Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry towarzyskie do 20 zł – Ranking TOP10 gier towarzyskich

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier towarzyskich do 20 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier towarzyskich do 20 zł,
  • TOP10 najtańszych gier towarzyskich do 20 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier towarzyskich.

Jakie gry towarzyskie do 20 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry towarzyskie do 20 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier towarzyskich do 20 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

7 ★  Winning moves Match pzpn (5036905003049)

Winning moves Match pzpn (5036905003049) Najniższa Cena Online Jeżeli uwielbiasz prędkie i emocjonujące gry, to Match jest właśnie dla Ciebie! To doskonała gra, w której liczy się nie tylko logiczne myślenie i spryt,również szczęście! Top Trumps Match to rozbudowana gra, która przypomina kółko i krzyżyk, gdzie dwóch graczy rywalizuje ze sobą nie widząc nawzajem swoich plansz. Chcesz wygrać? Ułóż MATCH, czyli rząd 5 jednolitych postaci, kombinuj tak, żeby pokrzyżować szyki przeciwnikowi! Dodatkowa zaleta to kompaktowe pudełko gry Match, dzięki któremu błyskawicznie sprzątniesz kostki po zakończonej rozgrywce. Praktyczne opakowanie pozwoli Ci prosto wziąć grę Match w każdą podróż! Gra Top Trumps Match Reprezentacja Polski Obowiązkowa pozycja dla każdego fana piłki nożnej! Na kostkach tej unikatowej gry wyszukasz nie tylko zawodników, lecz i zawodniczki polskiej kadry. Pierwszy raz w historii do piłkarzy dołączyły także reprezentantki Polski w piłce nożnej. Ćwicz refleks, obierz odpowiednią taktykę i wraz z piłkarzami i piłkarkami spróbuj szczęścia - sprawdź, czy uda Ci się ułożyć Match! Zasady gry Top Trumps Match Reprezentacja Polski W grze Match jest jeden cel – ułożyć 5 jednolitych kostek w rzędzie pionowym, poziomym albo na ukos! Rozmieść wszystkie kostki w taki sposób, żeby w żadnym rzędzie nie było więcej niż dwie takie same kostki. Następnie potasuj karty i rozdaj każdemu z graczy po dwie, lecz pamiętaj, kart nie wolno podglądać! Rozgrywkę inicjuje młodszy gracz, wypychając kostkę w lewym górnym rogu na drugą stronę planszy. Następnie drugi gracz bierze tę kostkę wypycha inną dowolną kostkę na stronę przeciwnika. Pamiętaj – nie możesz zastosować tego samego miejsca, z której Twój przeciwnik właśnie wypchnął jedną z kostek! Tę czynność należy powtarzać do momentu, gdy jeden z graczy krzyknie MATCH! Oznacza to, że ułożył rząd jednakowych postaci w pionie, poziomie albo na ukos! Jednak uważaj, jeśli okaże się, iż przeciwnik w swoich kartach będzie miał postać, którą ułożyłeś –zabiera Ci zwycięstwo i wygrywa grę! Zawartość gry Top Trumps Match Reprezentacja Polski 25 kostek15 kartZamykana, plastikowa plansza Główne właściwości artykułu: firma Winning MovesDla dzieci od 4 roku życiailość graczy - 2Oryginalna licencja PZPNĆwiczy refleksRozwija myślenie analitycznerewelacyjna zabawaWysoka jakość wykonania
  • Producent WINNING MOVES 

8 ★  Rebel Gra karciana magic the gathering: dominaria united 2010000

Rebel Gra karciana magic the gathering: dominaria united 2010000 Najniższa Cena Online Przybądź tu, gdzie wszystko się zaczęło i spotkaj dawnych bohaterów i wrogów... Dominaria to niesamowita mieszanka zróżnicowanych terenów - mroźnych łańcuchów górskich, dżungli, przepastnych równin i pustyń, mórz i oceanów - ten plan pełny jest naładowanych historią miejsc, takich jak wulkaniczny kontynent Shiv, legendarna wyspa Tolaria czy nieszczęsne Urborg. Dominaria to również miejsce pochodzenia braci Urzy i Mishry, którzy odkryli potężne kamienie mocy w jaskiniach Koilos. W swoim głodzie siły rodzeństwo rozpoczęło krwawą, dziką wojnę przeciwko sobie nawzajem, dewastując całą krainę....
  • Producent REBEL 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane Hippocampus - Ranking TOP10 gier karcianych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry towarzyskie do 20 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry towarzyskie do 20 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier towarzyskich do 20 zł jest aktualizowany na bieżąco.


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry towarzyskie do 20 zł najlepsze?

Najlepsze gry towarzyskie do 20 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry towarzyskie do 20 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najlepsze gry towarzyskie – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier towarzyskich do 20 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier towarzyskich.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *