Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry towarzyskie do 30 zł – Ranking TOP10 gier towarzyskich

Pomagamy w wyborze dobrych gier towarzyskich do 30 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gier towarzyskich do 30 zł,
 • TOP10 najtańszych gier towarzyskich do 30 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier towarzyskich.

Jakie gry towarzyskie do 30 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry towarzyskie do 30 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier towarzyskich do 30 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

3 ★  Jaś i Małgosia Gra + CD - Dostawa zamówienia do jednej ze 170 księgarni Matras za DARMO (5902410005918)

Jaś i Małgosia Gra + CD - Dostawa zamówienia do jednej ze 170 księgarni Matras za DARMO (5902410005918) Najniższa Cena Online Uczestnicy gry wcielają się w głównych bohaterów lubianej bajki: Jasia i Małgosię oraz Babę Jagę. Dzieci pozostały schwytane i uwięzione poprzez przebiegłą Babę Jagę.Postanowiły uciec w trakcie jej nieobecności. Baba Jaga wyszła do lasu po zioła i trujące grzyby do czarodziejskiego wywaru. W tym czasie Jaś i Małgosia uciekają z niewoli. Aby odnaleźć drogę powrotną muszą odnaleźć i zebrać kamienie, które Jaś wyrzucał, aby oznaczyć trasę. Muszą wyjątkowo uważać, żeby nie schwytała ich Baba Jaga...Gra posiada płytę audio CD z najbłyskotliwiejszymi bajkami. Na każdej płycie znajduje się 6 bajek.Zawartość:- plansza- 2 pionki z postaciami- kostka- 15 żetonów- instrukcjaliczba graczy: 2Wiek graczy: 5+Kod paskowy: 5902410005918Rok wydania: 2013Kod wydawcy: 32366Miejscowość: CzęstochowaOprawa: KartonowaFormat: 34.0x21.0cmGłębokość (mm): 30Waga: 0.348Dział/Kategorie: Gry planszowe i logiczne / dla dzieciJęzyki: polskiWiek: 3-4 lata, 5-7 lat, 8-11 latPłeć: chłopiec, dziewczynkaGrupa towarowa: Gra
  Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Plan Toys - Ranking TOP10 gier towarzyskich

  9 ★  JAWA Gra Szuflandia, 5_679704

  JAWA Gra Szuflandia, 5_679704 Najniższa Cena Online Szuflandia Sprzątanie też może być zabawą. W bałaganie nie można niczego znaleźć. Lecz można wszystko pochować do szuflady.Gracze zbierają z planszy rozrzucone wcześniej elementy. Dzięki dywanikom gracze mogą skracać sobie drogę do rozrzuconych żetonów. Parawany blokują przeciwnikom poruszanie się po planszy. Gdy jeden z graczy zdobędzie żeton M następuje koniec gry. Wygrywa gracz, który zbierze do swojej szuflady najwięcej części.Nr katalogowy: GRA-103Akcesoria w komplecie: Pozostałe parametry:...
  • Producent Jawa 
  Powiązania gamingowe:  Gry planszowe IUVI Games - Ranking TOP10 gier planszowych

  Polecane zestawienia gier towarzyskich:


  Najtańsze gry towarzyskie do 30 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

  Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry towarzyskie do 30 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier towarzyskich do 30 zł jest aktualizowany na bieżąco.

  6 ★  John adams Gra karciana tetris speed

  John adams Gra karciana tetris speed Najniższa Cena Online Szybka i szalona gra dla całej rodziny. Sprawdza refleks i uczy prędkich reakcji. Sprawdź refleks w błyskawicznie rozgrywanej grze Tetris(R) Speed. Pierwsza karta zostaje na stole, pozostałe potasowane karty trafiają po równo do wszelkich graczy. Każda wykładana karta wskazuje kolejny zarys, który musi pojawić się w grze. Jak najszybciej wyłóż odpowiednią kartę, jeśli tylko ją masz! Uważnie obserwuj przebieg gry, żeby nie przegapić żadnej okazji do wyłożenia swych kart! Wygrywa ten, kto najszybciej pozbędzie się wszystkich kart. Mieści 49 białych kart (2-4 graczy), 35 niebieskich kart (5-8 graczy) i 4 karty z instrukcjami.
  • Producent JOHN ADAMS 
  Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Pro Kids - Ranking TOP10 gier planszowych

  Polecane zestawienia gier towarzyskich:


  Podsumowanie, czyli Jakie gry towarzyskie do 30 zł najlepsze?

  Najlepsze gry towarzyskie do 30 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańsze gry towarzyskie do 30 zł w Rankingach – nasze TOP3


  Polecane zestawienia gier towarzyskich:


  Najlepsze gry towarzyskie – Ranking listopad 2022

  Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier towarzyskich do 30 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier towarzyskich.


  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *