier towarzyskich.

Jakie gry towarzyskie Egmont najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry towarzyskie Egmont, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier towarzyskich Egmont, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  EGMONT Gra Zaginiona Księga Baśni (5908215007836)

EGMONT Gra Zaginiona Księga Baśni (5908215007836) Najniższa Cena Online EGMONT 7836 Gra Zaginiona Księga Baśni Wiek: 5+ liczba graczy: 2-4 Zaginiona Księga Baśni Czy uda Wam się odnaleźć „Zagonioną Księgę Baśni"?Zły król zniszczył ostatnią księgę baśni, a podarte strony rozrzucił po ogrodzie. Gracze wspólnie wynajdują fragmenty baśni i składają je w całość. Będą przepychać kafelki na planszy, starając się odsłonić 2 obrazki pasujące do tej samej baśni. Czy gracze zdążą znajdzieć wszystkie strony i uciec z ogrodu, zanim król powróci do zamku?efektownie wykonana gra dla dzieci, rozwijająca wyobraźnię i ćwicząca pamięć i współpracę w grupie.„Zaginiona Księga Baśni" to gra kooperacyjna, wszyscy gracze wspólnymi siłami dążą do zwycięstwa.„Zaginiona Księga Baśni" to jedna z gier serii „ZAGRAJ ZE MNĄ" - wyjątkowej, wyodrębnionej licznymi nagrodami (w tym prestiżową Kinderspiel des Jahres) kolekcji gier planszowych dla dzieci i rodziców. linia gier planszowych „ZAGRAJ ZE MNĄ" to nie tylko perfekcyjny sposób spędzenia czasu razem. To na ogół okazja do kontaktu z dzieckiem, budowania relacji, stymulacji rozwoju,to rozrywka z elementami edukacji. Gry uczą logicznego myślenia, przewidywania skutków własnych decyzji, wyciągania wniosków, współpracy w grupie. Rozwijają u dzieci umiejętności, takie jak: rozpoznawanie kolorów, liczenie, zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną, umiejętność radzenia sobie z emocjami.niebanalne a równocześnie proste reguły to dobra propozycja dla najmłodszych rozpoczynających swoją przygodę z planszówkami. Dziecko poznaje satysfakcję z wygranej i nabywa umiejętności przegrywania.linię „ZAGRAJ ZE MNĄ" charakteryzuje wyjątkowo korzystny design – najwyższej jakości drewniane naturalne części, spójny koncept plastyczny i kolorystyczne kodowanie wieku.
 • Producent EGMONT 

2 ★  Egmont egmont egmont gra bits travel (pl)

Egmont egmont egmont gra bits travel (pl) Najniższa Cena Online Fantastyczna Gra planszowa Bits Travel dla sympatyków układania!Poznajcie kontynuację światowego bestsellera wśród gier planszowych – genialną układankę Bits Travel, która wciągnie na całego! Ta kolorowa sugestia od wydawnictwa Egmont przypadnie do gustu młodszym graczom, jak i tym trochę starszym. To gra, która rozbudzi logiczne myślenie i da masę satysfakcji!W grze planszowej Bits Travel układamy klocki na planszy podobnie jak w znanej wszystkim grze Tetris. Lecz nie możemy tego robić dowolnie – specjalne karty zadań powiedzą nam, jak to robić. Tutaj liczą się kolory i ułożenie. Trzeba więc kombinować!ciekawa logiczna gra planszowa dla kilku lub jednego graczaRozgrywka Bits Travel (PL) od Egmont jest dziecinnie prosta. Każdy z graczy otrzymuje planszę oraz zestawklocków do układania. Gracze wydobywają ze stosiku kartę, na której znajduje się rysunek klocka w różnych kolorach. Taki właśnie klocek będzie następny do ułożenia. Gracze mogą przekręcać go dowolnie i wpasowywać na górze swojej planszy, a potem w takim ułożeniu przesunąć na dół.W grze znajdują się również karty zadań, które dodają albo odejmują punkty za potężne ułożenie klocków. Wygrywa gracz z największą ilością punktów. W grze planszowej Bits Travel liczy się kombinowanie i logiczne myślenie, które niesamowicie relaksuje i wciąga na całego!Gr planszowa, którą bez problemu zabierzemy w podróż!Gracze pokochali grę Bits Travel za jej prosty,ciekawy zamysł, możliwości kombinowania i główkowania. Gra jest w dodatku kompaktowa izabrać ją do znajomych czy na wycieczkę. Jednorazowo grać mogą od 1 do 4 graczy – gra posiada specjalny tryb rozgrywki w pojedynkę.W pudełku odszukamy cztery plansze, karty zadań, karty z klockami, zestawy kolorowych klocków do układania i instrukcję. Bits będzie wspaniałe na rodzinną posiadówkę czy imprezę wśród znajomych. Grę pokochają także dzieci, nauczą się logicznie myśleć i niejeden raz pokonają dorosłych! Gra Bits Travel asygnowana jest dla ośmiolatków i starszych graczy.
 • Producent Egmont 

4 ★  pierwsza gra. zwierzątka. akademia mądrego dziecka

pierwsza gra. zwierzątka. akademia mądrego dziecka Najniższa Cena Online Zwierzątka. Pierwsza gra. Akademia Mądrego Dziecka Gra oparta jest na bestsellerowej kolekcji książek dla dzieci Akademia Mądrego Dziecka. Wspomaga rozwój intelektualny i poznawczy u dzieci. Mogą w niżeli grać już dwuletnie dzieci. Gra ma na celu: Naukę nazw odcieni Naukę nazw zwierzątek Naukę kształtów przez mowę i dotyk Ćwiczenie zmysłu dotyku Ćwiczenie mięśni dłoni i palców (chwytanie) Rozwijanie interakcji społecznych Zanim rozpoczniesz z dzieckiem grę, pokaż mu jej komponenty i omów nazwy zwie-rząt (biedronka, rybka, żółw, motyl, kaczuszka) i odcienie jakie posiadają. Porozmawiaj z dzieckiem o figurach i kształtach. Nazwij je i podotykajcie je wspólnie. Grę można użyć na kila sposobów: Tak jak w instrukcji układanie części na zwierzątkach (dzieci 2-3 letnie) Zabawa w zgadywanie: Co jest w worku? (dzieci 3+) - dzieci z zamkniętymi oczami dotykają kształty i muszą zgadnąć co to za zarys (zabawa sensoryczna stymulująca zmysł dotyku, utrwalająca nazwy kształtów i figur) Zabawa w zbiory: figury (koła-kwadraty) odcienie (czerwone, zielone) Pierwsza gra to linia gier dla najmłodszych dzieci i ich rodziców. Dwulatek dynamicznie rozwija się poznawczo, emocjonalnie i społecznie. To nieprzeciętny moment na wprowadzenie pierwszych gier planszowych. Dostarczą one stymulacji w wielu aspektach rozwoju. Gracze losują z woreczka figury i dostosowują je do zwierzątek na stole. Każdy stara się znaleźć figury pasujące do swojego zwierzątka, ale łatwo się pomylić i pomóc przeciwnikowi. Kto pierwszy zdobędzie wszystkie figury, wygrywa. Dzieci poznają kształty za pomocą wzroku i dotyku. Ćwiczą przy tym dłonie i palce, czyli śladowa motorykę.
 • Producent EGMONT 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Cube - Ranking TOP10 gier planszowych

8 ★  Gra. GOOOL!

Gra. GOOOL! Najniższa Cena Online Gra „Goool!" to jedna z najkorzystniejszych futbolowych gier planszowych. Ma proste zasady, ponieważ jest pojedynkiem piątek piłkarskich,nadzwyczajnie oddaje specyfikę piłkarskiego meczu. Przejął piłkę! Kiwa obrońcę! Podanie! Wrzutka na pole karne! Goool! przejrzyj się jako trener piłkarskiej drużyny. Rozegraj emocjonujący mecz i doprowadź swoją drużynę do zwycięstwa. Gra „Goool!" ma średniej wielkości pudełko, zapewnia szybką rozgrywkę, a jej autorem jest Corné van Moorsel, który stworzył kilka różnych gier, gdzie zawodnicy toczą mecze piłki nożnej. Zawartość pudełka: - plansza boiska - figurki piłkarzy - kostka do gry - instrukcja ilość graczy:2 Wiek: 6-106 lat. Plusy: - szybka rozgrywka o prostych zasadach - regrywalność – możliwość testowania różnych rozstawień - przyjemna oprawa graficzna, figurki zawodników Opinie: Gra pozwala nam również na pewne zagrania taktyczne. Nie każdy ruch naszych piłkarzy musi wywoływać dojście do piłki. Pozwala nam to (zwłaszcza przy słabym rzucie kostką) lepiej przygotować się na atak przeciwnika. Czasem właśnie prawidłowo rozstawiony zawodnik może przełamać choćby najlepiej zapowiadający się atak. Przyjemnie jest rzucać raz za razem „6" i widzieć jak piłka pokonuje całe boisko, aby ostatecznie trafić w siatce przeciwnika. Jednak jak mówi stare piłkarskie przysłowie: „Piłka jest kolista, a bramki są dwie". Dużo będzie tu zależeć od rzutów. Nic nie poradzimy. Gwarantuje to jednak pewien poziom napięcia. Mój brat – obfity fan piłki – docenił grę. Losowość nie była dla niego przeszkodą. W dodatku mecz nie trwa za długo, a kolejki są prędkie. Gdy los nie będzie po naszej stronie, za każdym razem można zagrać rewanż. Fani piłki nożnej znajdą tu prędki przerywnik – być może do zagrania w czasie przerwy meczu. Na dodatek korzystnie, jakby owi fani nie byli uczuleni na losowość Acha, niby piątki piłkarskie, ale czuć emocje prawdziwego, porządnego meczu.
 • Producent Egmont 

9 ★  Gra ubongo trigo (5903707560059)

Gra ubongo trigo (5903707560059) Najniższa Cena Online Ubongo TrigoKażdy gracz otrzymuje kafelki o wielorakich, trójkątnych kształtach, które co rundę będzie musiał jak najszybciej układać na kartach zadań. Buduj, obracaj, przekręcaj i kombinuj z kafelkami, by zapełnić dwa pola na karcie. Kto najszybciej rozwiąże swoją łamigłówkę, zdobywa punkty zwycięstwa. Po ośmiu rundach wygrywa ten, który ma ich najwięcej. Dwa stopnie trudności pozwolą przystosować grę do wieku i umiejętności graczy. Dodatkowo gra ma tryb rozgrywki dla jednego gracza....
 • Producent Egmont 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Lisciani - Ranking TOP10 gier towarzyskich

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry towarzyskie Egmont – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry towarzyskie Egmont, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier towarzyskich Egmont jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  EGMONT Gra Zaginiona Księga Baśni (5908215007836)

EGMONT Gra Zaginiona Księga Baśni (5908215007836) Najniższa Cena Online EGMONT 7836 Gra Zaginiona Księga Baśni Wiek: 5+ ilość graczy: 2-4 Zaginiona Księga Baśni Czy uda Wam się odnaleźć „Zagonioną Księgę Baśni"?Zły król zniszczył ostatnią księgę baśni, a podarte strony rozrzucił po ogrodzie. Gracze wspólnie odnajdują fragmenty baśni i składają je w całość. Będą przepychać kafelki na planszy, starając się odsłonić 2 obrazki pasujące do tej samej baśni. Czy gracze zdążą wyszukać wszystkie strony i uciec z ogrodu, zanim król powróci do zamku?pięknie wykonana gra dla dzieci, rozwijająca wyobraźnię i ćwicząca pamięć i współpracę w grupie.„Zaginiona Księga Baśni" to gra kooperacyjna, wszyscy gracze wspólnymi siłami dążą do zwycięstwa.„Zaginiona Księga Baśni" to jedna z gier linii „ZAGRAJ ZE MNĄ" - wyjątkowej, wyszczególnionej licznymi nagrodami (w tym prestiżową Kinderspiel des Jahres) serii gier planszowych dla dzieci i rodziców. linia gier planszowych „ZAGRAJ ZE MNĄ" to nie tylko perfekcyjny sposób spędzenia czasu razem. To najczęściej okazja do kontaktu z dzieckiem, budowania relacji, stymulacji rozwoju,to rozrywka z elementami edukacji. Gry uczą logicznego myślenia, przewidywania skutków własnych decyzji, wyciągania wniosków, współpracy w grupie. Rozwijają u dzieci umiejętności, takie jak: rozpoznawanie barw, liczenie, zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną, umiejętność radzenia sobie z emocjami.atrakcyjne a równocześnie proste reguły to dobra propozycja dla najmłodszych inicjujących swoją przygodę z planszówkami. Dziecko poznaje satysfakcję z wygranej i nabywa umiejętności przegrywania.serię „ZAGRAJ ZE MNĄ" cechuje bardzo prawidłowy design – najwyższej jakości drewniane organiczne części, spójny koncept plastyczny i kolorystyczne kodowanie wieku.
 • Producent EGMONT 

2 ★  Gra. GOOOL!

Gra. GOOOL! Najniższa Cena Online Gra „Goool!" to jedna z najlepszych futbolowych gier planszowych. Ma proste zasady, ponieważ jest pojedynkiem piątek piłkarskich,perfekcyjnie oddaje specyfikę piłkarskiego meczu. Przejął piłkę! Kiwa obrońcę! Podanie! Wrzutka na pole karne! Goool! zobacz się jako trener piłkarskiej drużyny. Rozegraj emocjonujący mecz i doprowadź swoją drużynę do zwycięstwa. Gra „Goool!" ma średniej wielkości pudełko, zagwarantuje szybką rozgrywkę, a jej autorem jest Corné van Moorsel, który stworzył kilka różnorodnych gier, gdzie zawodnicy toczą mecze piłki nożnej. Zawartość pudełka: - plansza boiska - figurki piłkarzy - kostka do gry - instrukcja liczba graczy:2 Wiek: 6-106 lat. Plusy: - szybka rozgrywka o prostych zasadach - regrywalność – możliwość testowania przeróżnych rozstawień - przyjemna oprawa graficzna, figurki zawodników Opinie: Gra pozwala nam też na pewne zagrania taktyczne. Nie każdy ruch naszych piłkarzy musi powodować dojście do piłki. Pozwala nam to (zwłaszcza przy słabym rzucie kostką) lepiej przygotować się na atak przeciwnika. Czasem właśnie prawidłowo rozstawiony zawodnik może przełamać nawet najlepiej zapowiadający się atak. Przyjemnie jest rzucać raz za razem „6" i widzieć jak piłka pokonuje całe boisko, by ostatecznie trafić w siatce przeciwnika. Jednak jak mówi stare piłkarskie przysłowie: „Piłka jest krągła, a bramki są dwie". Sporo będzie tu zależeć od rzutów. Nic nie poradzimy. Gwarantuje to jednak pewien poziom napięcia. Mój brat – znaczny fan piłki – docenił grę. Losowość nie była dla niego przeszkodą. W dodatku mecz nie trwa za długo, a kolejki są szybkie. Gdy los nie będzie po naszej stronie, zawsze można zagrać rewanż. Fani piłki nożnej znajdą tu prędki przerywnik – być może do zagrania w czasie przerwy meczu. Dodatkowo należycie, jakby owi fani nie byli uczuleni na losowość Acha, niby piątki piłkarskie, lecz czuć emocje prawdziwego, porządnego meczu.
 • Producent Egmont 

4 ★  Egmont egmont egmont gra bits travel (pl)

Egmont egmont egmont gra bits travel (pl) Najniższa Cena Online Fantastyczna Gra planszowa Bits Travel dla entuzjastów układania!Poznajcie kontynuację światowego bestsellera wśród gier planszowych – znakomitą układankę Bits Travel, która wciągnie na całego! Ta kolorowa propozycja od wydawnictwa Egmont przypadnie do gustu młodszym graczom, jak i tym trochę starszym. To gra, która rozbudzi logiczne myślenie i da masę satysfakcji!W grze planszowej Bits Travel układamy klocki na planszy podobnie jak w znanej wszystkim grze Tetris. Ale nie możemy tego robić dowolnie – specjalne karty zadań powiedzą nam, jak to robić. Tutaj liczą się kolory i ułożenie. Trzeba więc kombinować!interesująca logiczna gra planszowa dla kilku albo jednego graczaRozgrywka Bits Travel (PL) od Egmont jest dziecinnie prosta. Każdy z graczy dostaje planszę, a także zestawklocków do układania. Gracze wyciągają ze stosiku kartę, na której znajduje się rysunek klocka w najróżniejszych kolorach. Taki właśnie klocek będzie następny do ułożenia. Gracze mogą przekręcać go dowolnie i wpasowywać na górze swej planszy, a potem w takim ułożeniu przesunąć na dół.W grze znajdują się jeszcze karty zadań, które dodają albo odejmują punkty za solidne ułożenie klocków. Wygrywa gracz z największą ilością punktów. W grze planszowej Bits Travel liczy się kombinowanie i logiczne myślenie, które niesamowicie relaksuje i wciąga na całego!Gr planszowa, którą bez problemu zabierzemy w podróż!Gracze pokochali grę Bits Travel za jej prosty,atrakcyjny zamysł, możliwości kombinowania i główkowania. Gra jest w dodatku kompaktowa izabrać ją do znajomych czy na wycieczkę. Jednorazowo grać mogą od 1 do 4 graczy – gra ma specjalny tryb rozgrywki w pojedynkę.W pudełku odnajdziemy cztery plansze, karty zadań, karty z klockami, zestawy kolorowych klocków do układania i instrukcję. Bits będzie znakomite na rodzinną posiadówkę czy imprezę wśród znajomych. Grę pokochają także dzieci, nauczą się logicznie myśleć i niejeden raz pokonają dorosłych! Gra Bits Travel asygnowana jest dla ośmiolatków i starszych graczy.
 • Producent Egmont 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Hippocampus - Ranking TOP10 gier towarzyskich

10 ★  Pan tu nie stał. Demoludy

Pan tu nie stał. Demoludy Najniższa Cena Online Grając w „Pan tu nie stał! DEMOLUDY” masz szansę zdobyć rosyjski telewizor, tureckie futro, węgierskie wino i sporo innych kultowych towarów! W pierwszej grze z tej kolekcji, czyli w „Pan tu nie stał!”, podpisywałeś listę społeczna w kolejce. teraz pora na coś więcej. Zdobyłeś upragniony paszport, zatem czas na wyjazd za granicę! Wokół Ciebie szary PRL. Na półkach brakuje wielu towarów, które są przystępne u socjalistycznych sąsiadów. Wystarczy trochę sprytu i gotowości do podjęcia ryzyka, by sprowadzić je do Polski. Wyrusz z innymi graczami w podróż wakacyjną leciwym maluchem, obfitym fiatem i innymi cudami polskiej motoryzacji czasów PRL-u. Zabierz ze sobą kremy, butle gazowe, wódkę i staraj się wymienić je na deficytowe towary podczas zaciętych licytacji. Aby tego dokonać będziesz odwiedzać rozmaite państwa, takie jak ZSRR, Turcja czy Czechosłowacja. Musisz przy tym uważać na celników, milicjantów, a także unikać awarii samochodu. „Pan tu nie stał! DEMOLUDY” to kontynuacja tematyki znanej z największego bestselleru Egmontu - „Pan tu nie stał!” A więc pakuj walizki do malucha i ruszaj na wakacje! Dlaczego warto nabyć tę grę? - To kontynuacja bestsellerowej gry "Pan tu nie stał!" - Gracze posiadają do dyspozycji 10 kultowych samochodów! - W pudełku znajduje się dodatek do gry "Pan tu nie stał!" Gra planszowa dla 3-5 graczy Wiek: 10-110 lat Autor: Reiner Knizia Ilustracje: Marek Szyszko
 • Producent Egmont 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry towarzyskie Egmont najlepsze?

Najlepsze gry towarzyskie Egmont w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry towarzyskie Egmont w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najlepsze gry towarzyskie – TOP5 grudzien 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier towarzyskich Egmont nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier towarzyskich.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *